Reklama

30 až 40 kilo dolů

bleska (So, 21. 12. 2013 - 19:12)

Helo Hermí Milka Roxy a ostatni,preji vsem krasne svatky a hlavne zdravicko do Noveho roku vsem!!!!

Milka (Čt, 12. 12. 2013 - 05:12)

Krásny pozdrav zo Slovenska posielam všetkým. Ja mám momentálne 86 kg, čo znamená, že veselo priberám. Opatrujem v blízkej dedine manželský pár, ktorí sú obaja po mozkovej mrtvici. Je to hodne ťažké, nemám čas a ani naladu na nič iné. Tam internet nie je, tak iba keď som chvíľu doma si sem odskočím. Helenka,Hermínka, Blška a ostatné holky, prajem vám mnoho zdravia, lásky a síl do ďalších dní. Čím som staršia, tým menej sa mi chce do niečoho púšťať, ako si mi chýba elán. Tak nech ste aspoň vy plné síl...

Bylinky, střídm (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Já mám moc dobré zkušenosti s produkty na bázi čínské medicíny. Tělo krásně pročistí, detoxikují, odvedou z něj škodliviny a nastartují správný metabolismus tuků vč. jeho ukládání, navíc brání jojo efektu. Nějaké drsné a jednostranné diety jsou zbytečné a tělo akorát poničí. Samozřejmě pohyb není od věci a střídmost v jídle také. Produkty krásně srovnají i trávení. Znám osobně několik ženských, co zhubly touto metodou i přes 30 kg a váhu si drží už několik let:-), takže pokud je vůle a pravidelnost v užívání, není to tak těžké! Kdo by chtěl zkusit, může se na mne obrátit: www.okg-fit.cz/kezdravi nebo www.zdravicko-harmonie.czJarošová (03-010540)

Bylinky, střídm (Po, 9. 12. 2013 - 19:12)

Já mám moc dobré zkušenosti s produkty na bázi čínské medicíny. Tělo krásně pročistí, detoxikují, odvedou z něj škodliviny a nastartují správný metabolismus tuků vč. jeho ukládání, navíc brání jojo efektu. Nějaké drsné a jednostranné diety jsou zbytečné a tělo akorát poničí. Samozřejmě pohyb není od věci a střídmost v jídle také. Produkty krásně srovnají i trávení. Znám osobně několik ženských, co zhubly touto metodou i přes 30 kg a váhu si drží už několik let:-), takže pokud je vůle a pravidelnost v užívání, není to tak těžké! Kdo by chtěl zkusit, může se na mne obrátit: www.okg-fit.cz/kezdravi nebo www.zdravicko-harmonie.czJarošová (03-010540)

Hermína (So, 7. 12. 2013 - 13:12)

Tak ahoj děvčata, máš pravdu Helo, chlubit se není čím !? Nějak mě to prostě nejde. Mám starost o kdekoho, jen na sebe myslím málo(raději). Těším se, na to co si mi vymyslela??Skoro každý den hlídám vnoučka, nemůže se nějak pozdravit.Už mě to ale zmáhá.Jiné řešní není, tak holt musím vydržet.Navíc ani přítel není v kondici....Tak vánoce moc neřeším, na běhání po obchodech nemám ani sílu ani chuť.A gruntování, nechám na jaro. Vánoce budou i bez umytých oken, tak co ??Všem vám přeju klid,pohodu a zdraví, to ostatní je jen doplněk.....Tak aby dobře bylo. A Hela má pravdu piště, je to veselejší když je co číst.

Ilona (So, 30. 11. 2013 - 14:11)

Ahojte děvčata chtěla bych se s vámi seznámit,měla sem také nadváhu a už je to za mnou.Mám větší sebevědomí a to je důležitý.Klidně napište budu ráda,když se podělím o cokoli.Ilona Jirků[email protected]

Denise (So, 30. 11. 2013 - 00:11)

Bleško to je raketa. Blahopřeju a tiše závidím.Je pravda, že si tady víc čtu a nepíšu. Ale chodim sem!

bleska (Čt, 14. 11. 2013 - 19:11)

