Reklama

30 až 40 kilo dolů

Nata (Út, 19. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky tak zase zdravím. Tak jaký byl víkend? Já docela dobrý i když tak trochu pracovní. Ale mám radost udělala jsem si spostu práce kterou už dlouho odkládám. Poslední dobou jsem plná elánu a tak mi jde práce skoro sama.

Kikina (Pá, 15. 2. 2008 - 11:02)

Ahoj Nato a holky. Já jsem na tom už líp, 14 dní jsem měla těžké deprese, ale fungovat musím. Mám v práci fofr, mezitím běhám do nemocnice. S tou operací se dozvím asi zítra. Teď vůbec nemůžu mojí váhu řešit, protože kdybych držela nějakou dietu, tak se asi opravdu složím. Nato, dík za podporu a drž se, já taky budu.

Nata (Pá, 15. 2. 2008 - 10:02)

Ahojky Kikino tak jak je. Doufám že už líp. A co mamka už je po té operaci nebo ještě pořád čekáte, to je na tom asi to nejhorší. A hlavně je to pořádně na nervy to znám a to potom jdou kila opravdu dolů. I když to není zrovna ten nejlepší způsob jak hubnout ale zase na druhou stranu jak jsi psala každé kilo dobré a až se to zase všechno srovná tak se to docela hodí. No já jsme na tom taky docela dobře jen to jídlo ještě pořád není ono i když už je to zas o trochu lepší. Jsem opravdu rozhodnutá to dotáhnout do konce i když nevím jak to zvládnu. Je to přece jen hodně kil navíc a tak si pořád opakuju že to zvládnu a ono to asi pomáhá protože mi to jde docela dobře. Tak zatím pa N.

Sarca (Pá, 15. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj vsem,holky muzete mi prosim napsat odkaz na tu rozlisovaci dietu?Rada bych si o tom neco precetla. Dikas

Kikina (Čt, 14. 2. 2008 - 14:02)

Hano, s 90-ti denní rozlišovací dietou mám dobré zkušenosti. Shodila jsem při ní za měsíc 10 kg. A bez hladu, a to jsem mohla (musela) i dortíky. Mám jí ve Wordu.

Hana (Čt, 14. 2. 2008 - 12:02)

Teď jsem na netu našla jídelníček na 90denni rozlišovací dietu, tak jdu louskat o co tam jde.

Nata (Čt, 14. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj všechny zdravím. Evi s těmy polívkama docela dobrý nápad ale já si dám raději kousek sirové zeleniny a to proto že se mi většinou nechce nic vařit. Jinak se musím docela pochválit, jsem na tom s pohybem asi jako ty ale teď jsem si koupila ten rotační disk a taky gumu na cvičení a je to docela super a dokonce mě to začíná bavit a cvičím i normálně tak mi to snad vydrží. To jídlo ale musím ještě trochu vypilovat. Ne že bych nevěděla jak na to teorii znám úplně perfektně ale skutek utek.

Eva (Čt, 14. 2. 2008 - 11:02)

Ahojky, jsem ráda, že jsem se k vám včera přidala, určitě je to další motivace. Opravdu se snažím jíst pravidelně, po 2-3 hodkách něco menšího, dřív než dostanu hlad. Nejhorší jsou chutě, to je prevít, zvlášť, když jsem sama doma. To musím vyrazit ven a rozchodit to. Na hlad mi zabírají "polívečky"- je to v podstatě zeleninový vývar a rozčvachťaná brokolice, květák a mrkev. To si dám do hrnku a v klidu srkám a tvářím se, jak mi to moc chutná. Ale díky objemu tekutiny to opravdu hlad zažene a naplní teplem žaludek. Taky jsem si zvykla přípravovat zeleninové saláty doplněné šmakounem a tofu, případně si je upravit na pánvičce. Je to bašta. Doufám, že to vydržím i dál a kila půjdou dolů. S čím bojuju je lenost- stále se chystám víc hýbat, ale... vždycky si najdu důvod proč to nejde. Tak alespoň chodím denně pěšky, i když i to je někdy boj, který nevyhraju. Zdravím E

