Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 14:05)

U nás presne opačne od mala. Nikdy som nevidel otca s úplne zakrytym zaludom a keď som už ja bol vo veku, kedy ma viac začali zaujímať dievčatá a tieto veci ;-) ina možnosť ani nepripadala do úvahy :-) keby som v 17 rokoch prišiel so zakrytym zaludom, asi by bolo trápne už aj mne

Miso (Čt, 2. 6. 2022 - 22:06)

Kým je chlapec chlapcom, ma to mat ako dieťa, ale keď dospieva a stáva sa mladým mužom alebo už je dospelý, ma byt a vyzerat ako dospelý!

Návštěvník (Út, 28. 6. 2022 - 23:06)

Mám o chvíľu 16 ročného syna a keby za mnou došiel so zakrytym zaludom v tomto veku, prišlo by mi to nanajvýš cudne. Predkozka ma chrániť zalud od zvyškov stolice a mocu, kým je chlapček maly a v plienkach, ale určite nie počas dospievania, v noci pri mokrých snoch a v dospelosti! Kto toto zanedbal, hanba takým rodičom!

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 06:06)

Jak kde. U nás bylo normální že žalud je vždy krytý předkožkou, u otce jsem to nikdy jinak neviděl, a nebyli jsme vedeni k tomu aby byl venku. Že se má přetahovat to sice ano, ale to bylo tak všechno. Navíc když jsem stáhl tak ani stáhnuta nedržela a hned se sama vrátila. Bral jsem to jako normální že kůže zcela zakrývá žalud, ve svém okolí jsem to prakticky neviděl že by to někdo měl jinak. I čurat jsem byl naučen skrz kůži.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 09:07)

U nas pri curani od mala áno, bežne do spodného pradla nie. U otca som to tiež nikdy nevidel. Ked sa naši rozviedli a mama si našla priateľa, ten to nosil trvale odkryté stále a tak sa to začalo chcieť aj odo mna.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 23:07)

Kto to po tebe začal chcieť?

Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 23:07)

Mama, pretoze sme boli zopár krát niekde s jej priateľom a on to mal odkryté, povedal jej, že ja to tak nenosím a tak sa to začalo chcieť aj po mne. Buď na to pozrela pri kúpaní ona, keď som bol menší alebo keď sme niekde boli neskôr, keď už som pred ňou nebol holy, tak ma videl on. Trosku som si na to musel zvyknúť, pretože otec to tak nenosí, bolo mi prv trosku zvláštne mat takto pred ním, ale je to o zvyku. Mne to už tak ostalo počas dospievania a žaluď mám trvale odkryty. Maminho priateľa som vídal rôzne, hoc po mne sa chcelo, aby som mal predkozku pretiahnutu stále, on to tak stále nemal, iba v sprche alebo na wc, no ja som musel žaluďa mat stále von, aby som si zvykol.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 07:08)

U mladého chlapca je to viac dôležité, aby mal žaluď von a zvykal si na mechanické trenie a dotyky, u starších už je to keď, tak skor len o zvyku. Veľa menších chlapcov, keď s tým začína, sa im to nepáči a nakoniec pri tom zostanú. U nás doma sa to po mne nechcelo od mala, nahota ako taká bola tabu, no napriek tomu som videl otca zopár krát a viem, ze mával tiež žaluď odkryty a absolútne nevnímal dotyky slipov, keď sa prezliekal alebo ho pri curani vyťahoval von. Mne to prvý krát urobil lekár moj detsky, keď som šiel na prehliadku pred vstupom na strednu skolu. Nemal som problém s pretahovanim predkozky, ale nikdy predtým som si nenechal vedome žaluď von. Nejak som si to ani nespojil s tým, že to si môžem stiahnuť a tak nechat. Myslel som si, že to možno vekom alebo nejak sexom sa urobí. Po nástupe na strednu a na internáte to tak už malo viac kamarátov a keď sme išli na odvod, tam to už nejak nevnímal nikto, veľa chalanov malo obriezku alebo žaluď permanentne von.

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 00:02)

Já když dospíval tak jsem to také prakticky neviděl, jen výjimečně - spolužáci, kamarádi a vůbec všichni z mého okolí měli žaludy zakryté. A doma taktéž.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 23:03)

V detstve ani ja, až neskôr v puberte som si všimol raz ráno staršieho brata, vstával vždy skor, keď som ja ešte spal. Predo mnou nikdy nahý len tak nebol, ale asi si myslel, ze spim a keď si vyzliekol pyžamo, videl som prvy krát jeho už dospelý penis. Až vtedy som si uvedomil, ze on nemá predkozku, ale ma komplet žaluď von. Ako deti sme sa kúpali spolu, on potom ale došiel do puberty a nechcel sa so mnou kúpať - pochopiteľne. Myslel som asi vtedy, ze to len v noci sa mu tak stiahla, ako ležal alebo oprety bol, ale on natiahol hneď boxerky na to akokeby nič.

