Reklama

Obřízka

Takovou (So, 6. 1. 2018 - 22:01)

já vím, ale já myslela...ošetřovatelku bych taky potřeboval. Obzvláště kontrolu před spaním

Jana (So, 6. 1. 2018 - 21:01)

6.1.2018 21:23 -...milý Tony, to mi je líto, že ti připadám sprostá. Já použila jediný sprostý slovo, ale čůrat mi přijde jak slušný výraz. Nechápu, proč se čurák nebo čůrák považuje za sprostý, jen to je odvozený od toho, k čemu to je. Sprostý slova jaké pí.. nebo ku... bych nikdy nepoužila, tohle ale říkám, protože mi to sprostý nepřipadá.

Syna bych mrzačit nenechala ale kůžička vzadu snad není mrzačení. Kluk spí jak zabitej, všecko vypadá v pořádku, ale zpátky jsem mu to nedávala, protože mu stojí tak by se stejně tak kůžička zas stáhla. Já pudu taky dřív spát, na kole jsem se taky unavila, jinak chodím spát později.

Jinak zas cenim, že to mě jen nereješ a píšeš o tom klukovi, co si penisu (mě to přijde divný takový slovo mezi normálníma lidma ne u doktora ale když to chceš) na návrh kamarátky nechal trvale kůžičku dozadu. Je vidět že takovej vkus má víc žen a muži nebo kluci stím nemaj problém. Ale u vody jsem si všimla, že normálně s kůžičkou vzadu chlapy na kole jezdí. Jednou přijel, sundal si ty kraťasy a naopak si nenápadně kůžičku hodil zpátky na žalud. Já jsem na ty péra jetá, tak prostě jsem na něj čuměla, snad mě za to neseřveš. Jsem bez chlapa leta, tak se ráda kouknu aspoˇm takle. Vlez do vody a jak vylez, tak mu žalud koukal, zas to jako nenápadně hodil zpátky. Celkem nechápu, proč to tak dělal, protože jestli se něco ženský líbí, tak když je žalud venku. Tak kolo by nemělo vadit, tehdy to plavání mu nevadilo, akorát že mu kůžička taky nešla spátky. Párkrát jsem viděla zas opačně, když si sundal slipy, tak měl kůžičku, ale tu si honem stáhnul a na pláži pak pobíhal s holým žaludem. To jsem si všimla že část chlapů dělá a přijde mi to lepší. Když už to nemají vzadu pořád.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 21:01)

6.1.2018 21:23 - Tony

Milá Jano, tím jak tu píšeš jako dlaždič jsi pro mne nedůvěryhodnou.

Ano psal tu jeden kluk, když tu začal psát byl tehdy 17-ti letý a ve dvaceti letech tu psát přestal. V šestnácti letech si na návrh jedné kamarádky, která má od mala obřezaného bráchu, vyzkoušel jaké je to mít tu kůžičku stále vzadu a po tom vyzkoušení už to nechce mít jinak. Při té jízdě na kole je mu to nepříjemné, tak pak v tom případě má tu kůžičku na žaludu, jinak ne.

Jenže on s tím začal až v šestnácti letech, tak se mu ta kůžička na žaludu udrží. Pokud s tím někdo začne ve vývinu, tak to většinou dopadne tak, že na rozdíl od obřezaného ji může na žalud natáhnout, jenže ona pak automaticky pomalu sjíždí pomalu za žalud.

To se stalo jak vidím i vašeho syna. Není to nic nenormálního, je to celkem přirozené, na 15% mužů to tak má od puberty normálně, ale dá se tomu dopomoci a uspíšit to.

Je však propastný rozdíl mezi tímto přirozeným menšinovým stavem a zmrzačující obřízkou.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

mě by zajímalo, kdyby tu napsali nějaký pánové, určitě některý z nich mají na čurákovi kůžičku trvale vzadu, tak svoje skušenosti nebo rady. Já píšu tady, protože bližší téma tu nebylo, tak se omlouvám, snad tady diskuzi nekazim.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

