Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 04:01)

Tak jestli byli obřezaný, tak buď rád že to máma nepoznala. To by vás (nebo aspoň tvého bráchu) nechala třeba taky obřezat.

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Zajímavé, že brácha byl k tomu přinucen a má to tak a ty ne. Zvláštní že tě k tomu matka či brácha nevedli ani později. Přitom jste věděli že to každý máte jinak, to jste ani jeden nechtěl to mít stejně?

Zit (Pá, 28. 1. 2022 - 10:01)

Sorry za chyby

Zita (Pá, 28. 1. 2022 - 10:01)

Nooo,ja skoro to same udelala braskovi,mame palady a on spi dole a nevidel ze se divam kdyz jako ze masturboval,ale to si jenom prstem pob predkozkou drazdil zalud,slezla jsem,byl nepozorny,vubec mne nevnimal a ja ho proste capla za pindika a zacala jezdit nahoru a dolu,spicka zaluda vykoukla ale vic uz jakoby to neslo ale braska drzel tak jsem zrychila a pomalu vic stahovala az najednou prejela a zelud byl venku,braska zasicel ale drzel a ja pokracovala,stahovala jsem vic az uz byla videt uzdicka a braska mnel vrchol,nic neteklo ale hekal jak blazen,od te doby si honi apravdove a ma uz i semeno.

Majo (Pá, 28. 1. 2022 - 09:01)

Mne se stalo ze kdyz jsem byl v lete v tabore tak tam jsme delali ruzne hry a bojovky a tak a pri jedne bojovce jsem se schoval v lese a myslel ze jsem tam sam,vubec jsem si nevsiml ze kousek odemne je schovana mala holka,byla tak dobre zahrabana v listi pod krovim ze nebyla videt,moc se mi chtelo curat tak jak jsem lezel tak jsem ho vyndal presne proti ni a cural a stahl si predkozku,kdyz jsem uz docuraval tak rekla mas pekny zalud,ja se lekl ale v tom se mi postavil a nesla uz pretahnout zpet,ona se vyhrabala a chytla si ho do ruky a rekla takhle to dela muj bracha a zacala honit a predkozku stahla jeste vic,zabolelo me to strasne ale jak jsem byl vzruseny tak jsem ji nechal a za chvili jsem mnel vrchol,sice nasucho jak rekla,nic jsem mevystrikl ale byla to pecka a od te doby mi uz predkozka sama sjede i bez pomoci,pry mne odpanila,je to pravda????

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

sasmozřejmě stažená.Obřezaný lepší než neobřezaný.Je to hezčí na pohled a rozhodně víc hygienické.

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

Neasi.

Lukáš (St, 12. 1. 2022 - 04:01)

