Reklama

Obřízka

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

Znám spoustu mužů, kteří jsou takto postižení obřízkou,některé i jménem a pro ně to žádná malichernost není. Mnozí kvůli tomu nenávidí své rodiče a mnozí také kvůli tomu nenávidí náboženství, které za to může.

Promiň Romane, asi se urazíš, ale přesto to napíšu.

TO, COS TEĎ NAPSAL, DOKÁŽE NAPSAT POUZE NECITELNÉ HOVADO!!!!!
VZPAMATUJ SE!!!!!

Mimoto, já nejsem odpůrcem obřízky jako takové a dokonce se domnívám, že se v tomto MUDr Frajer mýlí, že se totiž u dospělého, u kterého je obřízka provedena na vlastní žádost vliv na citlivost penisu odhadnout dá, nikdy se to však nedá odhadnout u žádných dětí a u dospělých s fimózou. Řešení fimózy obřízkou je předpotopní, dnes existují moderní operační metody. Žel většina doktorů u nás je v tomto 100 let za opicema.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže ty účinky jsou...a také jsem nemyslel když ti doktor něco zkurvi, ale to že i banální zákrok muže přejit v něco horšího. hod procenta kolik je nespokojených s obřízkou. a zeptej se třeba v americe nebo mexiku.jen vařiš z vody. A JSI VUBEC OBŘEZANÝ ŽE O TOM TAK PÍŠEŠ ???

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže ty účinky jsou...jo asi jsem ignorant, a ještě navíc obřezanej. víš co všechno se na světě děje špatného a bezduvodu. proti tomu je nepovedená obřízka naprostá malichernost.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Zase tu máme Das IFO kanal...Jsou, je to ale na internetu tak roztroušené, že je velice těžké to hledat, mimoto já bývám více v BRD než v ČR.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

kdyby bylo na světé pár...Jenže ty účinky jsou opravdu dopředu nevyzpytatelné, a tvůj příspěvek pro mne není ničím jiným než příspěvek ignoranta.

Potíž je v tom, že obřízka je tak zákeřná, že zničí život pouze 10% obřezaných mužů. Já znám mnohé z nich v Německu dokonce jménem. Už přesně také vím, čím to je, záleží hodně na stylu obřízky, nebezpečný je nízký styl, vysoký styl typický pro USA tak nebezpečný není. Potiž je v tom, že doktoři u nás ten americký styl většinou neumí, a tak dělají ten, který může hodně zavařit.

Ten tvůj příměr se zubařem je mimo, pokud mi doktor zkurví ať zuby nebo koleno či něco jiného, tak k němu v životě nepůjdu a budu ho vychvalovat jako dobrého před svými úhlavními nepřáteli. To ale neznamená, že zanevřu na všechny doktory.

Jeden postižený obřízkou dal ohledně zubaře správný příměr. DOKTOR, KTERÝ ZBYTEČNĚ OBŘEZÁVÁ SE PODOBÁ ZUBAŘI, KTERÝ PŘI SEBEMENŠÍM KAZU TEN ZUB ZBYTEČNĚ VYTRHNE.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jasně že ne, sám jsem, byv zmagořen propagandou jsem byl také cirkumfetišistou, naštěstí však hodně laxním. Poté, co jsem zjistil, co ta obřízka může někomu natropit jsem na ni o 180° změnil svůj názor a stal jsem se horlivým intaktivistou.

Teď okopčím ten článek:

Syn musí být obřezán, aby vypadal jako jeho otec.

Dítě je směs genetického materiálu pocházejícího z jeho otce a matky. Syn nikdy nevypadá totožně jako otec a ani nikdy vypadat nebude. Každé dítě je jedinečná bytost a jako s jedinečnou bytostí se s ním musí počítat. Představa, že by se syn zděsil, když by zjistil, že penis jeho otce vypadá jinak, byla vynalezena rodiči ke zdůvodnění obřezání svých potomků. Tento falešný soucit nemá vůbec žádný lékařský základ.

