Reklama

30 až 40 kilo dolů

Marie (Čt, 1. 8. 2013 - 12:08)

Roxy to budeš hodná když to zjistíš a ten návod sem napíšeš.

Hermína (Čt, 1. 8. 2013 - 05:08)

Ahoj holčiny, nějak mi není do psaní, ale snad už bude líp. Mám problém s tím tlakem. Kdybych tušila, že po inijekcích do kolen(které bolest utlumily) mi nastanou takové vážné problémy asi bych raději trpěla!?Začala jsem se už trochu rovnat a doufám, že budu pokračovat. Budu se teď věnovat hlavně stravě a pohybu. Nejen , že i to dělá dobře na ten tlak, ale lepší se i cukr.V každém případě mám cíl, hnout s váhou opět trochu dolů. Už dlouho stagnuji.Cítím velkou potřebu zeleniny , hlavně listové a natě. Jsem jak koza, potřebuju se pást...Taky mi dělá moc dobře používání chilli papriček, líp i po ních tráví.Důležitou složkou je i česnek a cibule,cukety a brokolice. Jenom má problém jíst málo,sice netloustnu,ale taky nehubnu. Tak v tom se polepším.Děkuji za typ, Helo. Zatím Nopál nezařadím. Používám v současné době leccos jiného, už by toho bylo moc.Tak díftky, aby dobře bylo......

Roxy (St, 31. 7. 2013 - 19:07)

Maruško,já to byla. Šlo o lněný olej,tvaroh ve vaničce a přidávalo se myslím ovoce pro zlepšení chuti,nebo med,už fakt nevím. Dávala jsem ten recept ségře,tak já se jí zeptám,jestli si to ještě pamatuje. Bylo to dobré,vzpomínám si na to.))))Jinak kila se pohly,což dávám za díky cvičením. Makám denně na stehna a řekla bych,že už se cítím mnohem lépe.)))mějte se)

Marie (St, 31. 7. 2013 - 13:07)

Nevím jestli Roxy nebo někdo jiný tady dával kdysi návod na lněný olej s tvarohem.Můžete ho někdo napsat znovu.Děkuji

hele Mike (Út, 30. 7. 2013 - 07:07)

Chcete zhunout s námi to...nauč se pravopis a pak tady něco propaguj.

Mike (Po, 29. 7. 2013 - 23:07)

NATO ahojik ozves se me na...http://www.hubnete.cz/mikulcik

Mike (Po, 29. 7. 2013 - 23:07)

Ahoj pro XXL jakou i...Chcete zhunout s námi to dokážete.Jsme centrum redukce váhy s perfektními výstedky.Analíza stavby těla a kompletní poradenství zdarma.Budete hubnout bez hladovění a s chutí.Vice nahttp://www.hubnete.cz/mikulcik

Roxy (So, 27. 7. 2013 - 19:07)

Teda holky,kde jste? No nedivím se teď už se dá sedět venku,tak se kocháte))))Tak jsem se rozhodla,že budu držet dělenou stravu.Holky pokud s tím máte některá skušenosti,poradíte? Myslím tím jak vám to sedělo?Zítra jdu po dovolené do práce a docela se mi už i chce.Jak jsou takové pařáky,tak člověk stejně sedí doma,tak společnost uvítám.))))pa

Roxy (Pá, 26. 7. 2013 - 20:07)

Ještě jsem ti zapoměla napsat,že k tomu piju kopřivu a čistou vodu a to asi tak tři litry určitě.Lítám pořád na wc,což mě docela štve,ale pokud jsem doma tak to vem čert.))Alkohol nepiju vůbec žádný a to ani pivo ne. Jsem totální abstinent a to tím,že mi alkohol nikdy nechutnal. Naposledy jsem se napila před x lety a to né moc,ale myslela jsem že z toho umřu,takže toto mi nedělá problém,,,pa

Roxy (Pá, 26. 7. 2013 - 20:07)

Marcelo,díky za rady,moc si toho vážím,ale asi jsi mě špatně pochopila,nebo jsem to já blbě napsala,ale já jím. Napíšu ti co jsem třeba snědla dnes a mrkni jestli to je dobré,nebo co tam chybí.Snídaně -bílý jogurt,ov. vločky a banán,zelený čajSvačina-jablko a káva černá s mlékem ale bez cukruoběd-rýže na kari s kuřecími prsy na celeru,polévka zeleninová čistá jen se zeleninou,co zahrádka dalasvačina-kousek tvrdého sýru,kafe,jablkovečeře-suché brambory zapečené s hermelínem,paprikou a petrželkoua teď jsem dopila kefír)))já si myslím,že toho je dost,ale mrkni na to....měj se

Milá kočko Roxy (Pá, 26. 7. 2013 - 11:07)

Heli díky za...to že nebudeš dávat tělu najíst tak si okamžitě začne skladovat na horší časy neboť tvé tělo se "lekne" a v zájmu svého zachování ti nedá ani deko dolů. Hele ke zhubnutí se musíš projíst. Koukala jsi někdy na pořad Jste to co jíte? Ten doporučený stůl je plný. Opakuji plný. Maso - libové důležité, olej řepkový olivový důležitý, celozrnné pečivo a celozr. těstoviny, rýže, brambory, kvalitní šunka a tvrdé nízkotučné sýry. Jenom zeleniny se nenajíš a navíc ovoce obsahuje poměrně dost cukru. A neboj jedna až dvě kostičky (1-2!!!) hořké čokolády obden tě nezabije. Jo a žádný alkohol ani pivo na to pozor!!!Jak přestaneš jíst je to špatně. Jen se budeš trápit a je to na prd. Jez 5-6x denně ale PRAVIDELNĚ a menší porce. Nesmíš mít hlad. Nazdárek jdu na koupák. Klíďo si vezmu 2dílné opalky - dělala jsem půl roku co ti tady radím a dneska už si na koupák jdu s klidem.Marcela