Bylo mi 14 let a mám problém s předkožkou. Ještě na začátku minulého školního roku jsem měl celý žalud zakrytý předkožkou. Během roku se ale začala předkožka nějak zkracovat a začal mi postupně vyčnívat kousek žaludu i když jsem neměl erekci. O minulých letních prázdninách už jsem měl asi čtvrtinu žaludu trvale venku. To ale dál pokračuje, teď už mi vyčnívá půlka žaludu a někdy se stane, po určitém pohybu, delší chůzi nebo po tělocviku, že mi vyleze celý žalud. Takový nepříjemný případ se mi stal při posledním tělocviku. Když jsem si sundal před odchodem do sprch trenýrky, všiml jsem si, že mi kluci nějak koukají na penis. Podíval jsem se, a celý žalud jsem měl venku. Lekl jsem se a chtěl jsem žalud schovat, normálně když předkožku natáhnu na žalud, tak se sama vrátí asi do půlky a vyčnívá jen půlka žaludu. Tentokrát se ale předkožka vrátila opět až za žalud, za ten rantl. Zkoušel jsem to znova a podařilo se mi snad až na pátý pokus natáhnout předkožku aspoň na třetinu žaludu, 2/3 nebo snad 3/4 žaludu mi čouhaly stále ven, dokonce jsem se s tak vylezlým žaludem musel po vysprchování obléct. Žalud zakrýt do u mně obvyklé poloviny se mi podařilo asi až po hodině, když jsem se šel vyčůrat. Tím natahováním předkožky před sprchováním jsem asi udělal klukům pěkné divadlo, vůbec jsem si to napřed neuvědomil, ale když jsem se rozhlédl, všichni po mně koukali a jeden kluk se mně dokonce zeptal, jak to, že to mám obráceně než oni, že se mi žalud sám obnažuje a jim naopak předkožka za žaludem nedrží a žalud se jim sám zakryje. Nevěděl jsem co jim mám říct, hrozně jsem se styděl. Řekl jsem jen, že za to nemůžu, že se to tak samo stahuje. U nás ve třídě mají všichni kluci celý žalud zakrytý, jen jeden kluk má taky půlku žaludu venku, ten to tak má asi už dva roky, ještě co já jsem měl celý žalud zakrytý. Jetě v létě jsem si myslel, že budu mít taky venku půlku žaludu, teď to ale vypadá tak, že v létě budu mít venku už celý žalud. Prosím vás, kterým také z ničeho nic začal sám od sebe vylézat žalud, abyste napsali, v kolika letech to u vás začalo, jestli vylezl celý žalud nebo jenom část, v kolika letech jste měli venku celý žalud a jak jste to vysvětlili kamarádům proč to tak máte, jestli vám věřili, že se to stalo samo od sebe, případně jak má žalud váš otec nebo bratr. Můj otec o tom zatím neví, mám obavy jak to vysvětlím, až si toho jednou všimne. On má žalud celý zakrytý, jen na konci takové kolečko asi 1cm.

Kája (Čt, 13. 1. 2022 - 03:01)

Taky mám celý žalud venku, začalo to kolem 13 let, celý žalud venku jsem měl někdy v 15 letech. Teď už je mi 19, na obnažený žalud jsem si za ty roky zvykl. Zezačátku se mě taky spolužáci ptali, proč to tak mám, mysleli, že si to stahuju úmyslně. Tak jsem jim to ukázal, že mi to už na žalud natáhnout nejde, oni se divili, že mě nevadí ten styk prádla s holým žaludem, tak jsem jim vysvětlil, že mě to také zezačátku nebylo příjemný, ale musel jsem si zvyknout, neměl jsem na výběr. Oni mě celkem obdivovali, že jsem to vydržel. Bral jsem to ale celkem normálně, protože co vím tak táta i děda mají také celý žalud venku.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Vadilo ti že se na to ptali a že si jim to musel ukázat? Styděl ses za to aspoň zezačátku ? Já se nikdy neodvážil se na to kohokoliv přímo ptát proč to má. Taky jsem potají obdivoval ty co to měli že jim nevadí dotyk prádla.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 18:01)

Stud je pochopitelný když to nikdo v okolí nemá, budeš mezi spolužáky první. Snažit se ho částečně zakrýt nemá moc smysl, spíš je lepší si to stáhnout úplně a zvyknout si na zcela odhalený, stejně časem vyleze úplně. Vysvětlovat to je zbytečné, viděli že zakrýt nejde tak nemá smysl se o to snažit.

Lukáš (St, 26. 1. 2022 - 03:01)

Po té příhodě při tělocviku se mi stává pořád častěji, že mám celý žalud venku. Když ho mám do sprch venku, už si ho nesnažím zakrýt, abych na to neupozorňoval. Kluci o tom vědí, že to tak mám, někdy se mi některý spolužák zadívá na penis, ale zvykám si. Jednou jsem se šel s kamarádem,stejně starým, ale chodí do jiné školy než já, vyčůrat. On má žalud normálně zakrytý předkožkou, ale na čůrání si předkožku stáhnul. Po vyčůrání si jí zase natáhnul na žalud a celý ho zakryl. Já když jsem vytáhl penis, měl jsem náhodou skoro celý žalud venku, jak se mi to teď často stává. Po vyčůrání jsem penis jen oklepal a zandal ho do kalhot s obnaženým žaludem. Kamarád na to udiveně koukal, ale nic neříkal. Nevím co si myslel.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Predpokladam ze to asi pocitove nepoznas jak to zrovna mas v kalhotech. Me se to obcas taky stane - nedavno pri sportu jsem mel pocit ze se mi predkozka natahla na zalud a ze je zakryty a kdyz jsem se pak svlekal do sprch a sundal spodky tak me samotneho prekvapilo ze byl obnazeny.