Nejsou známy žádné zprávy o intaktních chlapcích, kteří by byli naštvaní, že jejich předkožka nebyla amputována, když zjistí, že jejich otec je obřezán. Pokud intaktní synové obřezaných otců vyjadřují svůj názor na toto téma, tak vyjadřují nesmírnou úlevu a vděčnost, že byli ušetřeni této operace. Spíše vyjadřují zármutek nad utrpením, kterým jejich otcové jako děti prošli.

Občas otec vysvětluje, že chce obřezat dítě, protože tak se mezi ním a jeho synem vybuduje pouto. I když je to úžasná věc, že otec chce se svým synem vybudovat pouto, tak obřízkou se nedá tohoto úctyhodného cíle v žádném případě dosáhnout. Pokud toho otec chce dosáhnout, tak je nejlepším prostředkem strávit s chlapcem mnoho šťastných hodin a nechat ho zakoušet svou náklonnost.

Je smutné, že mnozí obřezaní otcové na to mají chorobný náhled a tím zdůvodňují, že jejich syn musí být obřezán. Když je dítě v situaci, kdy se obává, že část jeho penisu bude odříznuta, lze to brát jako zneužití rodičovské autority. Když otcové vyžadují, že by též jejich synové měli být obřezáni, myslím, že se tím zoufale snaží ospravedlnit svou vlastní obřízku nebo hledat kompenzaci. Pocity některých otců, když vidí na svých intaktních synech, že jim tato část penisu chybí, může být pro ně tak zničující, že to není jejich osobní chybou.

Otec, který nechá obřezat svého syna svévolně a násilně, těžko získá jeho vděčnost, důvěru nebo lásku ( u nás jsem se z internetu dověděl o pěti případech matek, které ohloupeny určitou propagandou to nechaly udělat svým dvanáctiletým synům) Vím o případech, kdy byl takto zničen vztah syna k otci a změnilo to lásku syna k otci v hněv a hořké nepřátelství. V případech, že otec trpí pohledem na svého intaktního syna, je pro všechny nejlepší, aby se mu dostalo odborné psychologické pomoci, aby mohl překonat svůj problém. Všechny děti si zaslouží co nejbezpečnější a nejvíce milující domov.

Když lékaři pochopí všechny důležité funkce předkožky, také budou schopni vyřešit téměř všechny problémy bez její zbytečné amputace. Uříznutí části těla, zejména nejcitlivější části penisu je krajní opatření, které by mělo být použito pouze v těch nejextrémnějších případech. Jediný legitimní důvod je život akutně ohrožující onemocnění a nezvratné poškození tkání. Ale takové indikace nastávají jen velmi zřídka.

Nejlepší rada ohledně péče o intaktní penis je snadná, prostě ho nechat na pokoji. Neporušený penis nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Nechme v tomto chlapce, aby se starali sami o sebe. Podle jeho věku se bude rád starat o své tělo vhodným způsobem. Nakonec, je to jeho věc. Držte se zpátky a nemějte o penis svého syna nepodložené obavy. Mějte vždy na paměti, že předkožka je normální, základní a přirozenou součástí mužského těla. V případě, že drtivá většina evropských chlapců může zdravě a klidně vyrůstat se svou předkožkou, může váš syn také.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/chrante-sveho-neobrezaneho-syna/

K tomu podotknu, že Dr. Fleiss jako Američan a Žid byl sám jistotně obřezaný. Po třicet let ho trápila otázka "obřízka - ano, nebo ne"? Nakonec došel, přesto, že byl žid k závěru - JASNÉ NE!!!!!, a stal se jedním z nejhorlivějších intaktivistů. Protože byl svěho času nejoblíbenějším dětským lékařem v Los Angeles a ošetřoval děti holywoodských celebrit, tak tam tam jeho činnost zanechala velkou stopu.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

+1 nápodobně. jen nemám praxi v novém protože jsem singl bez ženy, ale už se těším :-)

Tohleto Tony asi nikdy nepochopí ... asi marný. Ale ono je jedno co si myslí či nemyslí, hlavně když je uživatel spokojen.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

kdyby bylo na světé pár obřezaných mužu. tak chápu debatu. je nás ale spousta co s obřezaným penisem nemáme problém. To jsou také případy kdy po banálním zákroku jako je vrtaný zub lidi přišli o všechny zuby a přesto jsme k zubaři nepřestali chodit.já jsem obřezaný v dospělosti. znám sex před i po a jsem spokojený. měl jsem to mít už dávno.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže Pavle, já znám za ty...Zase tu máme Das IFO kanal aus Ausland?

