Reklama

Trvale stažená předkožka

Ondra (Pá, 24. 3. 2023 - 21:03)

Rád bych to někdy zkusil jaké to je mít žalud zakrytý,ale samozřejmě bez toho mohu být.jsem rád za to jakýho mám ptáka,že mě i závidí

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 18:03)

Tak to se dá pochopit když si ho zakrýt nemůžeš, v podstatě to máš skoro jako bys měl obřízku, a chtěl by sis někdy zkusit jaké je mít ho jako většina ostatních. Nicméně jim to nezávidíš a naopak máš pocit že ostatní ti to závidí. Od kdy to tak máš? Pamatujteš si na dobu kdys ho měl ještě zakrytý?

Ondra (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Asi v 10 letech mi začal žalud vylézat,ve 12 už jsem ho měl skoro celého holého v erekci jsem na Žaluda předkožku vůbec nedokázal natahnout

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 05:04)

Ahoj Ondro, je mi 15 let a mám celý žalud zakrytý předkožkou. Vím, že někteří kluci si předkožku úmyslně sttahují, žalud jim vyhovuje obnažený. Mám bratra o dva roky mladšího. Před několika lety, když mu bylo tak 10 až 11 let tak když jsme se šli vyčůrat, jsem si všiml, že mu kus žaludu vyčnívá, myslel jsem, že si předkožku stahuje na čůrání. Asi před rokem když jsme se šli vyčůrat, měl brácha venku celý žalud. Někdy o vánocích jsme se převlíkali, zaujalo mně, že měl brácha opět celý žalud venku, ale vůbec se nesnažil ho nějak zakrýt, klidně natáhl trenýrky na holý žalud. Nedalo mi to a zeptal jsem se ho, co to dělá, proč si nechává žalud venku, jakou to má výhodu. Myslel jsem, že si to stahuje úmyslně. On mi řekl, že mu to začalo samo před časem vylézat, až mu zůstal venku celý žalud, i když nemá erekci. Zkusil si přede mnou předkožku natáhnout, ta mu ale šla sotva do půlky žaludu, jak ji pustil, tak se hned stáhla za žalud. Bylomi to divný, protože já jsem o dva roky starší a mám celý žalud trvale zakrytý a náš otec má také žalud zakrytý. Tady jsem se dočetl, že tobě se taky žalud sám odhalil a vůbec ti ti nevadí. Jak to má tvůj otec, taky má žalud odhalený jako ty?

Ondra (St, 19. 4. 2023 - 16:04)

Tátovi kouká jen špička žaludu ven co jsi pamatuji , když jsem ho občas zahlédl. Má tvůj bratr velký žalud?mě to začalo protože mám širší žalud než penis , dost mi penis i narostl

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 03:04)

Ano, brácha má žalud hlavně širší s takovým tím výrazným rantlem,tak asi proto mu začal žalud vylézat. Že tvůj otec má jen špičku žaludu venku je to podobně jako v naší rodině. Nic ti otec na tvůj obnažený žalud neříkal ani se neptal proč to tak máš?

Návštěvník (Pá, 21. 4. 2023 - 17:04)

Výrazný rantl spíš zapříčiní to že předkožka za žaludem drží stažená a navrací se. Já ho mám také výraznější, ale to asi má téměř každý kdo má odkrytý žalud.

Ondra (Čt, 20. 4. 2023 - 16:04)

Neříkal mi nic , spíš se divil že už ve 13 letech jsem měl větší penis než on ,až potom mamka mi pověděla, že se jí o tom táta zmínil

Návštěvník (Pá, 21. 4. 2023 - 18:04)

A jaké to bylo když ti máma řekla že jí táta řekl že máš obnažený žalud?

