Reklama

Urinoterapie

alien (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

Pokud člověk upraví...Mluvím o situaci, kdy se nejdřív upravila životospráva a poté po nějaké době přišlo používání uriny.
Já jsem neměla zájem se léčit, používám urinu jenom místo kosmetiky. Na druhou stranu jsem urinoterapii doporučila několika lidem na různé problémky a všem zatím pomohla. A to se stravují všelijak, takže jsem sama měla pochybnosti a taky je na to hned upozornila, že ten efekt nemusí být tak silný. Ale jak jsem psala, zatím to pomohlo každému. Jo, ale mluvím o různých méně závažných věcech, jako třeba problémy s kůží nebo různé špatně se hojící rány apod. Nicméně to často byla jediná věc, která zabrala...

alien (Po, 16. 2. 2015 - 15:02)

také jsem to slyšela,jen si...Jak říkám, za určitých okolností je ta moč jako bylinkový čaj nebo naopak jako slabá ovocná čťáva - záleží, co předtím člověk přes den převážně jedl, takže nehrozí, že by byl cítit nějak poč.raně.

Aliene (Po, 16. 2. 2015 - 14:02)

Pokud člověk upraví životosprávu tak se dost problémů zlepší samo od sebe, a byla by chyba hned zásluhy připisovat moči.

Ano, (Po, 16. 2. 2015 - 14:02)

také jsem to slyšela,jen si to nedokážu představit se třeba večer namazat tamponkem vaty na které je moč a jít tak do peřin.Láká ale i vyzkoušet.

alien (Po, 16. 2. 2015 - 14:02)

Moč může mít taky úroveň, pokud člověk dodržuje určitou životosprávu. Dle mých osobních zkušeností není např. na pleť opravdu nic lepšího než urina.
Ale já mám dlouhodobě určitý styl stravování, takže ta moč je trochu o něčem jiném, co se týká vůně nebo chuti.

Já bych (Po, 16. 2. 2015 - 14:02)

tomu i věřila,že to funguje,jen prostě mazat se močí mi přijde strašně fuj.Ale věřím tomu,kdo to má odskoušené,pokud to někomu pomohlo.

alien (Po, 16. 2. 2015 - 14:02)

Když je to tak prozkoumané...C: Na léčbě vlastní urinou nikdo další nevydělá ;)

skeptik (Út, 10. 2. 2015 - 08:02)

Všem pochybovačům a těm,...Když je to tak prozkoumané a jasné, jak to, že se touto metodou neléčí většina světa a stále se potýkáme složitě s tolika nemocemi?
Možnosti:
A: jde o celosvětové, utajené spiknutí farmafirem, lékařů, polititiků a businesmanů.
B: je to přece jenom nepodložený výsledek nahodilých úspěchů autosugesce.

tomas (Út, 10. 2. 2015 - 07:02)

Očistu kloubl pomocí...Dík . A mohla bys uvést svůj recept ?

P. (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Urinoterapii provozuje 4roky. Za tu dobu jsem zvládla řadu zdravotních problémů, s kterými jsem se potýkala léta. Piji a používám do klystýru. Jsem vegetarián. Nikdy jsem se necítila lépe. Nebojte se toho.

Pavla (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Omlouvám se , že poněkud...Očistu kloubl pomocí bbkového listu jsem už dělala několikrát. Úplně jsem se touto metodou zbavila bolesti kyčle.

Emaema (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Dobrý den, nemáte někdo prosím nějakou zkušenost v urinoterapií (vnější užití - potírání, zábaly) u androgenní alopecie u ženy? Nemůže si vlastní urinou žena s touto diagnózou uškodit? A co dárcovská urina (vnější užití) od zdravé mladé ženy? Neznáte někdo případ někoho, komu to pomohlo? Děkuji

evka (St, 7. 1. 2015 - 23:01)

jinak ti vco rikaji ze moc je nezdrava a podobne blbosti, pokud zikjete jako prase pak urcite to pravda je, z hamburgeru, smazenych věci, alkoholu a masa asi nic moc dobrého nevznikne.kazdopadne dobra zprava i ty co si tento způsob života neodpusti, na abstinenci musite byt pouze v době pouzivani uriny, pak s emuzete vrátit k původnímu ziv. stylu

evka (St, 7. 1. 2015 - 23:01)

