Reklama

30 až 40 kilo dolů

Hela (So, 19. 3. 2016 - 08:03)

Ahoj holky, jsem ráda, že...Laro, moc zdravím. Takže jsme na tom stejně. Nezabírá mi nic, ani hlad, ani rýže...Ani pohyb !Od pondělí dělám proto kolečko po vyšetřeních. Tohle není samo sebou, já AD nebrala. Podezírám štítnou žlázu, v minulosti jsem opakovaně měla hraniční hodnoty. Oblečení obléknu stejné, ovšem vypadám blbě:-) A kalhoty mi vytlačí tuk na břiše. Vím, o čem píšeš bohužel moc dobře. Neubírej však jídlo tak, abys měla hlad. To nepomůže, naopak. Já jím stále nízkosacharidově a téměř bez lepku. A to by pomohlo tobě. Najdi si nízkosacharidovou dietu, hlad mít rozhodně nebudeš.Jsem zvědavá, co mi najdou a dám vědět. Ta AD tohle dělají a je mi moc líto, že si něčím takovým prošla:-( Drž se a napiš..pa

Vlastík D. (So, 19. 3. 2016 - 06:03)

Hezký den, zkušenosti s hubnutím mám jedu v režimu hubnutí už 8 měsíc. Za 7 měsíců jsem shodil 51 kilo. Pokud by měl někdo zájem co jsem proto musel udělat rád poradím své zkušenosti. Pište na mail: [email protected]

vlasta (Pá, 18. 3. 2016 - 12:03)

je vhodný morořník i pro děti od 11-12 let?

Lara (Po, 14. 3. 2016 - 09:03)

Nazdárek Roxy ! Konečně...Ahoj holky, jsem ráda, že jsem vás tady chytla. Po půl roku s AD, (složila jsem se po smrti drahé osoby), jsem to dopracovala skoro na sedmdesát kg, což je tak o minimálně 8 kg víc, než je pro mě přijatelné (z různých důvodů). Ten tuk ještě není usazený, vypadá to jako jak bych to řekla, nános na původním těle:), takže se s tím snažím něco dělat, ale nejde to. AD jsem vysadila před půldruhým měsícem, ale růst váhy se nezastavil. jen přísným dodržováním příjmu minima kalorií se nedostávám přes sedmdesátku.Takže ano, vím, důvody mého ztlosutnutí do tvaru boileru jsou? AD jejich účinek a jejich uvádění do stavu kdy ti je vše jednoMinimum pohybuZáchvaty hladu, chutí, žravostTakže co s tím, abych nemusela rozdat pracně sestavený šatník,abych mohla mezi lidi, kteří mě znají a aby nezačaly zdravotní problémy? Jak se zbavit cca deseti kg nabytých za posolední půl rok? Začínám opět cvičit sestavu, kterou jsem cvičila celý život (Helo, na to tvoje cvičení si vzhledem zase ke kloubům netroufám), hlídám jídlo.....rýžová dieta tentokrát úplně selhala (před dvěma lety jsem perfektně za měsíc shodila čtyři kg). Tentokrát jsem opět jedla jen rýži (jen ráno bílou kávu), tak sáček na dva dny, ale po týdnu došlo skoro k ucpání střev, opravdu jsem něco takového nezažila. Navíc vůbec neodvodňovala, měla jsem pocit, že jsem stále oteklá. Asi je to souvislost, že ve stejných dnech jsem právě vysadila AD....

Hela (Po, 14. 3. 2016 - 09:03)

Roxy, zdravím a beru tě za slovo:-) 80 sát bude fajn. S doktory to znám, musíš vše konzultovat i jinde a číst o své nemoci. Dívat se na poradny a pak bys nebrala ty léky tak špatně. Především změnila lékaře dávno-taky jsem to udělala.Jinak už zase dřu na zahradě:-) Tak snad tu váhu dám o pár kilíček dolů. Ted jdu ven, letem světem se psem do polí a lesíka. Pak jdu makat:-) Piš sem a jen úspěchy:-)

Roxy (Ne, 6. 3. 2016 - 16:03)