Klidně piš dál.Já jen,že...já vím, ale já myslela nechat to stažený trvale, ne jen stahování při sprchování nebo když se chce vyčůrat. Dneska jsem s ním byla na kola, stěžoval si, že ho bolí pindík, měl ho staženýho, tak jsem to hned skontrolovala, aby mu to jako nenatýkalo. On se mu pindík postavil, když si dal předkožku zpátk, tak mu sjela dozadu. Když se vyčůral, tak mu stejně pak stál, asi ho ta jízda na kole dráždí, jinak mu to nevadí mít žalud venku. Doma jsem mu žalud i předkožku promazala krémem a nechala ho jen v dlouhým tričku. Jak byl utahanej s kola, tak šel brzo spát, nechali jsme to stáhnutý, ani se nechtěl jít sprchovat. Než půjdu spát, tak mu to skontroluju, že je všecko v pořádku. Já myslím, že by to nemělo ničemu vadit, že to je takhle stažený. Na tom kole vadily asi ty elastický kalhoty.

luci (So, 6. 1. 2018 - 19:01)

jinak dost příspěvků taky...Klidně piš dál.Já jen,že přetahování předkožky za žalud není obřízka.

Lucka (So, 6. 1. 2018 - 18:01)

Ahoj Jani jestli chceš napiš mi na email [email protected].

Jana (So, 6. 1. 2018 - 17:01)

jinak dost příspěvků taky mi přijde opravdu divných. Váhala sem, jestli sem dál psát.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 17:01)

Tak synek, jak přijde ze školy, tak doma hned si stáhne pindíka a má to až do večera, než jde spát. Dneska to má od rána, protože do školy nejde, zítra mu to nechám podobně, ať si zvyká.

Martina (So, 6. 1. 2018 - 12:01)

Ceho se bojime, na co se...Na tom něco je.

Vědma (Pá, 5. 1. 2018 - 00:01)

Ceho se bojime, na co se...Naprostá pravda psychologu, gin by si měl uvědomovat zákon přitažlivosti!

Kuba (Čt, 4. 1. 2018 - 15:01)

mě přijde, že žalud venku...A Jani, kam chodíš na nudu?

Přesně (St, 3. 1. 2018 - 21:01)

Ceho se bojime, na co se...A na čem přestaneme tvrdě lpět, dostaví se s nevídanou lehkostí

psycholog (St, 3. 1. 2018 - 21:01)

Jenže ono se to kurňa...Ceho se bojime, na co se zamerujeme, co odmitame, to si do zivota pritahneme.
Fanaticke odmitani uriznuti predkozky.... Uriznuti prstu
Straseni nasledky obrizky.....Spatne hojeni prstu
Vidis ty paralely?
A neni to o tom, jedtli je obrizka spravna nebo spatna.... Je to o mire prosazovani obrizkynebo odoru k ni...
Extremni energie mivaji nasledky

Tony (St, 3. 1. 2018 - 21:01)

Jenže ono se to kurňa nechce hojit.

můj (St, 3. 1. 2018 - 20:01)

Roky ti slibuju, že spolu v...táta přišel o 3 prsty - komplet, mimo jednoho článku prsteníčku, ale nepamatuji se, že by to tak prožíval. Se tak nežer.

sardanapal* (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

aby mi někdo poslal fotku...Jo olejíček vždycky věrný pomocníček .

Jana (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

Checheche , dej maila a...aby mi někdo poslal fotku jen čuráka, to mě nezajímá. Já si ráda prohlídnu skutečnýho muže, s tváří a pak i toho čuráka. Samotnej čurák mě nezajímá, to můžu jít do sexshopu a koupit si dildo. Ale líbí se mi i ty kulky, jak se třeba lesknou na sluníčku, je to pěkný.

Jana (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

Většinu žen muž...mně přijde v pořádku, že masturbuje, nevadí mi že to vidím. Ale nemám ráda dotěrnost. Jednou si mi na deku přisedl jeden pán, furt něco povídal, většinu doby měl postavenýho čuráka. Pak jsem ho požádala, jestli může jít pryč, tak nerad, ale šel. Když bych byla ve skupině nebo s mužským doprovodem, tak mi je fuk, že si ho přede mnou vyhoní, když mu to udělá dobře. Mně vadí když si ode mě neudržuje určitý odstup, necítím se bezpečně.

Jana (St, 3. 1. 2018 - 12:01)

Nejsi zrovna na správném...mě přijde, že žalud venku na nuda má víc než 15% mužů, taky že to mají častější ti trošku starší, nad 50 ale i nad 40 to mají častěji než mladí kluci. Ano, líbí se mi to. Líbí si mi to i u vlastního syna, přitom má pindíka zatím polovičního, ale mně se líbí i ten menší pindík. Až přijde ze školy, tak ho nechám běhat se stáhnutým pindíkem.

Reklama

Přidat komentář