Reklama

náhradní mateřství-matka

Tereza Krejčí (Po, 7. 7. 2014 - 17:07)

Milé maminky, pro připravovaný dokument České televize hledáme náhradní maminku, která v nejbližší době hodlá odnosit miminko anebo je krátce s takovým miminkem těhotná. Maminku chceme sledovat celé těhotenství až do předání miminka (celkový počet natáčení cca 5-10 dní), budoucí rodiče pro natáčení nepotřebujeme. Natáčení je placené. Máte-li zájem o natáčení, prosím pište na [email protected].
Předem děkuji, Tereza Krejčí

Ivana F. (Po, 7. 7. 2014 - 16:07)

Hezký den maminky,
Omlouvám se za vyrušení Vaší diskuse. Jmenuji se Ivana Fialková a jsem studentkou oboru Sociální práce na Univerzitě v Hradci Králové. Hledám touto cestou náhradní maminky a ženy či muže, kteří využili pomoci, nebo uvažují o této pomoci k donošení děťátka.
Neumím si představit, v jak těžké a složité situaci se nacházíte, ale přesto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci. Vaše zkušenosti jsou pro mě velice cenné a důležité k vypracování mojí diplomové práce na téma „Vybrané sociální a právní aspekty náhradního mateřství“. Ujišťuji Vás o zachování naprosté anonymity. Pokud budete tak laskavi a podělíte se se mnou o své příběhy, budu Vám nesmírně vděčná.
Již nyní Vám moc děkuji a věřím, že mi napíšete na email, kde Vám sdělím podrobnosti:
[email protected]
Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů ve Vašem počínání a ve splnění Vašeho přání.
Ivana Fialková

Tereza Krejčí (Čt, 3. 7. 2014 - 06:07)

Milé maminky, pro připravovaný dokument České televize hledáme náhradní maminku, která v nejbližší době hodlá odnosit miminko anebo je krátce s takovým miminkem těhotná. Maminku chceme sledovat celé těhotenství až do předání miminka (celkový počet natáčení cca 5-10 dní), budoucí rodiče pro natáčení nepotřebujeme. Natáčení je placené. Máte-li zájem o natáčení, prosím pište na [email protected].
Předem děkuji, Tereza Krejčí

Tereza Krejčí (Čt, 3. 7. 2014 - 06:07)

Milé maminky, pro připravovaný dokument České televize hledáme náhradní maminku, která v nejbližší době hodlá odnosit miminko anebo je krátce s takovým miminkem těhotná. Maminku chceme sledovat celé těhotenství až do předání miminka (celkový počet natáčení cca 5-10 dní), budoucí rodiče pro natáčení nepotřebujeme. Natáčení je placené. Máte-li zájem o natáčení, prosím pište na [email protected].
Předem děkuji, Tereza Krejčí

rendaa (Út, 1. 7. 2014 - 20:07)

Dobrý den, máte stále...Dobrý den Renato,je to ještě aktuálni s vašim nechtěným těhotenstvím, Měli bychom zájem o Vaše nenarozené miminko,,,dáme mu lásku ,zázemí, jsme milujicí pár bydlící v domečku ze zahrádkou kousek od Prahy.Vše potřebné zařídíme a kdekoliv dojedeme.S pozdravem Renáta Jiří.Email je :[email protected]

Monika (Út, 1. 7. 2014 - 09:07)

Dobrý den,

ráda bych...Ráda si Vaše miminko adoptuji, já bohužel děti mít nemůžu a moc bych chtěla. V případě zájmu, mně kontaktujte. [email protected]

Monika (Út, 1. 7. 2014 - 09:07)

Mám zájem o náhradní matku. Jsem z Brna. Kontaktujte mně prosím na mail [email protected] Děkuji

pro Renatku (St, 18. 6. 2014 - 00:06)

Dobrý den, máte stále...Rádi bychom Vás poznali a miminku nabídli lásku a domov.
Jestli stále hledáte rodinu a mněla zájem nás poznat ozvěte se nám na [email protected], moc děkujeme.

