Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2023 - 09:05)

To je pochopitelné, že ti ta odlišnost tehdy asi musla vadit, že na to ostatní koukali a připadal sis divně. Kdy a jak si se dozvěděl co že to vlastně máš? Setkal si se pak (treba ve škole) s tím že nejsi v okolí jediný kdo je obřezaný? Byly nějaké zvláštní reakce na to?

Marcel (Po, 22. 5. 2023 - 11:05)

Samozřejmě že na mě koukali naštěstí jeden můj kamarád má také obřezaný penis,ale ne tak hodně jako já,tet ho mám úplně skoro celý holý asi 2 cm od kořene mám kuzicku jinak mi zbytek kouká ven, takže na mě koukají i tet

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 20:05)

A přijde ti lepší ten kamarádův nebo tvuj? Ty Asi se dá předpokládat že jsi rád že on to má také. A i to že to budí zvědavost kluků i holek že to chtějí vidět, zvlášť když ho ještě k tomu máš velkýho. Závidíte ostatním tu kůžičku, nebo je to spíš naopak?

Ondra (Po, 22. 5. 2023 - 12:05)

To by jsem chtěl moc moc vidět,já ho mám hodně velkýho,ale žalud mi kouká jen kousek, chtěl bych ho mít také odkrytý

Marcel (Po, 22. 5. 2023 - 14:05)

Mám také velkého kamarádi a kamarádky chti abych jim ho ukazoval ,ty si nestahnes předkožku?

Ondra (Po, 22. 5. 2023 - 16:05)

Ano stáhnu si ji třeba při sprchování mám žalud vždy schválně venku ,jinak mi za žaludem bohužel moc nedrží když ho mám v Klidu

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 23:05)

Tak by si se měl o to více snažit abys to tak měl. Samovolně to ne každému drží.

Miluska (Út, 16. 5. 2023 - 00:05)

Můj 9 letý syn má poněkud jiný penis už tet má skoro celý žalud holý, vůbec nevím jak se mu to stalo že nemá žádnou předkožku,jsem samozřejmě ráda že nebude mít problémy ale zdá se mi to divné v jeho věku

Chlap (Út, 16. 5. 2023 - 05:05)

Je zřejmé, žes mu při hulení předkožku uhryzala.

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 23:05)

Chlapci menší a maly sa často hanbia a pozeraju veľmi udivene, keď vidia prvý krat muža, aj ktorého poznajú (otec, dedo, brat, spolužiak), ako mu strčí cely žaluď alebo si tu predkozku muž sťahuje, lebo mu to vyhovuje. Ja som do puberty netušil, že odhalený žaluď u dospelého muža nie je nič výnimočne, ani intímne. Stále som to spajal so sexom alebo erotikou. Neskôr som pochopil, že to je bežne ci už kvôli hygiene v sprche alebo pri curani, dokonca aj pri bežnom noseni v spodnom prádle. Dnes sú už tomu otvorenejší aj mladší chlapci, ktorých k tomu vedu priateľky alebo dokonca rodičia sami. Za odkryty žaluď som sa uz potom prestal hanbiť aj pred ocom, ci pred inými mužmi, je to úplne v poriadku. Myslím, že skor to aj dievčatá oceňujú, ako maju námietky.

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 14:05)

Ja nosim predkozku stiahnutu za, lebo si to tak zela moja frajerka. Nemám s tým najmenší problém, vedia to aj kamaráti a spolužiaci z futbalu, nie som sám co to tak nosí, dievčatá to majú radsej. Jediný, pri kom mi to vadí mat žaluď odkryty je oco, ktorý to tak nenosí a nemá a nepáči sa mu to. On ma ma stále za malého chlapca a on sám ma stále zakryty. Mame super vzťah, nehanbím sa pred ním, chodime aj na futbal, aj v šatni sme, aj všetko, no toto sa mu nepáči a mne to tým, že on to tak nemá vadí, neviem si zvyknúť.

