Reklama

30 až 40 kilo dolů

Marie (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Omlouvam se ten mobil se mi nejak splasil.

Marie (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Vy jste tady takove zkusene zeny tak bych se chtela zeptat - boli me tupe neprijemne hlava ale jen v zadni casti hlavy.Nevite od ceho by to mohlo byt?

Marie (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Vy jste tady takove zkusene zeny tak bych se chtela zeptat - boli me tupe neprijemne hlava ale jen v zadni casti hlavy.Nevite od ceho by to mohlo byt?

Marie (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Vy jste tady takove zkusene zeny tak bych se chtela zeptat - boli me tupe neprijemne hlava ale jen v zadni casti hlavy.Nevite od ceho by to mohlo byt?

Milka (St, 16. 10. 2013 - 19:10)

To je docela zvláštní, že...Zinnuska, ja som sa tento rok nakazila boreliozou a ešte stále som v liečebnom režime, tak preto nemôžem riskovať.

Zinusska (St, 16. 10. 2013 - 15:10)

Holky moje milé, akosi sem...To je docela zvláštní, že by i v takoé zimě, jaká už venku je ještě byla klíšťata.. ale i tak, pokud tam jsou, tak máme přece repelenty a jiné přípravky :) tak se nenechávejme odradit zprávama a choďmě dál na procházky a hýbejme se :) Hermínko, držím palce, bude zase lépe, uvidíš :)

Milka (St, 16. 10. 2013 - 07:10)

Holky moje milé, akosi sem chodím iba občas. Stále som niečim zamestnaná. Na hríby nechodím, aj keď sa mi veľmi žiada ísť do hory. Včera v správach hovorili, že kliešte sú ešte stále aktívne. Hlavne som chcela ísť na gaštany. Mám ich veľmi rada a sú aj zdravé. Dva dni som chodila zbierať orechy , hlavne keď bol v noci vietor, bolelo ma celé telo, už som si odvykla od roboty. Doma sa mi akosi nechce cvičiť, stac. bicykel odpočíva v kúte a ja odpočívam zvyčajne vo foteli, alebo v posteli. Tak, keď sa treba zohnúť pre orech, to je tiež rozcvička. ˇHermínka, verme, že nám ešte pár pekných dní, alebo rôčkov?- ešte zostáva a že ich nepreležíme, ale aj trochu aktivity, aspoń občas ešte vyvinieme. Je dobre, ak sú v blízkosti deti, kvôli ktorým sme nútené sa premôcť a tým vlastne urobiť aj niečo pre seba. Roxýk, je fajn, že Ty a Hela ste stále také aktívne. Helenka asi ani nestíha zberať úrodu. Želám všetkým mnoho zdravia, elánu a slnko v duši.

Roxy (Út, 15. 10. 2013 - 08:10)

Hermínko,to víš že prožiješ. Ještě prožiješ spousty takových krásných dní. Letos je obzvlášť krásný podzim. Nádherně zbarvené listí a sluníčko do toho,je to fakt nádhera.Mě zase včera bolelo celé tělo,ale neřeším to,bývá ještě hůř.Houby u nás rostou,lidé nosí plné košíky,ale já nemám čas. Máme chřipkovou kalamitu,tak sloužím od nevidim do nevidim,no hrůza,jenom abych nelehla taky...S kilama jdu dolů pomaličku,ale zase se vůbec nešidím,jenom od oběda už tak málinko zobu a nic podstatného nejím. Max. jeden rohlík,nebo malinkej kousek něčeho a už jsem si zvykla a fakt kilečka se pouští.Vážím 82kg. Jak říkám pomaloučku,ale zase zdravě...pa

Hermína (Po, 14. 10. 2013 - 20:10)

Včera bylo 13tého, přesto mě bylo neobyčejně dobře. Měla jsem spoustu energie, dobře se mi chodilo, no bylo to bezva si to alespoň jeden den "ochutnat". Nevydrželo to, přesto doufám, že takový krásný den ještě někdy prožiju!?Těším se , že se letos ještě objeví houby a že se na ně vypravíme. Někde rostou pořád, u nás zatím ne.Jak to vypadá u vás v lese ???

Roxy (So, 12. 10. 2013 - 19:10)

Hermínka má pravdu. Umíš nám krásně připomenout aby si člověk vážil a uvědomil,co pro něj domov znamená a jaké je to štěstí,že ho máme. Nemusí být přepychový,ale musí z něj vyzařovat teplo a pocit štěstí,že se v něm cítíme opravdu šťastní. Nějak to bereme jako samozřejmost,ale jak jsi Miluš poznala to samozřejmost není.Díky Bohu za to a dej aby to bylo napořád....

Hermína (So, 12. 10. 2013 - 12:10)

Milko, ty si takový naše sluníčko. Každé tvé písmenko je jako paprsek a pohlazení zároveň. Díky za moudrá slova. Je pravda, že v koloběhu života který nám připadá normální, si ani neuvědomujeme jak je to vlastně pěkné.Ještě , že tě tu máme.Přeju všem krásný víkend a snad i trochu opravdového sluníčka v duši.

