Reklama

náhradní mateřství-matka

Kateřina (Ne, 20. 3. 2016 - 16:03)

Dobrý den již dvakrát jsem v náhradním mateřství odnosila miminka jednou českému jednou německému páru a rozhodla jsem se že ještě jednou dopomohu k uzlíčku štěstí.Když budete mít někdo zájem můj email je [email protected] .

Náhradní matka (St, 25. 12. 2013 - 21:12)

Hledáte náhradní maminku?Můžete se mi ozvat na můj mail.Nabídka platí pro zajištěné páry i gay,jen vážně.Mám úspěšné zkušenosti. [email protected]

Jira (Pá, 13. 12. 2013 - 12:12)

Dobry den, jsem 29leta maminka pomalu 4lete dcerky. Jsem nekuracka, abstinentka a nejsem zavisla na drogach a jinych navykovych latkach. Nahradni maminka jsem jiz byla a porodila jsem zdraveho kluka. IVF se podarilo hned na prvni pokus. Chodila jsem pravidelne na prohlidky, odbery a byla jsem vuci detatku zoodpovedna. Jsem darkyne vajicek a minuli tyden jsem byla na odberu a vse bez komplikaci, tak ze mam vsechny kompletni testy vcetne genetiky a jsem zdrava. Jinak mam stredoskolske vzdelani, jsem modrooka blondynka stihle postavy a rada vam pomuzu ke splneni vaseho snu byt mama a tata. Jira

prima adopce (Pá, 13. 12. 2013 - 08:12)

Hledáme tehulku,která si z jaknikoliv důvodů nemůže nechat miminko,rádi bychom se o něj postarali a vzali si jej do přímé adopce,jsme bezdětný pár,léta toužící po miminku,najde se taková paní? Napište,budeme se těšit,mail: [email protected]

Medvídek (Po, 28. 10. 2013 - 20:10)

Dobrý den
Jsme bezdětný pár z Plzeňska, který touto cestou hledá náhradní matku, pro své miminko. Prodělali jsme několik pokusů IVF, neúspěšně ( všechny pokusy skončily potratem). Tuto cestu proto vidíme, jako jednu z našich posledních šancí, nebráníme se ani přímé adopci.Pokud se najde žena, která nám bude ochotna pomoci,muže se ozvat na E-mail [email protected] . Na tento E-mail napište prosím své představy, požadavky a něco bližšího o sobě

biorodic@seznam (Ne, 13. 10. 2013 - 21:10)

Dobrý večer. Hledáme náhradní maminku pro naše miminko. Pomůžete nám? Prosím jen vážně.

Hanka a Milan (Po, 7. 10. 2013 - 20:10)

Dobry den,jsem 28 leta...Dobrý den,
hledáme náhradní maminku. Bohužel nemohu mít miminko kvůli nemoci, kterou mám od 21 let dnes je mi 36 a moc rádi by jsme se s nějakoum náhradní maminkou domluvili, jsme z Plzně. Prošla jsem adopcí, umělým oplodněním a tato varianta je poslední možností. Prosíme o odezvu na [email protected]

DeMercy (Ne, 6. 10. 2013 - 10:10)

Dobrý den,
Ráda pomůžu bezdětným,kteří touží být úplnou rodinou.Sama by jsem této možnosti využila,být ve stejné situaci.Sama ještě děti ve 29letech nemám.A pokud mohu pomoci....nikdy nevím,kdy ji budu potřebovat já sama.....

Nikol (So, 5. 10. 2013 - 18:10)

Dobry den,jsem 28 leta maminka dvou zdravich synu a touto cestou bych se rada stala NM.Mohu zacit ihned.Pro vice info.email: [email protected]

Maminka (So, 5. 10. 2013 - 17:10)

Dobrý den, touto cestou se chci nabídnout jako náhradní maminka pokud hledáte mladou NM pište na : [email protected]

sarka krumova (So, 5. 10. 2013 - 16:10)

Zdravím, hledáme s manželem náhradní matku, ja bohužel dítě odnosit nemohu. Jsme z Brna, samozrejmě zajistime solidnost a finance.
Náš mail:[email protected]

nm (Pá, 27. 9. 2013 - 14:09)

Dobrý den, už dlouho...Pokud o tom už tak dlouho uvažuješ,měla sis zjistit potřebné info a věděla bys,že tu veřejně psát o penězích nemůžeš.

Mata (Pá, 27. 9. 2013 - 10:09)

Dobrý den, už dlouho zvažuji, že bych do toho šla, mám 2 zdravé děti a těhotenství i porod byly bez komplikací. Mít dítě je krásné a ráda bych proto pomohla někomu, kdo mít dítě nemůže. Požaduji 10 tisíc měsíčně a po porodu 350 tisíc. Jsem klidné povahy, vedu poklidný a spořádaný život. Jsem stále na mateřské (až do 10/14), proto využijte toho, že nejsem v žádném pracovním stresu :)pište na [email protected]

? (Pá, 27. 9. 2013 - 09:09)

Jak se někod může nabízet jako nm,když ještě nemá své dítě?

Náhradní mamink (Čt, 26. 9. 2013 - 23:09)

Dobrý den, je mi sice 19let, ale ráda bych pomohla těm méně štastným párům přivést na svět miminko, jelikož plánuji své miminko ale až později, tak bych ted ráda pomohla nějakému páru.Jsem v pořádku podle gynekologa. Kdyby měl někdo zájem, at se prosím ozve na email: [email protected]

Náhradní mamink (Čt, 26. 9. 2013 - 23:09)

Dobrý den, je mi sice 19let, ale ráda bych pomohla těm méně štastným párům přivést na svět miminko, jelikož plánuji své miminko ale až později, tak bych ted ráda pomohla nějakému páru.Jsem v pořádku podle gynekologa. Kdyby měl někdo zájem, at se prosím ozve na email: [email protected]

Tina (Po, 23. 9. 2013 - 11:09)

Dobry den, rada pomuzu parum, kteri z nejakeho duvodu nemohou odnosit sve dite. Jsem maminka 2 deti, mam 26 let, zdrava.V pripade zajmu me kontaktujte [email protected] dohodov...

NM (St, 18. 9. 2013 - 09:09)

Ahoj nabízím se jako náhradní maminka sama mám už 3 dětičky další nechceme proto kdo hledá NM neváhejte a napište mi [email protected]

NMmatka@seznam. (Út, 10. 9. 2013 - 11:09)

Momentálně nosím děťátko a jsem náhradní matkou.Mám známou,která by chtěla taky někoho udělat štastnými.Kontakt předám přes email.

NÁHRADNÁ MAMINA (Čt, 5. 9. 2013 - 17:09)

Rada pomožem serioznemu páru,ako náhradná mamička.Mám 32r,som rozvedená a mám jednu dcérku.Žijem v ČR.Viac info na :[email protected]

Reklama

Přidat komentář