Ondra (Po, 24. 4. 2023 - 00:04)

Spíš jí říkal jak ho mám velkého o tak dubse zmínil až potom,mamka věděla jakýho ho mám

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 19:04)

Ja som ako chlapec nosil slipy, tam som mal všetko pokope a nič sa nehýbalo. Keď som nastúpil na strednu skolu, chlapci nosili boxerky a trenky, tak som chcel aj ja, tam začalo moje “trápenie”, pretože som nechcel byt iný, ale tam pri najmenšom pohybe a tej voľnosti sa mi predkozka začala sťahovať a odkrývať žaluď. Často som mával erekcie z drazdenia a pri vyzliekani som sa hanbil za odkryty žaluď. Časom sme sa o tom začali bavit s kamošmi, spolužiakmi, rovesníkmi a povedali mi, ze maju toto iste a ze na to treba iba zvyknut a hotovo. Samozrejme hanbil som sa aj pred bratom mladším, aj ocom, pretože som si myslel, že to je nieco nezvyčajne. Časom som si fakt zvykol, dnes to nevnímam absolútne, ze mám väčšiu časť žaluďa odkrytú. Už teraz v dospelosti sa stretávam s tým úplne bežne u dospelých mužoch.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 00:04)

Myslím, že účel voľného spodného pradla pre teenagerov alebo pyžama na noc je presne ten, aby nedržal predkozku na zaludi, ale dovolil jej stiahnuť sa a odkryt žaluď, pripadne chodit hore dole, čo u dospievajúceho chlapca je myslím si už take prirodzenejšie. Kto z mužov už skúšal trenky alebo bol na vojne tak vie, že tam stačilo zodvihnúť nohu pri pochodovani a zalud bol von.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 23:05)

Taky myslím, určitě je to důvod, proč v pubertě některý kluci přecházej ze slipů na trenky. Na vojně jsem si toho hned nevšimnul. Ve sprchách jsem se snažil na druhý nekoukat, on by to někdo mohl špatně pochopit. Ale jednou cvičili nováčci venku v blátě. Bylo vlhko a sychravo. A oni museli dělat furt dokola dřep - klik - leh- vztyk. Taky jsme to dřív museli dělat, jenom ne v takový zimě. Kdo chtěl, směl mít na těhle kondičních cvičeních klidně tepláky. Ale většina cvičila jenom v trenkách. A až tehdy jsem si toho všimnul, jak jim bylo vidět skrz ty mokrý trenky, kolik jich mělo holý žaludy.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 23:05)

Volne trenky fasoval na vojne každý a musel ich nosit. Spočiatku blby pocit v trenkách a vyzliekať sa pred inymi hromadne, nebol som na to naučený, neskôr mi to bolo jedno, pretože sme nemali čas na sprchu hodinu, ale 15 minút po celom dni muselo stačiť pre 20 ľudí. Každý si hľadel svoje. Po asi mesiaci sme kvôli rozšírenej infekcii museli každý na ošetrovňu. Zaočkovali nás do pleca a každý musel ísť namocit penis do hypermanganu (fialový roztok), aby nás to nesvrbelo a začervenanie žaluďa zmizlo. Až tam som si uvedomil, koľko chalanov už ma žaluď čiastočne alebo uplne odkryty, keď sme tam stali v tých trenkách. Do dvoch rokov, kým sme nosili iba tie trenky sa mne napríklad z úplného zakrytia chlapčenského stiahla predkozka skoro za polku žaluďa a strčí mi von aj v klude dodnes.

Eustach (Čt, 4. 5. 2023 - 16:05)

Tobě nevadí částečně obnažený žalud, nestahuješ si předkožku až za žalud? Mně, když se odhalila asi půlka žaludu, bylo mi to nepříjemné, jak mi chlupy lezly za předkožku. Proto když mi nešel celý žalud zakrýt předkožkou, začal jsem si ji stahovat až za žalud. Celý žalud odkrytý mi byl příjemnější. Nevím, jestli je to tím, že jsem si odkrýval celý žalud, ale teď už mi předkožka vůbec ani na část žaludu nejde natáhnout, nanejvýš na ten okraj a jak se pustí tak se hned stáhne dozadu. Manželce se prý líbily žalud y v klidu celé zakryté předkožkou, ale pokud se mnou chtěla zůstat, musela si zvyknout, já jsem s tím už nemohl nic dělat. Nevím, jestli to tak mám protože jsem nosil trenýrky, ale když jdem s kamarády na pivo (máme partu pěti kamarádů), tak když se jdem vyčůrat, tak vím, že jeden kamarád má půlku žaludu venku a ti tři ostatní mají celý žalud v předkožce. Připadám si před nimi s mým odhaleným žaludem divný, ale nemohu s tím nic dělat.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 20:05)

