Reklama

Urinoterapie

andelicek (Pá, 4. 2. 2005 - 15:02)

Už se na to taky chystám,držím všem alce

Samurajka (Pá, 17. 12. 2004 - 09:12)

to Tereza: díky moc za ten recept na hom.tinkturu. Zkoušela jsem urinu pít, ale víc než hlt jsem do sebe nedostala.Z jaké moči je nejlépe tinturu vyrobit???

Sissi (Čt, 16. 12. 2004 - 22:12)

To karmena: já bych urinoterapii při užívání hormonální antikoncepce raději nepraktikovala, tím si můžeš pěkně rozhodit hormony, jelikož hormony z antikoncepce odcházejí močí pryč z těla, urinou by sis tyto hormony zavedla zpět do těla a to by nedělalo dobrotu! Určitě je lepší vysadit všechny léky a hormony, než se začne s urinoterapií!!!

karmena (Čt, 16. 12. 2004 - 19:12)

PROSIM,PROSIM,PROSIM poradte mi niekto ci mozem zacat s urinou aj ked beriem hormonalnu antikoncepciu...DAKUJEM

Tereza (Ne, 12. 12. 2004 - 12:12)

Zajimalo by me, zda mate nekdo zkusenosti s injekcnim aplikovanim uriny. Mam s urinoterapii nejake zkusenosti, neni jich sice moc, ale nejake se najdou,rada se o tom s nekym pres mail pobavim.

Tereza (Ne, 12. 12. 2004 - 12:12)

Priprava homeop. tinktury:-5 ml destilovane vody se nalije do sterilni odmerky a prida se jedna kapka cerstve uriny-Odmerka se uzavre, obsah se 50x protrepe. To bylo prvni redeni-1 kapka tohoto roztoku se kapne do druhe zkumavky s 5ml destilovane vody, obsah se peclive 50x protrepe. To bylo druhe redeni.-1 kapka tohoto roztoku se kapne do zkumavky s 5ml 40-45% vodky , ktera pusobi jako ochranny prostredek. To bylo treti redeni. Vysledkem je homeopat. tinktura.-Podava se po 3 kapkach pod jazyk kazdou hodinu, az se projevi zretelne zlepseni, ci podrazdeni (zhorseni) priznaku. Az se projevi zlepseni, prodlouzi se interval podavani. Po trech dnech se leceni prerusi, aby se zabranilo potlaceni imunitniho systemu. V lecbe se pokracuje, jestlize stav progrese zustava beze zmen nebo se objevi recidiva

Samurajka (Čt, 9. 12. 2004 - 09:12)

Díky za rady. Zkusím si o víkendu natřít pokožku. Ale pokud se týká pití uriny, napadlo mne, že by bylo dobré třeba na začátku zkusit homeopatikum z uriny. Zkoušel to někdo, neznáte návod, jak takové homeopatikum připravit?

karmena (St, 8. 12. 2004 - 21:12)

Prosim Vas poradte mi ci mozem z urinoterapiou zacat aj ked beriem hormonalnu antikoncepciu.dik

Dáda (St, 8. 12. 2004 - 17:12)

Plně souhlasím s Květou.Nejdříve jsem urinu velmi opatrně aplikovala na tamponek na odličování,neboť jsem pochopitelně měla takový dalo by se říct štítivý pocit.No e natřela jsem si hřbet ruky a když se urina vstřebala,tak jsem ruku neustále sledovala čichem a ono nic.Sledovala jsem doma jestli někdo nepronáší cosi o tom že nám čpí záchod apod.A bylo to všechno v pohodě.Pak jsem začala experimentovat s větší odvahou.Mějte se Dáda

Květa (St, 8. 12. 2004 - 16:12)

Tak si to nejprve vyzkoušej třeba o víkendu, když nemusíš do práce, ale můžu potvrdit, že to vůbec nesmrdí, prostě se to vstřebá a není to vůbec cítit. Potři si třeba nejdřív malé místo a za chvíli k němu přičichni- uvídíš sama.

Samurajka (St, 8. 12. 2004 - 14:12)

Po přečtení předchozích příspěvků mám docela nutkání urinoterapii vyzkoušet, asi nejprve jen zevně, ale na druhou stranu mám z toho obavy.Nedovedu si představit, že bych si ráno natřela obličej a ruce čerstvou močí a pak vyrazila do práce. Asi bych pěkně páchla. Jaké s tím máte zkušenosti? Natíráte se čerstvou nebo odstátou močí?

Květa (So, 4. 12. 2004 - 09:12)

Já urinoterapii praktikuju přesně rok a zmizel mi vysoký krevní tlak, migrény a srovnala se mi hormonální hladina. Takže taky pěju jen samou chválu.

macir (Pá, 3. 12. 2004 - 08:12)

Máte naprostou pravdu.I já jsem asi před týdnem zkusila nejdříve urinu vetřít do rukou,opravdu se zjemnili.Další dny jsem učinila i pokus na obličej a aniž bych to dále sledovala.Až moje švagrová mi řekla že mám jaksi vyžehlený obličej,tak jsem jí své tajemství svěřila.Včera přiběhla s tím že to na ruce zkusila a opravdu to funguje.Je pravda,že jsem zatím neučinila očistnou kůru a k tomu ještě kouřím,ale účinky to má i tak.Do budoucna hodlám užívat urinu i vnitřně,ale to už opravdu vyžaduje ve stravování velkou sebekázeň.

