Reklama

Obřízka

Antimlok (Pá, 11. 11. 2016 - 12:11)

26 let po sjednocení Německa se tato země stala velice multikulturní, což znamená, že došlo k popularizaci a nárůstu zájmu o obřízky.
Zcela nepopiratelně, ať si to nějací pomatení "neaktivisté" přejí nebo nepřejí.
Prostě je to tak!
A tento trend nadále bude stoupat nejen v Německu, ale pochopitelně i u nás, jakož i v ostaních bývalých komunistických zemích.
Jen u etnickych Němců stále roste procento obřezaných chlapců a dosáhlo již přes 15 %.
Stále více mládeže se zajímá o tuto kosmetickou výhodu - býti obřezán.
Zdá se, že tento zájem prudce stoupá, jeho rychlost se stále zvyšuje.
Německý "Natural Health" na webových stránkách Heilpraxis opublikovala článek v říjnu 2013 "Mehr Beschneidungen in Deutschland bei Jungen", "Více obřízky u chlapců v Německu". Některé citáty pro ty, kteří nečtou německy. "Počet ambulantních circumcisí u chlapců mladších pěti let se zvýšil o třetinu v posledních pěti letech.
Ano čtete správně O 1/3 VÍCE OBŘEZANÝCH CHLAPCŮ ZA POSLEDNÍCH 5 LET.
Noviny Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung uvádí, že Národní Asociace zákonného zdravotního pojištění lékařů uvádí, že počet ambulantního obřezání chlapců do pěti let se zvýšil o 34% od roku 2008 do roku 2011. Stejně tak v letech 2006 až 2011 se počet operativně odstraněných předkožek podle firmy AOK zdravotního pojištění se zvýšil o 30% !
Takže obřízka je prostě na vzestupu a je populární a je in 0:)
TAKY JSTE SE UŽ ROZHODLI PRO OBŘÍZKU!

Tony (St, 9. 11. 2016 - 02:11)

Co když to je opačně? :-)...Kdybys tu diagnózu neměl, tak by ses neprojevoval, tak jak se projevuješ. Tvůj projev je typický.

Steve (Út, 8. 11. 2016 - 21:11)

Co když to je opačně? :-) Já ale nic nepopírám a smířen s tím jsem. Naopak mi to pomohlo, a jsem za to tak nějak rád.

Takže diagnosu na mé jméno máš špatnou.

8.11. (Út, 8. 11. 2016 - 18:11)

A tady jsou i s Viagrou.

Sorry (Út, 8. 11. 2016 - 18:11)

Nejspíš Mu stačí to co ty.....Ty..

sardanapal* (Út, 8. 11. 2016 - 18:11)

Aha, tak ona si sama udělala...Nejspíš Mu stačí to co ty si pozbyl :-):-):-)

Steve (Út, 8. 11. 2016 - 17:11)

Proč?

Když o tom napsala...Aha, tak ona si sama udělala neodborný posudek a závěr, přitom sama je ženou, obor v lékařstvní nic .... :-)))) To je fakt věrohodný jako sviňa.

Tony prosímtě, a o takové experty se opíráš??? Mě teda udivuje co ti pouhého stačí ....

Tony (Po, 7. 11. 2016 - 17:11)

Proč?

Když o tom napsala článek studentka teologie Laura Jezková:

Laura Jezková je spisovatelkou na volné noze, která v domácnosti vychovává své čtyři děti. Studuje teologii na teologickém semináři Trinity. Laura se svou rodinou bydlí na západním pobřeží USA ve státě Oregon.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/

A též Vivien Jonesová:

MOJE BIBLICKÁ CESTA K INTAKTIVISMU

08.02.2015 23:44
autorka: Vivian Jonesová

vydáno: pátek 2. 11. 2012

Když jsme měli našeho prvního syna, tak jsme příliš nepřemýšleli o obřízce. Zkoumala jsem to, a vycházelo mi, že to není nutné. Připadalo mi to velmi jednoduché: "Není to nutné" vycházelo téměř ze všech informací, které jsem obdržela. Četla jsem, že je to především kosmetická záležitost. To mne znepokojilo. Proč bych měla určovat, jak mají vypadat jeho genitálie?

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/moje-biblicka-cesta-k-intaktivismu/

Steve (Po, 7. 11. 2016 - 16:11)

Ale kůžička ti nedá pokoje, co ... :-) Jako bývalej student XX by ses měl spíš stydět za takovou aktivitu.

F.x (So, 5. 11. 2016 - 12:11)

Tvrdit, že obřízka je škodlivá je nesmysl. Mám jí 30 let a je to nejlepší. Žalud je zdravý a velký takže super skvělé pocity při šukání, kouření a i trenkách je to příjemný, na nudapláži, vypadá to líp a jen když o tom píšu tak mi stojí. Kdyby byla obřízka škodlivá, psalo by tu mnohem víc lidí a ne jen jeden kokot tenhle nesmysl.

sardanapal* (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

.... nepovídej :-D Jistě , pokud jim řekne , že žerou candáta ( místo cejna ) .
Ale svět chce být klamán a tím se vracíme k tématu obřízky:-)
Kdo a koho klame posuďte sami .

. (Pá, 28. 10. 2016 - 17:10)

Je to tu o obřízce nebo o fišlích.

Steve (Pá, 28. 10. 2016 - 17:10)

.... nepovídej :-D

sardanapal* (Čt, 27. 10. 2016 - 19:10)

Forella mám rád na roštu...Víš piču :-)
Ryba je tak dobrá , jak se udělá ...

Pokud je někdo blb , tak skurví candáta ,nebo tuňáka za čtyři kola ...
A pokud tomu rozumí - tak se hosti budou rvát i o "posranýho"cejna :-)

Steve (Čt, 27. 10. 2016 - 17:10)

Forella mám rád na roštu .... toho můžu :-) Ryby ty já moc rád, kor ty sladkovodní. Nejlepší je ale stejně kapr.

Tony (Čt, 27. 10. 2016 - 00:10)

Holt

Forellenprinz tu není.

Steve (St, 26. 10. 2016 - 23:10)

Tony ... už jseš prosímtě fakt nudnej.

Tony (St, 26. 10. 2016 - 22:10)

Toto co tu kopčím, jsem sice vytrhl z příspěvku na zcela jiné téma, ale sem to pasuje:

Asi nám všem už došlo, že když se cokoliv masivně propaguje, tak to není z lidumilství, ale jen a jen byznys. Často i podporovaný různými zájmy...v tomhle případě možná výrobci Viagry a pod.

Takže ti, kdo mají bílé pláště a rozhodli se rejžovat na lidské blbosti, mají žně. Je to opravdu výnosný business.

Tony (St, 26. 10. 2016 - 10:10)

Znám ženy, které mají s takto zmrzačeným bolestivý sex a říkají, s takovým už nikdy více. Proč jsi musel nechat takto od mala zmrzačit své syny? Chápu, někdo má z bezkonkurenčně nejcitlivější části mužského těla přímo panickou hrůzu, jako tento nebohý tvor:

http://i111.photobucket.com/albums/n153/xerockx/funny_cat_pictures_277.jpg

sendy (St, 26. 10. 2016 - 10:10)

ja jsem obrezanyodmala a jsem velmi spokojeny je mi 45let nikdy zadnazena neprotestovala naopak maji lepsi prozitek pri sexu radi mi delaji oral a take to pry dobre vypada a penis mam zdravy bez jakychkoli necistot v okoli zluda mam dva syny oba obrezane a jsou atke spokojeni

Reklama

Přidat komentář