Reklama

30 až 40 kilo dolů

Honza, email : (Ne, 6. 1. 2008 - 13:01)

Diskuse na téma 30 - 40 kg dolů je velice zajímavá. V Poradně zdraví občas řešíme i problémy s nadváhou. Stravováním a pohybem se do opravdu snížit za půl roku. Největší "rekord " mám u pána 55 roků , na počátku 128 kg a za půl roku se dostal na 99 kilo. Ale brát všechny rady důsledně. Pokud se bere změna ve stravování jen paůl, tak výsledky jsou třetinové. Ale vždy nějaké jsou. Mnozí mi říkají že i 5 kg dole je fantastický úspěch. Z mého pozorování to jde lidem s velkou nadváhou lépe než těm, kteří mají ten "harpin" na břiše jen 4 centimetry.Několik zpušenosti najdete na webu Poradny zdraví www.aloe-gel.cz

Kikina (So, 5. 1. 2008 - 21:01)

Ahoj Nato, rada bych se k Vam pridala. Mam 115 kg. Myslim, ze za moji vahu mohou antidepresiva, ktera jsem musela pozirat 20 let. Ted uz neberu nic, tak snad s Vasi pomoci by to uz konecne mohlo jit dolu. Ja mam dobrou zkusenost s 90 denni rozlisovaci dietou. Co Vy na to ?

Gábina (So, 5. 1. 2008 - 16:01)

ahoj,taky bych přidala ozkoušenou dietu.40 dkg masa(nejlépe bílé,ale zachvilku se přejí,tak jsem si pak dala vepřové i hovězí)k tomu 40dkg zeleniny.za měsíc jsem měla dole 8 kg,a manžel 10 kg,ale můžu říct,že po 14 dnech jsem maso nemusela vidět.V současné době jsem začla také hubnout,ale používám Meridii,dle mého názoru je to jen o psichologické,ale mě to pomáhá:-)vím,že to dělám špatně,ale chodím do práce brzo ráno kdy nemůžu níc jíst,takže jím až kolem 14 hod až dorazím domů,hlavní jídlo,a pak jen piju a piju,nejvíc mě pomáhá zahnad hlad teplý čaj.Ahoj Gábina

Návštěvník (Pá, 4. 1. 2008 - 20:01)

helo, helo, helo : Použité suroviny: 1 ks bílé zelí - hlávka | 2 ks paprika zelená | 6 ks cibule | 6 ks rajče | 6 ks mrkev | 2 ks zeleninový bujón | sůl, pepř Zelí rozkrojíme na osminy a odřízneme košťál. Papriku a zelí pak nakrájíme na menší proužky. Mrkev a cibuli nakrájíme na kolečka. Zeleninu dáme do velkého hrnce a napustíme do něj tolik vody, aby byla všechna zelenina zcela ponořená, přidáme zeleninový bujón a vaříme asi 40 minut. Zatím si pokrájíme rajčata na kostky a přidáme do vývaru a vaříme na mírném ohni pod pokličkou přibližně dalších 20 minut dokud není všechna zelenina měkká. Tukožroutskou polévku dochutíme solí a pepřem podle chuti.

HELA (Pá, 4. 1. 2008 - 12:01)

a z jake zeleniny se to presne vari? nebo je to jedno? a dava se tam i masox? a nejake koreni?

Návštěvník (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

tukozroutska je v pohode . to mas jen "vyvar" a jenom a jenom zeleninu . je dobra a pokud ji dva dny budes jits tak te zasyti a zaroven se procistis. tou bych doporucovala.ja sice zacala jinak , ale brzo si ji dam

Hela (St, 2. 1. 2008 - 20:01)

Kdyz uz sme u toho cistena tela, nemate nekdo nejaky prirodni tip? Co fakt funguje, jenom pit nebo staci treba jist dva dny jen ovoce? Da se to vydrzet? Jaka je treba ta tukozroutska polivka, ma nekdo zkusenost?

Baculka (St, 2. 1. 2008 - 20:01)

no holky, je nas mnoho co chceme zhubnout... ja mam 93 kg :( prijdte i na diskuzi jak zhubnout z 85 na 75 :)

Milan 17let (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

Je mi 17 a během 1,5 roku jsem zhubl 38 kg a jsem happy.

