Reklama

Obřízka

Tony (So, 10. 12. 2016 - 01:12)

Etiopan pouze jako vzdálený...Pokud nějaký odborník porušuje Hippokratovu přísahu tak potřebuje dostat co proto. Právě v tomto oboru jich je hafo.

Steve (So, 10. 12. 2016 - 01:12)

Etiopan pouze jako vzdálený dozor, a pouze kontrola po doktorech po výkonu.

Jinak pozor, onen Etiopan je velice vážený a uznávaný ... Proto má pod sebou vícero míst. Bydlí ale tuším u nás. Jinak já nenadávám odborníkům, ani je nesrážím tak jako ty ...

tony (Pá, 9. 12. 2016 - 19:12)

Mne spíše fascinovalo když...na čem jsi to našel. docela bych to chtěl vidět.

Tony (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Steve

tvůj příspěvek mne utvrzuje v tom, že máš ten syndrom jako vyšitý.

Mimoto nechápeš elementární věc, že záleží na koho natrefíš. Pokud je tím primářem Etiopan, který je sám obřezaný, tak je jasné, že bude znát jediné řešení, zmrzačující amputaci předkožky,

To na koho natrefíš se netýká jen mediciny. Platí to ve všech oblatech života. Dám příklad:

Před 10 lety jsem si zakládal v Minden u německé spořitelny konto. V první pobočce mi vehementně tvrdil, že to u mne jako u cizince nejde. Věděl jsem od kolegů, že to jde. Jenže jsem ho nepřesvědčil, tvrdi, že to nejde a basta. Tak jsem šel do pobočky o 300m vedle a tam mi to bez jakýchkoliv řečí během chvilky to konto založili.

To platí ve všech oblastech života. V této choulostivé věci může člověk narazit na MUDr Obřezávače, který zná jediné řešení, kdežto jeho sousední kolega to bez problémů vyřeší šetrně. Znám mnoho mužů se zničeným sexuálním životem, kteří pak ty MUDr Obřezávače proklínají.

stýve (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Po 100. znovu opakuji, že...víš že nejhorší srážka je s blbcem??? a tento je opravdu velký. kašli na něj.

Steve (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Po 100. znovu opakuji, že žádným syndromem netrpím ... a jsem rád že to mám vyřešený. Už nikdy žádný zapařování, sejra apod. (mimo to) Ani se nemusím věnovat nějakému aktivnímu intimnímu mytí .... vůbec nic. Pasivně se to samo omyje při sprše, koupeli - nemusí se na to vůbec speciálně myslet. Víš .... ono vše má své + ale i -. Ideál není ani jedno, ani druhý ... Rozhoduje akorát to, zda je předkožka funkční či nefunkční - a to je fakt hodně individuální, o tom se nedá rozhodovat po webu - a to ani ten nejvyšší primář Urologie po webu neřekne téměř nic poněvadž se to musí řešit osobně v ordinaci. Čili i tvá osvěta je téměř k ničemu a nic nerozhoduje - je vpodstaě bezvýznamná. Pouze že si člověk počte cca co a jak. Reál se řeší v ordinaci.

Steve (Čt, 8. 12. 2016 - 23:12)

Není to už néhodou trošku nudný? :-)

sardanapal* (Čt, 8. 12. 2016 - 18:12)

Hele, nikdy není pozdě :-)...A to je od 00 do 12cti a potom od 85 do n_n ?
Pardon a omluva šukajícím později narozeným borcům !

Steve (Čt, 8. 12. 2016 - 17:12)

Také už dlouho uvažuju o...Hele, nikdy není pozdě :-) Hlavně to řešit v době kdy nežiješ sexuálně ... Ono než se to zhojí tak to pár týdnů trvá. V době hojení by sis fakt nezasouložil ... 1.) se to nesmí než se to zpěvní a za 2.) bys řval bolestí jako lev. Asi si dokážeš představit když je rozřezanej a nezhojenej jak asi bolí jakékoliv otěry, tlaky apod.

Tony (Čt, 8. 12. 2016 - 16:12)

Také už dlouho uvažuju o...Tak si o tom pořádně nastuduj,do toho se nedá jít bezhlavě, není totiž obřízka jako obřízka a pro někoho je radikální styl low&tight zabiják sexu.

Já bych doporučil japonskou obřízku, jenže to je věc tvého rozhodnutí.

