Reklama

30 až 40 kilo dolů

Jana (Čt, 11. 8. 2016 - 02:08)

Ahoj já jsem zhubnula během...Můžete poradit?

veru (Po, 1. 8. 2016 - 01:08)

Myslíte si, že ve Světu zdraví by mohli pomoci mé dcerce?

olinna (Po, 1. 8. 2016 - 00:08)

Nejdrazsi program je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice.

elenna (Po, 1. 8. 2016 - 00:08)

Já jsem z toho byla nadšená, nikdy před tím jsem nic podobného neviděla, doufám, že mi to pomůže svet-zdravi.cz pustím se do změny svého stylu a hlavě jídelníčku

illa (Ne, 31. 7. 2016 - 19:07)

Ano jsou tu moc šikovní, mám je tu moc ráda, jsou strašně sympatičtí!

elenna (Ne, 31. 7. 2016 - 19:07)

Ahoj já jsem zhubnula během půlroku patnáct kilo a jsem s tím naprosto spokojená..

ajja (Ne, 31. 7. 2016 - 17:07)

Budu moc ráda za Vaše typy, já už nevím co, hlavně mé tchýni, to je totiž šílené něco jí vymyslet!

pajjak (Ne, 31. 7. 2016 - 17:07)

Byla jsem jak na houpačce, váha šla nahoru a zase dolů. A takhle se to dělo několik let. Samozřejmě se to odráželo i na mém psychickém stavu, často jsem brečela a byla nešťastná, že...

elisse (St, 27. 7. 2016 - 13:07)

Jak dlouho je na trhu?? Já jsem z toho byla nadšená, nikdy před tím jsem nic podobného neviděla, doufám, že mi to pomůže….

Roxy (Čt, 21. 7. 2016 - 20:07)

Hermínko zdravím)))Já taky nejsem v hubnutí nějaká přebornice. Však mě znáš. Občas mě to popadne,ale zy týden už zase nic moc. Ovšem od té Toničky mám naučené že nejím sladké a to pečivo. Místo toho med a vločky,no a to mi fakt sedí.)))Já vím co je to mít bolesti a chodit. Já si se svou diagnozou taky pěkně užívám. Teď jsem jela dva měsíce na medrolu a fakt to byl život bez bolestí.Ovšem zase nežádoucí účinky i když ani to nebylo až tak zlé. Jinak zdravím na ši Helču a taky by se mohla občas ozvat,taky Bleška a ostatní.))))

Hermína (Čt, 21. 7. 2016 - 11:07)

Nazdárek děvčata, jsem moc ráda, že tě tu Roxy taky vidím. Já jsem tu Mančigovou Tonču, taky držela, ale už nevím jak dlouho a kolik jsem přitom zhubla?? Fakt je , že dlouho jsem nemohla mrkev a červenou řepu ani vidět. Asi na to nejsem stavěná, ale pořád něco zkouším. Je to tak střídavě oblačno ???Loni mi přibylo spousta léků, po kterých jsem se zavodňovala, Vystřídala jsem několk druhů inzulínů, o hubnutí u mě nemůže být ani řeč. Chybí mi síla se nastartovat??? A taky mi moc chybí pohyb. Já vím, že se dá chodit i přes bolesti, ale tak statečná jako Hela, já nejsem. To sem si tedy pěkně pofňukala, ale nelitujte mě, můžu si za to sama.(Vidím, že sebekritika, mi ještě jde!!)Tak díftky a třeba i kluci(?), nedejte se a bojujte. Kažký kilo dolů , je výhra. Přeju Vám, aby dobře bylo.

Roxy (Po, 18. 7. 2016 - 20:07)

Jano, to by chtělo abys tu knížku četla. Tam se totiž jí i mezi těma třema jídlama. Jako dopol. rozimky,med,nebo ovoce a odpoledne jogurty Bio nebo bílé jogurty s medem. Má se jíst až jsi úplně nasycená a fakt hlad nemáš a hubneš. Já jsem dokonce po přejití na normální stravu nepřibrala. Ale je fakt,že pečivo a cukrů se vyhýbám. Pouze tmavé to jen občas.)))Chce to vyzkoušet.

Jana (Pá, 15. 7. 2016 - 21:07)

Jani,Mačingová Antonie to...Už jsem se poučila, celkem se mně ta dieta(teda spíš detox) líbí,ale ty 3 jídla denně, to se mně zdá trochu málo. Myslím, že by mně to pomohlo, kdybych se pro to rozhodla. Ale co jojo-efekt, až se člověk vrátí k normálu?Taky se mně líbí dělená strava podle Lenky Kořínkové, nebo Víta Chaloupky. Myslím, že ta dělená strava, to je spíš životní styl. Ono to chce asi nemluvit a něco dělat. Tím myslím sebe.Ono knížek, názorů, publikací, těch je na trhu dost, ale nestačí jen číst, jako to zatím dělám já.

Roxy (Čt, 14. 7. 2016 - 20:07)

Jani,Mačingová Antonie to je slovjena a ona vydala dobrou knížku o detoxu a stravě s výtažkem cuktu a hlavně lepku. Najdeš si to i na netu a jsou tam i s ní rozhovory. Všimni si jakou má krásnou pleť v jejím věku. Je to fakt dobrá očista a pokud to dodržíš máš zaručený výsledek,váha jde dolů a jsou to fakt tuky ne voda. Já to dodržuji lážo plážo což bych neměla a i tak jdu s váhou dolů a co je nejlepší cítím se výborně. Najela jsem podle své krevní skupiny (jsou tam popsány všechny) a fakt nemám potřebu se cpát řízky nebo cukrem. Je tam spousta medu,ořechů,oliv. oleje ,zeleniny a i drůbežího masa. Mrkni na to a hlavně to vyzkoušej a pak uvidíš sama že nekecám. )))Měj se R.

