Reklama

30 až 40 kilo dolů

Hermína (Po, 26. 8. 2013 - 21:08)

Prší, prší ....určitě i u vás, nikdo ven moc nechodí, nemusí-li, ale stejně nepíšeme???Čímpak to asi je??? No asi tím, že nám nedaří podle našich přestav, BINGO !! Mě život sužují bolesti různého druhu, mám z čeho vybírat. Jsem z toho patřičně votávená a lítám po doktorech, teda když na to mám sílu. Tenhle týden mě čeká dia a ortop. ani na jedno se mi nechce. Tak nevím...Zkusila jsem podle Blešky vaření zeleniny v páře, je to chutná a luxusní záležitost. Sůl minimalizuji, stejně tak tuky. Váha ale lítá + - 4 kila, podle toho jak se zavodňuji. Od zítra si říkám, že začnu zodpovědně (je úterý) a budu mít náskok, protože prvního je až v neděli/to začínám nejraději), ale ještě ta vůle kdyby se našla? Tak aby lépe bylo a piště , už bude po prázdnínách, tak hurá do života.

Hermína (So, 17. 8. 2013 - 21:08)

Tak už mi tři dny nejde tv. Ani jsem netušila jak moc času mi bere, bez ní je to mnohem lepší. Jinak hlásím, že kolena se trochu lepší, nebo si to jen myslím?? Vždycky současný problém, přebije jiný aktoální problém. A tak to jde pořád dokola. Nenudím se. V současné době ztácím hlas, tak jsem usoudila , že (jak to říct slušně?)mlčeti zlato, uvést do praxe.Ale psát můžu, že jó?? Jinak Roxy, je to na bolesti kloubů. Já jsem teď ve velkém pokušení vrátit se znovu k vysokotukové dietě.Nevím jestli to napíšu správně,ale zkusím to: http:/www.vyuzeno.cz/lchf/. tak se na to podívejte, mě to tenkrát móc vyhovovalo. Zhubla jsem tak za 1,5 roku 15kg bez pocitu hladu a v psychické pohodě.Jo a ty kila se mi už nikdy nevrátila. Je to ale absolutní změna metabolismu, která probíhá prvních 14dní.No pokoukejte a proberem to. Tak ahoj.

Milka (So, 17. 8. 2013 - 19:08)

Roxy, pletenie je krásna a užitočná zábava. Trenuješ ruky, koordinaciu, myseľ atď. Ja viem, že dnes sa to už nosí menej, všade okolo nás sama čína, ale ľudia už prichádzajú na to, čo je zdravé a čo nám škodí. Ja som kedysi tiež dosť štrikovala, zvlášť, keď som robila na vrátnici, sviatky a nočné a hlavne keď bol syn ešte malý. A teraz sa žení a na vnúčatko / ak nejake bude/ už pliesť nebudem. Už roky mi trpnu ruky, a tak ani nevyšívam, všetko som rozdala. Hlavne cvičím pamäť a snažím sa byť užitočná ako sa dá. Sme tu iba chvíľu, tak sa snažme robiť dobro. Ľudia sú nepoučiteľný!! Veľa radosti Ti Prajem a len sa choď zajtra zabaviť, veď nevieš či sa budúceho leta dožiješ, tak čo...

Roxy (So, 17. 8. 2013 - 16:08)

miluško,je dobře,že ses ozvala. Já vím nemáš teď tolik času,jsi zaneprázdněná,ale i tak jsi bezva baba.)))Já sice mám v hlavě,že být štíhlejší je pěkné,ale ne za každou cenu. Já moc ráda pletu,jenže v tom nikdo nechce chodit.Tak pletu na sebe,jenže pak si to oblíknu a to co vidím je fakt děs a hrůza. Když si to tak zkouším u zrcadla a zatáhnu trochu břicho a odečtu pár kil vypadá to slušně. Tak ty přízové haleny a všechny svetry stejně nenosím,jen to šupnu do skříně a pletu dálší. Je to prča se na to dívat ve skříni a čekat,že jednou bud zase štíhlounká.Naštěstí mám ségru co má o patnáct kilo méně,tak si to vždy přebere a něco odnosí.)))Mějte se a zdravím ostatní)))Hermínko díky za radu,poslechnu tě a koupím si to v lékárně,nebo máš na ten APIS MELIFICA 15CH nějaký kontakt? Na co je to konkrétně,od bolestí nebo přímo na revma? Díky,,,pa

