Reklama

30 až 40 kilo dolů

Hela (Ne, 10. 1. 2016 - 17:01)

jaký je nejlepší způsob...Pavlo, chce to tady pročíst zpětně. Jak jsme která zhubla, co pomáhalo, vše tu najdeš. Tvých deset kilčo není nic proti našim váhám:-) Tedy kdysi...Také je někdy dobré to stravování po čase střídat-to, co tu najdeš.

Pavla (Ne, 10. 1. 2016 - 16:01)

určitě je taková možnost,...jaký je nejlepší způsob aby ztratit 10 kilo??

Milka (St, 3. 7. 2013 - 17:07)

Roxy, Ivanka, ďakujem. Budem robiť opatrovateľku, ležiacej pani, diabetičke, 5x za deň inzulín. Budem u nej aj bývať. Ja som síce na dôchodku, ale v septembri sa syn žení a tak nejaký peniaz navyše príde vhod. Želám aj vaším, aby sa podarilo niečo nájsť. Ja som si dala inzerát na internet. Dostanem 25E na deň a byt a stravu.

Ivana M. (St, 3. 7. 2013 - 12:07)

Milko,gratuluju.Syn také shání práci,zatím nic.Milko,drž se a úsměv na tváři ať ti dlouho vydrží.

Roxy (St, 3. 7. 2013 - 12:07)

Milka gratulujem,to je senzační. Můj syn taky dostal práci a já vím jaká je to radost.Moooooc ti to přeji a hlavně aby se ti tam líbilo.Můžeš mi prozradit o jakou práci se jedná? Pokud nechceš nevadí,já to chápu. Měj se ahoj))

Milka (St, 3. 7. 2013 - 12:07)

Prajem krásny deň. Robotu som dostala, tak asi nebudem často písať. Želám vám zdravie a aby sa vám darilo.

Milka (Po, 1. 7. 2013 - 08:07)

Dnes som sa náhodou dozvedela na stránkach: Nutraceutika.sk,že diabetes majú na svedomí aj zápaly v tele, preto je treba liečiť zápal a tým sa do značnej miery môže zlepšiť aj cukrovka. Wobenzín, Omega 3, zelenina, orechy a p. Možno sa na dlhšie odmlčím, ponúkli mi opatrovať pani, ktorá má diabetes a je už na vozíčku. Preto som chcela vedieť viac o tejto chorobe a peniaze navyše sa zídu. Ešte nie sme definitívne dohodnuté. Želám všetkým krásny deň.

sara (St, 6. 1. 2016 - 20:01)

určitě je taková možnost, musiš chtít a vědět jak nejlépe hubnout :)

Hermínko (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

Ahoj holčiny,tak jsem si...my dia to nemáme jednoduché. Já to srazila na 9 ale i to je dost. Jen se chvíli nehlídám tak šup a je to. Už ani doma nepeču. Ostatním koupím každému jednu koblihu. A ty stresy v práci. Je to čím dál horší a do penze ještě patnáct let. Božka

Hermína (So, 29. 6. 2013 - 21:06)

Ahoj holčiny,tak jsem si vás přečetla kousek zpět a pěkně jste mě vystrašily. Jsem neukázněnej diabetik na inzulínu, no co dodat??? Pokud to nezměním,ani se nechce přemýšlet o tom co mě možná čeká. U mě místo stravy je na prvním místě psychika. Není jednoduché si zachovat klid a rozvahu. Umět vše pozitivně přijímat. Díky cukrovce mě rozhodí každej prd a to na dlouho.Jen se trochu oklepu, přijde další rána.... A to mi věřte, že mohu být sebeukázněnější-cukr dolů nejde. Pardón, že tady tak fňukám. Dnes jsem neměla dobrý den. Příště bude líp,určitě.

Roxy (So, 29. 6. 2013 - 20:06)

Heli,to máš pravdu s tou vodou. Já beru 15mg methottrexátu a to jsou cytostatika která zadržují vodu v těle. Beru to z revmatoligie a používá se to i při léčbě na rakovinu,ale ve vyšších dávkách. Je to vidět i na mých nohách. Já dříve mívala moc krásné nohy a teď jsou to dvě baně plné vody brrrr)))Milko já se na to dívám úplně stejně jako ty. Prostě si říkám,štíhlá už jsem byla,je mi padesát pryč,nejsem tlustá jen plnější a tak co? Hlavně zdraví,ale to s kilama vázne. Prostě bych chtěla mít méně,ale ne za každou cenu.)))No není to co bych zde na diskuzi měla preferovat,ale je to můj názor a tak to berte s rezervou...))Napíšu Blešce aby mi taky nějakou fotku poslala. Mějte se,čau)))

Pavla (Út, 5. 1. 2016 - 18:01)

je možné ztratit 40 kilo?? osobní mám asi 10 kilo a nikdy nevím jak začít...

