Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Anonym (St, 10. 1. 2024 - 18:01)

Ja som tu písal už skor, ale diskusiu posunulo dole, tak píšem sem, aby bola hore/vyssie. Mám 23 rokov a 19.1. mám termín na urológii, kvôli úzkej predkozke pri erekcii. Neviem mat stiahnutu predkozku, pretože mi škrtí žaluď už pri menšej mimovoľnej erekcii. Nejake odporúčania, rady? Ženy, vadilo by Vám, keby Váš partner mal predkožku a zrazu bude obrezany? Prosím Vás, ale vážne sa pýtam, nie tie historky tu a rozprávky trápne! Dakujem všetkým veľmi pekne!

Default User Image
Bimbác (St, 20. 12. 2023 - 09:12)

Myslím že chlap keď začne nosiť stiahnutú predkožku tak už pri tom ostane a časom možno podstúpi aj obriezku. Naspäť k nestiahnutej predkožke sa už nevráti. Ja som toho príkladom, po asi roku a pol dôsledneho nosenia stiahnutej predkožky som sa nechal obrezať, High&tight. Najťažší je vždy ten začiatok, prvých povedzme pár týždňov nosenia stiahnutej predkožky, potom to už ide a zrazu po čase si už ani nevieš predstaviť že by si mal mať žalud zakrytý, už sa budeš cítiť divno keby si mal mať žalud zakrytý 

Anonym (Út, 26. 12. 2023 - 23:12)

Keď začne v dospelosti a ma dlhšiu predkozku, tak mu pomôže jedine obrezat. Ak ma kratšiu, postačí možno aj seknúť uzdicku a zostane v polohe za zaludom. Úplne odhaliť žaluď sa dá, ak sa začne pred pubertou s trvalým sťahovaním a samozrejme, keď už od malého chlapca nie je problém s pretahovanim. U nás však tento trend veľmi nie je v obľube a tak vždy je to skoro o obriezke, ako o pretiahnutej predkozke. 

Default User Image
Marcela (Út, 19. 12. 2023 - 15:12)

Muj muž ma penis při erekci 17 cm. předkožka mu na něm krásně drží  Když mu ji stáhnu tak nejprve s začne stahovat zespodu a až potom shora a za žaludem se krásně zachytí a drží stažená. Při sexu je stažená taky  ale při honění mu ji přetahuji přes žalud to mu dělá dobře a při výstřiku taky ji má přes žalud a jemně mu ji jen přetahuji o vracím zpět.

Default User Image
Milan (Po, 18. 9. 2023 - 10:09)

Nosím stiahnutu predkožku už 3 roky 2 roky som ju fixoval krúžkom teraz už drží skoro stále sama ale sem tam sa vráti napríklad pri sadnutí…. Máte nejaké rady ako tomu predchádzať ? Ďakujem 

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 16:11)

Nosím tiež žaluď odkryty, občas keď sa stiahne, myslím, že to nevadí, väčšinu dňa keď je von, je to podľa mna úplne super. Možno vekom zostane väčšia časť von a budeš to mat úplne trvale odkryte. 

Default User Image
Robo (Po, 18. 9. 2023 - 07:09)

Poradte ako nosit predkozku stiahnutu,lebo sa mi vracia spät na zalud.Mate na to nejaky patent?

Default User Image
Milan (Po, 18. 9. 2023 - 10:09)

Vyskúšaj na začiatok voľnejší krúžok pod žalud. 

Filip (Čt, 17. 8. 2023 - 06:08)

Tiež som chcel nosiť stiahnutú predkožku, ale nechce mi to držať vzadu, vždy sa to vracia späť na žaluď. Skúšal som na to rôzne “zaručené” spôsoby, ale okrem toho, že to bolo otravné a nepríjemné, to aj tak z dlhodobého hľadiska nič nevyrieši. Preto som sa rozhodol, že si nechám urobiť obriezku a nemusím stále riešiť či to drží vzadu a či to neškrtí atď. Na to, že je žaluď obnažený v boxerkách som ako tak zvyknutý, takže by to nemal byť problém

Luďek (Čt, 16. 3. 2023 - 14:03)

Včera mě taťka podruhé vykouřil a s předkožkou ohrnování žaludu je lepší.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 09:03)

