Reklama

náhradní mateřství-matka

Angel (Út, 27. 7. 2010 - 16:07)

Ahoj mam za sebou jiz jedno nahradni materstvi a rada pomohu dalsimu paru. Kontakt [email protected]

Alexandra (So, 24. 7. 2010 - 19:07)

Ahojky ráda bych se stala náhradní maminkou pro pár který nemůže mít vlastní miminko..Psala jsem do reprodukčního centra ve Zlíně a oni mi řekli že si pár musím najít sama a že aď vyskouším diskuse a podat si inzerát,ale všude kde jsem inzerát podala mi ho smazali,tak tohle je poslední šance jak někoho najít.Hledám někoho stejně odhodlaného jako jsem já!Budu se těšit na každej email [email protected]

iiiiii (St, 21. 7. 2010 - 19:07)

Milá Emo, klidně Vám budu...low mohla bych vás poprosit o kontekt na [email protected],potřebovala bych s něčím poradit ale ne takto veřejně.tedy pokud Vás tím neobtěžuju......děkuji

Lucie (St, 21. 7. 2010 - 19:07)

Dobrý den,
mohla bych bý[email protected]

Lucie (St, 21. 7. 2010 - 19:07)

Dobrý den,
mohla bych bý[email protected]

Lucie (St, 21. 7. 2010 - 18:07)

Bezdětný pár z Prahy...Dobrý den,
mohla bych být náhradní maminkou pro vaše miminko. Jsem 35 letá SŠ, vdáná, pracující a zdravá nekuřačka. Mám dvě krásné a zdravé děti ve věku 8 a 5 let. Pocházím ze Severní moravy ale již několik let žijeme v Praze. Email: [email protected]

Markéta (St, 21. 7. 2010 - 13:07)

Bezdětný pár z Prahy hledá touto cestou seriózní náhradní maminku. Prosím kontaktujte nás na emailu lukas.marketa@gemailcom

Pro.har (Ne, 11. 7. 2010 - 18:07)

Dobrý den,jsem vdaná žena(22 let) zanedlouho se mi narodi druhy potomek a potřebuji zabezpečit rodinu(manžel je nemocný) Proto bych se ráda stala tak půl roku po porodu druhého mimi náhradní matkou pro pár,který už dlouho touží po miminku. Píši s předstihem proto,aby jsme měli čas se poznat-to je velice důležité. Jsme bílá,vzdělaná rodina ze severu čech. Férové jednaní na obou stranách je samozřejmost.
S pozdravem,paní P.
Můj email je [email protected]

Pro.har (Ne, 11. 7. 2010 - 18:07)

Dobrý den,jsem vdaná žena(22 let) zanedlouho se mi narodi druhy potomek a potřebuji zabezpečit rodinu(manžel je nemocný) Proto bych se ráda stala tak půl roku po porodu druhého mimi náhradní matkou pro pár,který už dlouho touží po miminku. Píši s předstihem proto,aby jsme měli čas se poznat-to je velice důležité. Jsme bílá,vzdělaná rodina ze severu čech. Férové jednaní na obou stranách je samozřejmost.
S pozdravem,paní P.

RaP (Pá, 2. 7. 2010 - 09:07)

Je mi 28 let a nedostala jsem šanci stát se maminkou. Kvůli rakovině mi odoperovali dělohu. Přes všechna rizika, že se rakovina může vrátit, jsem si nechala vaječníky s nadějí na vlastní děťátko. Najdeme náhradní maminku, která nám odnosí naše vlastní miminko? [email protected].

Martina (St, 30. 6. 2010 - 15:06)

Dobrý den ráda se stanu...Jasenko, nic ve zlém, ale nanabízela jsi náhodou v lednu dítě k přímé adopci?!

Jasenkaaa (St, 30. 6. 2010 - 10:06)

Dobrý den ráda se stanu náhradní matkou. Všechny záležitosti už znám. Sama mám dvě zdravé děti. Ráda pomůžu páru který by chtěl své miminko. V případě zájmu mně kontaktujte na email [email protected]. Děkuji

Irena (ivetta.h (So, 5. 6. 2010 - 21:06)

Hledáme rozhodnutou náhradní maminku, kt. má již své děti,nepije,nekouří.Z hlediska zjednodušení právních problémů po porodu uvítáme, když maminka bude svobodná, či rozvedená.

Helena (Čt, 3. 6. 2010 - 15:06)

Ráda se stanu náhr. matkou. právní info i kliniku mám. email: [email protected]

xxx (Ne, 14. 3. 2010 - 12:03)

Byly vytvořeny nové webové stránky s diskusním forem týkajícím se náhradního mateřství a přímé adopce, kde můžete napsat svůj názor, popřípadě kontaktovat se navzájem ohledně přímých adopcí a náhradního mateřství.

www.prima-adopce.webnode.cz

Hledáme děťátko (Čt, 11. 3. 2010 - 07:03)

Marně toužíme po děťátku, bohužel je nemohu sama donosit, proto hledáme děťátko do přímé adopce kterému bychom mohli dát domov a lásku nebo náhradní maminku, která by nám děťátko donosila. Prosím pište na email: detatko - pokladvnaruci@seznam. cz. Odpovím všem. Děkujeme.

pelikosi (St, 10. 3. 2010 - 21:03)

hledáme ženu, která již má své dítě a chtěla by se stát náhradní matkou. Ozvěte se prosím - [email protected]

martina (Ne, 7. 3. 2010 - 22:03)

Emo, a co macešské prasnice?

Eliška (Ne, 7. 3. 2010 - 18:03)

Hledám touto cestou náhradní matku, prosím pomozte bezmocnému páru email [email protected]

Ema - ach jo (Ne, 7. 3. 2010 - 11:03)

Ještě mě napadlo... s těmi primáty to bude asi nesmysl. Žádná samice, která odnosí "mládě" by ho pryč nedala, to byste jí museli nejdřív zabít. Tohle dokážou jen lidi. Sbohem.

Reklama

Přidat komentář