Čau Heli)))To víš,že to neberu na lehkou váhu ani to křečovitě neřeším. Prostě rozumnou cestou.)))Já jsem brala několik let prášky na tlak bez diuretik. Takže jsem byla celá zavodněná,nohy jak baně a celé tělo tak nějak oteklé. Každý doktor jenom kroutil hlavou,ale nikdo neporadil co s tím. Až jsem změnila revmatologa a ten si udělal úplně podrobné vyšetření krve,moči a všeho a zhrozil se,jakou mám blbou skladbu léků. Nasadil mi nové prášky na tlak s diuretikama a já se začala splaskávat. Řeknu ti,že se teď cítím bezva,tlak v pohodě a já nejsem tak unavená. Když ti řeknu,že když mě začal léčit,tak jsem měla skoro 90 kg,tak budeš tomu věřit? Mě se nechtělo tím pádem ani psát,byla jsem fakt nešťastná. Váha jde pomalu dolů a to mě těší. Ke včemu ji pomáhám trochu stravou a cvičením.Takže to byl můj problém,ale myslím si že to do těch 80-ti zvládnu.)))Ty jsi fakt dobrá,jsi úplně stejná jak moje ségra. Je ve tvém věku a má stejnou váhu a taky nedopustí aby šla váha nahoru.)))Měj se a taky zdravím ostatní))

Hela (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

Nazdárek Roxy ! Konečně někdo z naší party. Jen se nedej ukecat tím, jak ti bude dobře s kily navíc. Vyrovnaný organismus nenabírá nebezpečně váhu, však ty víš. Větší nadváha je podstatný problém a ne že není. Tak si na ní nezakládejme:-) Dobře, že s tím něco chceš dělat. Ostatně je skoro jaro, svlékneme kabáty a bundy, ten pohled na postavu je potom deprimující:-))Nechápu, že někdo píše, jak to není podstatné. A co potom zdraví?? S rostoucím věkem je obezita velice nebezpečná.Roxy, napiš zase, jak se vede a co s tím míníš dělat-směji se. Neboj, také se mi začala váha blížit na 70-72 a tedy já s tím bojuji tvrdě. Hlavně se to nesmí delší čas usadit. A pěknou neděli přeju.

někdy (So, 5. 3. 2016 - 15:03)

Čau holky z naší...je dobré se nestresovat a neřešit nepodstané věci v životě. Přemýšlení o tom, jak dát dolů těch 6 kilo může mít na organismus možná horší vliv než být se svým životem spokojený a vyrovnaný.

Roxy (So, 5. 3. 2016 - 14:03)

Čau holky z naší party)))Chodí sem ještě někdo? Vidím Helču,ale jinak je tu mrtvo)))U mě nic nového,vážím 86 kg,pořád stejně kilo sem tam,ale chci to konečně dotáhnout aspoň na tu osumdesátku. Zartím se držím,ale nejde to jako když mi bylo dvacet.....)))Holky ozvěte se některá,,,,))

evka (Ne, 28. 2. 2016 - 14:02)

Naučili mě jak si udělat chutné jídlo a mít správnou eneretickou hodnotu a za to jsem opravdu moc a moc vděčná, a děkuji za to mooc.

Hermína (Po, 30. 12. 2013 - 21:12)

No vida, když to vezme do ruky chlap, dokáže poradit a to perfektně!! Tome, díky.Jinak Bleško, móc mi pomáháš, tím jak to skvěle zvládáš.Našla si začátek hóódně zamotanýho klubíčka. Tak se tý nitky pořádně drž. S tím sladkým, ti to úplně věřím. Kdysi jsem to taky už zažila a doufám, že zase zažiju.Hela, má pravdu, ten příští rok bude pro nás určitě dobrý. On byl dobrý i ten letošní, mnohému nás naučil, ale někdy to moc bolelo!! Každý o tom víme svý ???Tak děvčata všechno dobré a když se budem podpírat, tak se nám to povede. Ahoj Hermí