Nedávno jsem náhodně viděl staršího chlápka ve sprchách, a opravdu jsem nevěděl jak to má. Když se úplně svlékl tak jsem zrovna seděl vedle takže když jsem náhle pozvedl hlavu tak jsem najednou celkem zblízka viděl jeho chloubu. Bylo poznat že ten žalud má odkrytý už dlouhodobě včetně té výrazné hrany, moc kůže tam nahromaděné neměl, ale nějak více napnutou ji také neměl, a žádné jizvy jsem si nevšiml. Takže těžko říct

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 11:03)

Ako mlady chlapec som pretiahnutu predkozku v slipoch nosil len občas, trosku podráždiť žaluď a vysušiť ho, zbavit sa vlhkosti a pachu, ktory prichádzal po náročnejšom dni. Po malej napríklad som nechal odkryty a tak potiahol do slipov. Verejne ale nikdy. Pribúdajúcim vekom som tak začal robiť stale, ale nie kvôli drazdeniu, to nevnímam uz vôbec, uz len kvôli hygiene a pocitu suchého a čistého tela.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 23:03)

Ta hygiena je bez diskuze, dráždění už taky nijak zvlášť nevnímám. Já s tím začal zejména ze zvědavosti jaké je muset mít ve slipech neustále odhalený žalud. Nechtěl jsem aby o tom někdo věděl takže jsem to to tak nosil jen tajně, až později jsem se odvážil to přesta skrývat

Bimbác (So, 18. 2. 2023 - 21:02)

Prosím vás ako bezpečne poznať napríklad v saune alebo na nuda plaži či muž má voľnú obriezku alebo iba trvalé stiahnutú predkožku ? Podľa mňa sa to nedá rozpoznať, v obidvoch prípadoch je žaluď odhalený a za ním sa hromadí predkožka ako harmonika. Či existuje nejaká finta ktorá napovie či je chlap naozaj obrezany a má voľný štýl obriezky alebo iba trvalo stiahnutu predkožku? Pri tesnom type obriezky je to jasné, tam sa to dá ľahko poznať

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Myslím, že volný typ obřízky se od neobřezaného se staženou předkožkou dost dobře rozeznat nedá (v klidové stavu samozřejmě). Záleží hodně na tom, jak se moc se předkožka za žaludem hromadí, například u jedinců s delší předkožkou to bude více. Pokud se ale nehromadí nějak výrazně, vytváří to dojem volné obřízky. Na druhou stranu asi záleží i nakolik je obřízka volná. Například já, když si stáhnu předkožku, vypadá to celkem přesvědčivě jako volná obřízka, ale když
se mi penis vlivem zimy trochu scvrkne, tak už to přesvědčivé není.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 18:02)

Asi tak. Někdy se to jednoznačně poznat nedá. Záleží samozřejmě na různých faktorech jak píšeš. Viděl jsem ve sprchách už spoustu ptáků s holým žaludem a u většiny z nich jsem nedokázal určit jak to mají. Pravda že jsem jim je pořádně nezkoumal, přeci jen nelze zas tak moc zírat. Mně se ta kůže trošku hromadí za žaludem, ale tak to u volného typu je taky.

Honza (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Já obřízku nemám ale nosím pořád žaluda venku a večer spím nahý. Viz foto. PS 18 let.

https://ibb.co/ZY5fxfw
https://ibb.co/m6DQyWN

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 09:02)

To prečo si to myslíš?

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Mám těsnou NÍZKOU obřízku a nemůžu si na nic stěžovat.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 01:01)

1. mám 19 rokov 2. žaluď som si začal odkrývať do slipov od 13tich, pretože som musel a kontrolovali mi to od prvých polúcii stále 3. v klude väčšia polka žaluďa strčí. 4. nevadilo mi nič, spočiatku možno trosku citlivejší žaluď, ale to skoro prejde 5. oca vidím malo, videl som ho už aj s úplne odkrytým žaluďom, aj s úplne zakrytym, predkozku ma akurát na zakrytie a dierku na curanie mu vidno, brat nosí stiahnutu predkozku ako ja úplne, mamin priatel ma žaluď úplne zakryty. 6. spočiatku som to vnímal ako čosi intímne, keďže odo mna sa to vyžadovalo a kontrolovalo denne, ale nie každý to tak mal a musel mat, hlavne nie ten, ktorý to videl a kontroloval (mamin priatel), teraz som si zvykol na to a nevadí mi to

Reklama

Přidat komentář