Milka (So, 17. 8. 2013 - 15:08)

Holky zlaté, je to tu dosť smutné. Hermínka, je mi ľúto, že tak trpíš, preto Tebe aj ostatným želám veľa zdravia, aby sa karta konečne obrátila k lepšiemu. Helenka, váš kraj a najmä Ty ste si to dosť odniesli. Videla som aj v správach pováľane stromy, ale aj poškodené strechy. Nenudíš sa, ešte že si sa po zdravotnej stránke trochu zlepšila, ale aj tak si myslím, že pre ženu musí byť ťažké robiť takú prácu. Len to neprežeň. Roxyk, držkaj sa, si fakt dobrá aj tým, že povzbudzuješ aj Hermínku, aby si nerobila nič preto, že si občas osladí život, robím to aj ja. Život sa s nami nemazná a veru nám teraz dáva akosi dosť zabrať. Pozdravujem aj Blšku / našu hrdinku/ a samozrejme všetkých ostatných.

Hermína (Čt, 15. 8. 2013 - 20:08)

Milá Roxy, dík za soucítění. Mě vcelku jako obvykle zabrala dost homeop. takže i chodím.Pro tebe by bla vhodná APIS MELLIFICA 15 CH, užívat 5gr. 3X denně , dlouhodobě, kup si určitě 2 balení. Pomůže ti přírodní cestou od těch bolestí. A dávej si studené obklady, alespoň večer.Není mi nejlíp, ale v noci bylo hůř. Tak děvčata, ale dobře bylo.....

Roxy (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

No,to slovo ozívá je nějaké divné,tak asi chyba,že? Nemá to být ozývá?Jasně příbuzné slovo od slova ozývat se,tak pardon)))

Roxy (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

Hermínko netrestej se za to,že sis zobla sladkého. Žiješ jenom jednou,no a sladké si klidně dej.Když už si ho dáš,tak si ho pěkně vychutnej,jako já.Vůbec žádné výčitky nemívám,no a co,však to nejíme pořád.)))To koleno je pech.Mě dnes taky bolela noha teda palec u nohy a měla jsem problém dojít do obchodu.Pak jsem to trochu otupila práškem a teď už se zase ozívá,mrška jedna. No jo,revma se tak projevuje.)))Mějte se))

Hermína (Čt, 15. 8. 2013 - 04:08)

Tak vás zdravím.Staším tady po ránu,protože mě bolí koleno a nemůžu spát. Práskla jsem sebou a mám to pěkně naražený. Holt, nestačí co už mám za problémy, ještě si dokážu další udělat. Tak nevím jak ten dnešní den zvládnu??Mám na sebe vztek a neumím to řešit rozumně, tak si dávám "sladké" na nervy. Asi už jiná nebudu.Hubnu skoro celej život a pak to zase nabírám....Je to takovej bludnej kruh.No tak to jsem ten den moc vesele nezačala.Tak já se příště polepším.

