Reklama

Urinoterapie

mira (Ne, 27. 8. 2017 - 12:08)

Ahoj vsem.....tak ja budu patrit mezi odpurce urinoterapie. Po vypiti moci (nezdrave stravovani-hodne ziv. bilkovin; vyrobku z bile mouky a sladkosti; koureni cca 1 keab.cigaret denne a trvala medikace)
nastala u mne velice bourliva reakce (patrne intoxikace) organismu a po vice jak 3 letech mam porize s travenim (narusena strevni mikrobiota) a s tim spojene potize. "Doktorce" Partykove neverim-opsala texty z ucebnic biologie; dalsich autoru knih o urinoterapii a pridala k nim par vlastnich pasazi. To je typicke pro dnesni honbe za financemi

Martina (Po, 7. 8. 2017 - 12:08)

Tak vám velmi děkuji za plnohodnotné podněty a mějte se tu hezky. Lidé se opravdu chovají jako hovada. Ať si doma každý pojídá, co se mu líbí. Hlavně by se někteří z nás měli naučit chovat slušně a lidsky

Josef (Po, 7. 8. 2017 - 10:08)

No tohle? Moč je přece...Jenže lidé dělají všelijaké kraviny. Někdo pije chcanky, někdo žere hovna a svět se řítí do záhuby.

Ono to něco (Po, 7. 8. 2017 - 09:08)

asi budete nějaký zatrpklý...vypovídá o schopnosti kritického myšlení? :-)

Martina (Po, 7. 8. 2017 - 09:08)

nesmírně důležité...asi budete nějaký zatrpklý mrzout plný předsudků. Já nestuduju v cizích jazycích, já jimi komunikuju s lidmi. Kromě toho píšu poezii, hraju na klavír, tančím, zpívám a v mládí jsem závodně sportovala. Písně v cizích jazycích jsou taky báječné, když jim člověk rozumí :-) :-) :-)
A kdybyste měl pocit, že zveličuju, tak naopak :-)

Ano, je (Po, 7. 8. 2017 - 07:08)

nesmírně důležité dokázat nastudovat si blbost ve více jazycích... :-D.

Martina (Po, 7. 8. 2017 - 06:08)

zkuste si napřed něco o......pokud pan nebo paní "troubové" směroval svůj příspěvek na mne, měl(a) by si sám nastudovat spoustu materiálu o psychicky "nemocných" lidech.
Velice ráda čtu, mám sice pouze SŠ vzdělání, ale ovládám 7 cizích jazyků, mé IQ také není k zahození. Samozřejmě jsem schopná, což také dělám, si spoustu věcí o UT nastudovat, jen jsem se asi mylně domnívala, že tady tato diskuze je i o předání zkušeností. "Troubové" psychická "nemoc" se nerovná mentální retardaci!!!

Samotný princip (Ne, 6. 8. 2017 - 19:08)

zkuste si napřed něco o...urinotetapie je nesmysl :-)

Troubové (Ne, 6. 8. 2017 - 19:08)

No tohle? Moč je přece...zkuste si napřed něco o urinoterapii nastudovat. Ale to je asi nad vaše psychické možnosti. Něco pomluvit dokáže kdejaký vůl, kterému uniká princip

Martina (Ne, 6. 8. 2017 - 17:08)

Mám dotaz, mohu užívat vlastní moč vnitřně, pokud beru léky na psychiku? Beru 3 tabletky denně. Může mi někdo poradit? Děkuji

Hledá se dárkyn (Út, 18. 7. 2017 - 16:07)

Koupím urinu zdravé mladé ženy - Praha a okolí. Cena dohodou. Mirek. [email protected]

hasič (Ne, 30. 4. 2017 - 20:04)

Mohu zájemcům poradit a domluvit vše zdarma. Urinu a jiné chcanky si můžete vybrat od řidiče hovnocucu. Hovnocuc má tři kubíky většinou.

brbouba (So, 29. 4. 2017 - 23:04)

No tohle? Moč je přece odpadní látka, která se vylučuje z těla, tak nechápu, jak může mít léčivé účinky. Vždyť ty odpadní látky akorát zase do sebe dostáváte.

urinoterapie@po (Ne, 23. 4. 2017 - 08:04)

Nabízím urinu pro léčebné účely. Jsem zdravá 30 letá žena bez antikoncepce a jakýchkoliv jiných léků. Nechybí mi žádný orgán, ani třeba žlučník, mandle či slepé střevo. Zdravá životospráva je samozřejmostí. [email protected]

kolja (Pá, 6. 4. 2018 - 03:04)

Pijte, pijte, pijte a ušetříte. Nekonečný koloběh.

prodávám urinu (Ne, 25. 2. 2018 - 15:02)

Jsem mladá holka a prodávám svoji urinu. Za své zdraví ručím. Osobně nebo poštou. Jižní Morava. Cena dohodou. [email protected]

Marie (Út, 13. 12. 2016 - 08:12)

No tedy já nevím zda se...Nechcete-li se radit při rakovině s alternativním poradcem, tak vám popíši rady studovaného onkologa:
"Nemůžete jíst?, ale to musíte! Aspoň 8x denně - rozemelte si srce, nějaké hovězí, udělejte si vývar, kaši - vařte z nutridrinků." (Může se tělo při této dietě pročistit, uzdravit?????)
"Máte bolesti? Ne? Ale stejně musíte užívat analgetika pravidelně, preventivně, už stále..."(nepoškodí dál analgmetika postižený žaludek????)
"Na CT plic jít musíte, protože se to tak vždy dělá. Máte alergii? No tak si předem 12 a 6 hodin vemte prednison! "(Nemůže to opět poškodit žaludek????)

Olaf (Po, 31. 10. 2016 - 14:10)

Ty jsi fakt pitomec.
Nikdo nepíše o tom, že je moč či není sterilní.Ty si vymýšlíš co chceš a pak to někomu podsouváš, jako že to řekl. Jdi se fakt léčit, když k tomu máš blízko blbe.
A o medicíně raději už nikomu nic neříkej, odjeď na dva, tři roky do Anglie, států či Německa a praktikuj tam a doufej, že pochopíš a naučíš se, jak to vlastně je. A sem už nepiš, jen se pořád shazuješ a diskredituješ medicínu a lékaře, kteří jsou příčetní.

?? (Ne, 30. 10. 2016 - 09:10)

Mikroencefalii nezpůsobuje vius zika, ale hliník, rtuť a formaldehyd v očkování těhotných žen proti černému kašli a pod. Hliníku vakcíny obsahují více než gram, což je 100.000 překročena mnximální dávka pro dospělého, natož pro dítě.

Můžete si tvrdit že moč je sterilní, ale není.
Kdyby jste vy nebo vaši rodiče nebyli očkovaní proti černému kašli nebo jiným dětským nemocem, tak tu s největší pravděpodobností už nepíšete.
Říkejte co chcete, to je fakt.

?? (Ne, 30. 10. 2016 - 08:10)

Virus zika se přenáší močí.
Dobrou chuť!

Reklama

Přidat komentář