Více zde: http://pravo-na-vlastni-telo-cz.webnode.cz/news/delka-predkozky-intaktniho-penisu-ruzne-styly-obrizky-a-index-pokryti-zaludu-predkozkou/

www.obrizka.webnode.cz

Milos (Čt, 8. 12. 2016 - 16:12)

Také už dlouho uvažuju o obřízce.Předkožka na žaludu už mi doslova vadí.Je mi 28 let a lituju,že už jsem se neodhodlal dávno.

Tony (Čt, 8. 12. 2016 - 15:12)

Toto nikdo nemůže nikdy sám za sebe doporučovat, protože tyto zkušenosti jsou nepřenosné a já znám fůru mužů, mnohé i jménem, Alexandra Bachla jsem tu jmenoval, ostatní jmenovat nebudu, kterým takovéto rozhodnutí doktora (spisovatel Mario Lichtenhedt nazývá takovéto doktory MUDr. Obřezávač) zcela zničilo jejich sexuální život a takovéto doktory proklínají jak jen můžou. To, že je to rodové je naprostý blud, je to totiž zcela normální. Amputovat předkožku v takovýchto případech je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!

Naštěstí už je osvěta v tomto u nás už po dva roky rozjetá a pubertální kluci se tak mohou dovědět co s tím. Kousek okopčím:

Nedejte žádnou šanci MUDr. Obřezávači!

Pokud se kvůli problémům s předkožkou rozhodnete navštívit lékaře, buďte opatrní. Mohli byste totiž narazit na „MUDr. Obřezávače“ – lékaře, který vám bude tvrdit, že jediným způsobem léčby fimózy je obřízka. Nevěřte tomu. Použijte své vědomosti a udělejte všechno proto, abyste se obřízce vyhnuli.

Před návštěvou lékaře si můžete napsat „tahák“. Poznamenejte si všechno, na co se chcete zeptat. Může se stát, že při vyšetření penisu budete rozrušeni, a tak můžete snadno zapomenout důležité věci.

K praktickému lékaři pro děti a dorost můžete jít i bez doprovodu rodičů, ale v takovém případě budete od jednoho z rodičů potřebovat písemný souhlas (plnou moc, kterou vaši rodiče udělí praktickému lékaři, aby vás mohl vyšetřit i v jejich nepřítomnosti). Ale k odbornému lékaři, kam vás váš praktický lékař pro děti a dorost může doporučit, musíte jít vždy v doprovodu alespoň jednoho z rodičů. Pokud se před rodiči stydíte, můžete je poprosit, aby šli na chvíli do čekárny.

Při prohlídce řekněte hlasitě a jasně, pokud vás něco bolí. Běžné vyšetřování obvykle nebolí. Kdyby se vám lékař snažil stáhnout předkožku násilím (i to někteří lékaři bohužel dělají...) a vy byste při tom cítili bolest, nebojte se zakřičet, že vás to bolí!

Pokud něčemu nerozumíte, tak to jasně řekněte lékaři. Nebojte se klást otázky. Lékař je povinen vám všechno vysvětlit tak, abyste to pochopili. Dobrý lékař to udělá ochotně a s radostí.

Když vás lékař vyšetří, tak buď řekne, že je všechno v pořádku, a že žádnou léčbu nepotřebujete, nebo doporučí a předepíše mast. Pokud je váš stav vážný, tak navrhne plastickou operaci se zachováním předkožky.
Nedůvěřujte lékaři, který vám okamžitě navrhne obřízku! V takovém případě ukažte své znalosti a zeptejte se na možnost léčby kortikoidovou mastí!

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Já zase už po dva roky provádím podobnou osvětu mezi matkami předpubertálních kluků a mohu říci, že ta osvěta nese ovoce a že se šance MUDr Obřezávačů pomalu a jistě zmenšuje. Poctivý lékař takto nemrzačí, jenže obřízka je velice dobře bodově ohodnocena a tak se mezi lékaří žel najdou i ti, kteří zároveň patří ke zvláštnímu živočišnému druhu, který se nazývá HRABOŠ BODOVÝ.

Zdenek (Čt, 8. 12. 2016 - 14:12)

U nás doma jsme obrezani všichni já táta deda a tři brachove. Když jsem šel.so první třídy tak mi.mama řekla že musím stáhnout kuzicku a nechávat ji stahnutou tak jsem.to tak dělal ale asi ve dvanácti jsem.ji nemohl.stahnout tak mne mamka vzala k doktorovi. Vzala se mnou i o dá roky mladší brášky a nejstaršího bráchu taky. Tomu bylo čtrnáct všichni jsme šli na prohlídku když mi prohlížela sestřička pindik tak je tam byli nahaty a brachovi tomu nejstaršímu se postavil. Předkožka mu sama neajela a to se doktoece nelibilo.zjistila že ji máme s bráchou užší.tak mamce řekla že to asi bude rodovy. Navrhla ji že mám všem udělá obřízku. Mama souhlasila a tak jsme byli všichni obrezani. Nikdo jsme s tím.niksy neměli problém a za sebe rouzu jediné doporučit.