Roxy (Pá, 26. 7. 2013 - 09:07)

Heli díky za podporu.Přesně to jsem potřebovala slyšet,abych se zase nakopla.Já sice na váze mám stejně,ale zdá se mi že mám menší břicho a taky že jsem nějak lehčí. Je to možné?Tentokrát vydržím,protože jsem byla v obchodě si koupit kalhoty no a co jsem viděla v kabince když jsem se vyslíkla snad nemusím psát,to si lehce domyslíte.)))Budu pít ty kopřivy.Jsou dobré i na revma,takže si je jdu hned natrhat.....Čauky)))Jo ještě se tě chci zeptat. Já každé ráno snídám banán a bílý jogurt. Nebo někdy si do něj dám pár ovesných vloček. Je to jediné sladké ten banán co za den sním a zdá se mi,že to potřebuji. Myslíš si,že to nevadí?Myslím ten banán ráno.....Díky pa)))

Roxy (Čt, 25. 7. 2013 - 09:07)

Ještě vám napíši ten recept na to odvodnění,pokud ho neznáte.1l vody,1pol. lžíce cukru,1malá lžička sody jedlé,na špičku nože kys. citronové a dolít džusem,jen ochutit.Píje se to přes den po douškách.Je to chutné,ale asi to nemá nic moc účinek,když se váha drží jako klíště...))

Roxy (Čt, 25. 7. 2013 - 09:07)

Ahojte holky))Tak já na tom nejsem taky moc dobře. Mám 14 dní dovolenou,teda už tento týden končím a jelikož jsme letos nikam nejeli,řekla jsem si,že se budu věnovat svému hubnutí. Můžu vám říct,že jím samou zeleninu a ovoce,hodně melounů a skoro vůbec jinou stravu,maximálně nějaký bílý jogurt a na oběd trochu suchých brambor a zeleninovou polévku jen s uvařenou zeleninou a váha nejde dolů. Mám stále 84kg,takže ještě o kilo víc než když jsem začínala. Je fakt,že sedím většinu času doma,takže pohyb je jenom ten,že si denně asi tak 20 minut zacvičím,ale prostě váha se nehne a nehne. Piju jakýsi odvodňovací kůru co jsem zde na netu našla,ale prostě já snad po té zelenině a ovoci ještě přiberu. Tu rýži jsem jedla jeden den a pak se mi zvedal žaludek,tak vás prosím o radu.Může to být zadržená voda v těle? Já už i snížila léky na revma(které zadržují vodu v těle,ale jíst je musím),tak jak mám pokračovat? Já se snad pod tu 80-ku nedostanu,jedině že nebudu jíst vůbec!!!!!

Jana (Čt, 25. 7. 2013 - 07:07)

Helo,kolik vážíš,já myslím,že jsi štíhlá ne?Já mám 120 kilo a půjdu k poradci.Bolí mě kyčle i záda,sama to asi nezvládnu co?

Jak je horko, (St, 24. 7. 2013 - 20:07)

tak není ani chut na jídlo.Já jsem dnes měla akorát rohlík se šunkou,oběd a ted mrkvový salát s ananasem.Hlad nemám,stačilo mě to.Denisa

Hermína (St, 24. 7. 2013 - 20:07)

A zase tady "chcípnul pes",asi vedrem.I když to jednu chvíli vypadalo nadějně na hned několik nových spolubojovnic ????Kde jsou ???V současné době je úžasné období zeleninového i ovocného blahobytu. Móc mě to těší a užívám si. Váhu moc neřeším, zatím má spíš tendenci klesat. Horší to je u mě s tlakem a cukrem.Dneska mě Dr. opásala Holtrem, tak jsem zvědavá, pokud se na tom v noci neoběsím, na co přijdou. Doufám, že jako obvykle, vše bude v normě a vyřeším si to raději sama. Tak pěkné dny příští a ozvěte se???????

ALI (Pá, 19. 7. 2013 - 18:07)

Pokud chceš zdravě zhubnout, musíš jíst zdravě 5x denně a vypít aspon tak 2,5 litru vody denně , ale to ti už vše řeknou. Svět zdraví to jsou centra po celé republice. Můžeš se objednat na konzultaci na internetu. Stránky www. sunkins .cz nebo abc dieta .cz nebo Mudr fort.cz .Také na stránkách sunkins produkty.cz najdeš doplnky např spalovače a i jiné. odborník na výživu. To jsou tyto stránky které uvádím kde vše najdeš a je tam i formulář k vyplnění a objednání. Uvidíš, že cm a kg půjdou dolů a zdravě. Je to má zkušenost a nestrádám ani nehladovím.To se ale musíš rozhodnout sama.

Tak (Pá, 19. 7. 2013 - 18:07)

to se mi také stává hodně často.Vážím se každý den ráno a mám o kilečko mín a potom když se zvážím navečer,tak zase o to kilo navíc.Nevím,čím to je.

HOLKY (Pá, 19. 7. 2013 - 18:07)

je normální když se zvážím před spaním a ráno mám o půl kila míň? Bez sexu.

Reklama

Přidat komentář