Reklama

30 až 40 kilo dolů

Kikina (Út, 12. 2. 2008 - 12:02)

Tome, neblbni, to je normální váha u chlapa, ne ?

Tom (Út, 12. 2. 2008 - 12:02)

Nata: no, jsem prase vyžrané. Vážím 80kg při 175 cm. Chtělo by to tak 5 kg dolů. Ale nejsou lidi. Fyzičku ale mám celkem dobrou, 2x týdně chodím hrát sálovou kopanou a v létě 1x týdně do práce a zpět na kole (2x28km).

Kikina (Út, 12. 2. 2008 - 11:02)

Ahoj Nato, za mamkou běhám do nemocnice každý den.Má za sebou spoustu vyšetření a teď jí čeká kudla. Mně už léky trochu zabraly, takže to jakžtakž zvládám. Měla jsem ale tlak 170/140, takže cvičit si teď netroufán, ani na to nemám náladu. Mám teď ze 115-ti 109kg. Takže 6kg za 14 dní, ale za jakou cenu. Pa pa.

Nata (Út, 12. 2. 2008 - 09:02)

Ahojky Kikino už jsme to slyšela taky že se po podvázání žaludek opět vytáhne a celá ta operace je vlastně úplně k ničemu. A co jak je ti už je to trochu lepší. A co mamka už má po operaci. Hlavně se drž. Tome to by bylo docela fajn mít na to hubnutí dovolenou. Ale mě by asi půl roku nestačilo. Mám taky přes 100 kilo a to asi půjde pomaleji. Ale jak jsem psala je mi to celkem jedno hlavně že kila půjdou dolů. Jen na to cvičení mám pořád nějak málo času a taky elánu moc mě to nebaví a to je docela problém ale snažím se cvičit skoro každý den. I když jen chvilku asi to nestačí ale lepší než nic. Jo ne že by mi do toho něco bylo ale jak jsi na tom s váhou ty Tome? tedy jestli to není tajné.

Kikina (Út, 12. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj, zdravím všechny po ránu. Evo, také jsem už uvažovala o podvázání žaludku. Ale za 1. je to zásah do organismu a za 2. prý se ten žaludek dá zase zpátky "vyžrat". Takže myslím, vyhozené peníze.

Tom (Út, 12. 2. 2008 - 08:02)

Díky za případné rady ap., ale jsme zcela zásadně proti různým zásahům do organismu (pokud nejde o život), protože všechno má svá pro i proti a některé věci se mohou vymstít. Nechci případně kromě nadváhy řešit ještě i další zdravotní komplikace.Nata: kdybychom si to mohli dovolit, tak úplně nejlepší by bylo si vzít tak 3 až 6 měsíců neplacené volno a to hubnutí pojmout jako zaměstnání. Stanovit si režim, pohybové aktivity a tak.

Nata (Út, 12. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky Tome. Hned jsem si to myslela že to máte pořádně připravené a naplánované jak ty zatracený kila dostat dolů. A řekla bych že na to máte úplně stejný názor jako já.Já jsme zásadně proti všem těm zázrakům a ty asi taky a to je moc dobře protože tím se vůbec nic nevyřeší a ještě je vyhozených spousta peněz. Takže ať se vám to doma brzy dá do pořádku a tvé ženě přeju aby jí to s tou operací dobře dopadlo.a pokud budeš chtít tak dej vědět jak to vše dopadlo a jak jdou kilča dolů. Pa N.

Lenka (Po, 11. 2. 2008 - 23:02)

Tome, existují i méně drastické možnosti, jak tvé manželce znovu rozhýbat metabolizmus. jestli zě to zajímá, napiš mi na pas.sun"seznam.cz

eva (Po, 11. 2. 2008 - 18:02)

Ahoj Tome,četla jsem co jsi tu psal,já jsem zabrousím jen občas,ale chtěla jsem ti poradit.Mám kamarádku,přesnou váhu mi zatím neřekla,ale myslím,že kolem 150 měla určitě,4 prosince byla na tubulizaci žaludku(odstranění žaludku,zbylo jí asi 150-170 ml)teď mi říkla,že má dole 23 kilo,jí každé dvě hodiny,ale jen asi 150ml,třeba půl rohlíku,prostě jí to prej řekne samo,že má dost,chodí spát kolem 2 hod ráno,takže klidně baští ještě kolem půl noci,jí všecno,jestli budeš chtít tak ti pošlu emailovou adresu a na vše se jí můžeš zeptat,taky jsem se teď dalůa do hubnutí,měla jsem 99kg,a teď jsem se dostala na 84,jsem spokojená,ještě mám 20kg před sebou,ahoj

Tom (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

Nato, víš my máme trochu specifickou rodinnou situaci, takže v případě mé manželky se na tom podílí z velké míry stres a nervy. Já ji samozřejmě podporuji a jsem vůbec rád, kam se sama dostala. Další problém je, že ji čeká operace kolene, takže momentálně je to s pohybem špatné. Neboj, po stránce logiky to máme zmáklé. A taky říkám, kdyby to mělo jít dolů po kilu měsíčně.