Tom (Po, 30. 12. 2013 - 20:12)

dekuji za reakci mamina je...Lékař je s prominutím debil a v tomto případě dvojnásobný. Dvojnásobný proto, že vývod sám o sobě je dost problém a on toho pacienta ještě víc stresuje něčím, co si vycucal z prstu. Něco podobného dělá stomická sestřička zase mojí matce.Poukaz se může předepsat libovolný den v měsíci a týká se toho daného měsíce. Pokud se předepíše na 3 měsíce, dejme tomu v prosinci, pak ano, další podpis bude až v březnu. Za jak dlouho se poukaz někam pošle mu může být úplně ukradené, jediná podmínka je, aby byl poukaz ještě platný, dříve to byl měsíc od datumu podpisu, teď je to prodlouženo. Mě spíše napadá, jestli on to toho 27. prosince nepředepisuje "jako" až na leden. Ale v tomto případě, pokud by tam toho 27 nebyl nic nebrání, aby to podepsal dejme tomu 30 nebo 31 v měsíci. Moje rada: je potřeba si vytvořit dostatečnou zásobu, aby maminka nebyla ve stresu. To znamená si brát plný příděl, který pojišťovna plně hradí. Další možností je jít na stránky www.ilco.cz (Sdružení stomiků ČR), tam si opsat telefonní kontakty na ostatní dodavatelské firmy (nevím od koho bere maminka pomůcky), zavolat tam, říct o jakou stomii se jedná a jenom poprosit o zaslání jejich vzorků. Oni zpravidla pošlou 3 až 5 kousků, takže když to uděláte u 4 firem, máte minimálně rezervu na celý měsíc dopředu a bez stresů.

bleska (Po, 30. 12. 2013 - 17:12)

Hermi? vanoce ja uplne v klidu,ja mam nejak stesti ci co?ze mne nic nelaka?maximalne nekdy touzim po kusu salamku?jinaj nic,sladky nejim vubec,ani lzicku cukru od unora nic proste,a to pecu rodine,cukrovi vanocky atd nevemu nic proste!! hold pevna vule asi?ale rikam asi mam stesti ze mne to telo nechce uz nebo jak to rict,a co ja jedla?lzici salatku sbilym jogurtem jen brambora jedna a zelenina a citronek a k tomu prirodne na sucho prso kureci a mela sem veceri,ale ani bych nemusela,netouzim po tom taky,polevky nezahusteny zeleninovy pro mne,a jinak jsem na lucine domaci z tvarohu a jogurtu no a ted si zase delam jest ebily jogurty co miluju a kdyz mam jo chut dam si do nich ovoce trosku ale to vyjimecne no,do te luciny si dam nkdy cesnek,jindy bylinky,a nkdy i lososa jak prodavaj tech 10dkg losuska no ale to vyjimecne no,a jsem spokojena,jednou za ctvrt roku si dam banan a je pro mne silene sladkej?a driv?jsem ovoce nepovazovala za sladke ze?boded kdyz jsem jedla jen susenky,a dneska kousek ananasu?a mam toho nadhlavu a to bez kecu proste kdyz ma nekdy jo chut,ujela bych na salamu,ale jelikoz si obcas koupim kvalitni sunku a i ja?z duchodu,tak to zvladam no,myslim ze sem se polepsila moc no a uz nikdy neustoupim,naopak zas pritvrdim a vyndam parni hrnec,fakt to jde,piju jen vodu a caje bez curu ruzne ovocne vetsnou s ezazvorem a citronem no,tudle mne znama nabidla colu,dzus,ani o mylem bych se uz toho nenapila no,fakt si clovek zvykne a uz mu to nechybi no m ne tedy NE ,pomohla jsem ti nejak Hermi? a jinak vsechny moc zdravim Heluš,Milka,Roxy,a ostatni!! vse nej všem preji!!

bleska (Po, 30. 12. 2013 - 17:12)

Milá Bleško, mám stejnou...dekuji za reakci mamina je kolostomik,ano je to dostacujici na ty 3mesice ale tip top se da rict,,a jak tam vlitne dovolena,nebo svatky,pak se poukaz posila postou,a nez to pride,zkrat treba tyden?a uz Vam to nevyjde jo?a proste lekar ktery tam neni treba toho 27 jak urcil a je tam 20tyho treba,to nenapise drive,ani s prislibem,ze to matka neposle driv jak 27 ,dle mne dela problemy Mudr a ten clovek ktereho se to tyka je na nervy co by delal?kdyby mu to doslo no,,,,diky za reakci

Hermína (Ne, 29. 12. 2013 - 20:12)

Milá Bleško, mám stejnou zkušenost s inkontinenčníma vložkama, Mě je píše 1x za dva měsíce. Vždy to vychází na sobotu nebo neděli, čili se to za léta stále posouvá.Jakž takž s tím vyjdu, pokud nemám nějaký problém s ledvinama nebo moč. měchýřem. Opravdu to jinak nejde a řeším to tak, že musím prostě si dokoupit za vlastní. Je to nespravedlivé a tvrdé, ale zdravotní pojišťovny, přes to nejede vlak.Existují také jakési kluby stomiků a možná by stálo za to se poptat. Někdy jim pozůstalí věnují nedbytečné zásoby, třeba by to pomohlo???Tak to je jen takový jeden způsob, jak by to třeba pomohlo.A napiš jak se ti podařilo zvládnout vánoce, abys nás trochu namotivovala. Mě by to určitě pomohlo.