Mně třeba by taky vadilo mít žalud venku jen částečně. Jednak tam lezou chlupy, a taky pocitově to není nic moc. Já s tím začal zcela dobrovolně, takže rovnou jsem začal mít žalud odkrytý úplně celý. Zpočátku jsem si myslel že čím více žaludu je venku, tím více je to nepříjemné. Vadilo mi to, ale když jsem si na to zvykl tak už žádný problém. V mém okolí má naprostá většina žalud úplně zakrytý takže také se cítím před ostatními trošku zvláštně, ale už to beru tak že takhle to zkrátka mám a schovaný bych už zpátky nechtěl

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 15:05)

Keď som si prvý krát obliekol tie voľne trenky, vadilo mi všetko, ako je to všetko voľne a hýbe sa, ako sa mu zachce. Prvé dni, týždne boli ale o strese a človek vtedy nepomysli na nič erotické, skor stresom je mimo takéhoto pohladu úplne. Prešlo pár týždňov, uvedomíš si, ako sa cely ty meníš, už nemáš svoj domáci komfort, svoju postel, pyžamo a vytvoria sa partie, ktoré začínajú kecat o všetkom - doslova o všetkom. Vtedy povie jeden, druhý, tretí, ze mu vadí to a to a uvedomíš si, ze to vadí aj tebe, len to nevnímáš, resp. nemáš čas na to mysliet a sústrediť pozornosť. Prejde mesiac a začnú polucie skoro u každého tam došli a začneš mat chuť aj na sex, hoci si heterak a okolo teba sú sami muži, no vyjdeš von a vidíš ženy, dievčatá a hormóny 18 ročného robia svoje :-) vtedy som začal intenzivne vnímať erekciu a vôbec problém zakryť ju, pretože tie trenky už to pokope nedržia no a s tým súvisiace aj sťahovanie predkozky, ktorú už nedrží nič a chodi hore dole a ty vnímaš intenzívnejší každý jej pohyb. Spočiatku to až bolí, švíky z trenírok robia do žaluďa až ryhy a stojíš niekde, nemozes sa opraviť tam dole a reže žaluď príšerne, no musíš vydržať a tým sa aj nejak otupuje jeho citlivosť, takze spočiatku áno, veľmi intenzivne som vnímal každý pohyb, po polroku už menej, po dvoch rokoch kým som došiel domov som to nevnímal už absolútne. Keď som došiel domov, začal som nosit naspäť slipy, neskôr boxerky, no už citlivosť žaluďa nebola absolútne to, čo na začiatku a chlpy som samozrejme potom doma už holil tiež.

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 12:05)

A kolik z kolika?

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 23:05)

Byla to četa, tzn.30 vojáků, když počítáš i četaře, ale ten necvičil, ten jenom komandoval. No já jsem je nepočítal, kolik jich mělo holý žaludy, jenom si vzpomínám, že jsem byl vyjevenej, co jich je, takže bych tipoval tak možná třetina. Svlečený byli skoro všichni. Tepláky měli možná dva.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 23:05)

No nevím, taky jsem na vojně tokový kluky viděl. Nikdy jsem to moc nechápal. Mně to připadalo jako nesmyslná frajeřina. Ty trenýrky, co jsme fasovali, byly nepřijemný i tak, natož s přetaženým žaludem. To musí bolet jak svině. A k čemu? Aby si připadali drsnější? Jako by nestačilo pasování řemenem, šikana a rytí držkou v zemi při cvičeních!

Reklama

Přidat komentář