Ahoj chci ze zeptat žen...zcela jiste během menzes nemuzes používat urinu, protože by se mohla znečistit krvi. pravidla pro pouziti uriny:
nejist mnoho bilkovin a zivocisnych tuku /maso vysadit na dobu urinoterapie uplne. co je v mase se pak moci vylouci a je to spis jed!/nesmis mit infekci, nesmis pouzit moc v den ci další den kdy byl nechraneny pohlavni styk. a před pouzitim uriny se holky musí poradne umyt kvůli znecisteni a pak popřípadě pokud tam něco uvidíte ze to není cire ještě poradne prefiltrovat. nejcennejsi moc je ranni a pokud neckdo dela hladovku tak ji to na pulku zrychli, tzn hladovka 10 dni je to same jako urinova hladovka 6 dnu. kdo si dela třeba jednou tydne pici dny, takova urina je taky velmi cenna. veskera urina se da pouzit i na cisteni nosu s konvickou neti.taky jsme zapomněla zminit alkohol se nesmí konzumovat při urinoteraúii. doporucuji od pani partykove knihu urinoterapie.vsechno ma sve pravidla. nede s ejen vycurat a hotovo.
ja osobne tuto metodu cenila negativne, protože uz to slovo se mi hnusi. apk jsem objednala zminenou knihi s tim, ze jsme si myslela ze jde o leceni venci /kupříkladu rizli jste se nebo mate zarostly nehet ci jinou infekci, moc zazracne hoji i desinfikuje/ rikala jsme si to mrhani penez tato kniha. pak jsme ji ale otevrela nemohla prestat cist. pak mi to i nedalo a vyzkoušela jsem urinu do nosu/ se solnou vodou ci koloidnim stříbrem nebo MMS jsem se mohla bolesti zbláznit. jednou tydne mivam pici den /jsem vegetariánka/ takze moc byla naprosto vhodna na cokoliv a nepachla ani nemela barvu /jsi to, co jis/ tak jsme to vyzkoušela apodrazdeni nos se okamzite uklidnil a byl to absolutni balzam. to same jsem vyzkoušela na klystyr a voda, která streva drazdila a chtěla hned ven s moci vydržela ve střevech az do rana a jak dobře s epak clovek citil.ochutnala jsem ji. chutna jako slana ci morska voda.takze kdo chce byt zdravy, proste musí to co nas slepe ucily překonat.clovek se sem dostane az kdz doktori reknou, my nevime nebo to je normalni

Veronika (Út, 4. 6. 2013 - 15:06)

Urinoterapii aplikuji asi tak měsíc, a to kvůli parazitům, které mám ve svém těle a v mozku. Již měsíc si dělám klystýry, moč piji zatím týden, kapu si do očí, uší a proplachuji noc. Jednou týdně se masíruji starou urinou, vč. hlavy a během dne průběžně mažu čerstvou urinou. Měsíc jsem na syrové stravě - ovoce, zelenina, oříšky. Jenou týdně hladovím a připravuji se na delší půst. Máte někdo zkušenosti s parazity a urinoterapií? Děkuji za odpověď. V.

v (Ne, 12. 10. 2014 - 14:10)

Jj, na lidske bllbosti se vydelava nejvic.
Pro spoustu lidi musi byt lek hořký s hnusnou chutí aby věřili že funguje. Modernim potahovanym lekum neveri, kdyz nemaji chut.

Kajuli (Ne, 12. 10. 2014 - 13:10)

Tady je to téměř...Procitam si starou diskusi a musim jen rici ze pan Kaspar ,jak se podepisuje ,neni blbec ani vul ani nic jineho, pise tak jako pise protoze jeste nema zadnou zkusenost.Jednoho dne ale i pan Kaspar bude hodne nemocny, to vam garantuju, aby pochopil, ze nekdy muze byt pravda upne nekde jinde a pak uvidime az mu doktori reknou, bohuze neni pro vas zadna lecba jak rychle se zacne zajimat o to co je mu nyni k smichu.

Kasal Viktor (Út, 10. 6. 2014 - 15:06)

Po předchozí domluvě mohu...Je škoda, že metoda dárcovské urinoterapie nebyla populární před 50 lety, když jsem ztrácel svoje vlasy. V té době bych Vaší nabídky určitě využil, Lenko.

Gorilla (Čt, 15. 5. 2014 - 12:05)

Pro očistné kůry organismu a léčení přetrvávajících obtíží doporučuji 100% přírodní doplněk stravy PUrina, vyráběný přes 80 let ze speciálně vybírané hominis uriny.
Mě vyléčil plíseň na nohou které jsem se deset let nemohl zbavit. Všem vřele doporučuji.
www.purina.cz

Haterka haterů (Po, 28. 4. 2014 - 13:04)

Já nejsem zrovna zastánce...Správně Gorilo ! Ať si do po své cestě a neplivou na naší !

Reklama

Přidat komentář