Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Honza (Út, 15. 3. 2011 - 11:03)

Většinou je to nutné,...Mě za ráfkem drží dokud si jí sám nepřehrnu zpátky...Nosím to tak asi 2 roky. Pokud nedrží, asi máš malý žalud.

Pepa (Út, 15. 3. 2011 - 11:03)

Většinou je to nutné, protože kůžička za ráfkem většinou nedrží.
Ale o to vůbec nejde, jde hlavně o ten nesmysl s voňavým penisem.

golgol (Út, 15. 3. 2011 - 01:03)

Á, vidím že pán je...Co je to za nesmysly. Kvůli chození s trvale obnaženým žaludem přece není nutné si nechávat ustříhávat kůžičku. Dnes je to moderní, stále více žen a holek vyžaduje po svých protějšcích, aby chodili s trvale za. Oproti obřízce to má tu výhodu, že je snadnější masturbace a zachovalá kůžička lze užít při hrátkách a stav není nevratný.

Pepa (Po, 14. 3. 2011 - 11:03)

Á, vidím že pán je hygienik ve stylu oholím si ptáka, ustřihnu si kůžičku a budu vonět.
Já ti ještě poradím, ohol si navíc hlavu a vytrhej si nehty. Ušetříš za šampon a nebudeš si muset mejt ruce protože nebudeš mít špínu za nehtama, Hodoníne.

Hodonín (Po, 14. 3. 2011 - 11:03)

Já můžu jen doporučit chodit stále s obnaženým žaludem. Jde o to, že penis voní i po delší době a také jsem měl problém s tím, že jsem v posteli moc nevydržel, ale manželka byla zvyklá a musel jsem to pak dodělávat jinak. Teď vydržím o hodně dýl a manželka je velmi spokojená jak s klasickou souloží, tak i s orálním sexem:-)

Reklama

Přidat komentář