Tony (Čt, 8. 12. 2016 - 05:12)

chvíli to tu čtu, ale ty...Tak jsem se znovu podíval na Romanův příspěvek, a opravdu jsem přehlédl, co tam ohledně své matky napsal. To bylo způsobeno tím, že ho napsal kapitálkama.

Takže musím odvolat to, co jsem omylem vykombinoval. Holt se mi to občas stává. Roman se měl zklidnit a pokračovat v diskuzi a ne se hned urazit.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 19:12)

Možná, že ti připadá má...NAPAD TĚ ROZHODNĚ NECHCI. NEMÁM TO RÁD A VŽDY JSEM CTIL NÁZOR SVÉ MATKY , ŽE VŠE SE DÁ ŘEŠIT V KLIDU. BOHUŽEL ALE NEMOHU SOUHLASIT S NĚKYM KDO NWEVÍ O ČEM PÍŠE. TY A TVOJE PSANÍ MŮŽE UTVRDIT ODPURCE AODRADIT TY JENŽ O NÍ UVAŽUJÍ. JÁ POUZE CHCI ABY SI OSTATNÍ MOHLI PŘEČÍST TAKÉ NÁZOR NĚKOHO KDY NA ROZDÍL OD TEBE VÍ O ČEM PÍŠE. TO ŽE MUJ POHLED JE OČIVIDNĚ OBĚKTYVNĚJŠÍ
, NEBOT PRAMENI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI MY SNAT VYMLOUVAT NECHCEŠ. NEHODLÁM SE S TEBOU NADALE DOHADOVAT. JSI JEDNOSTRANĚ ZAMĚŘENÝ A UZNÁVÁŠ JEN VLASTNÍ NÁZOR. MĚJ SE KRÁSNĚ A HODNĚ ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

mělo tam být odpůrce obřízky z rozmaru rodičů

Tony (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

když nevíš jaké to je tak...Napsal jsem, že nejsem odpůrce obřízky.

Jsem pouze odpůrce obřízky dětí z rozmaru řešení a stavím se též proti doktorům, které znají obřízku jako jediné řešení zdravotních důvodů, až 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných.

Takže je opravdu velký rozdíl mezi "odpůrcem obřízky" a mnou jako intaktivistou.

Pokud Roman tuto elementární věc nechápe, tak diskuze s ním nemá žádnou cenu.

Možná, že když se zklidní, tak mu to docvakne.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

Holt "Hlásač osvěty"

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

To jestli jsem obřezaný není podstatné. Musí být psychiatr, který léčí pacienty sám cvok aby jim rozumněl?

I když

Zlí jazykové tvrdí, že psychiatři se od svých pacientů liší pouze býlým pláštěm.

Okopčím tu, co píše postižený Alexander Bachl z Kasselu, který má zničený život jenom proto, že jeho otec byl muslim (matka katolička), nebýt jeho s tím odvahy s tím jít na veřejnost, dokonce s tím byl v německé televizi ZDF, tak bych se nikdy nestal intaktivistou.

Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

(Za pár měsíců bude Alexovi 26 let. Jeho příspěvky na netu mě hodně ovlivnily v tom, že jsem se rozhodl pro intaktivismus. Psal, že mu téměř úplně kvůli obřízce znecitlivěl žalud a protože má radikální nízkou a těsnou obřízku s jizvou dva milimetry za žaludem, tak tento dvoumilimetrový kroužek za žaludem je jediné místo, kde vůbec něco cítí.gin)

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/alexuv-pribeh-ma-obrizka-ve-jmenu-bozim/

To v závorce je dovětek, který mám na svých webovkách.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

a také jsem nemyslel když...Vůbec nevařím z vody, mnohé ty postižené obřízkou znám jménem a vím od nich, jak těžké trápení to je. Proto jsem napsal o tom necitelném hovadu a trvám na to. Na německém internetu jsem takovými necitelnými hovady už vyškolen, tam je jich spousta.

Reklama

Přidat komentář