Lenka (Út, 17. 6. 2014 - 16:06)

Dobrý den,hledáme náhradní matku. Nemám vaječníky a tak nemohu mít děti. Manžel však ano a tak hledáme náhradní matku. Najde se zde žena která by se nechala oplodnit injekční stříkačkou a odnosila nám miminko?
[email protected]

Mirka (Pá, 13. 6. 2014 - 21:06)

Dobrý den,

ráda bych pomohla nějakému páru, který nemůže mít vlastní miminko.
Bohužel já si ho nechat nemůžu a rozhodla jsme se pro přímou adopci.
[email protected]

nahradna mamina (Čt, 12. 6. 2014 - 10:06)

Dobry den,touto cestou hladam par ktoremu by som mohla pomoct ako nahradna mamina...v pripade zaujmu prosim piste na mail... [email protected]

Pavel (Čt, 29. 5. 2014 - 16:05)

Zdravím Vás všechny. Jsme homosexuální pár s vlastním domem práci i stabilním příjmem. Hledáme ženu divku ktera by byla ochotna nám pomoci s odnosenim miminka. Toužíme po diteti oba . myslíme ze můžeme dát diteti to co normální rodina. Najde se někdo kdo nás nebude soudit? Kdyby nám chtěl pomocí? Narovinu říkáme , milionáři nejsme ale peníze na to abychom dali diteti to nejdůležitější Máme! Najde se někdo? Děkujeme moc možností nemáme. Pavel a Standa email [email protected] Děkujeme.

zdravím Renato. (Čt, 29. 5. 2014 - 11:05)

Dobrý den, máte stále...Dobrý den zájem bysme meli můžete se Prosím ozvat na email nebo tel.? Email [email protected] 776657344 děkujeme

Renata Ďásková (Pá, 23. 5. 2014 - 08:05)

dobrý den hledáte...Dobrý den, máte stále zájem o miminko. Jsem nedopatřením těhotná, s přítelem jsme to v žádném případě neplánovali, je mi líto jít na potrat. Ráda bych miminko darovala někomu, kdo by o něj stál.
Renata

vaše mimi (So, 10. 5. 2014 - 15:05)

Je mi 29 let, jsem svobodná, mám 8 letého syna, nekuřačka, abstinentka a ráda bych se stala náhradní maminkou pro pár, který touží po svém andílkovi a pomohla tak naplnit vaše rodinné štěstí. Těhotenství i porod u nás proběhl přirozeně a bez komplikaci. Pro vážné zájemce. Email: [email protected]

Jsem osoba se srdcem na pravém místě, chápající, milá, vstřícná, soucitící, ochotná, milující svého syna a se smyslem pro humor. Baví mě sport, hudba, příroda, snažím se zdravě jíst a být fit.

Hana (Pá, 9. 5. 2014 - 12:05)

Jsem 28 letá maminka tří kluků a ráda bych se touto cestou nabídla,jako náhradní matka.Chtěla bych tím tak zabezpečit svoje děti.Jsem svobodná,nekuřačka,abstinentka.Jsem z Liberecka.Pište mi prosím v případě zájmu na email:[email protected]

Lena (Po, 5. 5. 2014 - 11:05)

Dobrý den,
ráda se stanu NM.Jsem svobodná,34 letá mamina na MD,žijící ve Východních čechách v rodiném domečku.Jsem nekuřačka zdravá.Prosím jen vážné nabídky dě[email protected]

Katka (Pá, 2. 5. 2014 - 19:05)

Dobrý den,
ráda se stanu ještě jednou NM.Jsem rozvedená,30 letá svobodná mamina na MD,žijící v Libereckem kraji na malé vesnici v rodiném domečku.Abstinentka,nekuřačka a hl zdravá:-)Prosím jen vážné a seriozní nabí[email protected]

.... (Út, 29. 4. 2014 - 17:04)

Hledám náhradní matku za...ozvete se mi na [email protected] odnosim vam miminko

misa (Čt, 24. 4. 2014 - 14:04)

nabizim pomoc jako nahradni maka ozvete se [email protected]

Reklama

Přidat komentář