Reklama

náhradní mateřství-matka

Jogatob (Po, 3. 12. 2018 - 17:12)

rádi bychom našli zdravou, spolehlivou a pevně rozhodnutou náhradní maminku, která má již své děti nebo proces náhradního mateřství podstoupila. svobodná nebo rozvedená, věk do 38 let.
Nabízíme adekvátní odměnu. Pokud budete mít zájem napište nám na email: [email protected]

pavel (Út, 24. 10. 2017 - 07:10)

pokud to nejde přirozeně,má to tak být.Člověk si hraje na boha...Pak mají děti postižení,kteří se o sebe neumí postarat,a mají ošetřovatele,a pak ještě na miminko?CO TO JE ZA HRDINSTVÍ?JE TO SOBECTVÍ.

Kristyna (Po, 23. 10. 2017 - 21:10)

Dobrý den,

ze...Dobrý vecer reaguji na váš inzerát a jsem ochotná vám pomoci. V případě zájmu volejte na tel.... 728480707

Petra (Čt, 5. 10. 2017 - 08:10)

Psala jsem vam email ale nejde to odeslat napište mi na [email protected] dekuji pan david

Martina (Ne, 27. 8. 2017 - 10:08)

Dobrý den,chtěla bych se stát náhradní maminkou pro nějaký milý pár. Pište prosím na email [email protected]

David (So, 19. 8. 2017 - 15:08)

Dobrý den, hledám náhradní maminku pro mé dítě. Nabízím nadstandardní podmínky. [email protected]

Petr (Čt, 10. 8. 2017 - 09:08)

Dobrý den,

ze zdravotních důvodů hledáme náhradní maminku, která by nám pomohla. Nejlépe v rozumné dostupnosti od Brna, ale není podmínkou.

kontakt: [email protected]

Hledám náhradní (Čt, 3. 8. 2017 - 17:08)

Dobrý den,
spolu s partnerem touto cestou hledáme seriózní náhradní maminku, která by nám odnosila miminko. Vše máme již připraveno k transferu včetně genetického vyšetření. Ideálně Olomoucký nebo Moravskoslezský kraj. V případě zájmu se prosím ozvěte na mail: [email protected].
Předem děkuji, hezký den

zarsonsa (Pá, 7. 7. 2017 - 15:07)

Dobrý deň, sme mladý manželský pár zo Slovenska a hľadáme milú, slobodnú, resp. rozvedenú náhradnú maminku, ktorá už vlastné detičky má a ktorá by nám pomohla splniť náš dlho vytúžený sen. Bohužiaľ, z veľmi smutných dôvodov sme si tento sen nemohli splniť sami. Skúsenosti ohľadom NM by boli výhodou /nie je ale podmienka/. Radi by sme sa bližšie zoznámili a vypočuli si vašu predstavu. Vieme, že pre obe strany je nesmierne dôležite správne sa rozhodnúť. Embryjká už máme prichystané a môžme ihneď. Sme pripravení naplniť očakávania náhradnej maminky.
email: [email protected]

manzele z jižní (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

Dobrý den, touto cestou hledáme náhradní maminku, která by ráda pomohla manželskému páru z jižní Moravy k vytouženému miminku. Máme vlastní zamražená embrya, zajištěnou kliniku a také právní služby. Můžeme ihned. Prosíme, jen opravdu vážné a zodpovědné zájemkyně. Děkujeme
email: [email protected]

Evelina (Út, 6. 6. 2017 - 07:06)

Dobrý den.

Nabízím se Vám jako náhradní matka.
Je mi 29 let. Mám 2 zdravé děti (8 Adélka a 6 Matyášek). Obě těhu i porody úplně bez komplikací. S tátem děti spolu žijeme 13 let ale nejsme sezdaní. Byla jsem i dárkyně vajíček. Jsem nekuřácka a alkohol opravdu jen příležitostně.
Ráda bych splnila sen o úplné rodině někomu hodnému a kdo si opravdu uvědomuje co nastane.
Já se pro náhradní matku rozhodla po rakovině delohy mojí velmi blízké kamarádky která tuto možnost zvažovala.

[email protected]

Mějte pěkný den Eva :)

Mamca (Út, 17. 7. 2018 - 16:07)

Dobrý den.Rada bych někomu dopomohla mít miminko.Sama už své dítě mám.Mit dítě je ten nejkrásnější dar a pro to bych přála zažít to všem :-).Pokud by měl někdo zájem napište mi na [email protected]

Monika (Út, 4. 4. 2017 - 10:04)

Ahoj,rádi bychom s manželem pomohli páru,který nemůže mít miminko, Již o NM něco málo víme,hledáme ale jen vážné zájemnce. Máme dvě děti, 6 a 2 roky, obě těhotenství bez problému a je mi 33let,zdravá,alkohol příležitostně a nekuřačka. Více na mailu [email protected] .

Lucie (So, 23. 6. 2018 - 18:06)

Dobry den,je mi 28let mam sve deti,zdrave,a chtela bych se nabidnout jako nahradni matka,muj mail je [email protected]

Kamila (Pá, 23. 2. 2018 - 22:02)

Dobrý den,

jmenuji se Kamila, je mi 33 let a jsem zdravou maminkou dvou dětí 2 a 4 roky. Jsem vysokoškolsky vzdělaná, nekuřačka, dlouhodobě vyznávající zdravý životní styl, pravidelně sportuji. Vaření z kvalitních surovin, zahrada, běh a focení, to jsou mé koníčky. Jsem z Plzně. Obě předchozí těhotenství i porody proběhly bez problémů. Ráda pomohu někomu k miminku. Kontakt: [email protected]

Lusy (St, 7. 2. 2018 - 20:02)

Dobrý den, objevili jsme s manželem naději, dozvedeli jsme se o možnosti stát se rodici diky nahradní matce. Pokud je nějaka takova žena, ktera je ochotna udělat tuhle zcela výjimečnou "sluzbu" nám, prosim ozvete se. Moc radi vás pozname. E-mail je [email protected] jizni morava DEKUJI ?

Dzesy (Ne, 28. 1. 2018 - 10:01)

Dobry den jsme manzele touzici po diteti bohuzel ja mit deti nemohu hledame touto cestou nahradni matku z moravy ktera by nam splnila nas sen pokud jste to vy ozvete se nam prosim na mail [email protected] moc dekuji

klara (Čt, 12. 1. 2017 - 08:01)

ahoj je mi 26let a mam dceru 9let.jsem nekuracka,nepiji atd.rada bych nekomu pomohla k miminku.pokud by mel nekdo zajem rada pomuzu.PS:pouze liberecky kraj. email:[email protected]

Petr (So, 17. 9. 2016 - 18:09)

Dobrý den, pár ve středním věku hledá maminku z Brna a okolí. Požadavky: svobodná, věk do 30 let, seriózní jednání. Nabízíme seriózní jednání a výbornou péči na soukromé klinice. Prosím pište na: [email protected] Děkujeme moc za nabídky.

NP (Ne, 21. 8. 2016 - 10:08)

Pěkný den, hledáme náhradní maminku, která by nám naplnila dlouholetý sen být rodina. Jsme manželský pár z Prahy. Nabízíme adekvátní odměnu. Pokud budete mít zájem napište nám na email [email protected]. Těšíme se..

Reklama

Přidat komentář