Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 15:08)

Chlapi mám dotaz. Je možný, že když mám pár dní staženou předložku, že se mi zvětší penis? Když si pozoruji bouli ve slipech, tak mi přijde, že když je přetížená, tak ta boule ke větší a výraznější…

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 16:08)

Pokud dospíváš je normální, že ti penis roste. Se staženou předkožkou to nemá nic společného. Pokud jsi dospěl, a nepíchla tě včela, můžeš mít nějaký jiný otok a měl bys navštívit lékaře.

Soňa (Út, 17. 8. 2021 - 07:08)

A to, že nás ženy nezaujíma, ako to ma každý jeden chlap na ulici je pravda, ale keď ide o môjho chlapa alebo muža - sexuálneho partnera, tak ma to teda zaujíma a nie som sama. Ja som nevedela, že to môžu muži nosiť rôzne, až kým som na takého chlapca nenatrafila. Hygiena neporovnateľná!!! Obriezka mi príde tiež veľmi hygienická, avsak je to už chirurgicky zákrok - takze ak nejde o zdravotne problémy, nie je nutná.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 19:08)

hezky napsáno. Prostě chcete aby byl čistý což se jinak zaručit nedá. V těch sprchach to má sotva polovina i proto, že je dost těch co jim to v klidu stažený nedrží a hned se to vrátí, u mě to také tak bylo. Nevím jak ostatní, ale mně nepřijde moc rozdíl v tom mít staženo po celou dobu během sprchovani nebo jen na těch pár vteřin si přetáhnout. U toho prvního dost hrozí nechtěná erekce, což nikdo nechce a to je další důvod. My co to máme staženo pořád tohle nemusíme až tak řešit

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

Proc by ti měl stoupnout, když budeš mít stále staženou předložkou ve sprchách? A ty si přetahuješ předkožku ve sprchách (doma je to jasné, ale ve veřejných sprchách)? Já jsem ještě nikdy nikoho neviděl třeba v posilovně, nebo v bazénu si při sprchování přetahovat předkožku.

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 00:08)

Právě, proto to ve sprchach dělá jen málokdo. Dříve jsem z toho měl obavy a taky to radši nestahoval. Jako jo, je to normální věc že se postaví, ale v tu chvíli to opravdu nechci.
Jinak já mám předkožku už nějakou dobu permanentně staženou, takže to je pak jiný než kdybych si ji najednou stáhl

barbora (St, 15. 9. 2021 - 14:09)

Náš syn si to stahuje od cca 10 let. Chodíme do sauny a na nuda pláže. Jakmile se svlékne, stáhne si předkožku a okamžitě mu stojí. Mysleli jsme si, že se to časem upraví a erekce pominou. Teď mu je 12 a to topoření ho nepřešlo. Má už ho poměrně velkého (asi 12 cm), stojí mu téměř rovnoběžně s břichem, takže se to nedá přehlédnout. Lidi kolem sice nic neříkají ale stejně z toho nemám dobrý pocit. Má někdo podobné zkušenost?

Val (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

Ano to samé máme 2 kluky ,12 14 a taky jim stojí jak svíčka až to je k jejím tělům nepřirozené, jestli chápeš

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Val, měla jsi muže s předkožkou i bez ní? S kterým je to lepší?

Návštěvník (Čt, 23. 9. 2021 - 23:09)

To bude dost individuální, každá má radši něco jiného. Nektere preferují obrezane, a nektere predkozku. Takze kompromis je mit ji stazenou

Alex (Po, 8. 11. 2021 - 08:11)

Jj a nejlíp s tím začít již v dětství. Naučit kluka na staženou předkožku.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 20:09)

A proč si to stahuje ? tím spíš když se mu hned postavi ? Dát mu na výběr - buďto bude mít žalud schovaný v predkozce, a nebo ji bude mít trvale staženou a žalud neustále odkrytý

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 08:08)

Soňo. Moc hezky o tom píšeš. Moje matka, když jsme byli na koupališti, chlapy okukovala. Pamatuji si že upozorňovala kamarádku na každé větší "moudě",(boule v rozkroku). Manželka měla přehled o pohlavích našich synů. Když dospěl ten nejstarší, hned mi oznámila, že ho má většího než já a čekala co to se mnou udělá. Řekl jsem: Jsem rád, že ty jsi ráda. Ostatní je mají menší. Tam už to neřešila. Když jsme se poznali, měla radost, že mám velký penis. Lichotila mi. Když mi chtěla ublížit, sdělila mi že měla i větší. Mě stačí, že má se mnou úžasné, závratné orgasmy a že se milujeme. Jinak můj penis v klidu, má částečně zahaleného žaluda a předkožka se stáhne už při menším zvětšení. Při erekci zcela zmizí.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 06:08)

Já, když se rozhlížím ve sprchách, má odhalený žalud skoro polovina mužů. Nejsi žádný unikát.

Soňa (Út, 17. 8. 2021 - 07:08)

Je smutne, že len polovica, tam by som očakávala, že kvoli poriadnej hygiene to bude mat každý. Téma však je, kto to tak nosí normálne v spodnom pradle a bežne počas dňa.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 22:08)

Jak kde, řekl bych že v ČR v průměru to má asi každý pátý. Nicméně já jsem s tím začal zejména ze zvědavosti, a zpočátku mi nedělalo radost se s tím ukazovat, časem jsem si na to zvykl

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 06:08)

Já neměl potřebu s tím nějak exhibovat, ale třeba ve sprchach se každý podívá na péro ostatních, a stejně tak když vidím to svoje tak ten odhalený žalud je něco co je na první pohled okamžitě vidět. Já se snažím to brát jako by to nic zvláštního nebylo a nemyslet na to, ale prostě vím že u většiny ostatních je zakrytý, zatímco moje péro vypadá jinak.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 23:08)

Chlapci. Také mám odhalený žalud, ale nikdy jsem to nebral jako přednost, nebo hendikep. Prostě to tak mám, a ostatní, ať mi vlezou na záda.Každý jsme jiný a příroda to tak chce.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 21:08)

Já si myslím, že jde spíš o hrdost před ostatními chlapy. Jako když ženský nosí make-up. Také to nenosí pro chlapy, šle sami pro sebe. Tak stejně tak chlap chce dokázat, že je větší chlap tím, že nosí odhalený žalud. Což samo o sobě působí mužně, že něco tak nepohodlného a rozdílného nosí jen tak. Ženy to nikdy u mě neřešily, šle každá návštěva šaten, nebo sprch byla spjata s obdivnými pohledy. Proto to řeší. Je pravda, že si připadám víc jako chlap a baví mě, jak mě každej pozoruje a tajně a tiše obdivuje.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 22:08)

Souhlasím. Já na to také koukal podobně a říkal si že něco tak nepohodlného a rozdílného musí vadit. Když jsem s tím později začal tak jsem to nechtěl moc dávat na odiv, ale postupně jsem začal získávat pocit že tím ukazuju to že mi nevadí mít žalud venku (vždycky si vzpomenu jak mi to bylo nepříjemné a jak jsem se za to styděl že ho mám takle). Najednou jsem rád že ho nemám jako většina ostatních

Reklama

Přidat komentář