Reklama

náhradní mateřství-matka

Petra29 (Po, 12. 4. 2021 - 14:04)

Dobry den ,s pritelem 33 let a ja 29 let se snazime o miminko 6 let po ruznych 6 pokusech na ivf centru zlin se nam nepodarilo otehotnet ani po darovanem embryu ani po vysetreni odbornice na reproducni imunologii v plzni kde nam napsala prasky medrol sem neotehotnela a hledam nm a vy nam prijdete super ale nevym jakou kompenzaci si predstavujete za donoseni ditete a odkud jste ?

Moni4511 (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Pekny deň odnosim vám miminko [email protected]

ivet24 (So, 16. 5. 2015 - 22:05)

Hledáme maminu která čeká miminko a nemůže si ho z jakéhokoliv důvodu nechat a uvažuje o adopci.Jsme slušná rodina, máme velký barák a miminko by se u nás mělo jak v bavlnce.3x jsme o miminko přišli, pokusy IVF selhali,jsme už zoufalý a já už nemám na další pokusy sílu.Prosím ozve se nám někdo?Dekuji tel:723343200,prosim jen SMS zavolám hned zpět,nebo email:[email protected] děkuji

Anna (St, 6. 5. 2015 - 14:05)

Byla jsem na tom dokonce v Brně. Dělala jsem náhradní maminku a jezdili jsme do Brna. Jestli někdo má otázky, klidně napište na: [email protected]

,,, (St, 15. 4. 2015 - 23:04)

Pred lety jsem mel stejny...ale ani zakázána.A tak ji centra provádějí.

karolinalovosic (St, 8. 4. 2015 - 16:04)

Dobry den, pritelkyne nema v...To si budete muset pročíst zákony.

.... (St, 8. 4. 2015 - 15:04)

Pred lety jsem mel stejny problem ,moje zena nemmohla kvuli ledvinam otehotnet a tak jsem si zjistoval informace o nahradni matce ,ktera by nam porodila nase dite.V CR neni legislativne ani
pravnicky tahle vec osetrena a ani povolena.

fairy.78 (St, 8. 4. 2015 - 13:04)

Dobrý den , hledáme náhradní maminku z Ostravy a okolí . Prosím o info, na email [email protected] děkuji

klara (Ne, 5. 4. 2015 - 17:04)

Dobrý den
Jsme bezdětný...dobry den rada bych vam chtela pomoci k miminku moc rada vam miminko odnosim.email [email protected]

jana (Ne, 5. 4. 2015 - 16:04)

Dobrý den,
hledáme s..."~~Dobrý den, moc ráda bych pomohla nějakému páru odnosit miminko. Chci pomoci páru který touží po miminku a nemůže ho sám mít.Právnické věci ohledně adopce podepíši v den, kdy budeme vědět, že miminko zahnízdilo v bříšku. Je mi 28 let. Finanční kompenzace dohodou. Mohu nabídnout i svoje vajíčko... Dekuji jesly mate zajem ozvete se na muj email [email protected]"

jana (So, 4. 4. 2015 - 19:04)

~~Dobrý den, moc ráda bych pomohla nějakému páru odnosit miminko. Chci pomoci páru který touží po miminku a nemůže ho sám mít.Právnické věci ohledně adopce podepíši v den, kdy budeme vědět, že miminko zahnízdilo v bříšku. Je mi 28 let. Finanční kompenzace dohodou. Mohu nabídnout i svoje vajíčko... Dekuji jesly mate zajem ozvete se na muj email [email protected]

Jana (So, 4. 4. 2015 - 19:04)

Dobry den, pritelkyne nema v...~~Dobrý den, moc ráda bych pomohla nějakému páru odnosit miminko. Chci pomoci páru který touží po miminku a nemůže ho sám mít.Právnické věci ohledně adopce podepíši v den, kdy budeme vědět, že miminko zahnízdilo v bříšku. Je mi 28 let. Finanční kompenzace dohodou. Mohu nabídnout i svoje vajíčko... Dekuji jesly mate zajem ozvete se na muj email [email protected]

mimisekprovas (St, 26. 6. 2013 - 11:06)

dobrý den,
chtěla bych udělat nějaký pár šťastným-bude to třeba Vy!!! :)
V případě zájmu pište na [email protected]

Miminko (Čt, 12. 2. 2015 - 14:02)

Ahoj, ráda bych sehnala informace a zkušenosti ohledně přímé adopce. Bohužel ze zdravotních důvodů nemohu mít svoje dětátko, ač bych strašně ráda. Případně najde se maminka, která se nemůže starat o své děťátko a ráda by ho svěřila do přímé adopce do milujícího zajištěného prostředí. Děkuju všem. [email protected].

maminka (Po, 24. 6. 2013 - 08:06)

Touto cestou se nabízím jako náhradní maminka a chci udělat nějaký pár štastným a odnosit jim ten uzlíček štěstí. Pokud by jste měli zájem ozvěte se na e-mail : [email protected]

mimisek (St, 4. 2. 2015 - 13:02)

Dobrý den
Jsme bezdětný pár z Plzeňska.poněkolikerém neůspěšném IVF,jsme se rozhodli hledat štěstí v přímé adopci.Oslovujeme proto touto cestou ženy které jsou v jiném stavu a vědí,že se o miminko nebudou moci postarat a přemýšlí co dál.Zda jít na potrat atd.Rádi bychom si takové miminko vzaly za své,dali mu lásku,štěstí,milovali ho.Hledáme i náhradní matku.Jestli Vás inzerát oslovil napište prosím na [email protected]

Bára (Út, 18. 6. 2013 - 13:06)

Dobrý den, hledáme NM, nejlépe tu, která má děti a zkušenosti s NM. Máme jedno geneticky vyšetřené embryo, ale ze zdravotních důvodů ho nemohu odnosit. Prosím, kontaktujte mě na: [email protected]

Nasta (Po, 17. 6. 2013 - 22:06)

Dobrý den, mám zájem stát...Zdravim. Vy nemozete byt nahradna matka pokial ste este nerodila. Ziadny lekar by nepovolil transfer.

Nasta (Po, 17. 6. 2013 - 22:06)

Dobry den.
Sme par zo SR a hladame nahradnu matku, najlepsie okolie Brna, ale vieme docestovat aj dalej. Prosim ak by mal niekto zaujem napiste mi na [email protected]

Nikol (Po, 17. 6. 2013 - 22:06)

Dobrý den, mám zájem stát se náhradní matkou je mi 18. let. Zatím jsem nerodila. Nekuřačka. Zdravá. Samozřejmě očekávám peníze na těhotenské oblečení, léky atp. Neméně 100.000 Kč. Solidní jednání. Frýdek-Místek. [email protected]

Reklama

Přidat komentář