Reklama

Urinoterapie

Návštěvník (Pá, 30. 11. 2001 - 15:11)

Pro MiliZalezi taky na tom, v jakem stavu mate svuj organismus. Pokud omyvani pouzivate ke kosmetickym ucelum, pro omlazeni a nemate jine zdravotni problemy, neuskodi vam, kdyz si po aplikaci uriny telo neomyjete. To uz zalezi na vas. Urina se dokonale vstrebava a nezanechava na pokozce ani neprijemny zapach.Pri masazich a cisteni tela se dostavaji na povrch pres kuzi ruzne skodliviny predevsim ve druhe a ctvrte fazi lunarniho cyklu. Pak je vhodnejsi telo oplachnout.

Návštěvník (Pá, 30. 11. 2001 - 15:11)

Omyvani kuze urinou je velmi ucinne, je to krok k cisteni organismu,k posileni energeticke stimulace a prikrmovani orgasnismu mineraly a stopovymi prvky, pro kosmeticke a lecebne ucely. Urina je prostredek pro zachovani optimalnich vlastnosti kuze. Reakce tela je velmi rychla, protoze citlivost kuze je obrovska. Prida - li se masaz nebo obklady, je ucinnost jeste vetsi. Urina se necha pusobit dokud nezaschne. Po masazich i jinych lecebnych koznich procedurach si kuzi omyjeme nejprve vodou teplou a pak studenou bez mydla.

Návštěvník (St, 28. 11. 2001 - 21:11)

Jak je užívání uriny přes kůži účinné? Musím kůži po zaschnutí uriny omýt vodou? Neuškodí mi, když kůži omyji urinou několikrát denně a nesmyji ji vodou vůbec? Děkuji za odpovědi.

Návštěvník (Út, 13. 11. 2001 - 18:11)

Simono,klystyry vam urcite pomahaji, ale je treba pridat i omyvani zasazenych mist vlastni nebo detskou urinou. Velmi vhodne by bylo piti uriny, ale o tom je treba napred se poradit. Pri omyvani muze dojit k tomu, ze se vyrazka napred zhorsi. To je znamka toho, ze se zacina neco dit. Je treba v tom pokracovat. Budete - li mit zajem spojte se se mnou pres e-mail.At se vam dari v leceni.

Návštěvník (Út, 13. 11. 2001 - 17:11)

Pro Zuzu :gonjar"seznam.cz

Návštěvník (Ne, 11. 11. 2001 - 16:11)

Dobrý den, mám již několik let ekzém v obličeji kolem pusy. Nijak se toho nemohu zbavit, nemohu používat žádnou kosmetiku a jsem z toho nešťastná. Mohla by mi urinoterapie pomoci? Co od toho mohu očekávat a jak ji mám provádět? Stačí klystýry? Jak často a v jakém poměru? Budu vděčná za každou radu!

Návštěvník (Ne, 11. 11. 2001 - 15:11)

Paní Jarmilo, chtěla bych si s Vámi blíže popovídat o urinoterapii. Chystám se to vyzkoušet, mám rozečtenou knížku a ráda bych si o tom popovídala s někým, kdo má zkušenosti. Jsem už dlouho nemocná, mohla byste se mi ozvat na mail? Budu moc ráda! Děkuji!!!

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2001 - 20:11)

Urinoterapie je mimoradne ucinna, ale je treba o teto metode vedet vice. I kdyz nema kontraindikace, clovek musi byt pripraven na rekuperacni ucinky.O urinoterapii se hovori v mnoha textech. Jiri Cingros tuto metodu popsal dostatecne a zcela jednoduse ve sve knizce Urinoterapie. Osobne jsem se s urinoterapiii seznamila v roce 1992 a v prve rade ji vyzkousela 7 let na sobe, protoze jsem mela chronicke zdravotni problemy. Nejen, ze jsem se uspesne lecila ja sama, pomohla jsem informacemi k vyleceni i jinym. Proto tuto metodu doporucuji vsem, kteri maji zajem na sobe pracovat, protoze nejen procistuje a pomaha lecit telo, ale pomaha i dusi. Ale to uz si musi kazdy vyzkouset sam na sobe. Ma to vsak jeste dalsi hacek. Zacne - li nekdo doopravdy s urinoterapii vnitrni, musi v ni pokracovat urcitou dobu, minimalne asi 2 roky, to zalezi na veku cloveka a jeho zdravotnim stavu. Samozrejme, pokud je clovek zdrav, muze dobu zkratit a urinoterapie vyuzivat pouze jako prevenci a vnitrni ocistu. To uz pak zalezi na kazdem jednotlivci.V kazdem pripade je velmi vhodne seznamit se napred se vsim, co muze clovek pri pouzivani teto metody ocekavat, aby nebyl zaskocen ozdravnym ucinkem.At se vam dari.

Návštěvník (Ne, 19. 8. 2001 - 18:08)

Slysel jsem o tom taky a samozrejme jsem to zkusil, bylo to jako vzdy perfektni. Pomer jsem dal prozacatek 1 : 1.

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2001 - 09:08)

Ahoj Radko, pokud máš nějaké zdravotní problémy, kdy se domníváš, že by ti pomohla urinoterapie, tak se ničeho neobávej.Od dětství jsem trpěl ztíženým vyprazdňováním, evidentně psychického původu, vyzkoušel jsem všechno možné, ale mohu říci, že teprve klystýry s močí mi pomohly uvést střeva do pořádku.Je to úplně jednoduché-používám svou ranní moč, kterou zředím převařenou vlažno vodou v poměru 1:1 a dám si hned ráno klystýr.Celkové množství tekutiny záleží zcela na tobě, pro dobrý účinek je ale nutné tekutinu ve střevě udržet co nejdéle-třeba i 30 minut-pokud máš nějaké zkušenosti s klystýrem, tak již sama víš, kolik tekutiny dokážeš v sobě udržet.Protože pokud to s tebe vyjde rychle ven, efekt je pouze ten, že se pouze dobře vyprázdníš.Osvědčilo se mi dávat si tyto klystýry vleže pomocí většího gumového balónku, na jehož násadec pro snadnější zavedení do konečníku přes silný zadek nasazuji dlouhou hadičku z irigátoru.Tak se neboj, vyzkoušej to a napiš, jak ti to pomohlo.

Návštěvník (So, 11. 8. 2001 - 00:08)

Slyšela jsem o tom taky, ale nemám odvahu to sama vyzkoušet a tyky nevím kolik toho moho dát do klystýrku.

Návštěvník (Ne, 5. 8. 2001 - 05:08)

Slyšela jsem,že urinoterapie je velmi úspěšná léčebná metoda. Zvláště efektivní je prý přidat moč do klystýru a pustit si ji do tlustého střeva. Má někdo zkušenosti???

Reklama

Přidat komentář