Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

To se asi nedozvíme, ale možná je to tak lepší. Zbytečně by tím Milča dala někomu do ruky klacek. Sany, krásnou dovolenou!!

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Jo máš pravdu.Ono vypisovat a vypisovat-dost to pomáhá ale když se člověk moc rozjede a uvolní ze sebe moc,tak se mi to i v minulosti vymstilo,takže to musim krotit a víc se rozmyslet co chci svěřit a co ne.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Milu a ty už jsi v tom novém bytě? Už jsi se zabydlela? Já myslela, že včera jste tam teprve nastěhovali nábytek?

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Pils, to je mozna vyhoda toho, ze podnikame. Behem let jsme to vypilovali tak, ze muzeme odjet a nasi zamestnanci jsou tam sami. Pokud neselze technika, tak to ma manzel dost pod kontrolou, vidi presne co se tam deje, alespon po obchodni strance. Takze on je stejne porad na telefonu, tudiz uplne 100% dovolena to stejne neni. Ale je to poprve po tolika letech, kdy jsme se rozhodli pro tak dlouhou. Vetsinou jsme ze zacatku byli radi , kdyz jsme urvali tyden v lete nebo na podzim a to byla nase rocni dovolena. Pak se obcas podarilo jet 2 x v roce na tyden. No a snad jednou dokonce 14 v kuse.:D Ale uz jsme dospeli do stadia, kdy uz se nam nechce porad makat jak debilum ( s prominutim). Zivot plyne a ten cas nam nikdo nevrati. Dneska jsem se opet "pochlapila".Trenuju na LaManche.:D ;)

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Teď koukám, že Sany je s jedním N a ještě (fotbalová) jedenáctka. Sany, užij si krásně tu nekonečnou dovču, nevím, jak je možné, že tak dlouhá dovolená vůbec jde, já mám problém vzít si dva týdny v kuse. Ale když můžeš, tak toho využij, plavej i za mě, já se letos trochu bála žraloků, tak nemám naplaváno. Lallo, a co ty? Já už jsem na chalupě, jezdím čím dál víc ve tmě, asi odjezdy už přesunu na sobotní ráno.

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Radko, dostáváš se do začarovaného kruhu. Všechno, co ti tu psaly Lalla, Sanny, Andrea a možná ještě někdo, je pravda. Musíš prostě chtít a začít sama u sebe. Jsi založená tak, jak jsi, ale jestli se tomu budeš poddávat, nevyhrabeš se. Tak když tě nic nebaví, začni třeba dobrými skutky. Každý den udělej něco, co jinému pomůže a pak zkoumej, jaký z toho máš pocit. Víš, když budeš všechno jen odmítat, nikam se nedostaneš.

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Milu, tys jí (Marušce) vlastně ukázala cestu, proto je teď u vás. Já ale myslím, že by nebylo hezký, kdyby ji Denis vyhodil a ona neměla kam jít. Ale mydlit se od Sergeje nenech, to má Sanny pravdu. Když to nenahlásíš, bude se to opakovat.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Nemam náladu na nic.Sergej mi natáhl pár ran a Maruny se nezbavil.Naopak,přijela sem k nám taky.

jojo (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Milu, ne tedy, ze by se to nedalo ocekavat.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Já sem smutná Sany ale.Já tomu nevěřila že by přijela a přesto:-( vůbec nevim jak se chovat.Je tu napětí.A od Sergeje sem k tomu bolavá.

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

A on si na tebe nekde pockal? Myslim Sergej? A co ti udelal? Tak to nahlas policii. Mo a ta Marus asi nema kam jit, momentalne? Tak treba az ji Denis neco najde, tak odejde, ne?

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Cist si aposlouchat muziku je dobry, ale kdyz clovek spis potrebuje klid. Ty naopak Radko potrebujes mezi lidi, najit si nejakeoh konicka, ktery by te s nimi spojoval. Kdyz rada zpivas, zkus treba nejaky sbor nebo nejaky sport, treba.

Andrea (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Otiku, ráda tě vidím, já chápu, že jste asi oba zamilovaní,ale sami vidíte že Milča má nyní Denise, ráda bych jí přála klid,vy si zase přejete být s ní,fakt těžké

Ota (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Já Radku chápu.Žiju takhle podobně.Jen jsem se chvíli zabýval dost tou váhou tak to bylo trochu lepší.Ale už tři týdny kila stojí,tak už taky to začíná na mě padat.Že i mě Milča chybí to ani nemá cenu zmiňovat.Když jsem se dřív cítil na nic zašel jsem si na něco dobrýho do restaurace.Ale teď jak jsem zvyklej mít menší porce,tak už to tam ani nesnim.Tak taky nevim co budu dělat.Andy ty jsi pozitivně naladěná a my s Radkou asi jak to vypadá moc ne.

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Mas obcas auto, jezdi i nejake autobusy, muzes si dojet do vetsiho mesta. Vis jak se rika, kde je vule, je i cesta. A take neverim, ze by te nic nebavio. To te nebavilo ani nic, kdyz jsi byla holka? To musi byt smutny zivot.

Radk (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Radka už koníčka má.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

celá Miluna

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Tak tim mi ještě dostáváš ,jestli jsem jako ona.Proto jí tak miluju.

Radka (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Oto,Aleši a co děláte teď vy? Já byla v práci ale stejně mi nebaví už ani ten internet ani si něco pustit,ani si číst.Nejlíp mi bylo s Milunkou v Praze.Stříhala jsem syna i sebe a u sebe jsem to nějak přehnala tak teď to mám kratší než jsem chtěla a nelíbí se mi to.

Reklama

Přidat komentář