Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Radko,tebe nebaví ani čtení,nebo vytvářet něco pro radost, já dělám pro známé mýdla, suším si byliny,spíš bych potřebovala,aby den měl 48 hodin

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Já to četla až teď.Čtení mi baví ale teď právě ne.Nemůžu se na to ani soustředit.Jestli je to kvůli Milunce možná.Vytváření něčeho věřím že zabaví.

Radko (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Nevěřím, že by tě vůbec nic nebavilo ... kdybys chtěla. Andrea tu popsala, čím se zabývá a jiní taky. Pomohlo by ti trošku "přeprat" lenost a něco prostě zkusit. Jen tak, i kdyby tě to úplně nechytlo. Stereotypní povinnosti za nějaký čas ( roky ) člověka omrzí, to je normální, ale nikdo ti tvůj život neobohatí, když nezačneš sama. Neřeknu, kdybys Milunu brala jako zpestření, ale ty ji považuješ za náplň života. Jsi jako Ota v sukních, ale on aspoň něco dělá se sebou

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Fakt mě nic nenapadá.Obvykle mi baví klasika hudba,čtení,filmy ale teď jsem ve stavu že ani to ne.Šla jsem chvíli ven ale sedím tady na lavičce a zase sama.A co baví Andreu? Vím že jí baví rodina,s manželem má asi dobrý vztah a o ničem jiným nevím co ještě psala.Tak jako dítě jsem si třeba zpívala před zrcadlem,to už asi dělat nebudu.A pak venku,hrály se hry.Lallo to bych nedala ještě k týhle šedi starosti.Já vím že až budu mít vedle sebe mojí kočičku takhle mizerně mi nebude.

Andrea (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Ano s manželem mám dobrý vztah, protože se snažím, aby byl dobrý,nudu fakt neznám,ani nikoho v mém okolí.Mas přece fůru možnosti, cestováni,syn, muž

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

A proc si tedy nenajdes nejakeho konicka a resis to takovymhle divnym zpusobem? Vzdyt nemusis drepet doma a koukat na manzela. Existuje tolik cinnosti, kde se da potkat se zajimavymi lidmi, naplnit svuj volny cas… Pak je dokonce i o cem doma mluvit, kdyz se chce. Vzdyt je to tak jednoduche.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 13:09)

Nedochází ji hodně věcí.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Jdi prosím už na profil Milunko.

Miluna (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

No teď mi brání trochu čas se s ní sejít.Ale nebudu kecat že by mi neudělalo radost kdyby se semnou chtěla sejít i sama a začla mi zase psát jako v červnu a svěřovat se.A to je taky zajímavý,říkala mi že ten její má kámoše kterej je u nich pečenej vařenej a že si spolu drbali záda oni dva chlapi a vyfotila je i jak leželi v objetí,tak já nevim co to mělo být a proč on to dělá.Sama nad tim kroutila hlavou a má z nich srandu a já jí měla chuť říct že by mu to měla s nějakou oplatit.Ale nenašla sem odvahu a před Alčou se mi to ani tak říkat nechtělo.Jo to já bych se s ní ráda vyčurala ale abych neměla smůlu že semnou by se jí zrovna nechtělo.Ale bylo by to zajímavý.Nevim jak se k ní dostat blíž.Já bych byla spokojená kdyby byla nahá a já bych jí třeba mohla namasírovat ale nevim jak jí k tomuhle dostat.Vůbec nevim jak bere ženský.Mluvila trochu jen o chlapech ale ty mi nezajímaji když mam svýho milovanýho pana doktora.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Jen si pospěšte holky, za chvíli budou mrazíky a to by vám mohly omrznout.

Miluna (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

No tak takhle nečekaně se mi schůzka po takovej době povedla.Někdy fakt lepší neplánovat když si vzpomenu jak nám to v červnu nevycházelo.Jo je krásná no,tak já to věděla no jen po prvý sem jí mohla koukat do očí a slyšet hlas.Ale objetí nebylo,podala mi ruku při pozdravu a pak při odchodu.Ale já nedala na sobě nic znát a jestli se jí líbim nebo tak to nevim ale v povídání jsme si rozuměly.Bylo to příjemný,škoda že jen krátce ale nebyl čas.Ale nedovedu si představit zatim že bych jí tohle dala najevo že je krásná pro mě.No ale Alča je s ní kamarádka už víc když už byla i u ní doma a ještě mi řekly že se spolu trochu napily a pak vedle sebe čuraly u pole tak že to prý znamená že už jsou kamarádky.Tak sem záviděla jestli jí Alča viděla jakou jí má.Lucka mi říkala že si Alču už dříve vyhlídla protože maji podobně starý děti Romča a Lucky syn.No je to pro mě zvláštní jak je to zapletený že se mi zalíbí holka která už se v té době znala s Alčou.No ale už musim myslet i na svýho pana doktora a co ta Maruška,mam i svoje nový starosti a ještě ty Raduš,to aby se mi hlava roztrhla.Nevim na co teď dřív myslet a ještě mam tu noční.Za chvíli musim běžet jít připravit příjem.Denisek už je dneska v tom našem novém bytě.

Miluno (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Miluno a co ti brání se s ní sejít a třeba si spolu začůrat?

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

a co děti, mají si kde hrát?

Alice (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Radko můžeš být v klidu,už jsme Milunu odvezly do práce.Na mě si vztek vylévat nemusíš.To by si Milunu musela mít doma přivázanou.A i jsem Miluně řekla že běda kdyby tě teď nechtěla,abych to pak neodsrala od tebe já.Sany zdravím, tak užívej klidu a jak píše Lalla,nenech se obtěžovat na cestách.

Sayn11 (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Ali, diky, mam to fakt dost zapotrebi, nejak toho bylo ty posledni mesice moc. :) T

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Tak dobře teda no.Já právě takhle reagovala že už minule jsem Milunku kvůli ní na chvíli ztratila a už to nechci zažít znova.Já nevím kolik máš kamarádek ty nebo jestli i nějaké milenky ale pochop Alice že ona je jediný co mám.A už jsem ti nabízela dřív že ráda poznám i tebe ale už jsi nereagovala.

Sany11 (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Moc dekuji, Lallo, zajimave je, ze mi sem porad nekdo vola a pise, ze neco potrebuje, asi ten telefon vypnu. Ale ja stejne nic delat nebudu, ja nechala schvalne "nadobicko" na preklady doma.:D Akorat doufam, ze zitra uz me vsechno bude bolet mene. Mam spatne svedomi, ze jsem ani dnes nesla plavat.

Lalla (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Sany to vypni ten mobil. Jinak tě to bude podvědomě i vědomě nutit pořád něco řešit. Ono i tak bude pár dní trvat, než se dostaneš do relax-modu

sany11 (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Musim se jit pochlubit, nakonec jsem se prece jen prekonala a bylo z toho 1100 m. 'Nejdriv jsem chtela jen polovicku, ale pak jsem si rikala, pridam jeste jeden bazen a pak tam na me porad koukal jeden z balkonu a nesel a nesel pryc, tak jsem mu nakonec udelala radost a plavala porad. Asi cekal, kdy se utopim.:D

a (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

co tam píše sprostého?

Reklama

Přidat komentář