Proč nehledáš komentáře z Česka? (pokud vůbec nějaké jsou)

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

S myškou na konci to už ale šlo :-D a bylo ...

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže Pavle, já znám za ty dva a půl roku, co se tím zabývám už fůru případů, co jim amputace předkožky zcela zničila jejich sexuální život.

Spisovatel Mario Lichtenheldt, sám obřezaný ve 4 letech píše:

ZÁKEŘNOST OBŘÍZKY JE V TO, ŽE JEJÍ ÚČINKY NA BUDOUCÍ SEXUÁLNÍ ŽIVOT JSOU DOPŘEDU NEVYZPYTATELNÉ.

Také MUDr Lukáš Frajer z Perfect Clinic, který sám občas obřízky dělá, napsal, že vliv obřízky na budoucí citlivost penisu se nedá dopředu predikovat.

Na rozdíl od doktorů, kteří na obřízkách rejžují nelže, on dělá spíše plastické operace na obličeji.

Já měl na počátku devadesátých let také takové blbé nápady, protože mne ovlivnila zvrácená cirkumfetišistická propaganda, naštěstí se mmi do rukou dostala kniha od Alexe Comforta Joy of Sex, kde napsal.

MUŽI S OBŘÍZKOU JSOU OCHUZENI O CELOU ŠKÁLU SLASTNÝCH POCITŮ, KTERÉ MUŽI S PŘEDKOŽKOU PROŽÍVAJÍ

a tak mne to přešlo a naštěstí jsem zůstal kompletní.

Píšeš, že jsi byl obřezán v 10 letech, tedy ještě před pubertou a tak nemůžeš vědět, o co jsi byl vlastně okraden. Oni sexu nepřátelští puritánští viktoriánští doktoři moc dobře věděli co dělají, když tu obřízku zavedli.

Nevím, proč byl obřezán tvůj děda, ale dle všeho trpěl SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY, když pak tu obřízku vnutil všem svým potomkům.

Dnes už vím proč tomu tak je. Při obřízce je nevratně amputováno až 20000 těch nejcitlivějších erotogenních zakončení a zůstane jich pouze 8000 na žaludu, která jsou méně citlivá než ta na vnitřní předkožce. Toto je známo už pomalu 20 let. Dr. John Taylor na univerzitě ve Winnipegu ten výzkum prováděl v letech 1996 - 1999. V té době, kdy jsem byv zblbnut zvrácenou cirkumfetišistickou propagandou se o tom ještě nevědělo, mne však zachránila ta Comfortova kniha.

S ohledem na tyto nové poznatky ohledně bioetiky vyplývá, že obřízka dětí z vůle rodičů je neetické zvěrstvo. To, že je provedena LEGE ARTIS, tedy v nemocničním prostředí ji etickou nedělá. Proto dnes mnozí lékaři provádění obřízky dětí z vůle rodičů z etických důvodů striktně odmítají.

Mnozí obřezaní muži, trpící SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY zarputile trvají na tom, že jejich synové musejí být také obřezáni. Takoví otcové potřebují nutně psychologickou péči.

V příštím příspěvku okopčím, co o tom napsal Dr. Paul Murray Fleiss z Los Angeles.

Pavel (St, 7. 12. 2016 - 15:12)

nechapu o co tu jde u nás v rodině je obřízka běžná je obřezanej děda já i brácha.na obřízce jsme byli když nám bylo deset let a nestezujeme si. holkám se to líbí.

gin (St, 23. 11. 2016 - 14:11)

Ten Juncker by mně měl bejt sympatickej, ale není.