Milka (Pá, 11. 10. 2013 - 19:10)

Srdečne zdravím všetky vytrvalkyne. Ja teda určite som i keď som ráz hore a raz dole. Som doma, lebo z roboty nebolo nič. Rodina si predstavovala, že budem bývať v maličkom 1-izb. byte spolu s 85r. pánom v jednej izbe haha.. Bolo by to komické, ale žiaľ mne to prišlo trapné. Prirodzene, že som to odmietla. Rozum zostáva stáť, nad tým, ako niektorí ľudia žijú a pritom si myslia, že je to OK. Nie z núdze, to by som chápala, ale jednoducho je to pre nich niečo normálne a skôr sa oni divili nad mojou požiadavkou, aby sme spolu trochu vymalovali a premiesnili jednu válendu do kuchyne a mohlo byť všetko omnoho prijateľnejšie. Vždy je to lotéria, ísť do neznámej rodiny, ešte dobre, že to nebolo v cudzine. Holky, na jedno je taká skúsenosť veľmi dobrá, aspoň si viac vážim to, čo mám doma, vrátane môjho starého. Ďakujem denne za to, že mám domov, aj keď skromný, ale čistý a priestranný a hlavne môj. Keď sa budem niekedy sťažovať, tak mi toto pripomeňte. Všetkým vám želám mnoho zdravia, dobre nôžky stonožky, pochopenie rodiny a hlavne veľa lásky.

Penika (Pá, 11. 10. 2013 - 12:10)

Dneska byl krásný den....Hermínko, přesně tak jak říká Roxy, hlavní je duševní pohoda a ony ty kila jdou potom i docela samy, jakmile člověk není tolik ve stresu, všechno se dělá líp, chce to nedělat si z věcí těžkou hlavu a snažit se myslet trošku pozitivněji a hledat radosti v maličkostech :) co se týká kolen, tak nemůžeš chtít všechno hned, pomalinku polehounku začít chodit i na 10 min procházeky a postupně prodlužovat, pak zjistíš, že kolena zvládnou i denní tůru a díky tomu pohybu půjdou kila taky důle, hlavně to chce taky správné jíst a nehladovět, pak kila mizet nebudou :)

Roxy (Čt, 10. 10. 2013 - 09:10)

Hermínko,je dobře,že se vnouček lepší. Děti jsou hned nemocní a hned zase zdraví. Prostě jim to pracuje na plné obrátky. To my se z toho lížeme daleko déle.)))Teď se hoď do kupy a pak řeš váhu i když kolenům jak píšeš by bodlo nějaké to kilečko dolů,ale to ty víš sama nejlíp. Ovšem ne za každou cenu.Hlavní je duševní pohoda a kila jsou až věc druhá...))Já přestala od oběda jíst nějaké zásadité jídla. Jím jenom něco lehkého a cítím se dobře. Kilečka jdou dolů i když pomaloučku,ale jdou.Vím že by se to někomu nelíbilo,lae tot na mě prostě funguje. Nejíst pečivo a po obědě už jenom uzobávat,apíš jenom zahánět hlad....Mějte se,,pa

Hermína (Út, 8. 10. 2013 - 20:10)

Dneska byl krásný den. Obešli jsme s vnoučkem celé koupaliště, byl evidentně rád,že je zase venku.Snad už to vezme nějaký dobrý konec,aby mohl jít do školky. Sebe zatím neřeším, nezbývají mi na to síly. Musím si nějak dát do pořádku ty kolena. Mám povolené svaly i vazy, dojít někam je pro mne potíž.Děkuji i novým účstníkům diskuze, neznáme se a potěší, že mi i tak chcete pomoci.Přeju pěkné dny příští, určitě bude zase líp.

Roxy (Po, 7. 10. 2013 - 20:10)

Přesně tak.Vyleze sluníčko a uvidíš,že ti bude u srdíčka líp.)))Danieli,myslíš že úbytek cukru se nějak zvlášť na těle projeví? Nemyslím zhubnutí,ale psychicky,nebo jako že bude lítata glykemka?

Pepinka (Po, 7. 10. 2013 - 14:10)

Hermínko držím palce, ať se ti daří lépe a i ať je vnoučkovi lépe a můžeš zae vyrazit ven, ikdyž už není bůh ví jaké teplo, na procházky může být jakékoli počasí a čerství vzduch vždy pomůže jak na zlepšení nálady tak pro lepší pocit sama ze sebe :)

Daniel (Po, 7. 10. 2013 - 11:10)

S tím cukrem je celkem potíž. Když ho omezíte, tak tělo docela rychle zareaguje (viz http://www.xt1000.cz/o-mne/mam-nedostatek-cukru-v-tele). Zkuste si to a uvidíte.Pokud chcete zhubnout, tak nejíst potraviny s vysokým obsahem cukru je docela dobrá cesta.

Hermína (Ne, 6. 10. 2013 - 19:10)

Ahoj děvčata,tak jsem se dnes konečně dostala do lesa.Udělalo mi to velkou radost. Houby jsem nehledala, bylo ale moc krásně. Týden už jsem nevylezla ven, protože jsme hlídali nemocnýho vnoučka. Takže jen do krámu a k plotně a už mi to lezlo na hlavu.Hlídáme denně a pořád to není dobrý, tak se obávám, že to bude od zítra zase pokračovat.Musím vám všem moc poděkovat, že na mě tak myslíte.Je to milé vědět, že na to není člověk sám.Ani nemáme čas zazimovat zahrádku, ale má prý být ještě pěkně, tak to snad zvládnem. Ahoj a držme se.

Roxy (Ne, 6. 10. 2013 - 16:10)

Heli,to jsi napsal moc krásně. Víš že jsi objala a pohladila i mě? Díky tobě za tvé dobro!!!!Včera jsem byla na oslavách 80-tin mojí tety a tak si představíte jaá asi byla dieta,že? No nevadí,dnes a zítra je taky den.))Holky u nás v Libině se pořád něco děje. Ve čtvrtek tu hledal policie a hasiči ženu co utekla z domu,včera v noci se střílelo mezi motorkáři a prý jsme včera odpol. měli opilou ženu v kolejništi.Takže tu lítá vrtulník ve dne i v noci...))Mějte se,pa

Reklama

Přidat komentář