Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 07:05)

A co mysliš, že by se mu s tím mělo stát?

Nelly (So, 27. 5. 2023 - 20:05)

Buď ráda, máš doma správnýho kluka. Že to viděl u kamarádů, to je docela dobře možný. Např. může mít někdo z nich obřízku. Ale to máš jedno. Buď ráda, že se toho nebojí. Přece bys z něj nechtěla mít maminčina mazánka. Víš co je dospěláků, který by to taky chtěli mít, protože to vypadá chlapsky? Ale když to zkusej, nezvládnou to. Prostě to nevydržej.

Default User Image
Luky (Ne, 10. 3. 2024 - 20:03)

Tohle nemá nic s mamankovstvim a správný kluk to tak má zemi Mohameda.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 01:05)

Asi tak. Já si taky vždycky říkal jaké to asi je, a když jsem to jen tak zkusil tak se to nedalo vydržet. Navíc jsem si říkal že bych asi nezvládl se ukázat před ostatními s odhaleným žaludem.

Helča (So, 27. 5. 2023 - 21:05)

a ještě lepší je obřízka

Default User Image
Luky (Ne, 10. 3. 2024 - 20:03)

Tak si nech udělat obřízku pysků.

Nelly (So, 27. 5. 2023 - 22:05)

Možná, ale to už vážně není pro slabý povahy.

Leo (Ne, 28. 5. 2023 - 14:05)

Sám jsem ji dobrovolně podstoupil a úplně v klidu. A bylo to to nelepší co jsem udělal.

Mirka (So, 27. 5. 2023 - 19:05)

Renato můj 6 letý syn to taky tak nosí nic špatného na tom není naopak kvůli čistotě je to lepší

Marcel (St, 24. 5. 2023 - 15:05)

Zajímalo by mě co děláte když vám ho holka kouří? Když se ho bojíte přetáhnout

Renata (Po, 22. 5. 2023 - 23:05)

Vy z toho naděláte. Brácha si ho stáhnul jako kluk, jenom jednou a napořád. Bylo to na dovolený v tehdy východním Německu. Skamarádil se tam s jedním raubířem ze sousedního karavanu To byli co se pamatuju Holanďani. A brácha s jejich synem byli nej kámoši, i když si vzájemně nerozuměli ani slovo. Když byl u nás na zmrzlinu, brácha celej hrdej na novýho kamaráda mámu pošťounul, ať se nenápadně podívá, jakej je Joris správňáckej kluk, že nosí kůžičku staženou. Máma řekla, ať to taky zkusí. A od tý doby to pak měl furt.

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 00:05)

Tak většina kluků s tím má problém že je to dost nepříjemné

Renata (Út, 23. 5. 2023 - 21:05)

No dobře, ale když to vydrží malej kluk, tak vy jako chlapi snad taky. To přece nemůže bolet napořád. Copak to není věcí zvyku?

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 18:05)

Je to věcí zvyku, ale když si to někdo zkusí a zjistí že dotyky holého žaludu o spodní prádlo jsou dost nepříjemné, tak spíš nabyde dojmu že to tak mít nechce.

MÍra (Út, 23. 5. 2023 - 21:05)

JE TO NÁHODOU SUPER I MYTÍ A NESMRDÍ

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 21:05)

Mám trvale odkrytý žalud, nevadí mi to a přesto si ho myji po každém vymočení.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 01:05)

Málokomu ten odkrytý žalud vyloženě vadí, kdo je zvyklý tak s tím většinou nemá už žádný problém. Mýt si ho po každém močení je možná dobré, ale představa že v práci nebo ve škole či jinde nekdo přijde na wc a uvidí jak si ho tam myje....to asi není nic co bych chtěl vidět nebo být u toho viděn

E (Ne, 21. 5. 2023 - 09:05)

Silikonový kroužek za ráfek žaludu je pecka. Chodím tak celý den a pořád mě to tak trochu rajcuje že ho mám skoro na půl šestou a mám pěknou bouli v kalhotách. Ženský dělají že nečumí ale čumí, hlavně když jsem plavkách nebo doma ve slipech tak mom pořád pokukuje a bývá z toho až dost rozhozená.

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 16:05)

Já zkoušel treba nerozbalený srolovaný kondom kde se jen ustřihla špička, nebo čtverec z leukoplasti. Ale nejlepší je tam nic nemít, ale ne každému to tak drží. Nevím jak je to s tím že holky čumí na rozkrok, ale dá se předpokládat že v upnutých plavkách nebo slipech když se zřetelně rýsuje tak že to upoutá pozornost, u obřezaných může být i vidět přesně tvar žaludu.

Marcel (Ne, 21. 5. 2023 - 00:05)

Mám už od malička obřízku , dřív jsem si před klukama připadal dost divně než jsem si na to zvykl že na mě pořád koukají,mám jí udělanou docela hodně skoro celý penis mám úplně holý,ale jsem za to rád nemusím řešit problémy s předkožkou

Reklama

Přidat komentář