Reklama

Trvale stažená předkožka

M (Út, 30. 5. 2023 - 20:05)

A kolik ti je?

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 21:05)

O trošku více. Začal jsem s tím i v podobném věku, zkrátka až na pár detailů mi to přijde skoro jako bych to sám psal

M (Út, 30. 5. 2023 - 21:05)

Tak to jsem rád, že nejsem sám.

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 23:05)

to určitě, máme to dost podobné. Co tě k tomu přimělo že si se rozhodl to najednou zkusit, a později se pro to definitivně rozhodnout? Já to na den a noc nestřídal, probouzet se s obnaženým žaludem bylo vzrušující i nepříjemné zároveň, i když zpočátku jsem si říkal že by bylo fajn si ten žalud po celodenním tření o prádlo zakrýt. Párkrát jsem to ale také zpočátku přerušil když jsem se tím nechtěl někde přes víkend zaobývat. Pak jsem to přerušoval už pouze do sprch, ale štvalo mě to pořád řešit jenže nebyla odvaha se ukázat s holým žaludem. Je to asi o zvyku

M (St, 31. 5. 2023 - 04:05)

Vždycky jsem to obdivoval, jen mě nikdy nenapadlo, že to nakonec budu mít taky stažený. A narazil jsem i na tuhle diskuzi, kde jsem se dočetl, že to mají stažené nebo mají obřízku i malí kluci a puberťáci. Tak jsem si řekl, že když to vydrží oni, tak já musím taky.

Návštěvník (St, 31. 5. 2023 - 18:05)

Tajný obdiv jsem k tomu měl taky. Akorát jsem si vždy říkal že bych to nedal a ani nechtěl. Když jsem pak s tím začal tak to bylo jak jsem očekával - nepříjemné a styděl se za to.

Mirka (So, 27. 5. 2023 - 22:05)

to ne musí to být pěkná bolest

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 01:05)

Bolest asi ano, ale prý zubař je horší co někteří píšou. Když jsem o tom vůbec poprvé četl tak o tom psali že je to drobná, ale velmi bolestivá operace, ani jsem zprvu nechtěl věřit že se vážně ta kůžička dá pryč

Leo (Po, 29. 5. 2023 - 07:05)

Zubař je dle mého několika násobně horší. Doktorka mi při operaci penis umrtvila a ještě se s ní nechalo dobře kecat při zákroku,takže po chvilce řekla (ona to byla asi hodina),tak hotovo jste obřezaný. Ale asi po 30 minutách to začlo docela bolet,ale to vyřešil jeden Ibalgin a do hodiny bylo po bolesti. S tím jaký benefit to přineslo to za to stálo.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 07:05)

Ta trocha bolesti za to asi stojí, když si to většina pochvaluje. Stejně tak jako je u trvalého stažení zpočátku nepříjemné jak se holý žalud dotýká prádla

Leo (Po, 29. 5. 2023 - 08:05)

Já si obřízku nemůžu vynachválit. Žádné smegma, žádný zápach a žádná předkožka která překáží u sexu.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Za jak dlouho po obřízce sis plně zvykl, že už nemáš předkožku? Ani nemyslím tolik pocitově jako spíš vizuálně, že jsi to přijal v hlavě. Já kdybych si nechal udělat obřízku, tak bych neměl moc problém zvyknout si pocitově nebo z estetického hlediska. Ale trvalo by mi asi dost dlouho, než bych to přijal za svý, že můj penis už nemá předkožku a vypadá jinak, protože ho mám prostě od jak živa spojenej s předkožkou. A nebo to člověk tolik nevnímá?

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 18:05)

Mně třeba dlouho trvalo než jsem přijal to že mám předkožku trvale staženou, to že můj penis má neustále odkrytý žalud a že to tak je. Odjakživa jsem ho měl taky spojený s tím že na konci je ta kůžička

Leo (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Tak já šel na obřízku s tím ,že mi prostě vezmou předkožku a už nebudu mít ten penis který jsem mýval. Šel jsem tam dobrovolně z hygienického hlediska,takže už jsem byl rozhodnutý. Takže defakto jsem to přijal ještě před tím ,než mi obřízku udělali. Taky jsem si říkal co kdo na to pak řekne kdyby mě viděl ve sprše atd. A upřímně je mi to jedno já jsem se svým obřezaným penisem velice spokojený,protože ta hygiena ,sex a údržba je úplně super.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 18:05)

Pokud je někdo už zvyklý že žalud je trvale odkrytý tak pak to už asi takový problém není. I když přeci jen člověk pak musí žít s vědomím že opravdu je obřezaný, navíc je to vidět více než když je jen staženo.Zpočátku jsem taky měl obavy jít do sprch s holým žaludem.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 16:05)

Jasně chápu, ale přeci jen to je najednou velká změna i když ji člověk chce podstoupit. Že prostě sice člověk ví dopředu, jak to bude vypadat, je s tím plně smířený, ale když najednou tu obřízku reálně má, tak je to pro něj něco nového a nějaká doba zvykání tam je, ne? Byť třeba u někoho krátká, že je z obřízky plně nadchnut a cení si jen těch pozitiv na obřízce, která všechno ostatní převáží.

Leo (Po, 29. 5. 2023 - 19:05)

Jak říkám ,já jsem si nijak nezvykal. Prostě jsem to vzal tak jak to je jak jsem to chtěl. Já jsem na obřízku,šel s tím ,že můj penis nebude už nikdy vypadat ,tak jak jsem byl zvyklý. A byl jsem přesvědčený,že se chci nechat obřezat. Je teda pravda ,že mám vidět dost přechod a žalud se úplně změnil oproti tomu ,když jsem ještě chodil s trvale staženou předkožkou ,ale s tím jsem počítal. Oproti těm benefitům co jsem získal se tohle úplně nuluje. I pro partnerku je to velký +.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 19:05)

Asi to tak je že je to lepší než jen stažení . Žalud je pak ještě výraznější. U někoho je vidět výrazný přechod, nevím jestli bych tam chtěl mít vyraznou jizvu

Leo (Po, 29. 5. 2023 - 20:05)

Mně to nevadí ani partnerce a já s tím počítal,že se mi zvýrazní přechod. Takže z toho nejsem překvapený. A zrovna na tohle si zvykneš.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 21:05)

dost asi záleží na stylu jak se to provede. Předpokládám že to nijak nevadí. Asi to musí být fajn že se za žaludem nehromadí žádná kůže a je to krásně napnuté

Reklama

Přidat komentář