Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 00:05)

Já když se s tím začal setkávat tak jsem nevěděl co si o tom myslet. Nevím jestli nesmyslná frajerina, měl jsem za to že to musí být dost nepříjemné a to že to dotyčnému nevadí a nestydí se za to mně na tom na jednu stranu imponovalo, říkal jsem si že já bych to tak nikdy mít nechtěl

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 13:05)

Přirozeně že to imponuje. Otázky k čemu to je, pochybovačný komentáře o údajně nesmyslný frajeřině, to všechno jsou jenom projevy závisti. Vojna nebyla žádná rekreace. I to pasování k tomu patřilo. Pro mladý kluky to byla možnost trochu se otužit, vyzkoušet si odvahu a naučit se snášet nepohodlí, prostě příležitost změnit se z maminčina mazánka na mladýho chlapa, aby se za sebe nemusel stydět. Ale když je někdo srab a na vojně kolem sebe vidí kluky, který se nebojej cvičit s holým žaludem v trenkách z hrubýho plátna, tak to musí zkritizovat jako blbou frajeřinu.

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Také si myslím. Že je to spíše to že závidí, ale sami by to nedokázali tak mít. Od toho pak vznikaly i různé řeči že obřízka je něco nenormálního za co je třeba se stydět atd. Já si jako kluk vždycky říkal jaké to asi musí být muset snášet neustálé dotyky žaludu o prádlo, ve sprchách ho takto ukázat a přitom předstírat že to nic zvláštního není. Nikdy jsem si to nechtěl přizná, ale možná někde ve skrytu duše jsem si přál to tak mít

Honza (So, 6. 5. 2023 - 15:05)

Souhlasím. Na vojně jsem sice nebyl, protože ji zrušili, ale doufám, že kdybych byl, nechoval bych se jako srab a všemu nepříjemnýmu bych se nevyhýbal.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 23:05)

Jo, to říkáš protožes tam nebyl. Kdyby vojna byla, odvaha by tě přešla. Si to představ, že jseš u odvodu a vidíš, jak si některý kluci při svlíkání přetahujou pindíka a nastupujou před komisi s holym žaludem. Myslíš, že by měl ty koule se k nim přidat? Většina lidí je hrozně odvážná, když je to jenom teorie. Ale v praxi vyměknou.

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 23:05)

U odvodů to byl trik, jak se na tu vojnu dostat. Pro kluky z vesnice to bylo věcí cti. Modrá knížka znamenala hanbu - pro kamarády byl její majitel chudák, ani na vojnu ho nevzali. Pražák se naopak rád pochlubil, jak si dokázal zařádit, aby ji dostal. Kdo na vojnu chtěl, ten se snažil zapůsobit a ukázat, že není žádná bačkora, třeba tou staženou předkožkou.

Honza (Po, 8. 5. 2023 - 00:05)

Já jsem psal, že doufám!!!, že bych se jako srab nechoval. Samozřejmě nevím, co bych dělal. Ale stejně si myslím, že bych to dal.

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Hele, nebyls tam - nebyl. Nech si to vysvětlit od zkušenějších.

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 16:05)

tak na to nemusíš ani na vojnu, abys byl zbabělec, nebo se zachoval chlapsky. Zauvažuj jenom kolik je kluků, který mají problémy s předkožkou, ale tajej to, protože se bojej, co bude pak...

Mára (So, 6. 5. 2023 - 23:05)

Já myslím, že jich zase tolik není, těch co by to zatajovali. A vojna byla nepříjemná tak jako tak, to je fakt.

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 10:05)

Určitě jsou takoví, treba já. Problémy jsem zatajoval, samozřejmě ze strachu co by potom bylo. Odmala rodiče říkali že když to nejde dobře přetahovat tak že se to musí řezat což dost bolí. Až později jsem se dověděl co je obřízka,a očekával jsem že mě to nejspíš bude čekat takže jsem se toho hrozně bál a radši to tajil.

Honza (Po, 8. 5. 2023 - 23:05)

A jak dlouho jsi to tajil? Vyřešil jsi ten problém nějak bez doktora?

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 08:05)

Dlouho, 11,13 i 15 letá prohlídka byla plná obav že se na to přijde a bude jasné co pak bude následovat. Celou tu dobu jsem si myslel že jednou to přijde, stačilo jen říct pravdu nebo opravdu zkontrolovat. Až potom časem se to nějak postupně zlepšilo samo.

