Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 00:06)

Já s tím začal také poměrně pozdě, také jsem to musel řešit aby to drželo, úplně samovolně by to nemohlo být . Bohužel dříve k tomu nebyla odvaha

Leo (Pá, 16. 6. 2023 - 07:06)

Teď už to naštěstí řešit nemusím.

Leo (St, 14. 6. 2023 - 21:06)

Asi bych mu řekl,že je lepší nosit předkožku za žaludem,že je to víc chlapský a holkám se to tak líbí víc. Nic víc bych to pak neřešil. To se musí rozhodnout sám.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 06:06)

Pokud je to nepříjemné tak se asi jen tak sám k tomu nerozhodne, přitom ideální je s tím začít dokud ho má ještě dětského.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 00:06)

To asi ano. Ono i při sprchování je to tak asi lepší než si muset stahovat, a stejně tak i při čurání nemuset dělat nějaké pohyby sem a tam jako někteří

Leo (St, 14. 6. 2023 - 12:06)

Je to o mnoho lepší to tak mít a nosit.Ta hygiena je nesrovnatelně lepší než ho nosit v "kapuci".

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 17:06)

Taky je více dráždí hrana žaludu.

Návštěvník (St, 7. 6. 2023 - 23:06)

Pred kým si tak bol? Kamaráti či rodina?

Lukáš (Čt, 8. 6. 2023 - 11:06)

Hlavně spolužáci: před tělákem v šatně a po těláku i ve sprchách a doma tak akorát máma, ale to bylo jenom výjimečně, jak jsem psal, když třeba nečekaně vešla do koupelny a já se zrovna sprchoval.

Alex (Pá, 9. 6. 2023 - 15:06)

A co spolužáci? Také mají někteří žaluda venku? Inspirovali se od tebe např. ?

Návštěvník (St, 7. 6. 2023 - 23:06)

Pred kým si tak bol? Kamaráti či rodina?

Lukáš (St, 7. 6. 2023 - 23:06)

Copak to, drželo to dobře, ale řezalo to, hlavně volnější trenky se švem. To jsem pak musel vydržet, i když to dost bolelo.

M (Út, 30. 5. 2023 - 19:05)

Je mi 24 let. S experimentováním s předkožkou jsem začal asi před půl rokem. Do té doby jsem měl pořád celý žalud zakrytý a ani mě nenapadlo to mít jinak. Před půl rokem jsem si jí začal nechávat přes den a později i přes noc staženou. Měl jsem to tak ale nepravidelně (pár dní staženou, pak další třeba 2 týdny zase zakrytý žalud a tak). I přes nepravidelnost jsem si na dotyky o prádlo dobře zvyknul a nevadilo mi to. Na co jsem si ale nezvykl bylo to, že můj penis vypadá jinak a připadal jsem si divně, už jen proto že z mého okolí to tak nikdo nemá. Dlouho jsem nad tím přemýšlel a rozhodnul jsem se, že už to nebudu střídat a nechám předkožku pořád staženou a žalud úplně obnažený. Řekl jsem si že to prostě musím vydržet a nebudu to nikde a před nikým schovávat i kdybych se styděl sebevíc. Prostě od teď má můj penis holý žalud. Zatím to tak mám týden bez přerušení. Nad čím ale přemýšlím je to, abych to opravdu nemohl porušit a už si nikdy zakrýt žalud, že si nechám udělat úplnou obřízku. Stejně budu muset někdy k doktorovi, protože mám dost krátkou uzdičku a při erekci to tahá a začalo mi to dost vadit. Co si myslíte vy? Měl bych si nechat obřízku udělat?

V (St, 31. 5. 2023 - 22:05)

Taky mám krátkou uzdičku. Občas mě to dost štve, i kvůli tomu, že jsem vždycky rychle. O trvale stažené předkožce jsem přemýšlel, ale moc mi to nevyhovuje hlavně kvůli tý uzdičce, protože v erekci, když chci pohybovat jen kůží pod žaludem, je to trochu složitější. Proto uvažuju, že si nechám udělat frenuloplastiku a uzdičku přetnout. Chtěl bych to řešit napřed takhle. A v případě, že bych potom začal třeba nosit trvale nosit staženou předkožku, tak bych se asi obřízce nebránil. Mimochodem máte s frenuloplastikou někdo zkušenost?

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 07:06)

Já pokud bych šel na úpravu uzdičky tak už by si to rovou nechal udělat komplet když už

Návštěvník (St, 31. 5. 2023 - 23:05)

A kolik ti je?

V (Čt, 1. 6. 2023 - 14:06)

25

Leo (St, 31. 5. 2023 - 06:05)

Měl jsem to tak podobně jako ty. Nejdřív jsem rok a čtvrt chodil s trvale staženou předkožkou. Akorát jsem měl extrémně dlouhou předkožku, takže bez fixace kroužkem za žaludem nedržela a celou dobu nosit kroužek bylo taky naprd. Až když jsem přijal,že můj penis je jiný než na který jsem byl zvyklý,tak jsem se rozhodl,že si nechám udělat obřízku. V tvém případě bych ještě počkal na rozhodnutí, obřízka je sice fajn,ale nejdřív si musíš "natrénovat" a přijmout fakt ,že tvůj penis je pořád obnažený a to ještě bez obřízky. Ale co ti musím říct,tak je to alfa a omega oproti trvalému stažení. Žalud se ti víc zvýrazní,bude víc zkeratizovaný . Absolutně nulový zápach. S partnerkou už neznáme kvasinkovou infekci i přes to ,že jsme měli předtím dobrou hygienu. Za půl roku co jsem obřezaný jsem nenašel ani jedno proti. Ale musíš nejprve přijmout fakt,že tvůj penis je prostě "jiný" už teď. Nemá cenu tlačit na pilu, je to rozhodnutí na celý život. Ale stojí to za to.

M (St, 31. 5. 2023 - 10:05)

Tak já teda ještě počkám

Petr (Út, 30. 5. 2023 - 22:05)

Určitě ne pro to, co si myslím já. To si myslím.

Reklama

Přidat komentář