Roxy (St, 14. 8. 2013 - 20:08)

Jirko,to je velice rozumné,co jsi napsal. Přesně tak,člověk by měl být hlavně se sebou spokojený jaký je,však já tu váhu ani nijak dramaticky neřeším. Prostě mám nadváhu a tím končí mé trauma. Sice bych chtěla být štíhlá jak jsem bývávala,ale pokud budu jinak zdravá jsem na výsost spokojená. Já se tomu umím i zasmát.Však už nejsem nejmladší a to že mám nějaký ten faldík mě nezničí,ale jak napsala Helča,hlavně aby to nešlo ještě nahoru.)))Měj se hezky Jiří a zůstaň s náma,jsi rozumný kluk.)))Ostatní zdravím))

jirka (St, 14. 8. 2013 - 10:08)

Já své váze taky...Člověk hlavně nesmí podlehnout rádobychytrým řečem, jak všichni do jednoho mohou být hubení, jenom chtít. Dost poučný může být rozhovor s lékařem, internistou, který se těmito věcmi zabývá. A potom člověk dojde k názoru, že někdy i těch 83 kg je lepší než pořád jenom něco řešit, hlídat atd.

Milka (St, 14. 8. 2013 - 08:08)

Srdečne vás všetky pozdravujem. Som veľmi zaneprázdnená a sem sa dostanem iba občas. Želám, aby sa vám darilo a hlavne slúžilo zdravie.

Roxy (Út, 6. 8. 2013 - 12:08)

Já své váze taky nerozumím.Prostě i kdybych nejedla vůbec nic,tak se váha nepohne. Může to být vypitou tekutinou? Jako že jsme nasáklé vodou jako houba? Já tomu fakt nerozumím,ovšem jsem chytrá holka a pravidelně jím,abych neměla jo-jo efekt.Mám pořád 84kg,nebo 83 a to je úspěch. Denně cvičím 300x na tlusté nohy a 100x na břicho a to už měsíc a fakt žádný zázrak. Asi je mi určeno být už do konce života tlusťoška))))Holky moje maminka viděla v životě 3x kulový blesk a to vždy až po bouřce. Když už bylo sluníčko venku,tak to letělo jednou příkopou a jednou jim to vletělo do domečku,oběhlo to několikrát kolem zdí a pak to zase vyletělo ven. Nebyla to žádná žhavá koule,normální jak do kanonu.Vždy se má zůstat stát na místě a počkat až to samo zase odletí.U okna se stát nemá,může to člověka zasáhnout,loni to ukazovali v telce,jak to zasáhlo toho kluka co ho babička poslal zavřít oknou.Přežil)))Já se bouřek bojím,jsem schovaná pod peřinou a děsně trpím,protože se tam dusím a je mi děsné vedro.Mám zabedněno a čekám co bude.Jsem všem pro smích,ale nemůžu si pomoci.)))Heli ,ty se nestrhej,bude podzim a to už nebude takový pařák.))Milko,tobě ať se daří a Hermínce taky i ostatním))))pa

Hermína (Po, 5. 8. 2013 - 22:08)

Míšo, napsala jsem to tak jak jsem to našla. Žádné poměry tam nebyly,ale dělá se to zřejmě z čerstvých semen u dýně. Bude to takový hokus -pokus, až přijde čas dýní,zkusím to taky.Helo, soucítím s tebou, když nemůžu pomoct. Stromů je škoda, nám se to vyhlo, šlo to jako pruhem?? Ale uhodilo vedle do domu, zrovna když jsem stála v okně. Skoro to vypadalo na kulový blesk??? Sklízíme co jsme holt zaseli, svojí necitlivostí k přírodě. Snad to ještě dokážeme trochu napravit.Je to stejný, jako když se máme málo rády. Taky se to leckde projeví a pak se to těžko napravuje. No to jsem to vzala dnes na vážnou notu. Tak aby příště už jen dobře bylo.

Jana (Ne, 4. 8. 2013 - 22:08)

jj

bleska (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

ahoj devcata jako Helo?jasne ze jsem sem napsala a takovou dlouhou zpravu jak jsem psala tobe?a kde je?hm?achjo,no asi vim asi spadl signal a uz ji to sem nevlozilo to m ne stve tedy napisu znovu ale nekdy v tydnu az to dam zas do kupy vse co jsem chtela jo?vsechny vas zdravim Hela Roxy Hermi Milka atd,,ano?vsechny proste,jak se dari si proctu chvili na zpet pokud to nvypadne bourka je pekna uz 2krat zde vypli proud tak doufam,tak jo mejte se super a nevzdavejte to tak jako ja,diky Vam ze zde jsme a podporujem se,ja pres leto jsem vzdy sporadicky ale nezapominam nebojte!!!