David (Po, 26. 6. 2023 - 05:06)

Vôbec to nerieš a nos to tak, ako sa to páči a vyhovuje tebe.

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 12:05)

Jenom na vysvětlenou: takový to dopřetáhnutí, jak tu píšete, když někomu kryje předkožka jenom půlku žaludu nebo míň, to je normální. Sám jsem to tak měl. A u doktorky, ve sprchách nebo i u toho odvodu jsem si to taky přetáhnul až do zadu. Když je předkožka hodně krátká tak pod ní lezou chlupy a to tahá a bolí. Navíc to vypadá neupraveně, jakoby na půl žerdi. A protože dopředu natáhnou nejde, stáhnul jsem ji vždycky dozadu. Až během vojny tam začala zůstávat trvale.

Jára (Pá, 12. 5. 2023 - 15:05)

A to tě to nebolelo? A nestyděl ses vůbec?

Návštěvník (Pá, 12. 5. 2023 - 22:05)

Jo, bolelo to docela dlouho. Zadní půlka žaludu byla často schovaná, takže zůstávala relativně dlouho citlivá. Já předkožku stahoval dozadu, jak se dalo, ale ona tam málokdy držela dýl než hodinu. Někdy stačilo udělat dřep - a byla zase vepředu. To byl právě ten moment, kdy se tam dostávaly ty chlupy. Jindy se naopak sama stáhla dozadu, třeba při sportu. A stud byl taky. A docela dost. Ale mít napůl holýho žaluda není o nic lepší, mně to připadalo takový neupravený, skoro vulgární. Když ti čouhá košile z kalhot, taky si to upravíš.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 19:05)

To když se ta kůže takhle sama pohybuje není nic příjemného když je to jednou tak a jednou naopak. A mít žalud napůl zakrytý také není úplně ideální. Stud byl velký, ale i když se mi občas stalo že se mi předtím částečně zakryl a já se svlékl a šel do sprch, tak jsem si to hned nenápadně stáhl úplně, jinak jsem si připadal jako že takhle to není můj penis

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 00:05)

Ať už se rozhodneš jakkoliv, hlavně nebuď baba. Nenech se ovlivnit strachem.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 07:05)

Ovlinit se nechal každý kdo o tom začal uvažovat. A kdo to pak nezačal nosit trvale stažené tak se nechal ovlivnit strachem a studem.

Leo (Út, 16. 5. 2023 - 09:05)

Upřímně stud je snad horší než překonat tu bolest z odkrytého žaludu. Také jsem se nejdřív styděl,když jsem si ještě stahoval předkožku a radši jsem ho přetáhl než aby mi někdo viděl žalud. Po nějakém čase jsem stud odhodil a chodil do sprchy s odkrytým žaludem. Horší bylo ,že jsem měl hodně dlouhou předkožku,takže kolikrát sklouzla zpět a to jsem cítil,jako by to nebyl můj penis. Od té doby co jsem se nechal dobrovolně obřezat mám žalud pořád odkrytý a kdo se kouká a co si kdo myslí je mi jedno. Je to moje věc já jsem se svým obřezaný penisem nadmíru spokojen. Teď už to ani nevnímám ,že mám žalud odkrytý jak ve sprchách,tak i ve spodním prádle. Jsem rád ,že jsem se zbavil smegmatu a přecitlivělého žaludu .

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 23:05)

Zvyknout si na to že žalud je náhle vystaven všem na odiv je možná ještě horší než to že je vystaven neustálým dotykům o prádlo. Ale na obojí se dá zvyknout a pak už se to tolik ani nevnímá. Já mám tu kůži také poměrně dlouhou a musím to většinou řešit aby držela vzadu, navíc zpočátku bylo nutkání si ten žalud zakrýt. Teď už bych se se zakrytým také už cítil jako by to nebyl můj pták.

Reklama

Přidat komentář