Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radko (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

máš malinkou naději, že miláček stojí před bránou nemocniční.

ale (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

je tady jedno malé ale. Nepřihlašuje se Alice?

? (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

Jak to myslíš že se Alice nepřihlašuje?

Lalla (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Vzpomeňme klasika (dámy prominou): To zas bude v álejích nablito

jej (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Aleši, teď mě napadlo nazvat je obě udeřvíce.

-Aleš- (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Myslíš že si to půjde Radka s Luckou vyřídit na férovku? No nevím jak by ten souboj dopadl. Lucka má zálibu v chlapech, který jsou macho, od nich se určitě lecčemu přiučila. Navíc když se zhulí jak zákon káže, tak se nezná :-)

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Radka ovšem správně Miluně nevěří, stejně jako si nikdo z nich nevěří navzájem. Tuší, že kromě zírání dojde i k nějakému tomu objímání a tam už je jen krůček …………..

Alice (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Radko Miluna souhlasila tak za ní jedem.Lucka jí chce sama poznat když si psaly a Lucka jí ještě neviděla.Nemám čas už psát a vysvětlovat jdem do auta.

Radka (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Ježiš tak jsi Lucině mohla říct že ti Miluna nepsala a Miluně nic nenabízet!! To fakt není možný! A ja jako kráva tady ještě se po tobě ptám jestli tady nejsi a ty jí napíšeš tohle! Copak ti tohle nemohlo napadnout? Tak ti děkuju za zničení celýho dne a možná i zase dalších jestli se jí ta pizda bude líbit i osobně!! Fákt svělý.

Ty (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

ubohá čůzo. Máš pech co? Konečně na tebe došlo a jestli se Miluna zakouká do Lucinky, máš po ptákách. Poblázněná žárlivko.

-Aleš- (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

A co ti na tom tak vadí? Miluna nemá žádný kamarádky, tak se třeba s Luckou seznámí a bude víc v pohodě. Nebo nechceš aby byla Miluna spokojená? V minulosti ji Alice přemluvila aby se zase začala scházet s těma prostitutama, takže to ber tak, že setkání jenom s ženskou je posun k lepšímu. Ale je fakt, že Miluna je extrémně akční co se týče setkávání s cizími lidmi, kdyby aspoň z poloviny byla taková i v zaměstnání, tak je z ní vzorná pracovnice. Potom bych se nebál Milunu označit za údernici :-)

:) (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

:))))

-Aleš- (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Jistí lidé mají na Milunu vyloženě léčivější účinky než Zjevení panny Marie v Lurdech. Po setkání s nimi není po únavě a bolestech hlavy ani památky. To přichází až s nástupem do zaměstnání. Je to záhada, kterou by nerozluštili ani věhlasní odborníci, natož my tady na nějaké diskuzi.

Sany11 (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Alesi, ty jsi obcas jedovatejsi nez rulik zlomocny. ;) :D Ale mas pravdu.

Lalla (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Už jste vyjeli do Alp? Jak je?

Sany11 (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

Ahoj Lallo,

vcera jsme dorazili k jezeru. Je nadherne pocasi, ale jsem ponekud rozlamana, tak se dnes setrim.:D Meli jsme to stejne rozdelene na 2 dny, tu cestu, prespali jsme v Tyrolsku a malem jsme museli jet domu, protoze manzel zapomnel v hotelu na recepci tasku s penezi, kartami, doklady. Nastesti jsme na to prisli pomerne vcas, tak jsme se vratili, ale byly to docela strachy. No Tak ted zu budu jen uzivat a flakat se. :)

Lalla (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Moc ti to přeju, zasloužíš si dlouhý relax,"makáš jak šroub". A s těmi doklady...můj manžel jel v neděli odpoledne odtud do práce na letiště, má to skoro 70km. Hele, když tam dorazil, tak zjistil, že nemá "tašku" se všemi doklady, ID kartou atd :)).

-Aleš- (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Dík Sany, od tebe pochvala potěší :-) Já za to nemůžu, ale věř, že v reálu jsem ještě horší. Jsem jenom hloupej chlap, kterej říká nebo píše co se mu zrovna honí hlavou :-)

no (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

tak to je fajn, že se vám to Miluno takhle nastavilo. Ty jsi navštívila Marušku, no a za pár týdnů navštíví ona tebe, pobyde s vámi přes noc a pak dojde ke střídání. To je spravedlivé

Alice (Čt, 12. 9. 2019 - 15:09)

Miluno kdy jdeš na noční? Ja jsem s Luckou v Budějovicích a ona tě chce vidět,tak je šance se sejít všichni po té době.Rozmysli se.pojď na fb jestli máš ještě zájem jí poznat.Do práce bysme tě odvezly.

Reklama

Přidat komentář