Reklama

náhradní mateřství-matka

Lucie (Po, 2. 9. 2013 - 18:09)

Dobrý den, hledáme s partnerem náhradní maminku z Brna nebo blízkého okolí, která by nám odnosila miminko... Napište prosím na email: [email protected].

Rodiče (Út, 27. 8. 2013 - 10:08)

Dobrý den, hledáme NM, která by nám odnosila naše miminko a to nejlépe co nejdříve (září, říjen 2013).
Pro bližší komunikaci: [email protected]
Těšíme se na odpovědi:)

ali-NM (So, 17. 8. 2013 - 15:08)

v pripade seriozneho zaujmu rada pomozem niekomu kto potrebuje nahradnu matku,mam 30 rokov 1 dieta a som slobodna,prosim iba seriozny zaujem a ludi co vedia co chcu...
[email protected]

Náhradní mamink (Pá, 9. 8. 2013 - 19:08)

Ráda bych se stala náhradní maminkou a pomohla tak nějakému fajn páru. Sama mám tři děti a nedovedu si představit, že bych nemohla mít děti… Je mi 33let otěhotněla jsem témeř okamžitě a po bezproblémovém těhotenství jsme na svět přivedli zdravé děti.Chci pomoct stát se rodiči, zároveň bych tímto ráda do určité míry zabezpečila své děti… Jsem z HK.mail [email protected]

Léna (St, 31. 7. 2013 - 20:07)

Ráda bych se stala náhradní maminkou a pomohla tak nějakému fajn páru. Sama mám tři děti a nedovedu si představit, že bych nemohla mít děti… Je mi 33let otěhotněla jsem témeř okamžitě a po bezproblémovém těhotenství jsme na svět přivedli zdravé děti.Chci pomoct stát se rodiči, zároveň bych tímto ráda do určité míry zabezpečila své děti… Jsem z HK.mail [email protected]

Léna (St, 31. 7. 2013 - 20:07)

Ráda bych se stala náhradní maminkou a pomohla tak nějakému fajn páru. Sama mám tři děti a nedovedu si představit, že bych nemohla mít děti… Je mi 33let otěhotněla jsem témeř okamžitě a po bezproblémovém těhotenství jsme na svět přivedli zdravé děti.Chci pomoct stát se rodiči, zároveň bych tímto ráda do určité míry zabezpečila své děti… Jsem ze HK.

Náhradní máma (Út, 30. 7. 2013 - 12:07)

Hezký den, touto cestou se nabízím jako náhradní maminka a chci splnit někomu ten sen mít děťátko. Jsem 22 letá maminka 3 dětiček. pro více info si pište : [email protected] pouze seriozním lidem a kteří vědí co chtějí.

Lina (St, 24. 7. 2013 - 18:07)

Dobrý den ráda pomohu bezdětnému páru k miminku.Mohu začít hned.Kontaktujte mě na mail [email protected]

Náhradní mateřs (So, 20. 7. 2013 - 21:07)

Dobrý den nabízím se jako náhradní maminka,mohu začít hned.Kontaktujte mě na email [email protected]

Náhradní mateřs (So, 20. 7. 2013 - 21:07)

Dobrý den nabízím se jako náhradní maminka,mohu začít hned.Pokud budete mít vážný zájem kontaktujte mě na mail.linaji50gmail.cz

Katka (So, 13. 7. 2013 - 21:07)

Zdravá, vdaná maminka dvou zdravých dětí by ráda pomohla nějakému nešťastnému páru k uszlíčku radosti. Jsem ze SM (okr. Opava). [email protected]

Simona Hinková (Pá, 12. 7. 2013 - 20:07)

Dobrý den, hledáme NM,...Dobrý den našla jsem zde váš článeček a chtěla bych vám nabídnout svou pomoc. Jsem mladá 18.letá maminka zdravé krásné dcery,Těhotenství mě velmi bavilo.Jsem 100% zdravá ve skvělé formě pokud máte ještě zájem a stále hledáte ozvyte se na [email protected] nebo.tel:607 563 604

l.j (Pá, 15. 1. 2016 - 21:01)

Ahoj jsme par ktery uz vycerpal vsechny moznosti mit vlastni miminko. Hledame nahradni maminku pomuze nam nekdo? Jsi li ochotna jit s nami do toho prosim napis na [email protected] diky

Aneta (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

dobrý den, všem rada budu Vase náhradní maminka. Mám zdravého chlapečka jsem nekuřácká a nepiji.Určité se domluvime. ;-) napište na [email protected]

ajka999 (St, 6. 1. 2016 - 19:01)

Dobrý deň, s malzelom hladame nahradnu maminku, pre vynosenie dietatka. Zo zdravotnych dovodov nemozem vynosit vlasntne dietatko, tak hladame pomoc kde sa len da. Mozte nam niekto pomoct, kde by som mohla nejaku solidnu nahradnu maminku najst. Mozte mi pisat na [email protected] Dakujem Vam vsetkym velmi pekne ;)

ted neni duleži (Pá, 6. 11. 2015 - 23:11)

Dobry den, meli bychom zajem...Dobnrý den napište mi svuj email

Hledajici. (Ne, 18. 10. 2015 - 04:10)

Dobry den, meli bychom zajem o pomoc nahradni matky. Prosim piste na [email protected]

marie pipkova (Út, 29. 9. 2015 - 20:09)

Dobrý den,chtela sem poradit,co mám dělat sem po Rakovině dělohy a vajecniku,nemuzeme mýt tým pádem s manzelem druhe vysnene detatko,me to moc mrzi a tým pádem hledám radu,na internetu sem se dočetla ze adopce po rakovině je složitější a většinou moc nerealna,tak nevím co mám delat,jsem s toho psychicky na dne,prosim poraďte mi a pomocte mi s tým to najk vyresit. Radi a pomoc uvítám když napíšete na email:[email protected]. Dekuji.

Eva (St, 29. 7. 2015 - 22:07)

Ja a moj manzel hladame nahradnu matku, embryo by bolo od nas. Mame za sebou 4 nuespesne ivf a ja uz nechcem stracat cas s ivf kedze moje telo tehotenstvo vzdy vyluci :(. NM by sa udelalo na klinike v Cechach. Samozrejme nechceme to zadarmo. Ak mate zaujem ozvite sa na: [email protected] . Diiik

Ema (Čt, 11. 6. 2015 - 21:06)

Po ročním přemýšlení a zjišťování si informací o náhradním mateřství jsem se rozhodla, že se nabídnu jako náhradní maminka. Ráda bych ještě jednou prožila těhotenství :), ale opravdu jen těhotenství :) Doma mám dvě sluníčka a ty mě plně zaměstnávají :)
Děti jsou opravdový zázrak v životě, pokud díky mě přibude další budu za to velmi vděčná. Hledám komunikativní bio rodiče, ráda bych těhotenství sdílela. Kontakt [email protected]

Reklama

Přidat komentář