Reklama

Trvale stažená předkožka

Adam (Pá, 16. 6. 2023 - 14:06)

Klidně ho odkryju.

Honza (Pá, 16. 6. 2023 - 00:06)

Můj je takový https://ibb.co/Js8Z043

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 06:06)

A to je jaký ? Popsat, pokud to nechceme rozklikavat

Ole (Pá, 23. 6. 2023 - 20:06)

Já bych ten stud nebagatelizoval. Připomíná mi to jeden film Evropa, Evropa (známý taky pod názvem Hitlerjunge Solomon) z roku 1990 podle autobiografie Sallyho Perella. Příběh židovskýho kluka v době druhý světový války, co se vydává za Němce, aby přežil - a to tak úspěšně, že je přijat do hitlerjugend. Žije v neustálym strachu z prozrazení, zejména si hlídá, aby ho nikdo neviděl ve sprše, při močení atd., aby se neprozradilo, že má obřízku. To je jeden z centrálních motivů filmu. Pro německýho herce, představitele titulní role, Marco Hofschneidera byl ovšem problém, že ten obřízku nemá. Ve scénách, kde je nahej, musel proto hrát s přetaženou předkožkou. A teď si to představ, musíš do naha, čumí na tebe celej štáb: kameraman, osvětlovači, zvukaři... a režisér tě komanduje - no to bych nedokázal. Takže ten problém se studem fakt chápu.

Návštěvník (Út, 27. 6. 2023 - 07:06)

To musela být hrozná doba, že lidi museli skrývat že mají odkrytý žalud aby nebyli udáni. Prý na ulici se to běžně dělo že přišla kontrola a museli stáhnout kalhoty

Návštěvník (So, 24. 6. 2023 - 18:06)

Tak ten jsem viděl. To je fakt drsný. Myslel jsem, že vzali obřezanýho herce. To si fakt nedovedu představit. Plná místnost filmařů, kluk musí do naha. Stáhnout si přede všema kůžičku. Maskérka mu ho třeba přepudruje. A kameraman s režisérem na to upřeně koukaj, jestli to má pořádně přetažený. Já bych asi utek.

Návštěvník (Út, 27. 6. 2023 - 00:06)

Já v tom filmu neviděl že by byl nějaký záběr na ono místo. Ale jak tam pobíhal nahý tak by to asi nevypadalo tak jak mělo kdyby neměl žalud venku a bylo to vidět. Na druhou stranu ten herec to aspoň měl stejné jako ten kluk kterého hrál, takže ten stud za holý žalud mohl být autentický.

Návštěvník (So, 24. 6. 2023 - 21:06)

To k hercetví patří. Herec musí hodně překousnout.

Návštěvník (Po, 26. 6. 2023 - 09:06)

si představ, že máš hrát gaye a nejsi gay

michal (Pá, 23. 6. 2023 - 18:06)

ahoj janka syn to ma teda inak ako manzel? alebo ako to myslis ze ju ma nevytahanu čo to znamena

michal (Pá, 23. 6. 2023 - 18:06)

ahoj janka syn to ma teda inak ako manzel? alebo ako to myslis ze ju ma nevytahanu čo to znamena

michal (Pá, 23. 6. 2023 - 18:06)

ahoj janka syn to má teda inak ako manzel? alebo ako myslis ze nevytahanu co to znamena

michal (Pá, 23. 6. 2023 - 18:06)

ahoj janka syn to má teda inak ako manzel? alebo ako myslis ze nevytahanu co to znamena

michal (Pá, 23. 6. 2023 - 18:06)

ja to mám asi tak ze v erekcii to mam zakryte ale chcel by som dosiahnuť aby mi držala dole ked ju stiahnem , snazim sa to naucit uz nejaku dobu ale stale sa mi po case vrati, uz som na to asi stary ked mam 29

Návštěvník (St, 21. 6. 2023 - 23:06)

Ja mám 14 a oco 39. Hanbi sa syn pred tebou alebo manželom, keď si písala, že ho vidíš?

Maxim (St, 21. 6. 2023 - 22:06)

Obvykle se po obřezání nějakou dobu nechává jizva na vzduchu, aby zaschla. Ve stejnou dobu je zvykem, že příbuzní jeden po druhém přicházejí s dárky. Při jejich předávání se mohou letmým pohledem přesvědčit, že obřízka byla provedena důkladně.

Maxim (St, 21. 6. 2023 - 22:06)

Na tureckém venkově se obřezává většinou těsně před pubertou, příp. na jejím počátku.

Maxim (St, 21. 6. 2023 - 22:06)

K tomu je třeba dodat, že arabská a turecká tradice vyžaduje daleko přísnější obřízku než je tomu třeba v judaismu nebo nebo při nenáboženské obřízce, kdy za žaludem zůstává takový ten roláček. Arabové i Turci odstraňují maximum kůže, aby ani ten roláček nezůstal. Podstoupit tuto verzi obřízky tradičně bez urtvení není žadná legrace.

Návštěvník (St, 21. 6. 2023 - 23:06)

Přitom většina lidí to má spojeno především s Židy, a u těch to není tak přísné.

gogo (St, 21. 6. 2023 - 15:06)

Když tu čtu ty obavy ze znecitlivění, ztrátě schopnosti orgasmu po letech... Někdy na střední, tak v 17, jsem se po zralé úvaze rozhodl pro obnažení, z více důvodů. Hlavním byla vysoká citlivost trvale zakrytého konce, který se snadno vyloupnul při ztopoření. Stačilo sáhnout a byl jsem hotovej. Při honění z nouze možná dobrý, ale u holek už míň... Neměl jsem předkožku nijak dlouhou, tak šel ven. I venku celkem držel, občas jsem vrácenou kůžičku stáhnul zpět za, hlavně v noci. To trvalo asi měsíc. Cca 3 týdny jsem tvrdě bojoval s bolestivým třením o prádlo, ale těsné slipy s nemožností pohybu to řešily. Navíc kryly i takový stav trvalé poloerekce z dráždění žaludu, který na to nebyl zvyklý a očekával bůhví co. Aspoň to přes oblečení dělalo dojem, jak ho mám velkýho. Pravidelné vystříkání i třikrát denně taky pomáhalo. Po tak dvou měsících se stav ustálil, kůžička zná svoje místo. Vidím samé klady - značně delší výdrž, atraktivnější vzhled, zvětšení žaludu (konstatovaly partnerky), hygiena a celkově vnitřní pocity z výsledku. Za léta se předkožka přizpůsobila tak, že zpět ji nedostanu, ani kdybych chtěl, určitě se zkrátila a několika nezávislými pozorovatelkami/pozorovately jsem byl označen za obřezaného. Negativa někdy zde popisovaná, u mě žádná, a to od oné chvíle uplynulo už okolo 40 let.

Reklama

Přidat komentář