Reklama

náhradní mateřství-matka

hanula (Ne, 7. 1. 2007 - 13:01)

Máme také tento problém, že potřebujeme nutně náhradní matku. O dítě se snažíme už 11 let. Stálo nás to nemalé úsilí a finance. Bohužel, doktoři nám řekli, že to v ČR nelze, že vše musí být anonymní. Uvažovali jsme o tom, že si najdeme náhradní matku, která donosí naše biologické dítě, které nám pak předá. Bohužel naši legislativu vytváří nejspíš lidé, kteří si mohou pořídit svých vlastních dětí kolik chtějí a na ty co je mít nemohou, tak neberou ohled. Myslím si, že za úhradu by se jistě našlo dost žen, které by byly ochotny pomoct jako náhradní matky. O klasické adopci zatím neuvažujem, kvůli velmi zdlouhavým legislativním procesům. Hanko, prosím, který lékař Vám říkal, že by Vám to umožnil. Nevím, na koho "osvíceného" se máme obrátit. Zatím jsme se s dobrou moc nepotázali.

Martina (Út, 12. 12. 2006 - 10:12)

Naty a Hanko, mám stejný problém,ale zatím narážím na samé legislativní problémy.Můžete prosím napsat,jak to řešíte vy? Mě se zatím jako jediné východisko nabízí zahraničí,ale to je finančnš opravdu dostnáročné.Děkuji!

Helena (Út, 15. 8. 2006 - 16:08)

Ráda bych byla náhradní matkou.Pomohla bych jiným a zabezpečila své 2 děti. Jak na to? Prosím radu.Koryntova"tiscali.cz

Naty (Pá, 21. 7. 2006 - 21:07)

Ano,muzu potvrdit slova Hanky o ...line hube...Mame s manzelem stejny problem,vse je zarizeno,ale stale nam chybi nahr.matka.
Takze hledame vhodnou zenu,protoze nemame takove hodne pribuzne.Hance a jejimu manzelovi preji mnoho uspechu,at jim to vyjde,protoze to bude uzasne!Opravdu kdyz se chce ,tak to jde!

Hanka (Po, 17. 7. 2006 - 07:07)

To jsem si myslela několik roků taky,ale jak se říká "líná huba........!!! Máme s manželem stejný problém a jak tak pročítám různé články,tak je nás už hodně!Máme zažádané o adopci,ale v našem kraji je čekačka 5-7let.A to já asi nevydržím!ALE naštěstí máme kolem sebe super lidičky,kteří nám hodně pomáhají,jak po psych. stránce tak se nabízí i s darováním vajíček,spermií.Nedávno došla moje sestřenice,která má tři velké děti,že nám miminko donosí.Hned na druhý den jsem si šla o tom promluvit s naším panem doktorem. Překvapila mě jeho odpověd,že to jde.Samozdřejmě ,že to nebude tak jednoduché,ale já se po dlouhé době zase ráda ráno probouzím..........

eva (Út, 11. 7. 2006 - 01:07)

myslim.ze to u nas nejde

Tomáš (Po, 6. 3. 2006 - 20:03)

Dobry den, pritelkyne nema v poradku delohu a plod pravdepodobne nemuze nikdy donosit, dozvedeli jsme se o moznosti nahradni matky resp. donoseni naseho ditete v tele jine zeny. Ma s timto nekdo zkusenosti, je to vubec v CR legislativne osetreno a povoleno? Moc dekujeme za jakekoliv informace popr. jakykoliv napad, jak jinak se dostat k vlastnimu diteti.

Reklama

Přidat komentář