Holky diky moc,,Helenko jdu si koupit zelezo,,,Hermi neboj bude lip urcite,nekdy se to musi zlomit,,Milko diky taky za rady vse jim spenat,repu,seminka,,ale asi to nestaci no,,,a Ivanko co jim? prevazne ne pecivo,vyjimecne 1kus celozrny,knekebroty,tvaroh,domaci lucina ovsem z tvarohu a jogurtu ne smetany ochucena bylinkama,zelenina stale,a varim zasadne v parnim hrnci a jen ryba,a kureci prsa,nejim vubec uzeniny UZ,syry,nic takovyho,vse jen bez tuku varim si a odlehceny,jim malo a asi 5 krat dene,kocko nechci sem psat vahu,nebot,pak hned lidi napadaj zde,nejsem na to zvedava,stale nam nadvahu moc,ale taky sem mela moc ,kdyzatk mejlik,budes li chtit,ahoj holky,delam 2 dorty detem k narozkam tak mam pauzu,papa kocky

Milka (Čt, 14. 11. 2013 - 14:11)

Prírodne zdroje železa - jesť pečeň, červenú repu, špenát. Ešte stále jedávam orechy, slivky, slnečnicové a tekvicové semená ako aj oleje . Na vlasy si občas robievam zábal : olivový olej, vaječný žltok, med a citronová šťava - asi po lyžici / záleží koľko je vlasov, aby boli touto hmotou dostatočné obalené/. Hlavu prikryjem mikrotenovým sáčkom / najlepšie je jednu stranu rozstrihnúť, aby sa to dalo na hlavu ako čepiec/ a nechám si to asi pol až hodinu. Potom si umyjem klasickým šampónom. Prajem príjemný relax.

Ivana M. (Čt, 14. 11. 2013 - 07:11)

Ahoj holky,tak já mám 62 kilo,ale měla jsem přes léto i 66.Nyní se cítím dobře.Taky mi padají vlasy-to ten přechod.Bleško,jsi hvězda.Kolik nyní vážíš?Co jíš?

Hermína (St, 13. 11. 2013 - 23:11)

No to se to tu zase rozjelo !!! To je paráda.Bleško si hvězda, je prima žes to vydržela už tak dlouho.Tak jen tak dál.Ten problém s kvalitou a hustotou vlasů, je asi hodně ovlivněn metabolismem, který prodělává velkou změnu. Někde jsem cosi přírodního četla, ale momentálně nevím kde ??Určitě to napíšu až si vzpomenu.Já jsem jako medvěd, na zimu zakládám na sádlo a zatím se mi nedaří se probrat k životu. Nicméně věřím, že už brzy se to změní.Všechny zdravím a jsem moc ráda, že už tady zase jste.

Pardon? (St, 13. 11. 2013 - 16:11)

nežrat rozkyslá bachyněUZ SEM NELEZ TY KRÁVO

Roxy (St, 13. 11. 2013 - 16:11)

Ahojte holky moje)))To jsem ráda,že se zase scházíme,však už bylo na čase,ale neměla jsem strach,že si nenapíšeme,už se známe tak dlouho,že přestat psát by bylo zcela nemožné!!!!!Bleško,taky to může být štítná žláza.Po té mi padaly vlasy taky. Ale Heli díky za radu s tím železem. Taky už nemám hřívu jak jsem mívávala,vlasy dlouhé a fakt krásné,ale taky mám anemii revmatickou. Železo je dobré,ale já přípravky z lékárny nesnáším,mívám střevní problémy. Nemáte někdo recept přírodní?)))Milko,Hermínko a ostatní zdravím....pa

Milka (St, 13. 11. 2013 - 08:11)

Želám vám všetkým krásny deň. Veru nepíšem ani ja, lebo sa nemám čím chváliť, ale Blška, Tebe musím osobitne zaželať do ďalších dní, aby sa Ti darilo. Ja mám na vrchu hlavy už tiež veľmi málo vlasov, ale to má mnoho žien, ktoré sú už poprechode, len si to všimni okolo seba a určite v tom môže byť aj zmena stravy, ako píše Hela. Ja jedávam hodne maku, alebo som užívala aj makový olej a konopný, alebo semena, aj sezam. To, čo Ti radí Helenka, je v akútnom štádiu asi najrýchlejšie, lebo je to koncentrované, ale tie semená a oleje sú dobré na dlhodobé užívanie. Všetkým vám želám veľa zdravia, aby sa vám darilo.