Nata (St, 12. 12. 2007 - 08:12)

Ahojky všichni, jsem ráda že jste se ke mně přidali. Sice nás není moc ale to je nakonec možná dobře. Jak jsem už psala tak mám několik pokusů za sebou ale pokaždé se to nějak zvrtlo a váha šla zase nahoru. Ale vím že to jde a to docela dobře. Je to už docela dlouho ale tenkrát jsem jedla opravdu všechno. Ráno vydatná snídaně byl asi základ a potom jsem už trochu ubírala. Ale k obědu jsem si dala třeba i knedlo, vepřo, zelo. Jedla jsem menší porce a hlavně polévku. Pokud jsem měla chuť na sladké tak jsem si ho dala. Ne celou čokoládu ale kousek a musím říct že mi to stačilo, a protože jsem si to nezakazovala tak jsem na sladké ani neměla moc chuť. No a jelikož nejsem moc sportovně nadaná tak do cvičení jsem se musela docela nutit. A to je taky docela hrůza.No ale necvičila jsem denně ale tak třikrát až čtyřikrát týdně. To jsou pro mě docela muka ale překonala jsem to a měsíčně jsme dala dolů až pět kilo. A opravdu mi to nedělalo žádný velký problém. jen ta výdrž kdyby byla. No snad to tentokrát vyjde. Rozhodně se kvůli tomu nebudu stresovat nebo si nadávat že jsem to zase nezvládla. Takže pokud to půjde tak budu moc ráda a když ne tak se taky svět nezboří. Takže jak jste na tom půjdete se mnou do toho nebo na to budu sama? Pa Nata

lenka (Po, 10. 12. 2007 - 18:12)

NATO ahojik ozves se me na email ja mam 160kg a rada bych se s tebou poradila atd moc dik lilianaaaa"seznam.cz

Linda (Pá, 7. 12. 2007 - 23:12)

Ahoj pro XXL jakou i používal kůru napiš děkuji Linda Já nemám pevnou vůli a mám rada sladké ale už chci brzdit a zhubnout jsem plnoštíhla ale 10kg dolů určitě porad

xxl (Pá, 7. 12. 2007 - 12:12)

Tak to je teda pěkná blbost. Ty věříš tomu že když do sebe budeš cpát kdoví co tak se vyčistíš a ještě ke všemu zhubne. Já říkám že Nat má pravdu. Zhubnout se dá krásně i bez přípravků. A tělo si dáš dohromady třeba dobrou očistnou kůrou. Mám s tím vlastní zkušenost šlo dolů dvacet kilo a dost dlouhou dobu si to držím. Nat držím palečky jde to ale chce to výdrž.

halali (St, 5. 12. 2007 - 02:12)

Ahoj Nat, dovol mi s tvým názorem trochu nesouhlasit. Sice takhle něco zhubneš, ale pak to nabereš zpět a možná i s úroky. Samožřejmě máš pravdu v tom, že se musí jíst pravidelně a všechno. To ano, s tím souhlasím. Jenže se ti váha jednoho dne zastaví a dál to tímhle způsobem už nepůjde. Budeš muset použít něco na vyčištění organismu od tuku a škodlivin, usazených emulgátorů atd.,protože ty jíme všichni, ať chceme nebo ne. A budeš muset dát tělu správnou výživu, ale běžnou stravou to bohužel nezvládneš, protože vše potřebné tam není. Přeji ti mnoho zdaru. halali5"seznam.cz

Nata (Pá, 23. 11. 2007 - 07:11)

Ahoj všichni kdo potřebujete zhubnout. Já vím takových témat tu je hodně, ale toto bych ráda založila jen pro ty kteří opravdu potřebují zhubnout hodně. Je to běh na dlouhou trať a tak na to nechci být sama. Věřím že takových jako já je hodně a že se ke mně přidáte. Nechci nic lámat přes koleno prostě jak to půjde tak to půjde. Také nechci používat žádné léky ani zázračné diety. Mám vyzkoušeno (ach jo ta vůle) jíst pravidelně a méně ale zato všechno. A pochopitelně se trochu hýbat alespoň co tělo dovolí. Takže pokud máte zájem se připojit a zhubnout zdravě tak budu moc ráda. Pa Nata

Reklama

Přidat komentář