Reklama

Obřízka

Tony (So, 28. 1. 2017 - 16:01)

Že to píše nějaký doktor. U nás mají doktoři předpotopní vědomosti.

Tvá kamarádka nechala obřezat svého manžela? Dobře mu tak, když se sebou nechá jednat jako s onucí. Některé jdou ještě dále: je tu vlákno: Líbí se mi kastrovaní muži.

Mnozí pak mají takouvou skvělou "výdrž" se se pak udělají sotva nebo vůbec.

Nejlepší je kompletně obřezaná žena, je to superhygienické a muž pak nedostane rakovinu jazyka nebo hrtanu.

Anna (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

kdepak, četla jsem to jak jsou ty rubriky na seznamu, psal to nějaký doktor, tak to je informace od lékařů.

Některý ty pánové tu kůžičku asi tolik chtějí mít proto, aby si mohli honit svoje přirození. A pak to jen "vědecky" zdůvodní. Neprokoukla jsem někoho? Mám syna a vyrůstala jsem s bratrem, tak vím, co vy s tím děláte. Náhodou mám kamarádku, co nechala obřezat svýho manžela a je to moc fajn, říká. Dřív byl hned hotov, teď aspoň vydrží. A je to hygieničtější ještě na něco jinýho, jako když nemůže a dělá mu to jinak.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

mělo tam být: vymyšlený v roce 1951 Dr Abrahamem Ravichem.

Anna (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

Z pozice matky, co před víc než 2 lty nechal zákrok provést vlastnímu synovi mohu jen potvrdit, že to je fajn. Komplikace žádné, kluka nic nedráždí. Nakonec je sám rád a obřezaný penis se mu i líbí. Kdybych měla mít ještě manžela(jak mi to syn dovolí), tak toto by byla podmínka i pro něj. Je to dokonalá hygiena, brání se tím rakovině ženských orgánů, každý muž, co má trochu ohled na ženu, by měl zákrok podstoupit, pokud chce mít partnerský vztah. Jedinou nevýhodou je, že za zákrok se platí. Pokud ovšem v nemocnici posoudí, že muž nebo hoch má zúženou předkožku, tak je vše hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 13:01)

Pro gina:
Já už jsem na...Za prvé, sám tvrdím, že je to případ od případu. Znám horu případů, kdy ta obřízka svým majitelům poničila sexuální život.

Zrovna teď ve 12:05 dal jeden takový muž příspěvek na www.emimino.cz na vlákno mužská obřízka.

Martys (So, 28. 1. 2017 - 12:01)

Pro gina:
Já už jsem na tenhleten tvůj naučený kolovrátek narazil i jinde. A pořád tvrdím, že nemáš pravdu a je to různé případ od případu. Já jsem i po letech s obřízkou spokojený a za tím si stojím a je to můj názor. Jestli s ní má někdo problém, tak je to jeho názor. A ty toho o ní evidentně moc nevíš. Něco jiného jsou naučené keci a něco jiného je vlastní zkušenost ať už dobrá či špatná. Zajímavé je, že nejvíc na obřízku nadávají ti, co ji nemají.

Steve (St, 18. 1. 2017 - 17:01)

Nemáš radši něco z naší české kotliny? Já těm pochybnostem z ciziny moc nevěřím - to mohl psát kdokoliv o němž neznáme lautr nic ... nebo ty ho znáš snad osobně?

Tony (St, 18. 1. 2017 - 11:01)

Chuťovka pro Steváka

něco o největším obřízkovém křižákovi všech dob Dr Petrovi Charlesi Remondinovi:

Dr Remondino překonal Dr Isaaca Bakera Browna, který byl nakonec nucen odvolat svá tvrzení, že šílenství u žen se dá léčit cliteroctomií (amputací klitorisu). Dr Remondino bez uzardění tvrdil, že přivedl blázna k rozumu tím, že ho obřezal a že brzy po té obřízce byl ten blázen zcela normální a mohl opustit ústav jako zcela duševně zdravý muž.

...

Pokračoval pomocí citace, kterou adresoval jednomu "popudlivému skotskému gentelmanovi", který tvrdil, že obřízka nemá vůbec žádný vliv na neurastenii, v útoku na svatého Pavla za jeho roli v zákazu obřízky pro křesťany:

"Byl jsem vychován a vzdělán v tom, abych hleděl na svatého Pavla, zakladatele křesťanství s úctou a obdivem, ale sire, kdybych potkal svatého Pavla nyní, tak bych ho zastřeli, ano sire, já bych ho určitě zastřelil. Neměl žádný biblický příkaz ani důvod, aby hromadně zrušil tu obřízku, tak jak to udělal.....svatý Pavel byl více evangelistou než vědeckým člověkem, jako jím byl Mojžíš. Proto by bylo lépe, kdyby byl zastřelen. Pravděpodobně nevěděl, jaké škody tím způsobí u nežidovského lidstva tím, že zruší tu obřízku. Když jsem přemýšlel o mukách kterými lidé kvůli jeho neprozřetelnosti, tak mám pocit, že svatý Pavel měl být zastřelen, sire."

Ty výlevy citů, které jsou Dr Remondinovi vlastní dávají tušit, že ten "skotský sir" je méně fiktivní, než jeho jiné "případy". Ať už to tak je nebo není, tak tento výbušný výlev nabízí znepokující náhled do jeho fanatické obřízkochtivé mysli.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/dr-peter-charles-remondino-nejvetsi-krizak-za-univerzalni-obrizku/

Tragické je, že se tomuto fanatikovi zadařilo v tomto zmagořit celé USA (až na amiše, kteří odmítají používat elektřinu a auta, a tak dodnes doma svítí svíčkama a jezdí v bryčkách.

