Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

:-D TY JSI KRÁVA NEBESKÁ, TO NECHCI BÝT SPROSTÁ

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

To si děláš srandu ne?! Já jsem myslela že ty jsi milá a minule jí tady píšeš že je to hulička a teď jí nabízíš setkání? Proč?

no (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Protože jí chce Lucka vidět. A Miluna určitě také. U občasného setkání hulení nebude vadit.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

kuá jde do práce šoustalo unuděná

to (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

neumíš napsat normální slušnou větu

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Tak to je škoda lásko že máš noční.Tak navrhni jiný termín.To vám pořád píšou protože asi nemají kolem sebe nikoho jinýho.Koukla jsem na jména a no jo Denis,Marie jsou hned za sebou.Já taky pořád na tebe čekám.Napiš mi zas na profil prosím.Aby neměli pravdu že Maruška přijede k vám.Pustila by si jí tam?

ano (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

Zaklepe, tak jako jsi ty zaklepala a zůstane u vás přes noc.

Miluna (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

My jsme teď ty dva dny stěhovali.Už to je hotový.Sergej zase dělal scény,bylo to hnusný.Ale musim na noční dneska,zase už v 18h tam musim být.Tak nevim jak se vidět.Výmeny sem viděla kousek a ženská hezká a ten její agresivní mi připomínal vzhledově Jirku:-)) ..jinak nevim co dřív,tak sem neměla klídek na videa.Denis dostal ten byt doslova k českýmu svátku:-) ale dneska má svatek Maruška a zase mu psala,to je debilní že zrovna musí mít svátky vedle sebe.Nevim už jak se jich zbavit.Píše mu dál jako mě Sergej ale on mě jen nadává a ona mu nenadává ale už mi lezou na hlavu.

Anonym (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

Miluno, Maruška je bejvalka,bude k vám chodit na návštěvu jako jsi chodila ty, upeč perník

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

pracují, nenudí se

no (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

nedivím se, že si Raka s Milunou rozumí, už podle psaní jsou si podobné. Miluna taky nikomu nenabízela pomoc, když z toho nic neměla ( sex ), taky tak dlouho psala a kňourala, až někoho dotlačila k souhlasu atd. Je toho hodně, co si dámy vzájemně předávají :)

No (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

výborně vystiženo

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Bych mohla být na ženský jak chci ale takovou super jsem v životě nepotkala.Co jsem dřív potkala,kolikrát takový ubožačky,který koukaly jak to mám doma a hlavně na můj vzhled že není třeba ideální a pak nafrněně odešly.Pak jsem na to roky srala a teď to klaplo a mám svou ženskou kterou míluju a bere mi takovou jaká jsem.Jen ta Lucina mi jí chvíli oblbla ale už je od ní pokoj.Navíc děkuji Alče za skvělý info o Lucině že hulí a smrdí.A más pravdu jsme si vnitřně podobné,vnímám to,je to skvělý.

No (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

potí je ta, že největší ubožačka jsi tady ty a překonáváš i Milunu. Pokud jsi potkala ještě větší ubožačky, línější, hloupější a vychcanější než jsi ty tak to pak jo

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Milu má za sebou hromaďáky s více chlapama nebo sexování ve třech a já jediná ženská jsem strašný pelešení.Na to fakt máme jiný pohled.A řekla mi to ona že Denis to o nás ví že se jen uculoval a víc to nerozebíral.Neznamená že když je chlap doktor že je hned suchar,nebo nemá svoje úchylky.Aby se Milu spíš nedívila:) Kolikrát tyhle studovaní se právě nezdaj než nějaká fetka bez zubů:))

:-D (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

uculoval? tak on ještě neví a nevěří tomu, že to bude realita

s (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Zalez lidský odpade, je nám z tebe na blití

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Tak to sneseš hodně málo.Lidi umí jen nadávat a právě taková Milunka je dost jiná a skvělá.Koukla jsem na Výměnu manželek a tam taky ženská typ jak Milča něco takovýho,hubená,minulost za sebou a hned v komentářích jen jí nadávají a jak sprostě kolikrát.Fakt nechápu lidi.Málo kdo je normální tak jako Milča a jí podobný.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

jo vy jste obě "normální"

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 14:09)

Jo jsme.Například v tom že nenadáváme nikomu první jestli nevidíš.A je tu třeba Alča,Ota? Chybíte tu.

Reklama

Přidat komentář