Návštěvník (So, 12. 3. 2022 - 09:03)

Tohle mi na tom vždy přišlo nejzvláštnější, když jsem viděl že si někdo na to natáhl spodky jako by nic.

S bráchou jsme jako děti se společným koupáním neměl i problém. On se ani později nestyděl, kdežto já od puberty jsem moc nestál o to aby mi ho viděl. Pamatuju že jednou si ve sprše stáhl kůžičku a a tím silným proudem vody to namířil na holý žalud, pro mě tehdy dost nepředstavitelné. Později jsem ale začal mít žalud venku, ale nechtěl jsem aby věděl že to tak mám. Až pak jednou mě překvapil v koupelně když jsem se zrovna utíral ručníkem. Letmým pohledem mi ho viděl, nesnažil jsem se záměrně zakrývat, ale ani ho mu ho nedávat moc na odiv. Ale on chtěl abych mu ho pořádně ukázal, což jsem nechtěl. Takže jsem si natáhl slipy a hotovo. Ale asi si toho všiml. Později mě viděl venku při čurání, a nenápadně se díval, takže viděl že jsem ho uklidil aniž bych zakryl žalud.

Jára, Znojmo (Čt, 17. 2. 2022 - 12:02)

Jasně, že to není nic pro sraby. Jen si to zkuste u obvoďáka, co je to za pocit. Proto píšu, že jsme z toho detailu poznali - hele ten to dá, ten dokáže snést i něco nepříjemnýho, nebojí se zkusit, co zvládne, to nebude padavka.

Jára, Znojmo (St, 16. 2. 2022 - 19:02)

Tak podle mě to zas až taková zvláštnost není. Sám jsem se s tím setkal, akorát to bylo u nástupní prohlídky na vojně, kde jsme já a jeden další mazák pomáhali bažantům se zorientovat, kam maj jít, kde maj stát, co musej udělat. A to bylo jinačí kafe. Tam se s nikým nemazlili. Tam se počítalo s tím, že uplný posery vyřadili už u odvodu a nachali spíš ty odolnější. Podle mě je normální, že když musíš všechno sundat a nemáš možnost něco ze sebe dělat za pomoci značkovýho oblečení, snažíš se ukázat svoje silnější stránky třeba držením těla. Někdo si dá roce v bok, aby ukázal, že si z toho nic nedělá. Někdo napíná svaly, aby vypadal vymakaně, případně se postaví do pozoru, i když mu to nikdo neřizoval. A někdo si přetáhne předkožku a nastoupí s holym žaludem. Tomu se u nás říkalo jít na kluka (na krátko jako u holiče). Tím o sobě taky něco dáváš najevo. Rozhodně to není nic pro měkkoty. Taky se to nestávlo často. A my jsme věděli, že kdo se nebojí jít na kluka, ten v pohodě snese v například pupendo při pasování. Naše doktorka, dokonce tvrdila, že u těch odvodů podle řeči těla spolehlivě pozná, kdo to bude hrát na modrou knížku a. A já bych jí to věřil.

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 12:02)

Spíš tomu říkat jít na žida

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 12:02)

Já to potkají

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 12:02)

Já to potají obdivoval když jsem to treba ve sprchách na bázenu viděl. Moc jsem nechápal to že jim to vůbec nevadí a že se za to ani nestydí že jim je vidět žalud . Tehdy jsem k tomu neměl odvahu. Bral jsem to že je to něco co není nic pro sraby

Roman (Po, 14. 2. 2022 - 22:02)

