Reklama

Urinoterapie

olga (Po, 9. 12. 2013 - 14:12)

Doslechla jsem se, že urinoterapie je účinná při léčbě akné u dospívajících. Syn trpí akné na obličeji a ramenách. Prosím má s tím někdo zkušenosti?

Žanet (Ne, 3. 11. 2013 - 15:11)

Pardon, roZpustné!

Žanet (Ne, 3. 11. 2013 - 15:11)

Dobrý den,
s periorální dermatitidou jsem válčila již dvakrát, před dvěma lety mi zabrala antibiotika, ale letos nepomohla vůbec, vše se vrátilo, popravdě- urinoterapii mohu jen doporučit (k pití jsem se rozhodně neodhodlala, ale lokální aplikace na kůži se přežít dá, člověk si zkrátka zvykne a musí si uvědomit, že v moči nic škodlivého nebo "hnusného" není: jsou látky metabolismu bílkovin, sacharidů a tuků- obsahuje tedy různé ionty (sodné, chloridové, draselné, vápenaté,..), močovinu (správně diamid kyseliny uhličité,rozpustná látka, kterou připravíte v laboratoři), bilirubíny, biliverdíny (vznikají rozkladem hemu), vitaminy rospustné ve vodě, jež tělo nestačilo spotřebovat atd., v případě, že něco není v pořádku se může v moči objevit glukóza(tzn. máte cukrovku) či aminokyseliny ale hlavně! MOČ JE BAKTERICIDNÍ, takže žádná žloutenka nebo jiné nemoci vám rozhodně nehrozí! Ten opravdový "nebezpečný" odpad jde z těla stolicí). Takže se toho rozhodně nebojte a neznalce, jež mají přehled o biologii a chemii asi jako koza o petrželi, rozhodně ignorujte, tito lidé nevidí souvislosti, jsou zkrátka omezení a zřejmě si ničím ještě neprošli.
Jinak po 3 měsících mohu říci, že jsem vyléčena. Nezabrala mi ani nulová léčba (pasta bez fluoru, mazala jsem se jen kokosovým olejem, žádný make-up), ani antibiotika, ale obyčejná detoxikační kúra (já brala chlorellu, ale kdo má alergii či mu chlorella nevyhovuje, může vyzkoušet jiné detoxy, nabídka je vskutku pestrá). Po úplné rezignaci jsem se normálně začala líčit a jakmile jsem přišla domů, tak jsem na obličej aplikovala urinu, ale hlavně pomohl asi ten detox a další "finta", kterou vřele doporučuji k ozkoušení- chlorella se prodává v lisovaná v tabletkách, ty jsem brala nejen orálně na detox ale také jsem je aplikovala na dermatitidu! A jak se taková tabletka dostane na obličej? Rozdrťte ji a pomocí vody vytvořte kašičku, kterou na noc aplikujte na PO (zatvrdne, ráno smyjte). Zkuste to zkombinovat jako já, přeji mnoho zdaru! :-)

alt1 (Čt, 3. 10. 2013 - 20:10)

Suno, při zánětech nikdy...Dalimilo, to ze se nesmi pit vlastni moc pri zanetech nebo s hormonalni poruchou te tak nejak napadlo nebo jsi to nekde vycetla??? Pokud si pamatuju tak treba v klasicke knize Armstronga a asi ani u Malachova to neni. Jen se leckde pise, ze se nama brat urina kdyz se berou leky.

Roman (Čt, 3. 10. 2013 - 00:10)

Hledám diskrétní ženu, která má problémy s akné a potřebuje urinu zdravého chlapa (ta pomáhá s akné), já zase potřebuju urinu od ženy, která nebere hormonální antikoncepci - kvůli padání vlasů. Pomůžeme si navzájem? Piš na romantycka zavináč centrum.cz - se mnou se domluvíš a pomůžeme si navzájem! Roman.

Suna (St, 2. 10. 2013 - 17:10)

Ahoj, prosim o radu. Mam opakovane problemy se zanetem mocovych cest. Kdyz je na chvili klid, tak zanet prudusek, pote mocovy cesty, ty zas vystridaji zada - ani se nemuzu ohnout ... takto to trva tri mesice. Nikdy jsem nic takovyho nezazila. Rada bych zkusila urinu - problem je, ze stale beru antibiotika, takze nevim jestli je to vhodne??? dekuji

Suna (St, 2. 10. 2013 - 17:10)

