Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Po, 12. 6. 2023 - 21:06)

Pro mně to bylo něco nepředstavitelného. Potají jsem obdivoval ty co neměli žádný problém se ukázat s odhaleným žaludem jen tak jakoby nic.

Návštěvník (Po, 12. 6. 2023 - 21:06)

Když to máš, nic s tím nenaděláš. Zvykneš si. Nikdy jsem se za to nestyděl.

Návštěvník (Po, 12. 6. 2023 - 23:06)

Někdo to tak má že je zvyklý a vůbec to neřeší a nestydí se. Je to asi o zvyku. Mně to přišlo takový moc intimní že je vidět ještě něco navíc

Leo (Út, 13. 6. 2023 - 14:06)

Já už to neřeším ,beru to jako normální věc. Na to si člověk zvykne.

Mirka (Po, 12. 6. 2023 - 21:06)

není se zaco stydět

Mirka (Po, 12. 6. 2023 - 21:06)

mě se odhalenej žalud moc líbí u kluků

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 06:06)

Takových je určitě více než těch co to úplně nemusí. S odhaleným žaludem to vypadá lépe

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 07:06)

Holkám se to taky líbí.

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 16:06)

A když ne, tak si časem stejně zvyknou a ocení to, hlavně kvůli lepší hygieně, ale i vzhledově

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 18:06)

Myslím že si na to docela zvyknou a pak většinou už zakrytý ani nechtějí i když zpočátku k tomu měly jiný názor. A u kluků to bude zrovna tak, aspoň z mého osobního pohledu ano. Jsou sice tací co se neradi smiřovali s tím že budou mít stále odhalený žalud, někdo může mít problém se studem nebo s dotyky o prádlo. ale hygiena, vzhled a výraznější hrana žaludu jsou výhody které to přináší.

Návštěvník (Út, 13. 6. 2023 - 22:06)

Ano, z praktického hlediska je asi lepší mít žalud trvale venku, nebo být rovnou obřezaný. Ono taky mít zapařený žalud v předkožce a pak mít s přítelkyní orál není zrovna příjemné pro obě strany.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 18:06)

Je to oveľa lepšie mat sex s niekym, kto nemá predkozku alebo je obrezany, len ako doviezť k tomu syna? Na take veci ma ešte čas, zasa, čo tu čítam príspevky, tak kým nezačne pred/počas puberty, nezostane mu už nikdy žaluď von trvale. Poraďte!

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 12:06)

Tam jde spíš o to, že když se s tím trvalým přetažením začne na začátku puberty, tak pak zatímco během puberty roste penis, předkožka už tolik ne a plně se přizpůsobí tomu, že je stažená a po čase při pokusu vrátit ji na žalud sjíždí zpátky. A pak taky většinou není předkožka pod žaludem tolik zkrabacená. Jinak se dá ale začít v kterémkoliv věku a žalud je pak taky trvale venku. Někomu ale předkožka stažená z důvodu velikosti a tvaru žaludu nebo dlouhé předkožky nedrží vůbec.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 19:06)

Asi tak, začít se dá kdykoliv, ale v dospělosti je menší pravděpodobnost že to bude držet, a kůže se moc nezkrátí.

Leo (Čt, 15. 6. 2023 - 21:06)

Já začal v 22 letech s trvale staženou předkožkou a musel jsem to pořád fixovat nějakýma kroužkama, jelikož mi to bez toho vůbec stažené nedrželo. Nemohu posoudit,ale je asi lepší začít před pubertou popř. v pubertě.

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 00:06)

Já s tím začal také poměrně pozdě, také jsem to musel řešit aby to drželo, úplně samovolně by to nemohlo být . Bohužel dříve k tomu nebyla odvaha

Leo (Pá, 16. 6. 2023 - 07:06)

Teď už to naštěstí řešit nemusím.

Leo (St, 14. 6. 2023 - 21:06)

Asi bych mu řekl,že je lepší nosit předkožku za žaludem,že je to víc chlapský a holkám se to tak líbí víc. Nic víc bych to pak neřešil. To se musí rozhodnout sám.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 06:06)

Pokud je to nepříjemné tak se asi jen tak sám k tomu nerozhodne, přitom ideální je s tím začít dokud ho má ještě dětského.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 00:06)

To asi ano. Ono i při sprchování je to tak asi lepší než si muset stahovat, a stejně tak i při čurání nemuset dělat nějaké pohyby sem a tam jako někteří

Reklama

Přidat komentář