Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 07:06)

A čo na to rodičia?

Lukáš (Ne, 4. 6. 2023 - 19:06)

Před spolužákama ani ne. Spíš jsem pociťoval trochu hrdost. Věděl jsem, že některý starší kluci to nosí taky stažeý, tak jsem si připadal, že patřim k těm zkušenějším, starším. A před rodičema nebo obecně před rodinou jsem se taky nestyděl. Já vyrůstal s mámou a ta to schvalovala. Před ní mi bylo trapně jenom jednou. Jednou po sprchování, když jsem si říkal, jestli si to mám stáhnou uplně, když mi to stejně sahá sotva do půlky. A jen jsem sebral odvahu a přetáhnul jsem si to, vešla máma do koupelny, a já se nažil dělat jako by nic a rychle jsem se otočil pro spodky a doufal, že si ničeho nevšimla, ale pak jsem jí slyšel, jak říká v obýváku dědovi a babičce: už je z něj chlap, normálně mu kouká holej žalud. To bylo jedinkrát, kdy mi bylo trapně. Jinak ne.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 20:06)

Asi nejhorší je úvodní moment když se s tím má ukázat poprvé před někým. Zvlášt když je to i pro ty lidi překvapivé zjištění

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 06:06)

A to si se vubec nestydel pred spoluzakama?

Honza (St, 31. 5. 2023 - 09:05)

Zdravím, mám dotaz. Je teda celkem intimní, ale zeptám se. Je mi 19 let, píšu ohledně předkožky na famfulinovi. Mám normálně předkožkou schovaného celého žaluda. Když dosáhnu erekce a masturbuju, tak většinou jen honím s předkožkou na žaludu. Prostě ho nepřetahuju až dolů. A právě nevím jestli to není špatně. Jsem panic, takže sex jsem ještě neměl. Já když ho přetahuju úplně až dolů, tak mě to moc nevzrusuje, ale možná je to o zvyku. Mám ji trochu užší a velký žalud, ale normálně o ohrnu, když prostě chci. Můžu klidně ukázat, pokud bude potřeba. Jen mě zajímá jestli nemá někdo podobnou zkušenost. A když ho ohrnu tak mi nedrží ohrnutý a uzdicku nejspíš nemám. Díky předem za odpověď.

Lukáš (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Problém je, že začínáš pozdě. Většina těch, komu to drží vzadu, to tak má už dlouho. Obvykle se s tím začíná v pubertě. Když žalud trochu povyleze, necháš ho tak, nebo stáhneš kůžičku ještě víc dozadu. Časem tam zůstane a růstem prakticky zmizí. A to je teď těžko dohánět. Doporučoval bych obřízku.

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 23:06)

Já taky začal pozdě. Během puberty jsem o tom vůbec neuvažoval. Kůžička tak úplně nezmizí

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 07:06)

Dříve jsem si to taky dělal tak že jsem u toho nestahoval a měl jí přitom na žaludu, nějak mě to tolik nebralo stahovat úplně. Ohrnutý mi také nedržel. Co jsem ale přešel k trvalému stažení tak je to vše jinak. Pokud je velký žalud tak škoda ho tísnit v předkožce

Tereza (Čt, 17. 8. 2023 - 13:08)

Dobrý den, o syna jse pár let starala moje máma, já jsem v té době nemohla, nechci rozepisovat. Mělo ho i úředně. Nyní mám kluka zpátky, bohužel ho babička naučila mít předkožku stále vzadu. Řekla jsem mu, že se mi to nelíbí, ale když si ji natáhne zpátky, tak mu tam nedrží. Volně mu jde asi do půlky žaludu, když se popotáhne víc silou, tak si ta kůže natáhne přes celý žalud. Jak se to pustí, hned to sjede dozadu. Synovi bude 14, tu kůžičku vzadu má od 11. Jemu je to jedno jak to má, klidně by ji měl normálně ale nejde to. Šla by ta kůžička třeba tam přilepit leukoplastí, aby se nevracela? Máte s tím někdo skušenost?

Default User Image
Petr a Pavel (St, 20. 9. 2023 - 11:09)

Další podobný osud sdílí i nějaká “Anita (věk 33)”, která v červenci 2022 zveřejnila na sexus.cz v diskusi o zkušenostech se staženou předkožkou svůj příspěvek velmi podobného obsahu. Také se o syna nemohla starat, jako vy a “Lenka věk 34. Také nechce moc psát o okolnostech. Anita uvádí, že se podle ní jedná o netypickou zkušenost. Kdyby tušila, že jste se v krátké době sešly už tři, možná by ta slova o netypičnosti vzala zpátky. Jí to s tím klukem provedla její maminka. Jsou to ale podšívky, tyhle babičky!