Markéta (St, 13. 2. 2008 - 22:02)

Ahoj hubňulky...chtěla jsem Vás jen podpořit ve vašem snažení ,vím jak vám je.Sama jsem ještě v dubnu 2006 měla skoro 117 kg při 168 cm.Přišla za mnou kamarádka,že bychom mohly zhubnout,vsadily jsme se o 5tis a 10kilo do konce roku to by šlo...došly jsme se zvážit do lékarný na váhu,tam jsem se málem hanbou propadla.Byl květen 06 váha ukázala 110,2 kg a z too 52 kilo tuku hrozný ...řekla jsem si dost to půjde dolů.Začala jsem pravidelně jíst po 2-3 hodinách ,vyměnila jsem bílé za tmavé pečivo,počítala kalorie a jelikož jsem v tu dobu měla dvě brigády i toho pohybu bylo dost cca 4hod denně chůze se zátěží a kočárem.Na konci srpna mi váha ukázala 101,2 a mne začaly přepadat vlčí hlady,došla jsem za lékařkou jestli by mi nenapsala Meridii a ona když viděla,že jsem dokázala shodit sama tak mi ji předepsala.Za první měsíc jsem měla pryč skoro 9 kilo v prosinci po dobrání Meridie jsem měla 80 kilo.Pak jsem sama shodila dalších 7 kilo .Dnes mám cca 72 kg ,jím více méně normálně jen se hlídám kaloricky večer pohybu už taky nemám tolik,ale držím se už skoro rok...takže držím pěsti.byste chtěly vidět foto můžu poslat na mail nebo koukněte na dama.cz a nick mikulinka

m (St, 13. 2. 2008 - 19:02)

Bandáž žaludku,u obezních lidí platí pojišťovna!!Bejt váma tak si přečtu diskuse co píší lidé co jí podstoupili,nemyslím si,že to všichni přežerou,znám jednu paní co je po bandáži,a držíse,.

Nata (St, 13. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj Kikino no jo štítná žláza je pěkný prevít a tak se s tím musíš asi dost prát co a ještě ke všemu starosti, taky to nemáš jednoduchý. U mě si taky pořád mysleli že s ní mám nějaký problém ale nakonec se ukázalo že je v pořádku tak jsem ráda.Evi to jsi fakt dobrá. Krom tý chůze jaký máš ještě pohyb.

Kikina (St, 13. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj všem po ránu. Nato, já hubnu teď z nervů, a to si nemůžu dovolit, protože se pak klepu a jsem nepoužitelná a v práci nemůžu fungovat. Přesto, že do sebe teď cpu čokolády, mám za 14 dní 7 kg dole. Jo, holt nervy jsou prevít. Ale z druhé stránky, každý kilo dolů je dobrý. Proč si myslím, že nemůžu zhubnout ? Protože se léčím se štítnou žlázou a to je taky pěkný svinstvo, který mně nabralo těch 47 kg.Pro Evu: od ledna zhubnout ze 119 na 106,5, to je super. Jak jsi to dokázala ? Smekám...

Eva (St, 13. 2. 2008 - 07:02)

Všechny zdravím a přeji úspěšné hubnutí. Také již po několikáte vstupuju do ringu se svou tloušťkou- momentálně 106,5 kg, ale o Vánocích to bylo ještě 119 kg. Nejím vůbec pečivo, kromě knacku a přílohy. Jím hodně bílkovin- bílý jogurt, cotage, šmakoun, tofu- a zeleniny na všechny způsoby. Do práce chodím pěšky- cca 40 min. Zatím se váha hýbe, tak uvidím. Krizi taky občas mám, ale zatím to jde.