Hela (Út, 5. 1. 2016 - 17:01)

Roxy a Laro, ostatní co jen čtete zdravím. Přeji všem krásný a úspěšný další rok. Hlavně to zdravíčko:-) No a hurá na hubnutí po svátcích, at na jaře jsem krásné:-)

zuzana (Út, 5. 1. 2016 - 15:01)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

Milka (So, 29. 6. 2013 - 10:06)

Všetkým vám prajem prekrásny deň - u nás je veľmi pekne, aj včera bolo, preto som to využila a na bicykli mnoho veci povybavovala, po okolitých dedinách. S priatelkou sme boli čistiť hroby, pomaly to už nezvládame, lebo hroby pribúdajú a tých, čo sa o ne starajú, odbúda.Slniečko ma spálilo, ale váha ide dolu. Spojiť príjemné s užitočným je fajn. Roxy aj Tebe ide asi práca na úžitok, keď si sa narobila a napriek tomu váha sa šplhá hore. Ja už z toho nerobím tragédiu. Aj, keď sa mi to nepáči, snažím sa všetko brať s ľahkosťou, potom je život akobyznesiteľnejší. Na svete je toľko tragédie a utrpenia, že naše probl0my sú proti tomu malina. Helenka, Ivanka, nech sa vám darí aj ostatným. Hermínka a Blška, ste zdravé? Veľa zdravia a slnko v duši, nech vám to sluší...

Roxy (Pá, 28. 6. 2013 - 20:06)

Máš pravdu Heli že cukrovka je velký prevít. U nás v domově uřízli jedné paní jednu nohu a za pár let druhou. Pak nějaký čas ještě žila a pak umřela. Ona ta cukrovka až tak zlá není,pokud člověk dodržuje dietu a není na insulínu.To je pak už průser. Jak moc to máš ty?))Ono to kouření je sice prevít taky,ale zase to nejde tak rychle a pokud člověk doslova nehulí,tak to leze pouze do peněz ale i tak to člověka omezuje.Jak řáká Milka.,,Radši budu tlustá a zdravá,ale to asi všechny tady.Protože být hubená a studená,to si myslím je k ničemu.Mějte se a krásný sluníčkový víkend...pa

Eva (So, 2. 1. 2016 - 22:01)

Ahoj holky, jako...taky jsem nabrala a to jsem ještě neshodila z léta, grilovačky, pivečko! Vážila jsem už i 82 kg, potom i 62 ale ne dietou, ale rozumnou úpravou životosprávy, asi za 10 -11 měsíců. Teď jsem tak v půlce. Všichni asi ty zásady známe. Ty hurá diety fakt nemají cenu. Zkuste si koupit knížku od dr.Málkové "Hubneme s rozumem a natrvalo".

Roxy (Čt, 27. 6. 2013 - 20:06)

Čau holky)))Omlouvám se za tu pauzu ve psaní,ale fakt nebyl čas. Předělávala jsem snad celý byt a jsem nadřená a chudá,protože na to padly mé veškeré úspory. Ovšem taky nadšená a spokojená.))A teď k mé váze.Ajajaj,je to pech. Mám 3kg navrch. Když už jsem měla osumdesátku,tak jsem to tak nějak překousla,ale ted mám 83kg a musím s tím něco udělat.Takže se budu chvíli hlídat,protože poslední dobu jsem jedla úplně všechno co ostatní a vůbec jsem se nehlídala. No a výsledek znáte.Co se týče téma kouření,tak plně souhlasím s Milkou.Taky jsem kdysi kouřila a praštila jsem s tím a už je to asi 15 let a vůbec mě to nelákalo zase si zapálit.No ale to musíte opravdu chtít,jinak to nemá cenu.Ivanko,jsi dobrá gratuluji,bleška asi taky a ty Heli jsi taky hodně zhubla,takže máš taky červený puntík.Ovšem já černý)))))

Roxy (So, 2. 1. 2016 - 20:01)

Tak to máš pravdu. Spousta se jich dá napálit.Ale že to jsou hodně šikovně vydělané peníze,že?

Milka (Čt, 27. 6. 2013 - 12:06)

Holky, holky, ste ako puberťačky. Ja chcem byť radšej tlstá, než mať rakovinu pľuc. Zomrel mi na to brat a priateľka, tak že viem, aka je to strašná smrť. Vy o tom píšete, akoby to bolo niečo, bez čoho sa nedá žiť. Bez jedla sa naozaj žiť nedá, ale bez cigarety?? Ja predsa viem o čom píšem, lebo som fajčila a dosť, fajčil aj môj muž. Už dlho nefajčíme a je pravda, že obaja máme nadváhu, ale ja som presvedčená, že je to menšie zlo. Nevyčítam vám to, lebo každý máme slobodnú vôľu sa rozhodnúť, len som povedala moju skúsenosť. Ivanka, si senzi baba, keď sa Ti tak zadarilo, blahoželám, ozaj musíš byť kočka.. Helenka, želám Ti veľa zdravia, aby si vydržala aj bez tej cigarety.

Reklama

Přidat komentář