Reklama

30 až 40 kilo dolů

erikka (Čt, 28. 4. 2016 - 22:04)

Já jsem třeba dostala penízky k narozeninám a to na svet-zdravi.cz

Janča (Čt, 7. 4. 2016 - 08:04)

Zdravím a přeji Hermínce vše nejlepší k narozeninám.Hlavně hodně zdraví.

Hela (So, 2. 4. 2016 - 22:04)

Laro, přidám ti sem link a pročti si to. Není to nějaká dieta, ale druh stravování. Jako bonus se u toho shazuje tuk...Petra evidentně neví, o čem jsem psala.http://www.uspesna-lecba.cz/obcasna-hladovka-je-klcovou-strategii/

Petra (So, 2. 4. 2016 - 14:04)

Je to určitě i o financích,neměla bych problém kupovat pouze tmavé pečivo.

Petra (So, 2. 4. 2016 - 14:04)

Ono stačí jíst méně,mít více pohybu a také zhubneme.Dřív jsem koukala na pořad jsme to,co jíme a co je platné,když nás někdo něco naučí a později to nedodržujeme,mě by nebavilo si všechno vážit,počítat kalorie,myslím,že jsou jiné způsoby,jak to jde snadněji a bez většího omezení.Především musí každý chtít.

nic (So, 2. 4. 2016 - 14:04)

Já moc diety neuznávám.Co...nového pod sluncem, začátečnice, to tady víme a děláme všechny, i když v různých variantách

Petra (So, 2. 4. 2016 - 14:04)

Já moc diety neuznávám.Co je to platné,když přestaneš jíst nějaký den pečivo,když se k tomu za pár dní vrátíš.Já se snažím si váhu udržet a tak sice jím úplně všechno,ale naposledy v 16 hodin a pokud bych měla večer velký hlad,tak sním třeba hrušku.Pravda je,že tělo si na to zvykne a hlad už prostě večer nemívám.Sladkému také tolik neholduji,to jenom občas mě chytne a pak klidně sním čokoládu na posezení.Největší problém u sebe vidím málo pohybu,který je také moc důležitý.Mám doma i rotoped,na kterém jsem dřív zhubla 4 kd,60 km denně,ale dál to už nešlo,už jsem nehubla.

Lara (So, 2. 4. 2016 - 11:04)

Laro, to moc dobře znám....Hmmm, jenže takhle já to prostě dělám celý život. Odlehčovací dny, někdy půst....Mám problém se sladkým, to vím a myslím, že ta uhlovodanová dieta by to měla vyřešit. Vydržela jsem několik dní, bez ovoce, pečiva, příloh a pečení....jen šunka, bílý jogurt, paprika, kousek masa z uvařeného jídla...ale pak už ne. Zítra začnu znova. To hlídání kcal je u mě celoživotní, mám genetické sklony k nadváze a udržet BMI 22-25 je pro mě nejednoduché. Teď jsem na 26-27....Ale já zabojuju

Hela (So, 2. 4. 2016 - 09:04)

Ještě dodám, že padesátníci měli po roce takové stravy výsledky nejen krve na úrovni zdravého dvacetiletého člověka !

Hela (So, 2. 4. 2016 - 09:04)

Helo, prostě to nedávám,...Laro, to moc dobře znám. Ale jak říkám, nejhorší je to nechat usadit. Ty deprese budou dlouho, nebude tě moc nic těšit. Takže je jaro, víc sluníčka a pozitiv, zkus to..Cokoli, prý se osvědčuje hodně dieta 5+2- Ty dva dny se skoro nejí, jen asi 400kalorií. Ostatní dny jíš normálně. Včera o tom byl pořad na čt2. Výsledek za 6 týdnů 6 kilo dole, krevní testy naprosto úžasné..Je to podle studií z USA. Jiní to dělají ob den. Jeden den jíš cokoli a další jen 400kcal-muži 500. Přemýšlím o tom. Prodlužuje to výrazně život, oddaluje stáří a bojuje proti mnoha chorobám. Navíc ti, co tak žijí deset let byli úžasně štíhlí.Zkusím to.

