Reklama

Urinoterapie

Mirek (Ne, 30. 10. 2016 - 06:10)

Po přečtení Vašich příspěvků jsem přesvědčen o úspěšnosti
této léčby. Začnu s tím také.

K (Čt, 13. 10. 2016 - 00:10)

Hledám zdravou a vitální dárkyni uriny cca dvakrát týdně po tři měsíce. Odměnu akceptuji. Praha [email protected]

Jaroslav V (Čt, 6. 10. 2016 - 20:10)

Mikroencefalii nezpůsobuje vius zika, ale hliník, rtuť a formaldehyd v očkování těhotných žen proti černému kašli a pod. Hliníku vakcíny obsahují více než gram, což je 100.000 překročena mnximální dávka pro dospělého, natož pro dítě.
Angličani to jednoznačně prokázali klinickými studiemi.

?? (Čt, 6. 10. 2016 - 17:10)

Virus zika se přenáší močí.
Dobrou chuť!

Míla (Čt, 6. 10. 2016 - 14:10)

Určitě mi výplach pomohl. Je ale nutné stravu upravit, proto jsem to psala. Omlouvám se, že jsem to nevyjádřila přesně.

Lana (Čt, 29. 9. 2016 - 16:09)

Mě klystýr urinou moc...A ten výplach vám pomohl, hdyž jste omezila mléko a pšeničné výrobky?

Míla (Út, 27. 9. 2016 - 14:09)

Mě klystýr urinou moc nepomáhal, jen krátkodobě a zase mi bylo hůř.
Léčitelka mi poradila, že musím vynechat vše z bílé mouky a mléka a s konzervanty a během měsíce byla únava, bolesti kloubů a deprese pryč.

Vlasta (Po, 26. 9. 2016 - 00:09)

Mě moc pomáhá jednou...My to děláme s manželem každý pátek už asi tři roky.
Také je ale nutné trošku vlastní uriny vypít, aby tělo vědělo, co je v něm v nepořádku a opravilo to.

Eva (Pá, 23. 9. 2016 - 13:09)

Mě moc pomáhá jednou týdně výplach střev urinou. Další tři, čtyři dny mám vždy plno energie a vitality.
Jen nesmím jíst po výplachu dva dni nic z mouky a mléka, nebo s éčky a konzervanty, aby se ve střevch nenamnožili špatné bakterie.

Říká kdo? (So, 17. 9. 2016 - 00:09)

myslím že se velmi...Nějaký Denda?
Na to se tak mohu 100% spolehnout.

denda (Pá, 16. 9. 2016 - 22:09)

Ty jsi doveda. Až budu...myslím že se velmi mýlíte, me to zachránilo život....

lb (St, 29. 6. 2016 - 13:06)

Pokud máte chronické...Píšete velmi zajímavé věci. Mám už taky něco za sebou. Rád bych si s Vámi vyměnil kontakt a napsal si, kdyby to nevadilo.

Ondra (St, 29. 6. 2016 - 13:06)

Ty jsi doveda. Až budu...Mě se moc líbí idea, že si koupím jednu dávku drogy, šlehnu si jí a pak budu čůrat do skleničky a pít to a budu sjetý už navždy.

Milan S (Pá, 24. 6. 2016 - 15:06)

Přítelkyně chce, abych jí čůral do zadečku, aby se promila a mě to pořád nejde a nejde spustit.Poradíte jak na to, abychom už nemuseli sbírat moč a uschovávat ji v ledničce.

J. (St, 9. 3. 2016 - 12:03)

Vaše znalosti této věci a moje třicetileté zkušenosti jsou někde jinde.Víc není třeba dodávat.Jinak pitím moče při cukrovce vede často k zbavení se této nemoci.Přečtěte si o tom něco.

pro J. (Út, 8. 3. 2016 - 21:03)

Ty jsi doveda. Až budu chtít spáchat sebevraždu, nechám si od tebe poradit, ty chytráku.
Co když ten člověk má cukrovku? Ta tvá rada ho mohla zabít!

Ledviny vylučují škodliviny do moči.
Vypitím moči s vyloučenými škodlinami mají ledviny a játra dvojnásob práce, proto jste unavený.
Malý příklad, ten nikdy neškodí.
Když sníte červenou mochomůrku, budete mít halucinace. Když potom vypijete vlastní moč, budete halucinace znovu. Tělo se umí zbavit jedů močí, když mu nebudeme přidělávat práci.
Pití moči je stejné jako nosit si zkažené potraviny ze skládky domů a tvrdit že se to může jednou hodit.
Určitě si nikdy nenechte radit od člověka, který o vás ví amamnézu ze 5 vět. Ten chytrák J. nemá žádnou zodpovědnost za vaše zdraví. Když jeho rada vám ublíží, bude to J. uplně jedno, ani líto mu to nebude , zatímco vy to odskáčete.

J. (Út, 8. 3. 2016 - 18:03)

Pokud máte chronické onemocnění, příčinou není maso, ale pečivo, jakékoliv.Moč uvolňuje škodliviny z tkání nebo orgánů do krve a to způsobuje malátnost a únavu.A pak se tyto škodliviny dostávají do plic a v nose se tvoří hleny.Doporučuji Vám několik dní pouze pít vodu nebo čaj a pak se škodliviny dostanou rychleji z těla střevy a nebudete mít zmiňované projevy.Musíte očistit střeva, pak očista bude probíhat "spodem".

P.Král (Út, 1. 3. 2016 - 12:03)

zdravím, mám dotaz..stravuji se vegetariánsky a ted jsem začal pít i moč, protože mám dlouhodobé chronické onemocnění.Piji ji asi týden a pokaždé když ji ráno vypiju, tak na mě působí jako prášky na spaní..Cítím se malátný a ospalý, navíc se mi neskutečně tvoří hleny v nose a plících..Má někdo zkušenost s těmito stavy?? Případně čím by to mohlo být způsobeno??

Ale (Út, 10. 12. 2013 - 14:12)

ne? máme svobodu myšlenek a...to tebe nemusí trápit, protože své bolavé rameno opravdu nikomu nedávám olizovat. Že ty jsi nějaký syfilitik, to je věc druhá.

Zkušenost (Út, 10. 12. 2013 - 12:12)

U diabetiků cukr v moči vyživuje střevní bakterie.

Reklama

Přidat komentář