Je zajímavý, jak jsou ty zkušenosti s odvodem různý. Asi podle ročníku a lokality vládly odlišný zvyklosti. Nás sice nikdo nenutil stahovat si předkožku při vyšetření, zato těch, co jí měli vzadu sami od sebe, tam bylo dost. Neměli jsme doktorku, ale doktora, kterýmu ovšem asistovala sestřička. Ta nám hned na začátku ve vellký čekárně řekla, že máme všechno sundat, protože branci směj dovnitř jedině nahatý. Tak prej, ať na nás pak nemusej čekat, až nás vyvolaj. To byla první nepříjemnost, protože se to docela vleklo. V tý čekárně nás bylo přibližně dvacet. Jeden byl spolužák ze základky, zbytek jsem neznal. Postupně nás volali do další místnosti, kde seděla na jedný straně komise jak u maturity (akorát v uniformách) a na druhý straně za plentou byl ten doktor, ke kterýmu se šlo nejdřív. V čekárně si ty nejvystrašenější z nás nechávali trenky nebo slipy a sundavali je až těsně před nástupem před komisi. Ale větší část šla do naha. A tam jsem se právě divil, co jich tam bylo s obnaženym žaludem. Byla jich menšina, ale bylo jich víc, než bych čekal. Ale nejvíc mě zarazil kluk, co šel dovnitř těsně přede mnou. Ten to měl tak napůl, takže mu část žaludu kryla předkožka. Když ho zavolali, ať se připraví, že bude hned na řadě, tak si šel stoupnout ke dveřím. Byl pochopitelně nervózní, přešlapoval, škrábal se na rameni a občas si odkašlal. Ale to dělali fakt všichni. A já na něj zíral, protože jsem měl jít hned po něm. A jak sestřička otevřela dveře a řekla, že už může dovnitř, kluk se zhluboka nadechnul, vydechnul, jednim rychlym škubnutím si tu kůžičku sthrnul dozadu, odkašlal si a vešel. Ani to v tu chvíli nevypadalo nějak divně. Působilo to až bezděčně - skoro jako když si člověk z rozpačitosti rukou uhladí vlasy. Prostě jenom nádech, výdech a lup a žalud byl venku. Sestřčka ho na to plácla do zad a řekla něco jako: tak pojď, vojáku! Ona byla tak ve věku našich rodičů. Pár dalších kluků na to taky koukalo. A měl jsem dojem, že nejeden z nich přitom na sucho polknul. Ta nervozita by se dala krájet. Nevím, co si mysleli. Třeba se děsili, že se to snad očekává. Ale to neni pravděpodobný. Spíš to pro většinu vystupňovalo ten pocit nejistoty. V osmnácti u odvodu je člověk lapidárně řečeno na prahu životní zkoušky, uvažuje jak tu vojnu zvládne, jestli se tam nesesype, jestli na to není slaboch. A najednou vidí přímo před sebou nějakýho jinýho kluka dělat v tý samý situaci něco, na co by si sám nikdy netrfounul. Na tu úvahu mě přivedlo to, co jsem viděl při odchodu. Když jsem se na závěr v čekárně oblíkal, volali toho, co seděl vedle mě, ať se připraví. A ten si skutečně dodal odvahu a po vzoru toho kluka přede mnou si taky obnažil žalud, ačkoliv na rozdíl od něj neměl předkožku nijak extra krátkou. Udělal to dost nenápadně, dokud ještě seděl. Ale snadný to pro něj určitě nebylo. Já jsem si říkal, že to je teda drsný a šel jsem. Nevím kolik dalších by to v tom věku a za daný situace dokázalo. A ještě dodám, protože to tu bylo téma: nechtěnou erekcí tam rozhodně nikdo netrpěl. V tý schvíli vládla spíš nejistota a úzkost, takže jsme na něco takovýho neměli ani pomyšlení.

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 07:02)

Zajímavé. Oni si tím dodávali odvahu? Nebo to spíš bylo z obav že jim to budou kontrolovat?
Já když měl prvně jít do sprch s obnaženým žaludem tak jsem nejdříve zvažoval jestli si na něj mám natáhnout kůžičku jako jsem to párkrát předtím už učinil, ale řekl jsem si že když už to tak mám tak že už si ho zakrývat nebudu. Snažil jsem se aby mi na něj nebylo příliš vidět, připadal jsem si divně a měl pocit že na to každej blbě čumí. Snažil jsem se na to nemyslet a dělat jako že je mi to jedno. Až po pár letech jsem dosáhl pocitu že se zakrytým žaludem bych se nahý cítil mnohem hůř než s obnaženým.

Peter (Út, 15. 2. 2022 - 04:02)

Škoda, že nepíšete, v akom roku ste boli na odvod ty alebo Martin. Úprimne, keby som to mal prežiť tak ako vy dvaja, neviem či a ako by som to zvládol. Moj odvod sa niesol v úplne inom duchu. Boli sme tam spolužiaci zo strednej, cela trieda a do miestnosti pred komisiu sme išli po samom a v slipoch. Nikto nikoho nahého nevidel. Dokonca ani pred komisiou som nahý nebol, pretože bola v rohu miestnosti plenta a za ňou som si na maly moment jednou rukou potiahol trochu dole slipy. To bolo celé. Nikto nic neprehmataval, nikto nič nestahoval, ani po mne to nikto nechcel, aby som si to stahoval sám. Síce Roman nenapísal, co bolo vo vnutri, len to čo sa dialo von, ale ani zďaleka sa to naše, na to vaše nechytalo.

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 04:02)

Při erekci mám předkožku za žaludem. Když onanuji dotýká se hrany žaludu, což je velice příjemné. Když souložím, manželka si libuje, že cítí jak jí předkožka se žaludem "poštipuje" pochvu. Jsem rád že to mám.

Reklama

Přidat komentář