Tom (Ne, 29. 12. 2013 - 18:12)

ahoj devcata,ano Herminko i...Nejsem si přesně jistý, s čím vlastně potřebujete poradit, ale asi tolik:Není vůbec žádný důvod, aby lékař předepisoval poukazy přesně 27. v měsíci, může kdykoliv. Takže v tomto směru si vymýšlí a lže. Abych mohl kvalifikovaně poradit, musel bych ještě vědět jaký druh pomůcek (jednodílný, dvoudílný) maminka používá, zda je ileostomik nebo kolostomik. Ale na druhou stranu, množství pomůcek je stanoveno a většinou je to množství postačující, pokud ne, tak se to řeší s revizákem.

bleska (Ne, 29. 12. 2013 - 17:12)

ahoj devcata,ano Herminko i ja jsem radaze uz se ti lepe dari a to co popisujes je SUPER pokrok myslim,mas pochvalu,a i ja doufam,ze bude lip,holky potrebuju radu napisu jsem snad vam to nevadi,me mamine pise mudr poukaz kazde 3mesice na sacky na vyvod jo?ale pozor,vzdy 27 v mesici,kdyz ma on dovolenou?nenapise driv ze nesmi atd,,ale ouvej?ten clovek kteremus e to pise to ma akorat nemuze to mit ani o tyden dyl nebot s tim nevyjde?vlastne je to tak jako by vam nekdo urcoval kolikrat muzete jit denne na wc rozumite?a co kdyz budete mit prujem trebe?my zdrave si koupime hajzlak kdekoliv a kdykoliv ale todle clovek to pusti kam?pisu to tak jak to je,aby jste rozumeli mne,a nikde neni odvolani,takze zejtra jdu k obvodakovi,a jdu to resit,zejtra je uz 30tého ze?nez se to posle postou?pak je svatek?a nez to oni poslou?a uz je pozde?nevim kde uz se odvolat,doktora uz jsme menily 2Krat a je to vsude stejny?co s tim nevite?neporadite? diky moc a vsechny zdravim

Hermína (Pá, 27. 12. 2013 - 08:12)

Jejda, děvčata, vy jste se probudily a já jsem zaspala ?? No to nic, dohoním to. Tak ty nejnáročnější dny už máme za sebou,uf!! Dárky jsou rozdány, návštěvy, oboustanné, vykonány. Máme čas už i na sebe??? Nebudu začínat rok nějakými předsevzetími, je to k ničemu.Snažím se a mám dojem, že se mi i daří. Pomaloučku, polehoučku...V poslední době si pěstuju pocit mírného hladu. Je to velmi příjemné a dělá mi to dobře. Když už mám dojem, že jsem si ho dost užila, tak si dám malou porci jídla. Další věc,je, že nedojídám. To je u mě novinka, dokazala jsem vždycky "vyluxovat" nejen své zbytky. To určitě taky znáte.Teď je nosím holubům. Dělá to dobře mě i jim.Tak to je jen na okraj z mého života. A co vy, piště je to tady takový smutný.Všechny pozdravuji a nebudu vyjmenovávat, abych na někoho nezapomněla. Přeju Vám krásné dny příští a věřím , že rok který přichází bude určitě lepší pro nás pro všechny. Tak, děvčata, aby dobře bylo....

Milka (Út, 24. 12. 2013 - 17:12)

Všetkým vám aj ja želám krásne, milostiplné vianočné sviatky, veľa zdravia a lásky, rodinnej harmónie a hlavne POKOJ V DUŠI

Roxy (So, 21. 12. 2013 - 20:12)

Já se přidávám k blešce a také vám přeji krásné prožití svátků vánočních,bohatého Ježíška a hodně štěstí do nového roku,,,,

Reklama

Přidat komentář