Nata (Po, 11. 2. 2008 - 12:02)

Kikino tak se drž určitě to dobře dopadne.Ahojky Tome a co ty na to říkáš že má tvoje žena tolik kil navíc? Podporuješ jí v hubnutí nebo je ti to tak nějak jedno. Jinak to že se zastavila je docela normální a chce to malinko přidat pohyb a změnit jídelníček a určitě se to zase rozjede. Já mám před sebou taky ještě hodně práce ale teď už jsem docela přesvědčená že to tentokrát opravdu zvládnu. I když to půjde pomalu třeba kilo za měsíc tak do roka to je 12 kilo a to je taky hezké co říkáte.

Tom (Po, 11. 2. 2008 - 11:02)

Moje manželka měla skoro 150 kg, když si řekla DOST. V podstatě k tomu přistoupila jako Nata. V průběhu asi roku shodila na 115 kg (což mi udělalo tu největší radost v životě), tam se to zastavilo, pak se to vrátilo na 120 kg a teď to osciluje mezi 120 až 123 kg dlouhodobě. Je to samozřejmě podstatně lepší než na začátku, ale teď se nějak nemůže pohnout z místa.

Kikina (Po, 11. 2. 2008 - 11:02)

Díky Nato, teď zrovna jí operují. Já se zahrabala do práce.

Jana (Po, 11. 2. 2008 - 11:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Nata (Po, 11. 2. 2008 - 10:02)

Ahoj Kikino tak tohle přesně znám když jsem měla v nemocnici manžela tak jsem na tom byla úplně stejně. Kila šla dolů sama ale moc velkou radost jsem s toho tedy neměla.Jinak to vypadá že už jsem se opravdu rozjela. Jím pravidelně a malé porce,chutě už taky skoro nemám takže to vypadá fakt dobře. Doufám že u tebe se to taky brzy srovná a mamka se dá určitě dohromady. Takže se drž a s tou čokoládou to raději moc nepřeháněj. Pa N.

Kikina (Po, 11. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj Nato, stojí to za h... Máma v nemocnici, v práci stresy a já na nervy. Kila jdou dolů sama, ale za jakou cenu. Teď nic nedržím, složila bych se úplně. Spíše obaluju nervy čokoládou. Mám dole 4 kila, ale z nervů, nervy jsou svinstvo. Až se dám zas do latě, budu tvrdě na tom makat. Pa.

Nata (Po, 11. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky tak jak je po víkendu?

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 09:02)

ZNUBNOUT JDE,ale chce to prostě pevnou vůli!!!Ty dvě slova dokážou divy..Já měla před dvěma lety 92kg,dnes mám 73kg..A to denně baštím sladkosti,dortíky atd,,ale omezím to odpoledne a večer..od pondělí do pátku cvičím hodku na orbitreku..stepper,běžící pás..včera jsem zvládla dvě hodky na pásu-jen chůze 6km/hodku..nakoupila jsem pravé žitné tmavé pečivo v albertu,je tam deset plátků za 35kč,dávám si ho s lučinou a plátkový sýr light..někdy si udělám ráno i palačinku..dopoledne to řeším jogurtem,ovocnou přesnídávkou a do toho přidávám lžičku a půl psylia a pořádně to zapiji...jinak po obědě do sebe dostanu vlákninu v tabletách a zapiji...k obědu kuřecí,ryby a bud rýži těstoviny atd..odpoledne se snažím už jen zeleninu a saláty se sýrama atd..Piji neperlivou vodu-dá se na ní v pohodě zvyknout,hlavně ovocné a zelený čaj a kafe si dávám kolik chci,jen slabé,bez cukru a s mlékem light..Do konce února doufám dát váhu na 70kg..vážím se jednou měsíčně v lékárně a vážím si i % tuku v těle..víno piju jen bílý a většinou s minerálkou..ale hřeším a občas dám dortík atd..váha jde dolů,jen to chce promyslet a pohyb..motivuje mě léto,dovolená v plavkách...:-))))

Nata (Pá, 8. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky tak jak je při pátku? Já jsem docela v pohodě a zdá se mi že už jsem se opravdu rozjela. A asi jsem si to už srovnala v hlavě protože už mi to nepřijde tak hrozné. Skoro nemám chutě a dokonce skoro každý den cvičím a to je u mě opravdu co říct. Jen doufám že mi to vydrží. V neděli se chci zase po čtrnácti dnech zvážit tak uvidíme co mi ta váha ukáže ale asi to nebude nic moc ale nevadí však ono se to rozjede.

Kikina (Čt, 7. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj, ale dealery tu opravdu nechceme. Všechny ty vaše produkty mám vyzkoušené a nic na mě nefungovalo, ani Herbalife. Mám 110 kg.

Reklama

Přidat komentář