Jana (St, 13. 7. 2016 - 19:07)

Čim více kil, tím to jde...Ahoj, holky. Mám z vašich příspěvků dobrý pocit, vnímám z vašich řádků psychickou podporu,jako bych v té své situaci nebyla sama.Homeopatii jsem,Hermínko, dlouho vnímala jako placebo a (promiň) jako tahání peněz z peněženek.Ale po příběhu s koňmi a psem,kterým homeopatika pomohla, se kterým mě seznámila jedna kolegyně, myslím, že na tom musí určitě něco být. Na zvířata přece žádné placebo nepůsobí, neumí přece věřit, že jim to pomůže.Dnes jsem byla na kontrole na traumatologii- a takových 5 týdnů si ještě posedím a poležím. A navíc jsem si musela koupit další ortézu, detralex, Godasal a ještě mast. Takže po takové taxe by mně na ta homeopatika už určitě nezbylo. Ale děkuji,aspoň si to zapíšu.Ruce se snažím procvičovat v sedě,i hlavu, krk, záda, ale ten zadek, stehna,břicho...Vždyť já se na těch berlích ani neudržím. A to se snažím skákat a stát na jedné noze , a ta je přetížená. Tak jsem se vám vypsala, trošku je mně líp.Ta Mačingová - dieta, to je podle nějaké herečky?

... (Ne, 10. 7. 2016 - 09:07)

Čim více kil, tím to jde snáze. Máte z čeho ubírat. Ale pokud máte jen pár kilo, jde to hůře.

Roxy (So, 9. 7. 2016 - 19:07)

Ahojte holky)))Koukám,že se tu zase scházíme a jsou tu i noví,což je víc než PARÁDA!!!!!!!))Hermi,taky na tebe často myslím a taky užívám homeopatii na návaly v přechodu a tj. šalvěj a můžu ti říct,že to beru 3x denně 1 bonbon od Knejpa(to nevím jak se píše) a jsem úplně bez nich. Fakt doporučuji suprové.))Jinak k váze.Já jedu v té Mačingové pokud víte co to je a fakt si to nemůžu vynachválit. Nejím normální pečivo,nejsem nafouklá,je mi fakt líp a kilča jdou dolů a to je hlavní.)))Tak holky piště,Heli, Lenko a Laro,no a ostatní.....

Hermína (So, 9. 7. 2016 - 15:07)

Milá děvčata,už opravdu dloho jsem se na tyto stránky nepodívala.Nějak mě to najednou "nakoplo" a chutí jsem se začetla . Móc mě překvapilo, že jste si tu na mě ještě i vzpomněly. Děkuji Vám za to, potěšilo mě to.Zaujal mě Janí Tvůj aktuální problém. Já se už roky zabývám homeopatií a v mnoha případech působí skoro zázračně. Tvůj zdravotní problém , je běh na dlouho trať. Nevím jak moc si nakloněna přírodní léčbě, ale myslím, že moc velký výběr nemáš a stojí za to to zkusit. Na tu Tvoji bolavou nožku bych ti doporučovala začít užívat ARNICU 9CH a to 4x denně 5 kuliček, dlohodobě. Jedna tubička vychází asi na 90,.Kč Dále bys měla současně užívat prevenci ztuhnutí RHUS TOXICODENDRON 5CH a to 3X denně 5 kuliček, s mírným odstupem od prvního léku. Na zahojení by byl ještě vhodný ARNICA gel, na promazávání. Čas na to máš a pokud budeš mít možnost zakoupení v lékárně, stojí za to vyzkoušet???Vzhledem k tomu, že nemáš moc možností se hýbat - doporučuji JÓGU prstů. Na zlepšení psychiky, třeba i na udržení váhy a dají se s ní také řešit i různé zdravotní problémy. Horní "ploutvičky " máš funkční, tak trénuj !!Občas sem zase nakouknu a pokod Vás to děvčata bude zajímat, napíši Vám své životní peripétie??? Dneska už by toho bylo moc. Musím se jít ven trochu proskočit (a věřte mi, že s berlema, to jde ztuha). Tak aby dobře bylo.

Lara (Út, 28. 6. 2016 - 06:06)

Já vím, že se nedá nic...Tohle jsi řekla moc dobře. Ona, jak tahle doba přeje takové té mohutně projevované vysmátosti a veselí, tak pak v soukromí a ve svém opravdovém já, člověk tuhle pozu moc neumí. Těšit se na něco, co se stane pozitivního (a nemusí to být nějaký velkohubý smysl života, je vůbec to nejlepší, jak být v pohodě. Těšit se, že si něco koupím, že někam pojedeme, že bude léto a rozkvetou mi kytky....děláš to dobře

Jana (Po, 27. 6. 2016 - 21:06)

Jano, tak to máš zlé. Ale...Já vím, že se nedá nic jiného dělat, než to vydržet. Děkuju za psychic. podporu.Budu na tyto stránky chodit, ráda čtu vaše příspěvky, je mně tak nějak líp.A taky teď vím, co člověk asi nejvíc potřebuje, k tomu asi musí dojít díky spoustě zkušeností, hlavně nepříjemných, aby to ocenil . Prostě- zdraví a spokojenost.Aby se člověk cítil dobře a bavilo ho to na světě, je potřeba, aby byl aspoň trochu zdravý - relativně(protože kdo je?!) a aby byl aspoň trochu spokojený ve svém životě. Nezdá se to, ale je to potřeba. Konec filozofování - musíme se prostě pořád na něco těšit. I kdyby to měla být oblíbená komedie v televizi - třeba teď Mareček.

Reklama

Přidat komentář