Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

A on si na tebe nekde pockal? Myslim Sergej? A co ti udelal? Tak to nahlas policii. Mo a ta Marus asi nema kam jit, momentalne? Tak treba az ji Denis neco najde, tak odejde, ne?

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Cist si aposlouchat muziku je dobry, ale kdyz clovek spis potrebuje klid. Ty naopak Radko potrebujes mezi lidi, najit si nejakeoh konicka, ktery by te s nimi spojoval. Kdyz rada zpivas, zkus treba nejaky sbor nebo nejaky sport, treba.

Andrea (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Otiku, ráda tě vidím, já chápu, že jste asi oba zamilovaní,ale sami vidíte že Milča má nyní Denise, ráda bych jí přála klid,vy si zase přejete být s ní,fakt těžké

Ota (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Já Radku chápu.Žiju takhle podobně.Jen jsem se chvíli zabýval dost tou váhou tak to bylo trochu lepší.Ale už tři týdny kila stojí,tak už taky to začíná na mě padat.Že i mě Milča chybí to ani nemá cenu zmiňovat.Když jsem se dřív cítil na nic zašel jsem si na něco dobrýho do restaurace.Ale teď jak jsem zvyklej mít menší porce,tak už to tam ani nesnim.Tak taky nevim co budu dělat.Andy ty jsi pozitivně naladěná a my s Radkou asi jak to vypadá moc ne.

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Mas obcas auto, jezdi i nejake autobusy, muzes si dojet do vetsiho mesta. Vis jak se rika, kde je vule, je i cesta. A take neverim, ze by te nic nebavio. To te nebavilo ani nic, kdyz jsi byla holka? To musi byt smutny zivot.

Radk (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Radka už koníčka má.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

celá Miluna

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Tak tim mi ještě dostáváš ,jestli jsem jako ona.Proto jí tak miluju.

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Oto,Aleši a co děláte teď vy? Já byla v práci ale stejně mi nebaví už ani ten internet ani si něco pustit,ani si číst.Nejlíp mi bylo s Milunkou v Praze.Stříhala jsem syna i sebe a u sebe jsem to nějak přehnala tak teď to mám kratší než jsem chtěla a nelíbí se mi to.

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Podle jak se mnou dřív psala tak jsem myslela že by se i sešla.Já,Milu a ona.Když můžou s Lucinou proč ne se mnou?

No a co (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Ty jsi jen žárlivá. Nikomu nemůžeš přikazovat aby se s tebou seznamoval. Jde z tebe hnusnej pocit. Ty Lucino. Nedokážeš ani chápat, když je Miluna v práci, že nemůže chodit na žádný profil. Nevím, ale mě přijde, že nemáš všech pět pohromadě.

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Mně hrabe nějak z toho života.Já nevím.A je mi nejlíp jen s ní tak nevím co mám dělat.Když má zpátky doktora tak ani už nemůžu přemýšlet jestli udělat změnu a rozseknout to manželství a navrhnout vztah a bydlení s ní.Ale už je asi pozdě.To jsem mohla vymýšlet když byla se Sergejem.Napadlo mě to pozdě.Alé moc jí miluju a asi si půjdu něco cvaknout neb to nedávám dneska.Z profilu si to jen přečetla ale neodepsala ještě.Chapu nemá čas teď ale já se tu cítím tak ztracená.To že viděla Lucinu mě vzalo a Denis tomu nepomáhá jak mi jí chce oplodňovat.Mělo by mě to být jedno ale ja nevím co se to se mnou děje.Jak jde ze mě hnusnej pocit?

No (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Že jsi na hlavu. Normální člověk by se takhle nechoval. Nechceš Miluně přikázat koho může vidět a koho ne. Jsi blázen.

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Ale já jí nic nepřikazuju.Jen mi chybí a nebaví mi ten neustálý kolotoč,práce,doma,nakoupit,vařit a pořád dokolečka dokola.Jestli z toho nemagoříš nebo žiješ líp tak závidím.

Radko (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

na Milunu se až nezdravě upínáš a to není dobře pro nikoho. Bylo tady mnohokrát napsáno, že kdo se s Milunou setká a má s ní sex, je potom jak poblázněný. Vrať si zpátky, k Jirkovi, Fandovi aj. Nevím jestli sis všimla, že Miluna je nejvíc nadšená, když o někoho musí usilovat, když jí někdo uniká ( Alice, Denis ). Jsou to lidi, které nemá až tak pod kontrolou a to Milunu vzrušuje a zároveň drtí ( což je totéž :) ). Jestli si ji nechceš úplně odradit nebo přímo udusit, tak se zaměř na něco jiného ( viz Sanny ) a buď vzácnější. Jestli je to pro tebe hoooodně těžké, tak se objednej u psychologa. Není nic špatně, dostaneš to ze sebe a možná vyslechneš názor někoho jiného ( nadávat ti nebude )

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Asi se tak upínám že vnímám jak je mi s ní krásně.A to i když nemáme sex.Já s žádnou takhle nerozumím a nevím proč to tak je,ale žádná jiná mě takhle nenaplňuje.Psychologa ne,mě stačí když si ulevím tady protože vím že si to taky přečte.Ale vím že to uhánění jí nebere.Mně asi začne užírat kdy nepíše ani sem jako třeba dneska.Když o ní nevím ani slovama.Sany nejhorší je že já nemám žádnýho koníčka,nevím co by mně bavilo.Navíc tady je to maloměsto a tak jsou šance omezený a k tomu kolem pořád stejný lidi.Není tu žádná náplň dne,nic co by člověka zlákalo a dalo pocit naplnění jako když jsem s Milčou.Je to takový šedý stereotip,tady kolem i to manželství.Věřím kdyby byli společné koníčky hned by bylo co povídat.Ale když manžel je typ něco trochu třeba jako Sergej tak nevím co pořád dělat,ani s ním.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Radko, psala jsem ti k té tvé nudě už včera, co by bylo řešením. Ještě dodám. někdy než poznáme, že nás něco nebaví, musíme to vyzkoušet. Musíme se donutit zprvu překonávat překážky dopravu, čas, fyzickou námahu, nechuť něco se učit, lenost. Věř mi, že jiná cesta není. A ještě něco.Ty prožíváš spokojený, klidný život a můžeš děkovat osudu, že nejsi ty nebo tví blízcí nemocní, že tě manžel finančně zabezpečí, že nemáš problémy se synem. A to je hodně, měla by sis toho vážit, člověk může snadno hodně ztratit

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

To jsi mozna (nebo spis urcite) uderila hrebicek na hlavicku nebo jak se to rika, Lallo.

Andrea (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Radko,tebe nebaví ani čtení,nebo vytvářet něco pro radost, já dělám pro známé mýdla, suším si byliny,spíš bych potřebovala,aby den měl 48 hodin

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Já to četla až teď.Čtení mi baví ale teď právě ne.Nemůžu se na to ani soustředit.Jestli je to kvůli Milunce možná.Vytváření něčeho věřím že zabaví.

Reklama

Přidat komentář