Tony (Po, 21. 11. 2016 - 17:11)

Vidím, že jsi ještě...Tak žhavé to nebylo.

Ne nikdo mne neplatí. Naopak jsem do toho strčil své peníze. Je velký rozdíl mezi mnou a různými vychcanými aktivisty, které platí kdoví kdo.

Steve (Po, 21. 11. 2016 - 17:11)

Hmm, taky by mě to zajímalo ... jen tak samo o ssobě to určitě nebude.

a (Ne, 20. 11. 2016 - 23:11)

Máš smůlu, jsem v Německu.Němci se s tebou nebaví, nebo proč strašíš pořád tady?????

Eva (Ne, 20. 11. 2016 - 15:11)

To je mi jedno, nicméně je...Ano, ušmiknout ti klitoris:)

Tony (So, 19. 11. 2016 - 09:11)

Milý Zkoumale - Aha, přicházíš s křížkem po funuse. To je už 4 roky známá věc. Potíž je, že ten účelový zákon, který jde na ruku musulmanům byl narychlo zplichtěn ve zkráceném řízení, vůbec nebyl dán prostor, aby se k tomu vyjádřili fundovaní lékařtí odborníci, kteří byli proti němu a ten zákon též odporuje článku 4 Ústavy Spolkové Republiky Německo. Jenže když jde něco na ruku musulmanům tak je neomarxistickým politikům jedno, že je to v rozporu s německou ústavou.

Na německých fórech se tato věc řeší už 4 roky neustále. Oni tam totiž dali klausuli, že stížnost k ústavnému soudu může podat pouze ten postižený obřízkou, kdo byl obřezán až po schválení tohoto zákona. To bude pár roků trvat a mezitím doufají, že už bude pár musulmanů zasedat u spolkového ústavního soudu v Karlsruhe.

Gine (So, 19. 11. 2016 - 08:11)

Zkoumale - Aha!!!

A ty si...Gine, nemusíme být denodenně ne německých forech, stačí číst Lidovky, abychom se dozvěděli, že tu prostě halucinuješ

BERLÍN Němečtí poslanci schválili pravidla obřízky chlapců z náboženských důvodů. Pokud bude tento rituál židů a muslimů proveden podle lékařských standardů, nebude za něj hrozit trest.
Obavy z něj vyvolal květnový verdikt soudu v Kolíně nad Rýnem, který kvůli zdravotním komplikacím po zákroku u malého hocha náboženskou obřízku označil za ublížení na zdraví, což spustilo bouřlivé protesty židů a muslimů nejen v Německu.

Tuto právní nejistotu má odstranit schválený vládní návrh zákona, který obřezání chlapců LEGALIZUJE obecně za předpokladu, že při něm budou dodržena LÉKAŘSKÁ PRAVIDLA ( pro Gina = LEGE ARTIS) a u malých chlapců s ním budou SOUHLASIT RODIČE.

ČTĚTE TAKÉ:
Obřízka spojila židy a muslimy. Společně bojují proti jejímu zákazu

Beztrestnost se nebude vztahovat pouze na případy, kdy by bylo ohroženo blaho dítěte, například zdravotními riziky u hemofiliků.

Pro tuto úpravu se dnes vyslovila VELKÁ většina přítomných poslanců; 434 jich hlasovala PRO a proti bylo 100. Neprošel naopak návrh skupiny opozičních zákonodárců, kteří chtěli umožnit odstraňování předkožky teprve po dovršení 14. roku chlapce, kdy s tím dotyčný bude moci sám souhlasit. To by však bylo v rozporu s židovskou tradicí, v níž se obřízka provádí krátce po narození dítěte.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/nabozenska-obrizka-bude-v-nemecku-legalni-potvrdili-poslanci-ptb-/zpravy-svet.aspx?c=A121212_170554_ln_zahranici_mtr

Steve (So, 12. 11. 2016 - 00:11)

Kdybys tu diagnózu neměl,...:-DD To je teda fakt logika !!! No nic, je to s tebou Tondo fakt marný.

Reklama

Přidat komentář