Jan Buka (Pá, 3. 12. 2004 - 02:12)

Ahoj lidičky,přečetl jsem si vaše všechny příspěvky a přidám vám i mojí zkušenost. Všimli jste si vůbec, že nikdo nemá negativní zkušenost? Je mnoho lidí, co se ptá na různá další onemocnění, kde si "školská medicína" už opět neví rady. Já osobně mám s urinoterapií také jen pozitivní zkušenosti a byl bych velmi překvapen, kdyby někdo měl negativní reference... Myslím, že už ten názor padnul, je možné vyzkoušet bez obav urinoterapii na všechny nemoci. Já osobně však doporučuji začít s pitím až poté, co se stanete vegetariány a ještě lépe vegany. Produkty z rozkladu metabolizmu živočišných bílkovin (kys. močová,...) jsou totiž vylučovány ledvinami a tělo je opravdu rádo, že se těchto látek zbavilo. Je to také samozřejmě okamžitě na uríně cítit.(i vidět). Vzpomínám na dobu, kdy jsem si poprvé (asi před 4 lety) vmasíroval urínu na pokožku a druhý den jsem užasl nad novou kvalitou, jemností a prokrveností...(vyléčil jsem si tímto záděrky na rukách, koutky v ústech, oživil pleť na obličeji, změkla mi ztvrdlá kůže na nohou, a výčet pokračuje dále...) Nebojte se vyzkoušet urínu také na obličej, nemusíte ji ani oplachovat, sama uschne velice rychle a není absolutně cítit (veganská strava podmínkou). Víte ono to do sebe vše zapadá. Strava s urinoterapií...K urinoterapii nemám co dodat, je to nejúčinější metoda léčení a ještě k tomu bez jakýchkoli vedl. účinků...Všem, kteří stále ještě pochybují, doporučuji udělat si vlastní zkušenost, která je nenahraditelná! Na zdraví! Honza!

Márty (Út, 5. 10. 2004 - 08:10)

Je mi 25 let a už začínám mít problémy s prostatou, což je v naší rodině dáno geneticky. Doktor ni napsal lék Penester, který mi sice dočasně pomohl, jenže jsem ho musel přestat brát pro vedlejší účinky na játra. Četl jsem v jedné knize, že prostata jakožto mužský orgán je velmi dobře léčitelná ženským hormonem estrogenem, který je v homeopatické dávce obsažen v ženské moči. Nechci ve 40 letech zemřít na rakovinu prostaty jako můj otec, proto se ptám, našla by se na Jižní Moravě zdravá dívka nebo žena, která by mi byla ochotna darovat nebo prodat svoji moč?

Cate (Ne, 5. 9. 2004 - 16:09)

No, me trochu stve ze u nas nejsou k sehnani jine knihy nez Cingrose a nedej boze Partykovy. Obe jsem cetla ale nektera tvrzeni zdravemu rozumu dost odporuji. Navic i s knihou Johna Armstronga o kterou se udajne opiraji si odporuji. /Hlavne co se tyce diet, jezeni masa apod) I priklady ktere jsou v knihach uvadeny jsou z vetsi casti prevzaty z teto knihy. Proc??? Nemaji snad vlastni zkusenosti? Pokud mate s pitim moci potize, jednoduchy zpusob je nabrat nejdrive do pusy trochu moci a potom hodne vody. Takhle se da pit i ta nejsilnejsi moc bez odporu.

Ilona (Pá, 30. 7. 2004 - 19:07)

Nebojite se, ze kdyz pri urinoterapii jite maso nebo neco s Eckama (ty jsou temer ve vsem...), ze dojde k intoxikaci? Premyslim o urinoterapii. Maso klidne prestanu jist, ale jinak si nejsem jista, co je vlastne nejlepsi jist, aby urina byla "kvalitni" a ne samy odpad a skodliviny. Diky za info cauky Ila

Delphi (So, 10. 7. 2004 - 16:07)

Ahoj Karle, v nějaké odborné literatuře jsem četla, že častá konzumace sóje a sój.výrobků pomáhá u mužů léčit vypadávání vlasů a taky prostatu, obsahuje totiž velké množství fytoestrogenů. Sója ale nesmí být geneticky modifikovaná!

milda (Čt, 17. 6. 2004 - 20:06)

Urinoterapií se léčí také nádorová onemocnění. Účinkuje také na malobuněčný plicní karcinom? Jestli má někdo zkušenost, prosím poraďte.

Michal (Čt, 15. 4. 2004 - 23:04)

Nový článek o urinoterapii jsem našel na www.vitarian.cz Je tam ale mimochodem mnoho dalsich informaci...fakt super

Reklama

Přidat komentář