Lara (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Ivo, gratuluji !! A porad...Helo, prostě to nedávám, pořád se nemůžu chytit. A začínám si zvykat a tím je to horší. Od podzimu sedm až osm kg navíc. Nevím, co s tím.Padá na mě z toho deprese, bolesti hlavy

hanka (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Myslíte, že Goja pomůže...spíš jen potřebují reklamu, aby se prodávala

čarodějnice (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Myslíte, že Goja pomůže sundat nějaké to kilo ? Dost se o tom mluví, má s tím někdo zkušenost ?

mikky (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

Ahojky já, co jsem si upravila jídelníček. Tak se cítím sama se sebou spokojená a taková lehká.

veruu (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

Dobrý den, jak dlouho už navštěvujete www.svet-zdravi.cz? Co by jste mi k tomu mohli říci více?

Iva (Ne, 20. 3. 2016 - 19:03)

Je to také...J9 se 3x denně s pauzami 5 hodin, kdy se pije jen čistá voda. To byl snad můj největší problém. Ale taky jsem to zvládla.

Iva (Ne, 20. 3. 2016 - 19:03)

Je to také nízkosacharidové. Asi před sedmi roky jsem na to narazila tady na Doktorce, ale bála jsem se do toho jít, protože tady nebylo moc zkušeností. Kdysi (před 16lety) jsem zhubla něčím podobným 25kg, ale nedokázala jsem se znovu nastartovat a také jsem tehdy měla dost u toho hlad. Je to metoda metabolic balance, určitě jste o tom četly. Jsem nadšená, jím věci, které bych před tím nejedla apod. Nechci, abyste si myslely, že nějak agituji, ale moc mě to po všech stránkách změnilo - zdravotní, psychické i hormonální. Ale kdo to nezažije, nepochopí. Kdo chce, může zvolit poradce lékaře. Cena je vyšší, ale v přepočtu na jednotlivé konzultace (za 9měs.jsem jich měla 6) se to ničím neliší od mé předchozí zkušenosti.

Hela (Ne, 20. 3. 2016 - 19:03)

Ivo, gratuluji !! A porad nám:-) Co ti tak pomohlo?Laro, mám to stejně. Zelenina u mně nejde omezovat, ovoce jsem s velkou lítostí vynechala. Pečivo nejím a stejně nic. Proto jsem šla k mudr. Ale nevím, jestli to pomůže. Ovšem mé tělo je na nízkosacharidovou stravu dávno zvyklé..

Lara (Ne, 20. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj staré partě! Nebyla...Ivo,Tak co zabralo, pochlub seHelo, o tu nízkosacharidovou se snažím, ale bez ovoce, zeleniny a aspoň minima pečiva to nedám.

Iva (Ne, 20. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj staré partě! Nebyla jsem tu skoro rok. Předtím jsem vás hlavně četla, moc jsem se neprojevovala. Celý život bojuji, mám za sebou všechny diety, co existují, včetně Kwasnievského a před dvěma roky i výž.poradce (MUDr.).Tam už jsem byla opravdu zoufalá jako kdysi Bleška (velký obdiv). S dr. velmi zklamaná - šlo sice 10 kg, ale pak bez výsledků a pořád jsem hlavně buď jedla nebo jídlo řešila. Už jsem skoro rezignovala. Pak jsem náhodou potkala po letech známou a rozhodla se pro poslední pokus. Za 9 měsíců mám dole rovných 30kg. Ještě bych ráda dalších 15kg, ale i tak jsem nadšená a trochu jsem zvolnila. Pro ostatní - jde to i se zdravotními problémy. Bez doplňků, s normálním jídlem. Nevzdávejte to, jen si každý musí najít tu svou cestu. Mně to trvalo příliš dlouho-je mi 57, ale zaplať pánbůh za to!

Reklama

Přidat komentář