bleska (Út, 12. 11. 2013 - 17:11)

Ahoj holkyyy,takze hlasim ze mam od unora dole 34kilo,tak super,prakticky ale cele leto jsm stala na vaze nepribrala nehubla no,a drzim se,a uz s enikdy NEVRATIM k normlanimu jidlu to vim,jim dle Hely hlavne,zaklad je tvaroh,kousicek peciva,libovy maso,zeleninka,atd no,ale?mam zas jiny problem uz dyl nevim 3mesice mam problem s vlasy padanim,mam je normallka ridky jemny a ted hruza,vypadavani,mivala jsem to i bez hubnuti na jare a na podzim a ted tdy fest a uz od leta,nezabira mne lichorrisnice kapky,biosil plus beru rikala kadernice,pak naka maska primo od holicky a nic zadny zlepseni no?nemate naky typ?prosim?a jak se vsechny mate?jako Heluska?Herminka?Milka?Roxy stare zname,,jo jsme bez PC doma jo nemam signal,na pevny net,a na telef to nechci proste,achjo,a taky ziju ,ale chybi mne moc,koukala jsem ze sem ani nemohla nasi diskusi najit,taky jsmem dlouho nikdo nepsal co?tak vschny zdravim a pisnete ja Vas pak zas prectuuuu

Hermína (Pá, 18. 10. 2013 - 23:10)

Milá Marie, doporučovala bych návštěvu dobrého chiropraktika. je to problém s krční páteří, která nutně potřebuje uvolnit, ale odborně!! Je to velmi choulostivá záležitost a musí se to opravit velmi jemně.Akupresura by byla také velmi dobré řešeníNeodkládej to, čím dřív tím líp.

Marie (Pá, 18. 10. 2013 - 17:10)

Dekuji Milko a BaJco za rady. Byla jsem v lekarne pro prasky a lekarnik rikal ze to muze byt z vice pricin at si radeji kdyz ta bolest neprestane zajdu k doktorce.

Marie (Pá, 18. 10. 2013 - 17:10)

Dekuji Milko a BaJco za rady. Byla jsem v lekarne pro prasky a lekarnik rikal ze to muze byt z vice pricin at si radeji kdyz ta bolest neprestane zajdu k doktorce.

Bajča (Pá, 18. 10. 2013 - 16:10)

Marie, já bych se bý tebou sbalila a buď zašla k doktorivi nebo jak napsala Milka na masáž, akorát jestli se rozhodneš pro tu masáž, být na tvém místě, zašla bych spíš k fyzioterapautovi, který ti s tím prohýbe a popřípadě trošku promasíruje nebo tě pošle někam, kde tě pak správně namasírují i s pokynama, dobré fyzioterapy mají v zone4you, je to sice fitko, ale rozrostlo se i na jiné služby a jsou fakt šikovní

Milka (Čt, 17. 10. 2013 - 17:10)

Milá Maria, hlava ťa môže bolieť aj z chrbtice, možno by Ti urobila dobre akupresúrna masáž, ale u osvedčeného masera. Ja som mnoho rokov trpela migrénami a pomohla mi zmena stravy a akupresúra. Ak ťa bolí iba náhodne, tak sa toho zbavíš ľahšie, držím palce, aby sa to podarilo. Ja som dnes napriek tomu, čo som písala, predsa šla do hory, lebo bol u nás nádherný deň a naozaj stá za to. Našla som hodne suchohríbov, rídziky, 3 dubáky a nazbierala asi 3kg jedlých gaštanov, ktoré sú vraj veľmi zdravé. Ja sa teraz tiež snažím stravovať zdravo. Dosť používam tekvicu Hokaido a maslovu na rôzne spôsoby a musím povedať, že mi aj veľmi chutí. Dnes som mala ovocný deň a na zajtra som si urobila rizoto s tých rídzikov a ešte mám odložené pár tvrdých hlavičiek tých suchohríbov, ktoré si chcem vysmažiť v klasickom trojobale a buď s chlebom, alebo zemiakmi. To posledné nie je veľmi diétne, ale zato chutné hahaha...

Reklama

Přidat komentář