Milka (Ne, 4. 8. 2013 - 17:08)

Holky zlaté, posielam vám pozdrav a želám všetkým veľa zdravia - odhodlanie vám nechýba a to ma veľmi teší. Ako prvej chcem zablahoželať Blške, že to krásne zvláda a držím palce, aby zdravíčko vydržalo. Helenka, Teba ľutujem, že ste mali taku kalamitu. My sme to videli v správach. Mnoho zdravia a síl, hlavne nech Ťa neopušťa humor aj Roxycu. Ste zlaté, že sa nevzdávate. Hermínka, len sa nepoddaj a bojuj. U mňa sa to hojdá hore dole, ale pre starosti ani nemam čas sa tomu venovať. Pomáham opatrovať mužovu sestru, ktorá bola v nemocnici na transfúziu a nakazila sa tam stafilokokom. Bola vo veľmi zlom stave. Už je lepšie, ale nie je vyhraté. Volali ma aj k tej pani, čo som písala pred 3-mi týždňami, ale dala som prednosť rodine. Možno mi to všetko prinesie nakoniec aj túžobne očakavané schudnutie. Chodím na počítač, veľmi málo, tak sa na mňa nehnevajte, že nepíšem. Nech sa vám všetkým darí...

Roxy (Ne, 4. 8. 2013 - 16:08)

Heli,nechápu čím jsem tě rozesmála,ale máš pravdu v tom,že jsem veselá kopa. Já si někdy říkám,jestli bych se neměla chovat ve svých padesáti trochu důstojněji. Já se směji od mala a i když jsou problémy,tak se jich snažím rychle zbavit a najít si pozitivní myšlení.V práci je mi často vytýkáno,abych nebyla tak semtimentální a důvěřivá. Kolikrát jsem se spálila,ale prostě s tím nic neudělám. Klíďo píďo mi říkej jak chceš,hlavně že se známe.))))Jinak k váze,mám jenom kilo dole,ale fakt poctivě denně cvičím i když přijdu utahaná po dvanáctce.Cvičím na ty hnusně oteklé nohy a zdá se mi,že se začínají tvarovat.Víš,já jak začnu šourat nohama stehnama o sebe,tak jsem z toho na prášky,tak to se zdá být lepší....Díky za zprávu o Blešce,taky ji mám ráda,za její upřímnost a taky je to veselá kopa a ty taky...))ostatní zdravím.)))

Hermína (So, 3. 8. 2013 - 19:08)

Mám problém s PC, nějaký čas nebudu na příjmu.Někde jsem vyčetla čaj na odvodnění z dýňových semen.Jádra z dýně nezahazovat, ale použít na čaj. Pomáhá vylučovat vodu nahromaděnou kolem kotníků a v dolní části břicha. Je vhodný i pro ženy před a po porodu.Tak vyzkoušíme uvidíme. Pěkné dny příští...

Roxy (Pá, 2. 8. 2013 - 16:08)

Maruš,tak je to http//www.dolezal-technologie.estranky.cz/clanky/recepty-a-rady-z-internetu/lneny-olej-tvaroh-.htmlVYLEČÍ RAKOVINUJedná se o lněný olej+tučný tvaroh a poměry jsou-základní-1 KU 3TJ. 1díl oleje a tři díly tvarohu Při léčbě rakoviny těžce nemocných je-1 ku 2 asi 7-10 dní a pak se vrátit na 1 ku 3Tak doufám,že to Maruško nějak pochopíš a pokud ti to nepůjde otevřít,napíšu ti svůj email a přepošlu ti ty stránky.Čau))))) [email protected]

Reklama

Přidat komentář