Nata (St, 13. 2. 2008 - 07:02)

Ahoj při středě. Tak vám musím napsat že včera jsem pěkně hřešila ale moc velkou hlavu si s toho nedělám. Sice mě to trochu mrzí ale on se svět nezboří a pokračuju dál. Taky jsem se vážila a mám nějaké to kilo dole.Takže alespoň něco. Kikino proč si myslíš že nemůžeš zhubnout? 120 tak všechny ty věcičky můžeš psát i sem a podělit se námi. Každá rada i názor se hodí, tak se nestyď a pust se do toho už se těším. Jinak včera mi přišel ten rotační disk tak jsem to hned zkusila a docela to jde. I když nevydržím tak dlouho jak bych asi měla ale ono se srovná.

120kg (Út, 12. 2. 2008 - 19:02)

Ahoj slecny,dámy, pani... delsi dobu se snazim zhubnout - potrebuju 20kg dolu urcite :o) a proto HLEDAM SPOLUBOJOVNICE PRO KONZULTACE PO E-MAILU ! Proste si kazdy vecer napsat co jsem snedla, jak jsem se hybala a treba po tydnu si kontrolovat vahu. Podporovat se, nachazet novinky v hubnutí, poradit, pomoci, vymyslet neaky chutny recept. Proste nejenom klabosit o tom,ze potrebuju zhubnout,ale aby JEDNA DRUHOU DONUTILA ZHUBNOUT !!! Budu se tesit na email, jen prosím,aby psaly opravdove baculky a ne nejaci dealeri... Pro prvni mail napis sve vahy a miry a neco o sobe :) Tak se budu tesit :)) 120kg"seznam.cz

Kikina (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Nato, naprosto s tebou souhlasím. Řídit se podle toho, jak se člověk cítí. Já se cítím jako vorvaň. Nejlépe jsem se cítila před 20-ti lety, to když jsem měla 62 kg. To je 47 kilo dolů, ale to nemůžu dokázat s mým zdravotním stavem.

Nata (Út, 12. 2. 2008 - 13:02)

No já teda nevím moc tomu nerozumím ale podle tabulek bych se moc neřídila. Když byl manžel nemocný tak moc zhubnul a vypadal jako když ho právě pustili z koncentráku no prostě hrůza. Lidi se skoro lekli ale podle tabulek by mohl mít klidně ještě o 5 kilo méně. Tak jsme tak usoudili že to bude asi blbost držet se nějakých tabulek. Podle mě je nejlepší držet se toho jak se cítím.

Tom (Út, 12. 2. 2008 - 13:02)

Podle tabulek je to moc, to za prvé a bohužel jsem zdědil postavu se špeky na břichu. Břišní stěnu moc zatěžovat nesmím, takže to je taky problém. Před šesti rokama jsem měl skoro o 15 kg méně (shodil jsem tehdy asi 6 kg před operací) a lidé kolem mě vykládají, že jsem tehdy vypadal jako smrtka.

Nata (Út, 12. 2. 2008 - 12:02)

Jinak jsem si objednala rotační disk tak budu mít alespoň nějaký pořádný pohyb tedy doufám

Nata (Út, 12. 2. 2008 - 12:02)

Kikino 6 kilo dole je sice krásné ale jak píšeš za jakou cenu. To asi není moc dobře. Ale určitě se to zase srovná. Já jsem na tom tenkrát byla taky tak když bych manžel v nemocnici to šla kila dolů ani jsem nevěděla jak. Ale bohužel potom to šlo zase všechno zpátky když jsem přestala kouřit. Ale jsem moc ráda že jsme přestala a teď jsem rozhodnutá zbavit se i toho sádla.Teda Tome fuj to si asi děláš srandu ne. Nebo to myslíš vážně že by jsi chtěl ještě zhubnout i když zase na druhou stranu pokud ti těch pár kilo vadí tak se tomu moc nedivím.

Reklama

Přidat komentář