Honza (Út, 9. 5. 2023 - 21:05)

Tak to naštěstí docela dobře dopadlo. A žalud máš pěkně schovanej, jak sis to přál. Někdy má člověk štěstí. O to větší respekt všem těm, co si žaluda nechaj venku.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 09:05)

Dobře to dopadlo? Dobře by to dopadlo, kdyby sebral odvahu a sám se šel doktorce přiznat. Takhle ho to možná i mrzelo.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 21:05)

Přesně tak. Zezačátku jsem byl rád, ale občas jsem si pak říkal že jsem to měl přiznat. X let jsem se bál že se toho že budu mít odhalený žalud a najednou se to nekonalo. Později jsem pak i kvůli tomu nakonec přešel k trvalému stažení

Jára (St, 10. 5. 2023 - 23:05)

Tak to mám podobnou zkušenost. Jenom s tím rozdílem, že u mě to nebylo zatajování. Dokud jsem byl na základce, vůbec mě ta možnost nechávat si předkožku staženou nenapadla. Ze třídy koukal kus žaludu možná dvěma nebo třem. Ke konci základky jsem začal chodit na fotbal. A tam to bylo docela častý, že někomu koukala špička nebo i půlka žaludu nebo dokonce celej. Jednou jsem tam viděl tak o rok o dva mladšího kluka s žaludem napůl odhaleným. Převlíkal se na trénink a vybavoval se přitom s kamarádem. Zaslechnul jsem, jak mu říká srabe, ale jenom tak z legrace, protože se pak oba smáli. No a on si tu předkožku normálně dopřetáhnul a natáhnul si trenky, na ostro na ten holej žalud. A tehdy se mi to rozleželo v hlavě, že o hlavu menší špunt něco takovýho vydrží. Já měl už z tý představy husí kůži. Doma jsem to zkusil, ale ta bolest byla na zcvoknutí. Měl jsem pocit, jako by to „srabe“ vlastně patřilo mně. Strašně mě to štvalo, že jsem taková měkkota. Občas jsem zauvažoval, že bych se měl nachat obřezat a pak bych to nějak zvládnout musel. Stokrát jsem si říkal: kdybych nebyl srab, tak bych to udělal. A trvalo to hodně dlouho, než jsem se odvážil jít ven se staženou předkožkou a vydržet to pár hodin. Ale jenom ve slipech. Trenky nebyly nic pro sraba jako já.

honza (So, 13. 5. 2023 - 22:05)

Taky se podělím o zkušenost. K nám na basket chodí jeden kluk a ve sprchách jsem si všiml, že má žalud venku. Myslel jsem, že to má takhle jenom při tom sprchování, ale po tejdnu jsem vešel do šatny a zrovna jsem viděl, jak si ten borec na ten holej žalud oblíká trenky a bylo mu to úplně jedno. Mě nikdy nenapadlo, že by to mohl někdo takhle dobrovolně nosit. Hodně mě to překvapilo že vydrží pocit nahýho žaludu v trenkách a je s tím očividně v pohodě. Sebevědomí mu rozhodně nechybí a z nás všech, co tam chodíme, patří k těm nabušenějším, a mimoto má hezkou přítelkyni, takže o to více je to provokativní vůči mě s předkožkou na žaludu. Vážně přemýšlím o tom, že bych to zkusil mít stejně a aspoň na čas vyzkoušel chodit s odkrytým žaludem.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 08:05)

Občas jdu ven s odkrytym žaludem. Jak se otírá o slipy, jsem trvale vzrušený a mám částečnou erekci. Je to příjemné.

Honza (So, 20. 5. 2023 - 19:05)

Také jsem to dělal jako kluk. Neustále jsem si obnažoval žalud. Třeba i v létě u vody když jsme se jako děti koupali nahatí. Nebo hráli s míčem. Problém byl v tom že všichni moji kamarádi měli žaluda schovaného a tak je ten můj provokoval. Jednou mě chytili nahatého u rybníka povalili na zem drželi mi ruce i nohy a žaluda mi natřeli tygří mastí , prý abych ho pořád neukazoval. To byla hrozná bolest. Několik dnů jsem ho měl úplně rudého a v jednom ohni. Pamatuji si pak v dospívání když mi holka s kterou jsem chodil chtěla jednou u nich doma vyhonit piňďoura a naprosto nevědomky v tom nejlepším řekla že musíme žaluda pěkně promazat tak sem jí leknutím málem vykopl zuby.

Reklama

Přidat komentář