Jinak myslim ze kdekdo na to prekvapive kouka, zvlast kdyz o tom do te doby nevedel. Jednou takhle bracha prisel do koupelny kdyz jsem se sprchoval a zrovna vylezl a utiral se. I kdyz jsem se snazil mu ho moc nedavat na odiv, tak mi bylo jasne kam kouka. A ani se tim netajil, chtel abych mu ho jeste ukazal poradne. To se mi nechtelo takze jsem si oblekl slipy. Musel si vsimnout ze jsem mel obnazeny zalud a ze jsem ho si ho tak dal do slipu. Nikdy se na to neptal,takze taky by me zajimalo co si myslel. U nas v rodine jsme vzdy vsichni meli zaludy zcela zakryte. Pozdeji jsem pak pomocoval ohen, vim ze nenapadne koukal a mozna si i vsim ze jsem ho zandal s obnazenym zaludem.

Lukáš (So, 29. 1. 2022 - 03:01)

Mně už nejde zakrýt celý žalud, jak jsem psal 12. ledna, předkožka jde natáhnout nejvýš na polovinu žaludu. Jestli čouhá ven půlka nebo celý žalud už není takový rozdíl, abych to v kalhotách poznal, kus žaludu se tak jako tak tře o spodky. Žalud mi začal vylézet z ničeho nic ve 13 letech, minulé léto jsem měl venku přibližně čtvrtinu nebo třetinu žaludu, teď o vánocích už to byla nanejmíň polovina. Jak jsem psal, někdy se stává, že vyleze celý žalud. To se stává poslední dobou většinou v noci, ráno mívám celý žalud venku. Vždy si v koupelně natáhnu předkožku na žalud, ta ale drží tak na té polovině, nejmíň půlka žaludu je stejně venku. Když přijdu do školy, mám většinou opět celý žalud venku. Když jdu první přestávku na záchod a předkožku si upravím, vydržím většinou celý půldne ve škole si udržet jen tu půlku žaludu venku, s tím, že si předkožku ještě některou další přestávku upravím. Když ale někdy jdu se vyčůrat až druhou přestávku, asi už je to dlouhá doba a žalud pak nejde zakrýt, předkožka se pořád stahuje až za žalud. To natahování předkožky na žalud už mně ale přestává bavit, proto si někdy už nechávám žalud trvale venku. Myslím, že by k tomu došlo tak jako tak během několika měsíců. Nevím ale, jestli dělám dobře, od 14 let mít trvale obnažený celý žalud. Vy ostatní, co to tak máte, od kolika let máte žalud obnažený a jak na to reagovalo vaše okolí (rodiče, holky)?

Víťa (Ne, 30. 1. 2022 - 11:01)

zkus předkožku pár dní nepřetahovat, trochu se ti zúží a nebude už sama se stahovat a budeš mít po problému

Alex (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Naopak je nejlepší si zvyknout na trvale obnažený žalud. Má to jen samé výhody a pozitiva.

☮✌ dřevěnej (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Já bych neměnil. Přecejenom ten pocit, když přetahuješ předkožku je ohh!

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

To je otázka, o nějaký pocit se tím přijde, ale zas se tím získají další jiné pocity. Oboje má své pro a proti, a nelze zcela 100% říct co je lepší. Většina těch co má žalud venku je s tím spokojena, a stejně tak příznivci zakrytého žaludu by ho většinou mít obnažený nechtěli. A i tak je to dost individuální.

☮✌ dřevěnej (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Tak nemám informace o tom jestli jsou spokojeni. Možná, že jsou ochuzeni o určité pocity, které jim asi ani moc nechybějí. Ale já ty pocity znám a chyběli by mi, alespoň si to myslím...

Alex (Ne, 30. 1. 2022 - 15:01)

Ale tím,že nosíš předkožku za nepřicházíš prakticky o nic. Jen je potřeba si zvyknout při masturbaci na jiný možnosti dráždení a naopak vyvrcholení je pak intenzivnější.

Reklama

Přidat komentář