Slyšela jsem,že...Ahoj, prosim o radu. Mam opakovane problemy se zanetem mocovych cest. Kdyz je na chvili klid, tak zanet prudusek, pote mocovy cesty, ty zas vystridaji zada - ani se nemuzu ohnout ... takto to trva tri mesice. Nikdy jsem nic takovyho nezazila. Rada bych zkusila urinu - problem je, ze stale beru antibiotika, takze nevim jestli je to vhodne??? dekuji

jaja (Ne, 7. 2. 2016 - 18:02)

ja piju moč id sve zeny dvakrat dene a je to super

Jose (So, 17. 10. 2015 - 05:10)

Tak to vidíte, už je to...Pane, Vy budete zřejmě politik......protože tolik slov a vět, v kterých zároveň není nic obsaženo, to dokáže jen přizdisráč pohybující se v politice.
S urinoterapií mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kdysi jsem dostal darem různé knihy zabývající se urinoterapií. Několik let mi trvalo, než jsem překonal předsudky spojené s močí.....a to i přesto, že jsem znal lidi, kterým urina pomohla z beznadějných zdravotních stavů.Pane, každý je strůjcem svého štěstí....i Vy.

Jana (Po, 3. 8. 2015 - 10:08)

Míro,už jsem také o tom slyšela a i tomu docela věřím.

Helena (Ne, 2. 8. 2015 - 18:08)

Pro Báru, urinoterapii...p.Josef ma pravdu,kdo je nemocny vyskousi vsechno,a neni to vubec horsi nez leky,a je to moje ,pomaha to na vsechno a vsem nema cenu to nekomu vnucovat kdo je zdravy ten to nepochopi .

Mira (Pá, 13. 3. 2015 - 08:03)

Zdravim pridám se s mojí zkuseností udelala se mi v oboci seboroicka dermatitida po navsteve kozniho lekare nasazeny masticky s kortikoidy po mesici zadne zlepseni u kozarky doporuceny preparaty k zakoupeni a vysvetleni ze to proste mam a budu mit nashle.Koupil jsem z prvniho letaku co jsem odstal blue cap pi nekolika pouziti krasny oblicej lip jsem v zivote nevypadal trpim i na akne.Po 7mesicich pouzivani zjisteno ze blue cap obsahuje kortikoidy s tim spojene problemy po vysazeni perioralni derma. Po celem obliceji nemohl jsem se na sebe podivat do zrcadla s tim spojene psychicke problemy kdyz pomalu nemuzete mezi lidi a v praci komunikujete se zakazniky.Nic mene prestal jsem kourit, pit alkohol jist nezdrava jidla a pouzivat jakekoliv pripravky na oblicej muj zasadni problem je ze nemuzu vodu z kohoutku na oblicej.Pak se zkuste oholit nebo si umyt oblicej.Zkusil jsem par pripravku na dermatitidy ale vzdy to melo jen chvilkovy efekt.14 dni se mazu vlastnin urinou a takove zlepseni jsem nemel ani po nejdrazsi masticce za 700,.Kč nechaval jsem si to jako posledni moznou variantu ale zoufalost cloveka donuti:) rano si ucurnu do sklenky mazu na vecer pred spanim na vatovem tamponku budu pokracovat a mozna tu svini sebeoru konecně porazím :)

Blank (St, 27. 10. 2021 - 19:10)

Po neúspěšných obchuzkach doktorů jsem se odhodlala pro urinoterapie aplikují 3 dny a zatím super. Přes 2 roky marný boj s dermatitidou. K pití jsem zatím nenašla odvahu

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 21:10)

Možná že by pomohla hlavně panenská moč, chápu že jste nenašla odvahu pro pití, ale co to vyzkoušet

Petr (Po, 16. 2. 2015 - 17:02)

Co oči nevidí, srdce nebolí. Ale kdybych věděl, že pije moč (nebo moc), tak taky nic.

alien (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

ženský co pije moč bych...Ale dal, chlape... ;)

ha,ha (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

Alien.Ale ano,věřím,jen mi to přijde úsměvné,jak jsi to napsala.Na tu plet to někdy vyzkouším,rozhodně věřím,že to neublíží.

Chlap (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

ženský co pije moč bych už nikdy nedal pusu!!!

alien (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

Já ji teda taky nepiju, ale ne proto, že by se mi to nějak hnusilo. Samozřejmě jsem ji taky několikrát vypila a vlastně chutnala fakt docela dobře. Skoro mi pak bylo líto čůrat do záchoda :)

Tak (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

jako co bych třeba vyzkoušela,tak na tu plet,ale jako nikdy bych to nepila.Ale jasně,věřím ti,že to má dobré účinky.

Reklama

Přidat komentář