Default User Image
Petr a Pavel (St, 13. 9. 2023 - 02:09)

Zkušenosti s tím má jistě nějaká “Lenka (věk 34)”. V lednu 2021 přidala pod tímto nickem příspěvek téměř shodného znění do diskuse “Zkušenosti se staženou předkožkou” na  portále sexus.cz. Rozdíl je pouze v tom, že se jednalo o její tchyni a ne mámu. Jejímu klukovi by dnes bylo stejně a ona by  také byla o dva roky starší, tedy 36. A podle obsahu tamní diskuse to už vše zřejmě pořesila skrze lékařskou péči. Tak se můžete podívat a inspirovat tam podle vývoje tamní diskuse. Ten portál chvíli nefungoval, ale nyní opět funguje. 

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 20:08)

Proč bohužel? Babička je moudrá žena, protože dobře ví, že pro partnerky je obnažený žalud slastí.

Petr (Čt, 17. 8. 2023 - 23:08)

Proč myslíte, že bohužel? Jemu to přece, jak píšete, nejspíš vůbec nevadí. Jak píšete - je mu jedno, jak to má, ale drží mu vzadu, nedrží mu dlouhodobě na žaludu. Některým klukům v průběhu puberty začne žalud z předkožky vykukovat sám od sebe, mají předkožku kratší. Některým jen část, některým celý. Třeba to je i jeho případ. I bez zásluhy babičky, když mu v klidovém stavu předkožka na žaludu nedrží. Ať je to jak chce, možná vám chce vyhovět, když jste mu řekla, že se vám to nelíbí. Spíš bych ale zvážil, jestli má jen kvůli vašemu vkusu smysl nutit syna si tam cokoli lepit (což je pochopitelně tak trochu nesmysl), či podstupovat nějaké natahovací procedury, když je v podstatě se svým stavem spokojený. Navíc v kalhotách se na to nekoukáte a jeho penis určitě neroste pro vás, ale pro jiné ženy. A je jich opravdu hodně, kterým se stále obnažený žalud naopak líbí.

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 14:08)

Když už to má váš syn tři roky, tak už je na to očividně zvyklý a bylo by podle mě lepší nechat už předkožku za žaludem. Zvláště když už mu na žaludu ani nedrží. Pokud mu to takto vyhovuje, tak opravdu není důvod to měnit, je to koneckonců jeho tělo. Do pokusů s leukoplastí bych se v žádném případě nepouštěl, přineslo by to víc škody než užitku

Filip (Čt, 17. 8. 2023 - 06:08)

Tiež som chcel nosiť stiahnutú predkožku, ale nechce mi to držať vzadu, vždy sa to vracia späť na žaluď. Skúšal som na to rôzne “zaručené” spôsoby, ale okrem toho, že to bolo otravné a nepríjemné, to aj tak z dlhodobého hľadiska nič nevyrieši. Preto som sa rozhodol, že si nechám urobiť obriezku a nemusím stále riešiť či to drží vzadu a či to neškrtí atď. Na to, že je žaluď obnažený v boxerkách som ako tak zvyknutý, takže by to nemal byť problém

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2023 - 12:08)

jaký typ obřízky si chceš nechat udělat?

Filip (Pá, 18. 8. 2023 - 20:08)

Popravde neviem, na aké typy sa obriezka delí, možno keby mi to niekto vysvetlil bol by som rád. Nevedel som, že sú nejaké typy

Návštěvník (So, 19. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj, základne delenie je nízka alebo vysoká. Nízka - predkozka je odrezaná blízko pri zaludi, jazva je hneď akokeby za zaludom. Vysoká, jazva je ďalej od žaluďa, zachová sa viac vnútornej strany predkozky, co je údajne akoze “viac lepsí” typ… avsak lekári, muži v dospelosti aj ženy viac oceňujú nízku, pretože pri tej vyššej sa casom zvykne zase žaluď zakrývať, kdezto nízka je trvala a mužnejšia. Podľa toho koľko predkozky sa odoberie, hovoríme o tesnej (žaluď je hneď a cely von trvale) alebo čiastočnej - voľnej - ciastocne niekedy zakrýva len polku žaluďa. Zaseraz tu muzi ocenia tesnu s trvalým odkrytim, ta volna alebo čiastočná je taká, ze ťahá medzi zalud a zvyšnú predkozku chlpy a nie je to prijemne. Skor ju robia deťom, keď je to nutne. No a v neposlednom rade je to dĺžka penisu v pokoji a v postavení, pretože lekár si penis natiahne a vidí, aku je možné urobiť, pretože pri niekom, kto ma maly penis v pokoji a veľký v postavení nemožno urobiť úplne nizky a tesný typ, nakoľko “rezerva” koze by nebola a musí byt. Stačí tak? Ďalšie otázky?? :-)

Návštěvník (Út, 22. 8. 2023 - 19:08)

všude se tak nějak říká že úplná je lepší než částečná, stejně tak moc volná asi buude podobná té částečné která není až tak dobrá. Určit ideální výšku a ideální těsnost asi není jen tak

Alex (Út, 22. 8. 2023 - 23:08)

Chlapci tady jste u tématu trvalé stažené předkožky nikoliv obřízky a jejich typů. To si prosím nechte na jiné vlákno zde na doktorce. Pojďme se prosím držet tématu ;)

Reklama

Přidat komentář