Reklama

30 až 40 kilo dolů

jarmila-2 (Čt, 29. 9. 2016 - 16:09)

Pšenové vločky 300gPšenové vločky 300gČo to je? Pšenové vločky sú vyrobené len zo pšena. Pšeno to sú žlté guľôčky, ktoré dostaneme po odstránení šupiek z prosa. Pšenové vločky sú typickej orieškovej chuti, bez pridaného cukru. Vhodné sú na prípravu bezlepkových raňajok a bezlepkových kaší. Prečo je pšeno zdravé?Pšeno je dobré stráviteľné, výživné, sýte a veľmi chutné. Pšeno vzniká odstránením semenných šupiek z prosa a pokrmy zo pšena sú veľmi výživné a sýte a obsahujú vlákninu. Svojím vysokým obsahom železa sú výbornou potravinou pre chudokrvné deti i dospelých. Sú bohaté na minerály, a preto sú vhodné pri stavoch vyčerpanosti, po nemociach a úrazoch. Keďže pšeno je zásadité, pomáha nám pri žalúdočných problémoch, ktoré sú spôsobené prekyslením. Má priaznivý pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Neobsahujú lepok a preto sú vhodné pre celiatikov. Obsahujú vitamín B3-niacín a magnézium.Čo s nimi? Využitie pšena: Pšenové vločky sa môžu použiť na prípravu výbornej, výživnej pšenovej kaše , primiešať do jogurtu, na zahustenie polievok a omáčok, do cesta.. Pšenové vločky postupne nasiaknu vodu, preto je ideálne zaliať 1 diel vločiek 3 dielmi mlieka alebo jogurtu. Pridať môžete oriešky, ovocie, javorový sirup. Teraz jedávam aj tieto vločky a zdajú sa mi skoro lepšie ako ovsené.

jarmila-2 (St, 28. 9. 2016 - 11:09)

Dobrý deň, kedysi som sem chodievala, neviem či ešte môžem?Pozdravujem Roxy, Helu, Hermínku a Blšku.Mám 90 kg a 68r. Pred dvoma mesiacmi som začala piť ovocné a zeleninové šťavy. Ráno na lačno si dávam čerstvo zomleté ľanové semeno, mak a orechy s jogurtom. Dopoludnia som iba na tom, hlad necítim, ale čo je hlavné, veľmi sa mi zlepšil zdravotný stav. Bola som závislak na sladkostiach. Toto som nahradila datlami, sušenými slivkami a semenami: slnečnica, tekvica, sezam a p. Za dva mesiace som nezjedla ani jeden zákusok a hlavne ani som nemala naň chuť. Viem, že datle, ale aj iné sladké ovocie má tiež veľa kalorii, ale v prvom pláne som neriešila chudnutie, ale zdravotný stav a hlavne tú chuť na zákusky. Verím, že sa mi v nasledujúcich mesiacoch podarí aj niečo schudnúť, možno aj s vašou podporou. Kedysi tu bola dobrá parta, kým nám to nejaký blb nepokazil. Môžem dúfať, že nájdem podobne zmýšľajúce priateľky?

Katka (Čt, 8. 9. 2016 - 11:09)

slibila jsem sama sobě že...nejsem fanynkou rychlého hubnutí, tělo musí mít čas si zvyknout, ale jestli jsi se rozhodla že do konce roka musíš zhubnout zkus nějaké zázaračné diety a tablety na rychlé hubnutí a sama uvidíš jestli a jak rychlé zhubneš. hodně štěstí!

Milla (Čt, 8. 9. 2016 - 10:09)

Tak tloustla jsi taky...slibila jsem sama sobě že do konce roka zhubnu a opravdu chcí to udělat!!

Šárka (Čt, 8. 9. 2016 - 09:09)

protože už nechcí být...Tak tloustla jsi taky nějaký čas, tak teď si musíš dát čas zdravě a natrvalo zhubnout. Rychlé diety někdy nevedou k cíli. Je potřeba celkově změnit životní styl - Zdravý jídelníček a pohyb je základ.

Milla (Čt, 8. 9. 2016 - 09:09)

a proč rychle??protože už nechcí být tlustá!!

uf.. (Ne, 4. 9. 2016 - 17:09)

Kdyby nebyla neděle a středa, byli bychom ochuzení o ten polský podvod.....

ana (Ne, 4. 9. 2016 - 14:09)

hledam způsob jak rychle...a proč rychle??

Milla (Ne, 4. 9. 2016 - 14:09)

hledam způsob jak rychle ztratit 25 kilo!!

evva (Čt, 1. 9. 2016 - 11:09)

Ted už vím, jak je důležitý i pitný režim, který jsem nedodržoval. Dostal jsem při konzultacích také spoustu dobrých rad a zdravých receptů.Všechno jde, když je pevná vůle a hlavně podpora rodiny. Doporučuji všem, kteří mají problémy s nadváhou.

pett (Čt, 1. 9. 2016 - 10:09)

Nazdárek, měli jste pravdu, moc se jim tyto dárky líbili a byli noc spokojeni, celá rodina, každý dostal, co potřeboval, třeba já jsem dostala penízky na svet-zdravi.cz

ulricha (Čt, 1. 9. 2016 - 00:09)

Nazdárek, jakpak dlouuho už jsou na trhu, moc ráda bych se o tom dozvěděla, co nejvíce.

mella (Čt, 1. 9. 2016 - 00:09)

Dobrý den, jak dlouho, už je na trhu www.svet-zdravi.cz ? Moc ráda bych o tom věděla, co nejvíce.

reklama, (St, 31. 8. 2016 - 16:08)

mně pomohly tablety Piperine...reklama, reklama.Jestli jsi Pipčou shodila 12 kg, tak lžeš. A dej si pozor, ať se ti tvé lhaní neobrátí proti tobě. Chceš zhubnout? Rakovina tlustého střeva ti to umožní.Takže tě varuji: ještě jednou tady pípněš o tom polským podvodu...a já ti nějakou hubnoucí nemoc pošlu. A zamykám...

hela (St, 31. 8. 2016 - 09:08)

mně pomohly tablety Piperine forte, ztratila jsem 12 kilo během dvou měsíců. doporučim také jízdu na kole nebo na rotopedu.

Mia (St, 31. 8. 2016 - 00:08)

Rok mi to trvalo než se mi podařilo mít postavu jakou jsem chtěla. Ale podařilo se a jsem šťastná.

Baba (Út, 30. 8. 2016 - 01:08)

A jak rychle jsi to shodila? Víš vůbec z čeho je, že jsi to zkoušela jenom tak?

Mia (Po, 29. 8. 2016 - 10:08)

Zhubla jsem 30 kilo díky cvičení a doplňku stravy na hubnutí lipoxal.cz

Lara (Pá, 26. 8. 2016 - 09:08)

Hermínko zdravím)))Já...Ahoj dámy, je tu ještě někdo? Jak jste zvládly léto? Na mě nějak ta horka protichuťově nepůsobí. Snažim se o polohlad, tuším doporučuje i Hela, minimum cukrů a tuků, takže vlastně žádná věda. Pořád ale minimálně 5kg musím shodit, abych se dostala do normálu. Zdarvím a těším se, že se ozvete

zuzka-dietka (Čt, 25. 8. 2016 - 22:08)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

Reklama

Přidat komentář