Tony (Čt, 12. 1. 2017 - 04:01)

Je to asi píčovina, toto mi dotyčná odpověděla na tom emiminu:

Gin124 děkuji za odpověd ta paní doktorka není lékařka ale zvěrolékař jsem ráda že jsme že jsem tam sním nešla zašli jsme k jinému lékaři a ten nám to udělal přímo v ordinaci malej trošku zabrečel ale jinak to má už v pořádku sem zato moc ráda.

Je to asi píčovina, chtěl bych vidět matku, která, když má její syn problémy s pindíkem, s ním půjde ke zvěrolékařce.

Tony (St, 11. 1. 2017 - 19:01)

Já píšu o Urologii .......Ty píšeš o urologii. Jenže Petra psala o neurologii. Já jaktěživ neslyšel, že by se na neurologii zabývali penisama.

Steve (St, 11. 1. 2017 - 18:01)

A od který doby na...Já píšu o Urologii .... cožpak nevidíš? :-D

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

My co jsme v Česku nic neproklínáme .... nešiř tady Tony laskavě paniku.

A nech to na nich, ju?

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

No jo ... měl bys jít honem ony urology dovzdělat, jsou přeci hloupí a nevědí co dělají. :-D

Tony (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Dobrý den chtěla bych se...To co popisujete není důvod k zmrzačujícímu zákroku. Aby vás za to, že jste s tím souhlasila za to jednou neproklínal. Znám z Německa takové 17 a 18 leté, které své rodiče za souhlas s jejich obřízkou proklínají. Na 95% takovýchto zákroků ze "zravotních důvodů" je naprosto zbytečných a u vás to vypadá na ten případ.

Petra (Po, 9. 1. 2017 - 21:01)

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tu někdo nemá zkušenost stým malímu nešla stáhnout kůžička tak jsme byli u lékaře ta nám předepsala mast ta nám pomohla kůže šla krásně dolů ale na jedné straně to má zarostlí takže když si to stáhne tak mu jde pindík do jedné strany. Paní doktorka nám vypsala žádost na neurologii že mu to udělají nějakím kroužkem nevím co to je bojím se že ho to bude bolet můžete mi někdo kdo s tím mám zkušenost napsat jak se to dělá a jestli to bolí děkuji

Tony (So, 17. 12. 2016 - 01:12)

Američani jsou vůbec...Tu nejde jenom o jehovisty a mormoni. Mnozí si pamatují, kolik se tu po plyšáku objevilo stanů s americkými náboženskými uzdravovači. U nás to nemělo dlouhého trvání, v USA jsou však ty stany s kočovnými kazateli, co v nich lidi hromadně "uzdravují" běžné.

Steve (So, 17. 12. 2016 - 00:12)

Američani jsou vůbec všeobecně strašně naivní ... Toho si člověk brzy všimne :-) Mentalita národa, no ...

Proto není divu že tam vzniklo mnoho všemožných sekt a vyznání. (min Jehovisti, Mormoni apod.)

Tony (Pá, 16. 12. 2016 - 23:12)

Hmm, taky mi to připadá...Ono je možné, že to v některých rodinách tak funguje, jenže já po svých zkušenostech odsud věřím specielně tu na doktorce takovým příspěvkům pramálo.

Možné to je, protože v roce 1973 vydal náš přední gynekolog profesor Jiří Kaňka knihu ŽENA A RAKOVINA, kde do jisté míry hájí blud vytvořený Abrahámem Wolbrastem, že smegma je karcoš a následný blud vytvořený později Dr Abrahámem Ravichem, že smegma jako karcoš způsobuje rakovinu děložního čípku, Já se to v té knize v Městské knihovně v Ústí nad Labem dočetl v roce 1987, (za mlada jsem chodil do studoven a náruživě četl lékařskou literaturu). Bylo tam psáno, že je z toho důvodu přes 90% mužů v USA, Velké Británii a Západním Německu obřezáno. Já sám jsem si to celých 10 let tak myslel, a teprve když jsem v roce 1997 začal v západní části Německa dělat, tak jsem zjistil že je to s tou obřezaností západoněmeckých mužů úplný nesmysl. Teď vím, že i v Británii tomu bylo jinak a též i vím, že v USA stály za tou obřízkou zcela jiné důvody, i když Wolbrast s Ravichem přineli další smyšlený materiál do toho už v USA rozjetého obřízkového mlýna. Teď právě dokončuju to Kompendium dějin novodobé obřízky na západní polokouli a jen žasnu, jakým píčovinám američtí doktoři na přelomu devatenáctého a dvacátého století věřili a jak snadno si nechali Američani ty píčoviny od svých doktorů nabulíkovat.

Steve (Pá, 16. 12. 2016 - 18:12)

Hmm, taky mi to připadá nějaký pochybný .... Hlavně že by byl tak skvěle informován co kdo a jak má či nemá? Že by to byl nějaký rodinný rituál ... to se mi taky nechce věřit.

Sarka (Čt, 15. 12. 2016 - 23:12)

U nás doma je obřízka povinná kvůli hygieně stejně tak vyholovani rozkroku a podpaží. Všichni kluci a chlapi ji mají a holky se musí holit jsme velká rodina a prostě to tak je nikomu to nepřijde divné. Na obřízku u nás kluci chodí než jdou do první třídy mělo by to být povinně pro všechny kluky hygiena je vyborna a žádné záněty.

Reklama

Přidat komentář