Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tak koukam, ze ja jsem "vzorna". Dneska jsem varila. No nic extra. Jen takovy mismas, brambory opecene s cibulkou, okouna opeceneho na masle s kminem a cesnekem a okurkovy salat.
Milco, pred par dny jsi psala, ze bys klidne tolerovala i Marus, jen at si te Denis zase pribere do party. ;)

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Ježiš Sany, vy si tam žerete:))

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Ani jedna pořádně nenavařila, ale budiž vám odpuštěno :)

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Nevařily jsme.On nás vzal na oběd do restaurace a večer budem jíst na té návštěvě.Kdyby s ní dál měl být tak by mi to bylo nepříjemný protože já jiný chlapy taky nemam.Musela bych to mít oplátkou že bych si to musela nahradit s jinym-ale to nechci,nebo bych s ní musela spát taky,pak sem ochotna to snášet.Jestli se mam dělit o chlapa tak ale pak ať semnou spí i ona.Jenže je blbý že se mi ona moc nelíbí.Nemam k ní žádnou chemii,takže nevim:-( Třeba si to myslíte vy a on to myslel tak že jí pomůže ale jen k životu a ne sexem.To pak nevim na co by měl mě??? Lallo takhle podobně jim často taky,akorát nanuky sem letos neměla.

fíha (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

tak takhle ty to máš, podle chemie s kýmkoliv. A koho z nich bys měla ráda?

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Já miluju jen Denise a žádnýho jinýho chlapa,takže se mi nechce jít s jinym.A ženský tak něco cítim k Lucce určitě a něco i k Radce,neni mi lhostejná.Ale k Marušce si to představit neumim,takže to je horší.A nelíbilo by se mi kdyby si nás měl střídat.Milule sem byla ze Sergeje tak zoufalá a s nima cítila klid že v tu chvíli by mi to bylo jedno proto sem to říkala.Víš jak sem poslední týdny se Sergejem trpěla tak už mi bylo jedno cokoliv.Ale teď jak už sem s Denisem po tý době zase spala a tak,tak by se mi nežilo tak jak sem si představovala.Kdyby si nás chtěl střídat tak nezbylo by mi asi nic jinýho než mu to tolerovat ale nebyla bych tak šťastná jako dřív s nim.Ale ztratit ho nechci,já nechci zas být v sračkách když se stejně uživit dlouhodobě nezvládam.Ta hlava mi bolí trochu i teď a sem ráda že nejsem v práci.

ale (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Budeš Milule zase ve sračkách a to vlastní vinou, bohužel. Protože ho chceš hlavně kvůli zajištění.

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Kdo ví, Milu. Každopádně má Denis silně pečovatelské tendence a kdo ví co vše k tomu u něj patří. Já bych takhle žít nemohla a to ani s takovým člověkem za normální situace. Ale koukám, že ty už máš promyšlené varianty :)

Pils (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Lallo, on asi myslel holky Milču a Marušku.))) Já jsem na tom podobně, ale jím nezdravě, koupila jsem si v Lidlu párky! (((

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Co jste navařily holky?

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tak já mám dnes minus. Celý den se válím a nevařím, jsem tu totiž do zítřejšího večera sama. Takže nechutně dobrý a tučný jogurt, 2x míša, ze zahrady rajčatový salát s tuňákem, olivami a balkánem. A teď se cpu banánem. Takže u mě by jsi se nenajedl, jestli jsi muž

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

No a když říkal že jí najde byt tak vy byste mu nevěřili??? Nebo myslíte že by s ní furt něco měl??? :-(

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

A proč by ne, ty máš přece Radku a dala by sis říct i s Luckou, že. Najde jí byt a bude navštěvovat. Ty budeš jezdit za Radkou a Otou, jak jsi psala a bude vše v pořádku.

a (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

co by ti na tom vadilo, že by sní něco měl? Ty taky spíš s ním i jinými kromě posledních dní viď. Třeba bude ona bydlet v jiném bytě, ale on oni bude skoro určitě "pečovat" jako o tebe. To je přece fér

a (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Fanouš by se tam hodil. nebo možná spíš Otik

(So, 14. 9. 2019 - 13:09)

si zas říkám, jak jsou ti Arménci nebo co to je, nenároční. Tím že mu Miluna neřekla o sobě ani polovinu pravdy, mohou mu obě splývat v jeden typ

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Armenec si buduje svůj harém. No ony to mají tyhle národy v krvi. Zajímavé bude, která otěhotní dřív, zda nemocná, nakažená Milča nebo tichá submisivní Maruš

Pils (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Tak nevím, ale asi to spěje k bydlení ve třech. Maruška bude asi ptáčátko, které si samo neporadí a Milča bude ticho, aby neztratila doktora. A doktor bude se dvěma ženami spokojen, budou obě šlapat jako hodinky. Nebo to někdo vidí jinak?

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Kdyby to nebylo vše tak smutné, tak mi tato situace přijde vtipná. Jinak souhlas s anonymy:))))

no (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

a proč by ne, vždyť Miluna chtěla kdysi žít ve třech, Fanda, Jirka a ona- bohyně. Teď bude bohém Denis.:D

Reklama

Přidat komentář